تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 602 اولاول ... 4567891011121858108508 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون ... بله سلار جان هم klipsch s4 رو تایید کردن ... چند تا سوال دارم :
    منظورتون دقیقا از سبک الکترونیک چیه ؟ شامل راک هم میشه ؟
    همین klipsch s4 رو تو پایتخت میشه گیر آورد ؟ چون همین چند post پیش یکی از دوستان گیرش نیومده ... خودم هم از چند تا فروشگاه با تلفن پرسیدم گفتن موجود نیس ...
    اگه فروشگاه خاصی رو میشناسید معرفی کنید ... ممنون میشم !
    خواهش می کنم دوست من

بهتره که سوالهایی که مستقیمآ در ارتباط با هدفون نیست توی تاپیک مربوطه مطرح بشه که نظر حرفه ای تری دریافت کنید
    متاسفانه اطلاعی از تاپیک موسیقی در این فرووم ندارم اما برای اینکه بی جواب نباشید:
    الکترونیک یک سبک از از سبکهای اصلی موسیقی هست که موسیقی در این سبک تقریبآ شامل انواع صداهایی می شه که دستگاه تولید کننده اونها الکترونیکی یا برقی باشه نه طبیعی ، مثل کیبورد. اما راک هیچ ارتباط مستقیمی با سبک الکترونیک نداره هر چند زیر شاخه های یک سبک ممکنه تلفیقی عمدی از سبک های مجاور و گاه دور باشه مثلآ ممکنه زیر سبک هایی از راک حتی بیشتر از الکترونیک از ابزارها و تجهیزات الکترونیکی استفاده کنند البته به خاطر حس و فضا سازی موسیقی خاصی که در سبک الکترونیک هست نه اینکه بی برنامه و باری به هر جهت

یک کمی ساده تر:
    تقریبآ تمام موسیقی های پاپ فعلی ایرانی به نوعی الکترونیک هستند و ویژگی خاص این سبک از موسیقی بیس بسیار قوی و اغلب عمیق اونهاست + انواع صداهایی که به سختی قابل تولید با ابزارهای طبیعی هست مثلآ صداها و افکت های بسیار پیچیده ای که در هیچ سبک دیگه ای بدون الکترونیک قادر به تولید اون نیستند و ویژگی دیگه اینه که این سبک ملودی و ریتم تکراری و تقریبآ بسیار ساده ای رو دنبال می کنه ولی با خلاقیت آهنگ ساز معمولآ سعی بر این هست که کاری جذاب و جدید ارائه بشه

در آخر این سبک لبه تیغ سبک هاست چون اصوات در این سبک یا بسیار خوشایند هستند یا بسیار بد صدا ،حد وسط رو معمولآ با یک صدای جذاب پر می کنند. مثلآ در یک تراک الکترونیک اگر صداهارو به تفکیک گوش کنید بیش از 70 درصد اونها به تنهایی عذاب آور هستند اما 30 درصد باقی مانده بسیار خوشایند. این هنر موسیقی خالق اثر هست که باعث پر کردن لحظه لحظه های رویایی ما می شه

هدفون Kilpsch S4 مدلی نیست که به یکباره ناپدید شده باشه شما تلاش کن حتمآ پیدا خواهی کرد

شما هم موفق باشید.

2. 10 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rubiker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

یه Monster Jamz اصل توی یه فروم دیگه موجود هست قیمتی خوبی هم داره کسی خواست بگه لینکش رو پ.خ کنم ... 150 میده که نوش 100 دلاره و آک هم هست.
    Last edited by rubiker; 12-06-2012 at 13:13.

4. این کاربر از rubiker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با سلام

من بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که هدفونی که بشه به امپ گیتار بیس وصل بشه رو بی خیال بشم چون امپ خیلی قوی ندارم

الان میخوام یه هدفون برای آیپاد تاچی که خریدم بگیرم زیر 200 تومن که بیس قوی داشته باشه و اینکه احتما داره i Rig هم بخوام بگیرم میخوام خوب جواب بده....
    دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اقا رضا سلام
    من هر چی گشتم نبود کاشکی شما یه جایی میگفتی میرفتم میخریدم
    یه سوالی داشتم من اخرش از روی ناچاری رفتم klipsch promedia گرفتم 140 حالا اومدم خونه بدون convertor داخل جعبش روی sony ericsson arc s جواب نمیده به نظرم این convertor (که داخل جعبش بود) یه خورده کیفیتو میاره پایین(مطمعن نیستم) راه حلی به نظرتون میاد دریغ نکنید لطفا
    ممنون

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام

من بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که هدفونی که بشه به امپ گیتار بیس وصل بشه رو بی خیال بشم چون امپ خیلی قوی ندارم

الان میخوام یه هدفون برای آیپاد تاچی که خریدم بگیرم زیر 200 تومن که بیس قوی داشته باشه و اینکه احتما داره i Rig هم بخوام بگیرم میخوام خوب جواب بده....
    دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟؟
    سلام.
    Klipsch image s4 - klipsch image s5 - akg k370 - (t-jays - v-jays - a-jays
    اينها با توجه به موجودي بازار فعلي هست.

8. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اقا رضا سلام
    یه سوالی داشتم من اخرش از روی ناچاری رفتم klipsch promedia گرفتم 140 حالا اومدم خونه بدون convertor داخل جعبش روی sony ericsson arc s جواب نمیده به نظرم این convertor (که داخل جعبش بود) یه خورده کیفیتو میاره پایین(مطمعن نیستم) راه حلی به نظرتون میاد دریغ نکنید لطفا
    ممنون
    سلام
    كاش حداقل با كمي افزايش بودجه s5 رو تهيه ميكردين.
    سيستم هاي عامل اندرويد معمولا هدفونهايي كه پسوند A دارن رو پشتيباني ميكنن براي محصولات klipsch هم همينطوره .و براي محصولات apple با پسوند I مشخص ميشن.اگه قبلا سورس پلير رو مشخص ميكردين احتمالا دوستان راهنمايتون ميكردن.
    اين مبدل كه گفتين مال گوشي موبايلتون هست ؟ يا جداگانه تهيه كردين؟در هر صورت روي كيفيت صدا تاثير خواهد گذاشت كه ميتونين با يه پلير ديگه امتحان كنين و تفاوت صدا رو بسنجين.

10. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اقا رضا سلام
    ممنون
    سلام به شما
    مبارکتون باشه
    متوجه سوالتون نشدم
    ولی استفاده از هر ابزار یا تبدیل یا رابط در یک Setup باعث افت کیفیت می شه و این مسئله بستگی زیادی به کیفیت اون ابزار داره ولی همیشه افت کیفیت وجود داره البته بدون استثناء

برداشتم از سوال شما اینه که با استفاده از آداپتور همراه هدفون مشکل افت کیفیت صدا پیش میاد و برای رفع اون چاره ای جزء استفاده نکردن از اون رابط نیست البته به این شرط که اون آداپتور مشکلی نداشته باشه و یا تعویض اداپتور با یک آداپتور سازگار دیگه و یا استفاده از آداپتور رو فراموش و فقط از هدفون استفاده کنید

و اینکه احتمال جواب دادن آپشن ها یا کلید های فانکشن همراه هندزفری ها بر روی هر گوشی بسیار کمه چون هر شرکتی نوع خاصی از اتصال رو استفاده می کنه که اغلب با سایر محصولات برندها سازگار نیستند یه جور حس خاص بودن نه چندان دلچسب

شما هم موفق باشید.

12. 6 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با تشکر از اقاسالار و اقا رضا
    سالار جان s5 با این اختلاف قیمت نداشت من توی amazon هم دیدم این یه قیمته با s5 در مورده سورس پلیر اگه میخواستم (که حتما میخواستم) از برنده klipsch باشه حتما باید سورسه پلیرم از محصولات apple میبود چون تا اونجایی که من توی پایتخت گشتم چیزی به غیر از اینا موجود نیست فعلا البته s3 بود (همون مغازه ای که معرفی کردین فقط داشت) s5 که داشت فقط apple suport بود و این مدلی که گرفتم convertor داخل خود جعبه بود و میشد با پلیر های دیگم استفاده کرد من خودم همون جا جفتشو با iphone فروشنده تست کردم و از نظر من ( گوشهای من مثل گوشهای شما اساتید نیست و شاید اصلا تفاوتی حس نکنم) صداشون یکی بود و هم قیمتم بودن چون این تو جعبش convertor داشت اینو گرفتم جا داره همین جا ازت تشکر کنم به خاطر راهنمایهای خوبت چون رفتم moshi vortex akg370 jays2 تست کردم خوشم نیومد واقعا ممنون
    1 سوالی که از اساتید دارم اینه iphone فرقی میکنه با ipod? ( چون من میخوام گوشیمو با یه iphone 4 عوض کنم )
    2 os های دیگه مثله win phone meggo symbian ,.... تکلیفشون چیه؟ مثلا این ایر فونه من روی win m جواب میده؟
    3 من منظورمو بد رسوندم اقا رضا منظورم اینه که اینو الان بدون convertor وصل میکنم به گوشیم صدا ها قاطی میشه(convertor داخل خوده جعبه بود) ایا این سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ (چون فکر میکنم هر چیزی سر راه باشه روی کیفیت تاثیر داره راهی هست بدونه convertor استفاده کرد؟)
    شرمنده زیاد شد وممنون

14. 2 کاربر از donmadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rubiker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

با سلام ... هدفون منم رسید (m35) فعلا نظری ندارم و از سالار جان هم تشکر میکنم که اگه ایشون نبود منم الان این هدفون رو نداشتم ...

16. این کاربر از rubiker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با تشکر از اقاسالار و اقا رضا
    1 سوالی که از اساتید دارم اینه iphone فرقی میکنه با ipod? ( چون من میخوام گوشیمو با یه iphone 4 عوض کنم )
    2 os های دیگه مثله win phone meggo symbian ,.... تکلیفشون چیه؟ مثلا این ایر فونه من روی win m جواب میده؟
    3 من منظورمو بد رسوندم اقا رضا منظورم اینه که اینو الان بدون convertor وصل میکنم به گوشیم صدا ها قاطی میشه(convertor داخل خوده جعبه بود) ایا این سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ (چون فکر میکنم هر چیزی سر راه باشه روی کیفیت تاثیر داره راهی هست بدونه convertor استفاده کرد؟)
    شرمنده زیاد شد وممنون
    سلام
    خواهش ميكنم من كه كاري نكردم از استاد rezaomido بايد تشكر كرد.
    ١-نه از لحاظ سخت افزاري ايفون با ايپاد و ايپد فرقي نداره فقط بصورت جزئي تو ورژن سيستم عاملشون براي اكولايزر هاشون متفاوتن.
    ٢-در مورد سيستم عاملهاي ديگه فرقي نميكنه بلكه سيستم سخت افزاري اين ديوايسها هست مهمه .سيستم عاملها معمولا تو قسمت كنترل تالك هدفونها با هم متفاوتند نه تو درايو كردن هدفونها
    ٣- حتما استاد جواب خواهند داد. ولي اگه بدون مبدل از هدفونتون با گوشيتون استفاده كنين چون سوكت هدفون گوشيتون كمي با سوكتهاي معمولي متفاوته هدفون با سوكت بصورت صحيح كنتاكت نميكنه و باعث ميشه صدا بصورت مونو يا بصورت نامفهوم و ضعيف پخش بشه كه با تغيير كنتاكت (يعني با كمي بيرون كشيدن هدفون داخل گوشي و و سعي در تنظيم كنتاكت بصورت موقتي ميشه صداي بهينه رو بدست اورد )
    با تشكر

18. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •