تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 589 از 602 اولاول ... 89489539579585586587588589590591592593599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,881 به 5,890 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام لطفاً یک هدفون تا 50 تومان معرفی کنید که صدای شفافی داشته باشه (مبهم و گرفته نباشه) و قشنگ روی گوش قرار بگیره (به گوش فشار نیاره!)
    اگر داخل گوش مد نظر دارید به نظرم در خرید این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شک نکنید , خودمم دارم و میتونم بگم صدای هدفون با اینکه قیمت ارزونی داره ولی از خیلی از ایرفون های حتی تا 300 الی 400 تومن هم بهتر و بی رقیب هست , اگر هم هدفون روی گوش مد نظر دارید مدل های پایین فیلیپس یا مشابه اینا زیاد هست تو بازار ولی خوب نیستن
    Last edited by armanqd; 13-10-2016 at 03:20.

2. این کاربر از armanqd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

اگر داخل گوش مد نظر دارید به نظرم در خرید این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شک نکنید , خودمم دارم و میتونم بگم صدای هدفون با اینکه قیمت ارزونی داره ولی از خیلی از ایرفون های حتی تا 300 الی 400 تومن هم بهتر و بی رقیب هست , اگر هم هدفون روی گوش مد نظر دارید مدل های پایین فیلیپس یا مشابه اینا زیاد هست تو بازار ولی خوب نیستن
    این نوع مقایسه به هیچ عنوان نمیتونه درست باشه!
    مگه شما کدوم هدفون و ایرفون هارو تست کردید که به این نتیجه رسیدید!؟

این برند بنا به رده بندی سایت head-fi حدود رتبه 70 هست!
    در حالی که برند های Sennheiser / AUDIO TECHNICA / AKG / Beyerdynamic / Sony پنج برند اول هستند!

تو 20 برند اول موارد معروفی مثل JVC/Shure/Philips و ... هم هستند!

در کل ممکنه شما هدفون بهتر از اینو امتحان نکرده باشید، ولی دلیل نمیشه که اطلاعات اشتباه به کاربر ها بدید!!!

در کل اطلاعات تئوری این هدفون هم درست باشه، چیز جالبی نباید باشه!
    حساسیت پایین 98 دسیبلی!
    توان خیلی پایین 5mw !
    درضمن قیمت واقعی این 8 دلار هست! (7.99 دلار) و شما دارید با موارد 100 دلاری مقایسه میکنید...

اینو نهایت با مواردی مثل Philips SHE3590 و Pioneer SE-CL20 و Creative EP-660 و Sony MDR-EX15 و ... میتونید مقایسه کنید!
    و مطمعنا حرفی در مقابل Fiio EX1 و Audio-Technica ATH-CKX9iS و Beyerdynamic DX160IE و SONY MDR-XB50AP و ... برای گفتن نخواهد داشت!

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این هدفون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با توجه به قیمت 5 دلاریش تو آمازون کیفیت خوبی داره تعریفشو تو همون امازون کاربرا گذاشتن یا تو سایت هد فای
    بعضی هدفونای ارزون هستن که واقعا صداشون چند برابر بیشتر میارزن برندهای معروف معمولا پوله اسمشون رو هم میکشن رو قیمت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

هندزفری remax که توی بازار هست چه طوریه کیفیتش ؟ و چه طوری میشه هندزفری ال سامسونگ برای خود گوشی رو خرید؟ جای توی اینترنت هست"؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

این نوع مقایسه به هیچ عنوان نمیتونه درست باشه!
    مگه شما کدوم هدفون و ایرفون هارو تست کردید که به این نتیجه رسیدید!؟

این برند بنا به رده بندی سایت head-fi حدود رتبه 70 هست!
    در حالی که برند های Sennheiser / AUDIO TECHNICA / AKG / Beyerdynamic / Sony پنج برند اول هستند!

تو 20 برند اول موارد معروفی مثل JVC/Shure/Philips و ... هم هستند!

در کل ممکنه شما هدفون بهتر از اینو امتحان نکرده باشید، ولی دلیل نمیشه که اطلاعات اشتباه به کاربر ها بدید!!!

در کل اطلاعات تئوری این هدفون هم درست باشه، چیز جالبی نباید باشه!
    حساسیت پایین 98 دسیبلی!
    توان خیلی پایین 5mw !
    درضمن قیمت واقعی این 8 دلار هست! (7.99 دلار) و شما دارید با موارد 100 دلاری مقایسه میکنید...

اینو نهایت با مواردی مثل Philips SHE3590 و Pioneer SE-CL20 و Creative EP-660 و Sony MDR-EX15 و ... میتونید مقایسه کنید!
    و مطمعنا حرفی در مقابل Fiio EX1 و Audio-Technica ATH-CKX9iS و Beyerdynamic DX160IE و SONY MDR-XB50AP و ... برای گفتن نخواهد داشت!

سلام

اگر مقایسه ای انجام دادم بر اساس صدایی هست که دسته اکثریت کاربر ها به دنبالش هستن یعنی صدای وی-شیپ و چه مواردی که در بازار ایران موجوده و چه بازار خارجی

از همین برند می اودیو RX18 - M6 - M6P - M6 Pro - M7P - X7 Plus - P1 - Wave - همین الان هم دارم استفاده میکنم و چند مدل دیگه این برند هم سفارش دادم برام بیارن چون بابت پولی که پرداخت کردم به جرات میتونم بگم دها برابر عملکرد گرفتم

در حال حاضر بیشتر از 50 ایرفون در ارشیوم دارم از همون RX18 که لینک دادم تا Westone W60 با قیمت نزدیک به 4 میلیون تومن و بیشتر از 10 سال هم هست در زمینه اودیو فایل فعالیت دارم چه با دوستان داخل ایران و خارج از ایران کار کردم و حتی مدل های گرون قیمت تا چند برابر قیمت W60 هم موفق شدم تست کنم که حدود 10 میلیون قیمت دارن مثل Noble K10U یا U12 برند 64 Audio یا andromeda مدل های ultimate ears ,و خیلی های دیگه

غیر از اینکه کلی هدفون دور گوش داینامیک یا پلنرمگنت و امپلیفایر و دک های متفاوت هم دارم استفاده میکنم و بماند که چقدر هزینه کردم که در فستیوال های صدا خارج از ایران هم شرکت کنم

و برام منفعتی نداره بخوام تبلیغ کاذب انجام بدم ولی خوب بود قبل از نتیجه گیری درباره من یه کامنت سوالی ارسال میکردید در اون صورت خوشحال میشدم توضیحات بیشتر بدم تا اینکه شدیدا برخورد کنید , رنکینگ سایت هد فای هم بر اساس زمان عرضه کالا و تعداد نقد ها این سایت هست و دلیل موجهی برای معیار سنجی نیست

این عکس هم چند تا ایرفونی که سر دستم بود گفتم پیوست کنم که ببینید اگر نظری دادم طبق یک دهه تجربه و میلیون ها تومن هزینه ای بود که پرداخت کردم تا به نتیجه گیری کلی رسیدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و متاسفانه ما ایرانی ها اکثریتمون در رابط با کاری یا شخصی که ازش کوچکترین اطلاعی نداریم در صورتی که به مزاجمون خوش نیاد سریع برخورد میکنیم و سعی به تخریب دیگری داریم که در اینترنت هم خیلی بیشتر دیده میشه و در ضمن من نه شما رو میشناسم و نه میدونم تا چه حد با این نوع تجهیزات اشنایی دارید ولی با این تفاسیر باز هم به خودم اجازه نمیدم در مورد کسی که هیچ اطلاعی ازش ندارم قضاوت کنم
    Last edited by armanqd; 14-10-2016 at 05:13.

7. 5 کاربر از armanqd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آقا من یک هدفون روگوشی برای دیدن فیلم خریدم ولی انگار داره صدا را با افکت پخش میکنه! در صورتیکه هندزفری مویایلم صدا را شفاف‌تر و واضح‌تر پخش میکنه چی باعث این مسئله میشه؟
    کدام هدفونها برای تماشای فیلم مناسب هستند! (دنبال شنیدن افکتها نیستم فقط میخواهم گفتار فیلم را به خوبی و واضح بشنوم)
    Last edited by ehsan_iace; 15-10-2016 at 15:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا من یک هدفون روگوشی برای دیدن فیلم خریدم ولی انگار داره صدا را با افکت پخش میکنه! در صورتیکه هندزفری مویایلم صدا را شفاف‌تر و واضح‌تر پخش میکنه چی باعث این مسئله میشه؟
    کدام هدفونها برای تماشای فیلم مناسب هستند! (دنبال شنیدن افکتها نیستم فقط میخواهم گفتار فیلم را به خوبی و واضح بشنوم)
    سلام

هدفونی که تهیه کردید صدای V-shape داره یعنی گراف فرکانسی هدفون شما بیشتر تاکید شده روی فرکانس های پایین مثل بیس و فرکانس های بالا ولی فرکانس های میانی که شامل ووکال هست کمترین تاکید شده به همین دلیل گفتار ها به خوبی شنیده نمیشه و صدا با افکت هست و بهتره به دنبال هدفونی باشید که صدای خنثی و فلتی داشته باشه تا همه فرکانس های شفاف و واضح شنیده بشه

البته هستن هم هدفون هایی که با همین امضا صدایی عرضه شدند ولی خیلی خوب بالانس هستن

اپشن های متعددی هست ولی بودجه و نوع هدفون مشخص کنید سریعتر به نتیجه میرسید
    Last edited by armanqd; 15-10-2016 at 15:50.

10. این کاربر از armanqd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

هدفونی که تهیه کردید صدای V-shape داره یعنی گراف فرکانسی هدفون شما بیشتر تاکید شده روی فرکانس های پایین مثل بیس و فرکانس های بالا ولی فرکانس های میانی که شامل ووکال هست کمترین تاکید شده به همین دلیل گفتار ها به خوبی شنیده نمیشه و صدا با افکت هست و بهتره به دنبال هدفونی باشید که صدای خنثی و فلتی داشته باشه تا همه فرکانس های شفاف و واضح شنیده بشه

البته هستن هم هدفون هایی که با همین امضا صدایی عرضه شدند ولی خیلی خوب بالانس هستن

اپشن های متعددی هست ولی بودجه و نوع هدفون مشخص کنید سریعتر به نتیجه میرسید
    سلام ممنون از راهنمایی‌تان

بودجه تا 75000 تومان نوعش مهم نیست فقط صدای بدون افکت و واضح و بلند پخش کنه کافیه!
    (این سومین هدفونی است که خریدم و مشکل دارد این یکی با افکت صدا را پخش میکنه آن دو تای دیگه هم صدا را خفه پخش میکنند)
    Last edited by ehsan_iace; 15-10-2016 at 17:26.

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بودجه تا 75000 تومان نوعش مهم نیست فقط صدای بدون افکت و واضح و بلند پخش کنه کافیه!
    (این سومین هدفونی است که خریدم و مشکل دارد این یکی با افکت صدا را پخش میکنه آن دو تای دیگه هم صدا را خفه پخش میکنند)
    شما اگر با کارشناسای سایت ایران هدفون صحبت کنید به نتیجه دلخواهتون میرسین یا اگر حضورا برید پیششون که چه بهتر
    به نظر من البته مطمئن نیستم ولی فکر میکنم Sennheiser HD 201 براتون خوب باشه
    از نظرات دوستمون آرمان هم میتونید استفاده کنید

13. این کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اگر عجله نداريد صبر کنيد خودم Mee audio HT-21 تهيه کردم حدود 2 هفته ديگه کم و بيش به دستم ميرسه و جهت فروش هم موجود ميشه , روي گوش هست , صداي خنثي داره - خيلي شفاف و واضح با بيس خيلي خوب - ساند استيج خيلي خوب قيمتش هم حدود 100 تومن هست مليت اين برند هم امريکايي هست و کيفيت ساخت هم مشابه موارد رده بالا سنهايزر يا شور هست و هيچ دسته کمي نداره و بايد بگم مي اوديو مدل هاي بيشتري عرضه کنه و در بازار ايران هم کاربرا بيشتري تهيه کنند هيچ جايي براي شور و سنهايزر , اوديوتکنيکا باقي نميمونه حداقل مدل های میانه

به عنوان مثال مدل Wave این برند صدایی مشابه با Sennheiser Momentum داره ولی با قیمت حدودی 300 هزار تومن عرضه شده و بلوتوث هست و 24 ساعت باتری لایف هست و امکان اتصال با کابل هم فراهم کرده یا مدل P1 که کیفیت ساختش حتی از IE800 سنهایزر هم بهتره و صداش هم خیلی از ایرفون های بالاتر از 2 تومن هم بهتره و من حتی با شور 846 هم مقایسه کردم میتونم بگم P1 ایرفون غنی تری بود با اینکه شور بالای 3.500 قیمت داره

در کل رویکرد این برند امریکایی تا الان با اینکه 11 سال فعال هست به راحتی برند های معتبر بالای 50 سال قدمت دارن رو به چالش میکشه و اگر کاربرا بدونن با چی طرف هستن به زودی شاهد دگرگون شدن بازار هدفون ایران میشیم

پ.ن : اون کارشناسا هم هر محصولی که بیشترین سود داشته باشه پیشنهاد میدن و کافیه اسم برندی ببرید که جهت فروش ندارن و شاهد تخریبش باشید وقتی هم برندی مثل Westone میگن اشغاله و سریع قصد فروش یه مدلی از Shure های ریفوربیش دارن حالا تحت هر شرایطی بقیه رو تخریب میکنن و بیرداینامیک های ریفوربیش که میفروشن حکم افریدگار در صنعت هدفون براشون داره که در حدی که انگار چند تا برند درست حسابی مثل hifiman یا fostex یا Stax وجود خارجی نداره , بهتره سکوت کنم در این مورد
    Last edited by armanqd; 16-10-2016 at 12:48.

15. 5 کاربر از armanqd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •