تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 177

نام تاپيک: آموزش استفاده از قسمت AllShare بدون دانگل WiFi در LED Smart TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30worldtizhosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ⎝⏠⏝⏠⎠

پيش فرض

امنیت این کار چقدر هستش ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون واسه آموزش اما این نیاز به اینترنت داره و پهنای باند زیادی رو برای بازی یا ویدئو میطلبه. نرم افزاری هست که بدون نیاز به نت و با استفاده از شبکه داخلی قادر به اینکار باشه. من قبلا از طریق شبکه داخلی و با استفاده از vlc player بین کامپیوتر های خوابگاه دانشجویی فیلم به صورت استریم شیر میکردم و بقیه هم استفاده میکردند بدون نیاز به اینترنت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    سال ن مبارک
    از این برنامه استفاده کنید mkv هم پخش میکنه
    tvmobili

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_41852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چرا برنامه allshareing فایل زیرنویس رو قبول نمی کنه؟
    چطور میشه زیرنویس همراه فیلم پخش کرد تو حالت شیرینگ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چرا برنامه allshareing فایل زیرنویس رو قبول نمی کنه؟
    چطور میشه زیرنویس همراه فیلم پخش کرد تو حالت شیرینگ؟
    دوست عزیز
    آیا شما از این روش استفاده کرده اید
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

شیر کردن تلویزیون و کامپیوتر
    به وسیله این نرمافزار و wifi متوانید کامپیو تر و تلویزیونتان با هم شیر کنید
    راههای بسیار متعددی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد و شما به صورت معمول فقط توسط یکی از راهکارهای معمول می توانید به اینترنت متصل شود , حال ما در این پست برایتان نرم افزار Connectify Dispatch را آماده کرده ایم , این نرم افزار با به کارگیری تمامی راهکارهای ممکن برای اتصال به اینترنت این امکان را فراهم می کند که با سرعت بسیار بالایی به اینترنت متصل شوید.
    از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می توان به ویژگی ایجاد یک شبکه بین چندین کامپیوتر اشاره کرد که در این صورت می توانید با سرعت خیره کننده ای فایلهایتان را به کامپیوترهای مختلف انتقال دهید.
    آخرین ورژن از این نرم افزار را می توانید از سایت آریادانلود دریافت نمایید.

http://www.------.com/software/1863-...2-0-26-08.html

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_41852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    آیا شما از این روش استفاده کرده اید
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

شیر کردن تلویزیون و کامپیوتر
    به وسیله این نرمافزار و wifi متوانید کامپیو تر و تلویزیونتان با هم شیر کنید
    راههای بسیار متعددی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد و شما به صورت معمول فقط توسط یکی از راهکارهای معمول می توانید به اینترنت متصل شود , حال ما در این پست برایتان نرم افزار Connectify Dispatch را آماده کرده ایم , این نرم افزار با به کارگیری تمامی راهکارهای ممکن برای اتصال به اینترنت این امکان را فراهم می کند که با سرعت بسیار بالایی به اینترنت متصل شوید.
    از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می توان به ویژگی ایجاد یک شبکه بین چندین کامپیوتر اشاره کرد که در این صورت می توانید با سرعت خیره کننده ای فایلهایتان را به کامپیوترهای مختلف انتقال دهید.
    آخرین ورژن از این نرم افزار را می توانید از سایت آریادانلود دریافت نمایید.

http://www.------.com/software/1863-...2-0-26-08.html
    فرمایشات شما درست ولی منظور منو نفهمیدید
    بنده با خود زیرنویش مشکلی ندارم و به راحتی از طریق فلش فیلم رو همراه زیرنویس می تونم ببینم ولی با برنامه allsharing نمی تونم زیر نویس رو وارد شبکه کنم چون تو این برنامه فقط سه انتخاب واسه وارد کردن فایل هست یکی فیلم که فرمتهای مختلف مووی هست یکی موزیک و یکی هم عکس ولی فایل srt واسش تعریف نشده و به همین علت نمیشه تو برنامه allsharing که تو pc نصب میشه واردش کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    گلستان

پيش فرض

می خوام براتون در اینجا آموزش استفاده از قسمت AllShare رو به اشتراک بزارم تا شما دوستان هم لذت استفاده از قسمت AllShare را تجربه کنن
    بعد از چند مدت تلاش بالاخره تونستم قسمت AllShare را در سامسونگ های سمارت هاب (Smart Hub) بدون دانگل WiFi راه اندازی کنم!

توجه کنید در تلوزیون سامسونگ مدل UA46D5950 یا همان سری 5 که دارای سمارت هاب دارند تست شده!

مواردی که باید وجود داشته باشد :
    1- مودم وایرلس یا هر مودم دیگر که دارای 4 خروجی LAN باشد ( Access Point هم باشه اشکالی نداره)
    2- کابل LAN برای اتصال مودم به LED Or TV و کابل LAN برای اتصال مودم به PC (اگر لپ تاپ باشد توسط وایرلس هم میتوانید به مودم وصل یا کانکت شوید)

بعد از کانکت و مطمئن شدن که هر 2 یعنی PC یا همان کامپیوتر و تلوزیون به اینترنت می توانید بعد از انجام دادن مراحل زیر قسمت َAllShare فعال کنید و استفاده کنید

نرم افزار Serviio را که برای شما آماده کردم را دانلود کنید و بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پس از نصب مراحل زیر را طی کنید

توجه کنید که خود نرم افزار پس از نصب به صورت اتوماتیک یا خودکار اجرا نخواهد شد پس باید شما خود از قسمت Start نرم افزار را اجرا کنید

پس از انجام این مراحل حال به سراغ تلوزیون یا همان تی وی ال ای دی رفته

طبق تصاویر پیش روید
    شما به 2 صورت می توانید وارد قسمت AllShare شوید

1-با کلید SOURCE بر روی کنترول

2- با کلید SMART HUB بر روی کنترول

سپس وارد قسمت AllShare شده

دقت کنید هر فایلی را که به اشتراک می گزارید در اولین پوشه خواهد بود.
    مثال پوشه : Titels

مشکلی داشتید اعلام کنید
    اگه هم کپی کردید خواهش میکنم منبع رو اعلام کنید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    تشکر یادتون نره!

سلام دوست عزیز من یه تلویزیون
    UA40ES6960M دارم wifiداخلی هم داره مودم adsl هم دارم 4پورت لن و وا فای هم داره َAllshare رو هم یه بار استفاده کردم گوشی vivaz u5رو وصل کردم چجوری می شه از طریق بی سیم کامپیوتر رو به ای دی وصل کرد
    منظورم فیلم و.. که کامپیوتر پخش می کنه از ال ای دی دید .
    متشکر می شم جوابم رو بدی.
    Last edited by hemrah12; 13-04-2013 at 19:19.

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

دوستان سلام. وقت بخیر. من تبلتم آل شیر داره, میتونم با تلویزیونم که دانگل وایرلس میخوره و کامپیوتر, استفاده ای ازش بکنم؟

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2

پروفشنال moj63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    راه شیری

پيش فرض

سلاممن tv eh5560 اسمارت دارم ، آیا نیاز به دانگلی برای ارتباط با تلویزیون هس ؟یا AllShare نیازس به دانگل ندارد ؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلاممن tv eh5560 اسمارت دارم ، آیا نیاز به دانگلی برای ارتباط با تلویزیون هس ؟یا AllShare نیازس به دانگل ندارد ؟
    دوست عزیز
    نگاه کنید که در قسمت منو -----> شبکه----->WiFi Direct روشن است اگر روشن باشد از قابلیت آن استفاده کنید وگرنه باید از
    Wireless LAN Adaptor یا در اصطلاح از دانگل استفاده کنید و یا از پست بالا که آموزشش را گذاشتن استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •