تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 18 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 177

نام تاپيک: آموزش استفاده از قسمت AllShare بدون دانگل WiFi در LED Smart TV

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به احتمال 60% یا 70% فعال بودن انتی ویروس هست که با آی پی به مشکل برخورد می کنه!
    منم همین مشکل رو داشتم
    اگه مشکل انتی ویروس باشه پس نباید وقتی با کابل هم وصلش میکنیم نشون بده ؟

داره خودمونی میشه bardia206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندرامام خمینی (سربندر )

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز
    یه راهنمایی از شما میخواستم که اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم
    من میخوام یه SamSung led D6940 بگیرم .خودمم یه گوشی SAMSUNG GALASY S دارم .گوشیم میتونه اینترنت سیمکارتو از طریق WIFI ارسال کنه که دستگاه های دیگه استفاده کنن.باتوجه به این که تلویزیونی که میخوام بگیرم WIFI BUILD IN نداره .آیا راهی هست که بتونم از اینترنت گوشیم برا تلویزیون استفاده کنم؟ یا که مجبورم D6960 رو بگیرم.راهنمایی کنید ممنون میشم

داره خودمونی میشه Pedram-F's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Iran - Tabriz

پيش فرض

اگه مشکل انتی ویروس باشه پس نباید وقتی با کابل هم وصلش میکنیم نشون بده ؟
    همون طور که گفتم مشکل میتونه او آتی ویروس باشه چون وقتی نرم افزار اجرا میشه آنتی ویروس پایین نشون میده که IP معتبر نیست و از این حرفها یا دیوار آتشی شما یا همان فایروال روشت یا هم قسمت نNetwork انتی ویروس (NOD32)

4. این کاربر از Pedram-F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pedram-F's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Iran - Tabriz

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز
    یه راهنمایی از شما میخواستم که اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم
    من میخوام یه SamSung led D6940 بگیرم .خودمم یه گوشی SAMSUNG GALASY S دارم .گوشیم میتونه اینترنت سیمکارتو از طریق WIFI ارسال کنه که دستگاه های دیگه استفاده کنن.باتوجه به این که تلویزیونی که میخوام بگیرم WIFI BUILD IN نداره .آیا راهی هست که بتونم از اینترنت گوشیم برا تلویزیون استفاده کنم؟ یا که مجبورم D6960 رو بگیرم.راهنمایی کنید ممنون میشم
    دوست عزیز اگر دستگاه وایرلس داشته باشی 30% یا 40% فکر کنم بتنونی این کار رو انجام بدی یعنی شما ارسال کنی به دستگاه وایرلس اون از طریق کابل LAN ارسال کنه به تی وی

و یا
    در غیر این صورت شما میتونی با GPRS گوشی از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل شوید و اینترنت کامپیوتر که همان اینترنت گوشی هست را از طریق کابل LAN از کامپیوتر بر روی تی وی شیر کنید در این صورت باید IP ها به صورت دستی تنظیم شود

ولی دوست عزیز با این که من با سرعت 128 الی 512 یعنی سرعت دانلود 120 الی 160 به ADSL وصل شدم و از طریق کابل به تی وی هم وصل کردم (یعنی از طریق خروجی های مودم ADSL که 4 عدد است) سرعت دانلود App Samsung به قدری پایین است که در اکثر مواقع با پیام "اختلال در شبکه" رووبرو می شوم
    حال شما فرض کنید با اینترنتی وصل میشود که سرعت دانلود 10 الی 15 میباشد
    بهتر از همه این است که با DSL پرسرعت وصل شوید!
    Last edited by Pedram-F; 03-03-2012 at 00:54.

6. این کاربر از Pedram-F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شرمنده میدونم که اینجا جاش نیست ولی تورو خدا ببخشید.
    آقایون
    من با اجازه شما یه 46D8880خریدم.
    ازکجا باید به منوی برنامه ها برم؟
    درضمن من در منزل از ADSlاستفاده میکنم ولی مودم من باسیم هست میخوام بدونه میتونم اینترنت لپ تاپم رو بصورت وای فای با تلویزیونم شیر کنم؟اگر بله چطوری؟
    (ناگفته نماند که کامپیوتر منزل مک بوک پروی اپل هست!وبه ویندوز دسترسی ندارم!!!)

سوال آخر اینکه چرا وقتی شبکه های عادی رو از طریق دکمه 2بعدی به 3بعدی روی ریموت کنترل تغییر میدم نمیتونم با عینکش چیزی حس کنم؟
    درضمن درم ا ه و ا ر ه جهت ت ر ک س ت شبکه ای هست که بصورت تست 3Dیه ولی بازهم وقتی از عینک استفاده میکنم هیچ اتفاقی نمیفته چرا؟

ممنون میشم شما که به این واضحی توضیح میفرمائید یه آموزش کلی از صفرتا صد این برند رو درسایت قراربدید تا افرادی مبتدی مثل من بتونند استفاده کنند و دعا گوی شما باشند.

در آغاز فعالیت atteesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون از اين تاپيك خوب و آموزنده

دستگاه 46d8880 كه داري wi-fi داخلي است را چگونه مي توان به گوشي تلفن سامسونگ گالاكسي متصل كرد ؟
    جالب اينجا است كه الان چند روز است كه روي اين كار زوم كرده ام اما هنوز نتيجه نداده يعني گاهي گوشي تلويزيون را شناسايي مي كنند و حتي كانكت مي شوند اما در ليست allshare اسمارت هاب دستگاهي را به عنوان نصب شده تشخيص نمي دهد .
    ممنون مي شوم اگر كسي از دوستان كه اين مسير را طي كرده ما را هم راهنمايي كند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بسیار تشکر از معرفی این برنامه بسیار کاربردی و آموزش خوبتون.

روی پاناسونیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی خوب و راحت اجرا شد. در ضمن من از وینوز 64 بیت استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم. فقط باید Java 6 روی سیستم نصب باشه تا این برنامه نصب بشه.

10. این کاربر از 654123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با سلام tv من 40D6960 است با توجه به اینکه بیشتر سیستمهای جدید DLNA دارند مثل گوشی های galaxy ،می تونید tv رو با استفاده از یک روتر یا همون مودم ADSL با گوشی یا کامپیوتر(نرم افزار all Share)به همدیگه متصل کنید ، من این کار رو کردم جواب داده البته با گوشی Optimus black LG

12. این کاربر از mehr571 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

کسی با پلاگین youtube برنامه serviio کار کرده البته من کار کردم همه چی تو تلویزیون قشنگ نشان میده فقط مشکل بزرگی که دارم اینه که 2 دقیقه که میگذره از شبکه dlna قطع میشه اگر نرم افزاری مشابه این دارید که youtube پشتیبانی کنه معرفی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام خدمت همه عزیزان من هم متاسفانه نمیتونم تلویزیون ال ای دی سری 6 سامسونگ را از طریق بیسم به لب تاب وصل کنم هر دو بر نامه معرفی شده را امتحان کردم ولی فقط از طریق کابل جواب داد اگه کسی امحان کرده لطفا راهنمئی کنه
    با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •