تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 599 از 602 اولاول ... 99499549589595596597598599600601602 آخرآخر
نمايش نتايج 5,981 به 5,990 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام دوستان وقت بخیر

میخاستم ازتون مشورت بگیرم ، البته برای 1 کی از دوستانم ، الخصوص اقایون
    rave-87@

metalhead_forever@ و... بقیه دوستان و اساتید

دوستان 1 هدفون میخایم که کیفیت بالا داشته باشه ، نویز کنسلینگ خوبی داشته باشه برای محیط شلوغ و بیرون ، کیفیت ساختش هم بالاباشه وبا دوام باشه

گوش را اذیت نکنه برای استفاده طولانی و استفاده مداوم

حالا شما کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ in ear یا روی گوشی؟ یا از هر نوع ،1 مدل آفر بدید ممنون میشم ، البته فکر میکنم in ear با این قیمت چیز خاصی نمیشه گرفت

بودجش تا حداکثر 100 هست حالا یکم بالا و پایین

الته این رو هم میدونم با 100 نمیشه توقع حرفه ای داشت ولی در حد 100 میخام بهترین گزینرو با توجه به دانش و تجربه شما انتخاب کنیم ، و برندای معتبر وشناخته شده و رو بورس باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید.ممنونم

سلام , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید و 50 تومن هم صرفه جویی کنید. برند امریکایی معتبری هست و تخصصش صدا هست نماینده رسمی هم داره ایران با گارانتی هست قیمت ارزونی هم داره , مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم هست که کیفیت ساخت بالاتری داره و کمی هم صدای بهتری ولی قیمتش بیشتره

2. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام
    با بودجه 100 هزار تومن چه هدفونی رو پیشنهاد میدین؟
    اولویت بغیر از کیفیت صدای نسبتا خوب، دوام بالا و دیر خراب شدن و پاره نشدن و... هست

ممنون
    سلام. 30 تومن بیشتر هزینه کنید این مدل بگیرید قرار گیری پشت گوش هست و صدای خوبی هم داره با کیفیت ساخت خیلی خوبی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترین میزان عملکرد نسبت به قیمتی که دیدم همین می اودیو داره مخصوصا مدل rx18

4. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی هدفون SONY MDR-XB1000 سراغ داره (هم اکبند و هم دست دوم)؟؟؟؟

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    من الان هدفون logitech h150 دارم 3 ساله ولی الان سیمش دچار مشکل شده و میخوام یه هدفون بی سیم بگیرم
    اهل اهنگ نیستم ولی خیلی خیلی فیلم میبینم
    ایا هدفون های بی سیم کیفیت صدای خوبی دارن؟
    هدفون بی سیم هدفون کريتيو سري Sound Blaster مدل Jam چطوره ؟

هدفون بلوتوث مايپو مدل M3 BTX-500S هم خوشم میاد ولی وزن بالاش اذیتم میکنه چون هدفون چندین ساعت روی سرمه

A4TECH RH-200 Wireless Headset این مدل هم مد نظرمه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر فراوان

داره خودمونی میشه alidl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    خسته نباشین

من دنبال یک هدفون on ear هستم چون گردنم تحمل وزن بالا رو نداره و وزن کم میخوام و هم چون چند ساعت گوش میکنم گوشم گرم نشه خیلی و راحت هم باشه نسبتا برای استفاده طولانی و چند ساعته

سبکایی که گوش میکنم بیشتر Rock هست و pop-rock و dance و بعضی وقت ها هم ballad و r&b
    بعضی از راک هام خیلی شلوغ هستن
    صدایی که میخوام صدایی شفاف هست و بیس هم خوب باشه ولی خیلی دوست ندارم حالت بوم بوم شدید داشته باشه چون زیاد گوش میکنم و گوشم خسته میشه ولی خب صدای هدفون فلت نباشه و تحرک داشته باشه و بیسش هم خوب باشه و نرمال باشه کم هم نباشه ولی بیشتر وضوح و شفافیت صدا مهمه برام

نمیدونم چرا فرکانس های بالا توی موزیک های من خیلی تمیز نیستند و گوشم رو اذیت میکنه و بعضی وقتا کل آهنگ رو یه حالت کثیف میکنن(شاید هم گوش های من بهشون حساسه)

سورسم fiio x3 2nd هست و میخوام صدا شفاف و تمیز باشه و وکال ها هم خیلی توی آهنگ گم نشه و فرکانس های بالا هم اذیت نکنن ولی خب جوری هم نباشه که انگار صدای آهنگ گرفته است.
    تفکیک هم خوب باشه
    soundstage و حالت سه بعدی بودن هم تا حد ممکن خوب باشه ولی طبیعی نه مصنوعی
    و هم صداهای بالا harsh نباشن چون اذیت میشم ولی جوری هم نباشه که soundstage کم بشه یا صدا حالت گرفته پیدا کنه و صدا یکم حالت گرم/نرم داشته باشه
    راستی خیلی خوب میشه که در عین تفکیک و پخش خوب جزئیات هدفون صداش جوری باشه که کل آهنگ نسبتا حالت یکپارچه داشته باشه و جوری نباشه که همش احساس کنم کلی ساز مختلف هرکدوم دارن واسه خودشون میزنن

(البته میدونم ممکنه مقداری از این ها رو با اکولایزر بشه بهتر کرد ولی ترجیحا میخوام صدا این سبکی باشه و مخصوصا فرکانس های بالا اذیت نکنن و هم با اکولایزر صدا یکم مصنوعی میشه)

قیمت هم حدود ۲۰۰-۳۰۰ یا حداکثر ۴۰۰ احتمالا بتونم هزینه کنم ولی ۴۰۰ حداکثر هست و خیلی خوب میشه اگر با قیمت کمتر باشه

راستی من هدفون رو توی خونه استفاده میکنم و برای بیرون نمیخوام و معمولا سعی میکنم مواظبت کنم ولی لطفا یه هدفونی معرفی کنین که حداقل چندسالی دووم بیاره و از لحاظ کیفیت ساخت و سیم و... هم خوب باشه

خیلی خیلی ممنونم
    اگر لطف کنین چند مدل با مقایسه بفرمایین خیلی ممنون میشم

بعد به نظر شما یک سال یا بیشتر صبر کنم تا پول جمع کنم مدل گرون تر مثلا با کابل جدا شدنی اینا و صدا و کیفیت بهتر بخرم که اگر مثلا سیم خراب شد بشه جایگزین کرد و کلا کیفیت صدا و ساختش بالاتر باشه و... یا با همین بودجه میشه هدفون خوبی خرید و نیازی نیست بیشتر هزینه کنم و یا مثلا اون جداشدنی ها قطعاتش نیست یا ...؟

راستی بی زحمت هدفون رو از جایی بگین که بتونم برم تو فروشگاه تستش کنم و بی زحمت اون فروشگاه رو هم بگید جاش رو (خودم ایران هدفون رو میشناسم ولی جدیدا تنوع هدفوناشون تو بازه قیمتی که من میخوام و ویژگی هایی که میخوام کمه)

بازم خیلی ممنون
    Last edited by alidl; 24-06-2017 at 00:13.

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام دوستان
    یه هدفون AKG Q460 دارم که سیمش ایراد پیدا کرده از یکی از گوشی هاش صدا نمیاد. (سیم رو تو یه زاویه خاص نگه داری درست میشه )
    برای تعمیر یا عوض کردن سیم کجا تو تهران باید ببرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    خسته نباشین

من دنبال یک هدفون on ear هستم چون گردنم تحمل وزن بالا رو نداره و وزن کم میخوام و هم چون چند ساعت گوش میکنم گوشم گرم نشه خیلی و راحت هم باشه نسبتا برای استفاده طولانی و چند ساعته

سبکایی که گوش میکنم بیشتر Rock هست و pop-rock و dance و بعضی وقت ها هم ballad و r&b
    بعضی از راک هام خیلی شلوغ هستن
    صدایی که میخوام صدایی شفاف هست و بیس هم خوب باشه ولی خیلی دوست ندارم حالت بوم بوم شدید داشته باشه چون زیاد گوش میکنم و گوشم خسته میشه ولی خب صدای هدفون فلت نباشه و تحرک داشته باشه و بیسش هم خوب باشه و نرمال باشه کم هم نباشه ولی بیشتر وضوح و شفافیت صدا مهمه برام

نمیدونم چرا فرکانس های بالا توی موزیک های من خیلی تمیز نیستند و گوشم رو اذیت میکنه و بعضی وقتا کل آهنگ رو یه حالت کثیف میکنن(شاید هم گوش های من بهشون حساسه)

سورسم fiio x3 2nd هست و میخوام صدا شفاف و تمیز باشه و وکال ها هم خیلی توی آهنگ گم نشه و فرکانس های بالا هم اذیت نکنن ولی خب جوری هم نباشه که انگار صدای آهنگ گرفته است.
    تفکیک هم خوب باشه
    soundstage و حالت سه بعدی بودن هم تا حد ممکن خوب باشه ولی طبیعی نه مصنوعی
    و هم صداهای بالا harsh نباشن چون اذیت میشم ولی جوری هم نباشه که soundstage کم بشه یا صدا حالت گرفته پیدا کنه و صدا یکم حالت گرم/نرم داشته باشه
    راستی خیلی خوب میشه که در عین تفکیک و پخش خوب جزئیات هدفون صداش جوری باشه که کل آهنگ نسبتا حالت یکپارچه داشته باشه و جوری نباشه که همش احساس کنم کلی ساز مختلف هرکدوم دارن واسه خودشون میزنن

(البته میدونم ممکنه مقداری از این ها رو با اکولایزر بشه بهتر کرد ولی ترجیحا میخوام صدا این سبکی باشه و مخصوصا فرکانس های بالا اذیت نکنن و هم با اکولایزر صدا یکم مصنوعی میشه)

قیمت هم حدود ۲۰۰-۳۰۰ یا حداکثر ۴۰۰ احتمالا بتونم هزینه کنم ولی ۴۰۰ حداکثر هست و خیلی خوب میشه اگر با قیمت کمتر باشه

راستی من هدفون رو توی خونه استفاده میکنم و برای بیرون نمیخوام و معمولا سعی میکنم مواظبت کنم ولی لطفا یه هدفونی معرفی کنین که حداقل چندسالی دووم بیاره و از لحاظ کیفیت ساخت و سیم و... هم خوب باشه

خیلی خیلی ممنونم
    اگر لطف کنین چند مدل با مقایسه بفرمایین خیلی ممنون میشم

بعد به نظر شما یک سال یا بیشتر صبر کنم تا پول جمع کنم مدل گرون تر مثلا با کابل جدا شدنی اینا و صدا و کیفیت بهتر بخرم که اگر مثلا سیم خراب شد بشه جایگزین کرد و کلا کیفیت صدا و ساختش بالاتر باشه و... یا با همین بودجه میشه هدفون خوبی خرید و نیازی نیست بیشتر هزینه کنم و یا مثلا اون جداشدنی ها قطعاتش نیست یا ...؟

راستی بی زحمت هدفون رو از جایی بگین که بتونم برم تو فروشگاه تستش کنم و بی زحمت اون فروشگاه رو هم بگید جاش رو (خودم ایران هدفون رو میشناسم ولی جدیدا تنوع هدفوناشون تو بازه قیمتی که من میخوام و ویژگی هایی که میخوام کمه)

بازم خیلی ممنون

سلام , با توضیحاتی که دادید غیر ممکنه بتونید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هدفون بهتر و کم نقص تری پیدا کنید صدایی مثل مدل های سنهایزر اوربانایت و مومنتوم داره که قیمتاشون بالای 1 میلیون هست ولی با یک سوم قیمت , اگر بودجه بیشتر کنید و بتونید مدل ماتریکس 2 یا 3 بگیرید پشیمون نمیشید کلا این برند با محصولات مشابه چند برابر قیمتش رقابت میکنه و هم با بلوتوث میتونید استفاده کنید هم با سیم و کابل هدفون هم 3.5 معمولی هست که همه جا پیدا میشه , و به نظرم بیشترین عملکرد ممکن با کمترین قیمت و کیفیت عالی ارائه میده مثلا مدل P1 همین برند که قیمت حدود 900 تومنی داره با ایرفون های بالای 3 تا 4 میلیون تومن عملکرد مشابهی داره برند امریکایی و شناخته شده ای هست جستجو کنید متوجه میشید
    Last edited by ehsanrock; 29-06-2017 at 13:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز . من برای تمرین یه هدفون مناسب میخوام میخوام که هم بیسیم باشه و هم مموری استیک بهش بخوره تا گوشی رو با خودم سر تمرین نبرم ؟ از بین برند های خوب با این مشخصات تا قیمت 700 تومن کیشه چیزی پیدا کرد یا نه؟ اگر نه همون یه هدفون بیسیم مناسب تا قیمت 800-700 بهم معرفی کنید بردشم زیاد باشه که گوشی رو بزارم تو کمد . مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام. لطفا یه هدفون مناسب برای ورزش به من معرفی کنید. با بوجه 700-800 تومن. بردشم قوی باشه که گوشی رو با خودم سر تمرین نبرم. خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام. من میخواستم یه ایرفون بگیرم برا استفاده موزیک و فیلم چه رو گوشی های مختلف چه لب تاب کیفیت مناسبی داشته باشه و سیمش به این سادگیا خراب نشه. قیمت حدود 100 تا 150 چه مدل هایی پیشنهاد میشه؟

برند MEE Audio در چه حده؟ بعد اینکه سیم جدا میشه و قابل تعویضه، هنگام استفاده هم با یک فشار کوچیک براحتی سیم جدا میشه یا اینجوری نیست؟
    Last edited by Panther_X; 03-09-2017 at 23:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •