تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 552 از 602 اولاول ... 52452502542548549550551552553554555556562 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,511 به 5,520 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

با وجود توضیحات دوستمون، من یکسری توضیحات اضافه می کنم.
    انتخاب مطمئن تر 668B هستش. البته مدل 681EVO هم هست. که به نظر میاد صداش باز هم مقداری گرم تر از 668B هست.
    البته مثل اینکه دو ورژن 681EVO تولید شده. یکی پارت اول، و دومی پارت دوم. پارت دوم صدای واضح تر و اندکی بیس دلنشین تری داره و بیشتر توصیه شده. تفاوتشون در ظاهر مثل اینکه اینه که پارت دوم، داخل جعبش یکدونه پد اضافه هم داره.
    البته مثل اینکه راهی هست برای اصلاح مخصوصاً 681EVO پارت اول:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل دیگه hd330 هست که صداش از 668B گرم تره. ولی نمی دونم در مقایسه با 681EVO وضعیتش چطوره.

منابع:

هر چهار تا هدفون تا اونجا که من در سایتی دیدم، قیمتشون بین 100 تا 180 تومنه. انتخاب های مطمئن تر، همون hd681EVO و hd330 هستن. حالا خودتون بتونید تست کنین که بهتره.

چند تا لینک دیگه برای ارجاع:

ایران تو زمینه هدفون های ارزون بیابونه. پولدار باشی ردیفه

ایران هدفون خوب به نظر میان.
    سلام به همگی ، خیلی از مطالب این تاپیک و اساتیدی که هستند استفاده کردم . یه راهنمایی کوچک

سلام من هدست مخام که صدای فلت طبیعی با کیفیت و وضوح بالا ، بیس دستکاری نشده

با توصیه دوستان اینجا به هدفونهای superlux رسیدم . مخاستم ببینم بین دو مدل 681 و 668B کدوم بهتره واسم

با توجه به قیمت ارزانتر 681 .این پسوند B به معنی Balanced هست انگار

در کل شما کدوم رو توصیه میکنید .
    ببینید هر دو مدل در treble در فرکانس 8khz اسپایک دارن که میتونه خسته کننده و اذیت کننده باشه . فرکانس های بالای مید هم تقویت شده تولید میشه که یه جورایی مثل صدای هوا و نفس کشیدن توی وکال هست (امیدوارم متوجه بشین):

یه چیز دیگه که خیلی بهش اشاره میشه تو فروم های خارجی اینه که 681 برای بهترین عملکرد نیاز به اکولایزر و... داره اما 668B رو میتونید بدون اکولایزر به خوبی استفاده کنید که نشونمیده این مدل صدای متعادل تری داره...
    در کل هر دوهدفون صدای Bright دارند و اگر از این جنس صدا خوشتون میاد قطعا" ارزش خرید دارن.
    در ضمن مدل 668B کابل قابل تعویض داره که مزیت خوبی محسوب میشه.

سلام.
    هدفون های موجود یعنی مدلهای معمول ضد آب نیستند و حتی با عرق و باران هم میتونن آسیب ببینند. اما مدل هایی هم وجود دارند که مقاومت بیشتری در مقابل آب از خود نشان میدهند که معمولا" در دسته هدفون های ورزشی قرار میگیرند مثل سری ActionFit از فیلیپس که بیان شده قابل شست و شو هستند. یا مثلا" CX680 از سنهایزر که میشه باهاش دوش هم گرفت. (این دو سری رو احتمالا" تو ایران میتونید پیدا کنید)
    اما مدلهایی هم هستند که کاملا" ضد آب هستند و استاندارد های IP8 رو دارن مثل X-1 Surge و مدل X-1 Surge Mini که تا عمق 12 فوتی میتونید ازش استفاده کنید (البته گوش دادن به موزیک زیر آب میتونه به شنوایی آسیب برسونه) یا مدل Aquapac Waterproof که این مدل هم تا عمق 10 فوتی میشه استفاده کرد (تا به خال ایندو سری رو در ایران ندیدم)
    میتونید از دستگاهای پخش موزیک ضد آب سری W سونی مثل NWZ-W273S/D استفاده کنید که تا عمق 2 متری میتونید ازش استفاده کنید. (در ایران هم موجود هست)
    عمق هایی که ذکر شد برای دریا صادق نیست یعنی نباید برخوردی با شن و ذرات معلق زیاد وجود داشته باشه.

از راهنمایی های اساتید اینجا جناب rave-87 و metalhead_forever خیلی ممنونم .

وجود شما غنیمتی برای بچه های پی سی ورلد هست با این سطح بالای اطلاعات علمی و فنی

خواهش میکنم فایل صوتی کم حجم مگابایتی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کنید . راستش مشکل من هم این بود که نمی دونستم سبک این صدا چیه تا از اساتید مشورت بگیرم

بعد ملاحظه اون (که البته موسیقی معمولی نیست که اسم سبک روش باشه صدای طبیعت هست )

شنیدم صدای فلت و بیس اغراق نشده مناسبه این نوع یا سبک صوت است . اصلا یه کم راجب این سبک توضیح بدین ؟

با توصیه دوستان اینجا به هدفونهای superlux رسیدم .بفرمایید بهترین هدفون پشنهادی واسه من 681 هست یا 668B یا681EVo ?

ببخشید که سوالاتم خیلی ادامه دار و طولانی شد .
    Last edited by meisam317; 06-03-2015 at 19:32. دليل: اضافه کردن توضیحات

2. 2 کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان یک سوال دارم که شاید خیلی به اینجا مربوط نباشه اما بی ربط هم نیست! برای آیفون چه پلیری نصب کنم که بهترین بازده و اکولایزر حرفه ای داشته باشه ؟ هدفونم hammerhead هست . با تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

این توضیحات مفیده . نتونستم تو ادیت به پست اضافه کنم . برای ساخت صداهای طبیعت
    ایجاد اختلاف فرکانس زیر ۲۰ هرتز در بین دو گوش چپ و راست است. وقتی مثلا یک فرکانس ۲۰۰ هرتز در گوش چپ و ۲۰۸ هرتز در گوش راست پخش شود اختلاف آن ۸ هرتز خواهد بود و مغز انسان به مرور زمان مثلا در عرض ۲۰ دقیقه امواج خود را با ۸ هرتز تطبیق میدهد.

.
    «ضربان دو گوش». روش کار این صداها به این صورت است که دو صدا که در بسامد نزدیک به هم هستند، یک بسامد ضربه‌ای به اندازه تفاوت دو بسامد ایجاد می‌کنند. برای مثال، یک صدا با بسامد 495 هرتز که در یک گوش شما شنیده شود و یک صدا با بسامد 505 هرتز که در گوش دیگرتان شنیده شود، یک ضربه‌ی ۱۰ هرتزی ایجاد می‌کنند که تقریباً در رنج امواج مغزی آلفا قرار دارد.

معم
    Last edited by meisam317; 06-03-2015 at 19:55.

5. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از راهنمایی های اساتید اینجا جناب rave-87 و metalhead_forever خیلی ممنونم .

وجود شما غنیمتی برای بچه های پی سی ورلد هست با این سطح بالای اطلاعات علمی و فنی

خواهش میکنم فایل صوتی کم حجم مگابایتی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کنید . راستش مشکل من هم این بود که نمی دونستم سبک این صدا چیه تا از اساتید مشورت بگیرم

بعد ملاحظه اون (که البته موسیقی معمولی نیست که اسم سبک روش باشه صدای طبیعت هست )

شنیدم صدای فلت و بیس اغراق نشده مناسبه این نوع یا سبک صوت است . اصلا یه کم راجب این سبک توضیح بدین ؟

با توصیه دوستان اینجا به هدفونهای superlux رسیدم .بفرمایید بهترین هدفون پشنهادی واسه من 681 هست یا یا681EVo ?

ببخشید که سوالاتم خیلی ادامه دار و طولانی شد .
    سبک صدا با سبک موسیقی قاطی نشه. سبک صدا یعنی اینکه هدفون بیس زیادی داره، تریبلش کمه یا زیاده. سبک صدا به مجموعه این ویژگی ها اتلاق می شه. سبک موسیقی که مثلاً امبینت هست. راک هست و ...

سبک صدا، به سلیقه شما وابستست. کسه دیگه نمی تونه برای شما تصمیم بگیره. من دوست دارم سبک موسیقی راک رو با هدفونی گوش بدم که سبک صداش به اندازه خیلی کمی U شکل باشه. یکی دیگه دوست داره همون آهنگ رو با هدفونی گوش بده که سبک صداش کاملاً طبیعی باشه و فلت باشه. یکی دیگه سبک صدای V شکل رو می پسنده.
    من توصیه نهاییم به شما 668B هست.

دوستان یک سوال دارم که شاید خیلی به اینجا مربوط نباشه اما بی ربط هم نیست! برای آیفون چه پلیری نصب کنم که بهترین بازده و اکولایزر حرفه ای داشته باشه ؟ هدفونم hammerhead هست . با تشکر
    تا آخرین لحظاتی که وسیله ایی از اپل داشتم، از دو تا پلیر استفاده می کردم.

Accudio™ Pro By Golden Ears و FLAC Player By Dan Leehr L.L.C.

7. 6 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    برای استفاده از PS4 کدوم یکی پیشنهاد میشه؟
    Sennheiser HD 429s Over Ear Headset

Razer Kraken Pro Headset

یا خود Sony Wireless Headset Gold
    ?
    دوستان ممنون میشم جواب بدین

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

سبک صدا با سبک موسیقی قاطی نشه. سبک صدا یعنی اینکه هدفون بیس زیادی داره، تریبلش کمه یا زیاده. سبک صدا به مجموعه این ویژگی ها اتلاق می شه. سبک موسیقی که مثلاً امبینت هست. راک هست و ...

سبک صدا، به سلیقه شما وابستست. کسه دیگه نمی تونه برای شما تصمیم بگیره. من دوست دارم سبک موسیقی راک رو با هدفونی گوش بدم که سبک صداش به اندازه خیلی کمی U شکل باشه. یکی دیگه دوست داره همون آهنگ رو با هدفونی گوش بده که سبک صداش کاملاً طبیعی باشه و فلت باشه. یکی دیگه سبک صدای V شکل رو می پسنده.
    من توصیه نهاییم به شما 668B هست.

تا آخرین لحظاتی که وسیله ایی از اپل داشتم، از دو تا پلیر استفاده می کردم.

Accudio™ Pro By Golden Ears و FLAC Player By Dan Leehr L.L.C.

ببخشید میشه مختصر علتش رو بگین . راستی این دوتا فایل که گذاشتم رو دانلود و گوش کردین
    Last edited by meisam317; 09-03-2015 at 14:34.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

سلام من دنبال يه هدفون مانيتورينگم بين سنهايزر 280 پرو با 380 پرو موندم كه كدوم رو بايد بگيرم . همينطور Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohms
    به نظر شما كدوم صداي شفاف ترو تفكيك شده تري داري و در كل بهتره؟ كاربردم هم واسه كيبورد هست هم اينكه تايم بالايي روي گوشم هست /
    Last edited by silvanaboy; 11-03-2015 at 19:21.

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان ایرفون ال جی quadbeat 2 با گوشیهای غیر ال جی هم کار میکنه من گوشیم سونی اریکسون لایو واکمن هست ولی بهش که وصل کردم اصلان صداش وحشتناک افتضاح بود صدای خواننده که اصلا نمیومد. چون به این گوشی ایرفون اپل هم نمیخورد.

داره خودمونی میشه .DaRyA.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همه.
    من تلوزیون samsung 55f6450 دارم. دیروز یه هدفون
    Sennheiser HD 201 Over Ear Headphones با جک 3.5 خریدم. اما الان هرچی میگردم تلوزیون جایی برای هدفون نداره. تصویر پشت تی وی رو هم می ذارم. ببینید با چی می تونم هدفونمو به تی وی میتونم وصل کنم ?????/

مرســــــــــــــــــــــ ــــی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

سلام به همه.
    من تلوزیون samsung 55f6450 دارم. دیروز یه هدفون
    Sennheiser HD 201 Over Ear Headphones با جک 3.5 خریدم. اما الان هرچی میگردم تلوزیون جایی برای هدفون نداره. تصویر پشت تی وی رو هم می ذارم. ببینید با چی می تونم هدفونمو به تی وی میتونم وصل کنم ?????/

مرســــــــــــــــــــــ ــــی
    بايد تبديل سوني به 3.5 بگيري بعد بزني به فيش هاي audio out / هدفون رو چند گرفتين ؟‌
    Last edited by silvanaboy; 10-03-2015 at 12:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •