تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 602 اولاول ... 44450515253545556575864104154554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    يه راهنمايي ميخواستم در مورد خريد ايرفون.يكي از دوستام داره از آمريكا مياد ميخواستم بگم برام يه مدل بياره.بيس و تفكيك صداش برام خيلي مهمه.از اين مدل هايي كه ميره تا ته توي گوش هم خوشم نمياد چون گوشمو اذيت ميكنه. قيمتشم نميخام گرون باشه.خودم از Creative ep240 خوشم اومد كه ظاهرا براي آسيا توليد شده و در سايت آمريكاش نيست.Apple Ipod Earphones رو هم بررسي كردم يه عده خيلي بدشو ميگن يه عده هم راضين !!!( لطفا در مورد ايرفون هاي اپل راهنماييم كنيد) امپي تري پلايرم iriver e300 هستش ايرفون فابريكشو گم كردم كيفيتشم بد نبود (iriver idp-550) ممنون ميشم اساتيد نظرات ارزشمندشونو اعلام كنن.اين دوستم يك هفته ديگه مياد بايد تو همين چند روز بهش خبر بدم.
    با تشكر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان یه هدفون فول سایز زیر 150 هزار برای استفاده با گوشی و پلیر برای سبک های اولترابیس و متال میخوام از xb500 سونی خوشم اومد که تو بازار نیست میشه راهنماییم کنید
    سلام. چون شما متال هم گوش می کنید باید از هدفونی استفاده کنید که هم بیس قوی داشته باشد و هم مید خوب. بهترین انتخاب ها برای شما مدلهای AKG K99 (بیس متوسط) و Audio-Technica M35 (دارای بیس نسبتا" قوی) می باشند. این دو مدل را فقط با پلیر می توانید در حد قابل قبول درایو کنید و با گوشی (به احتمال زیاد) به طور کامل نمی توانید از توانایی های آنها استفاده کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان،

من مدت زیادیه AKG K99 رو نشون کرده بودم که بخرم؛ امروز بازار ایران و پایتخت رو زیر و رو کردم و هر چی آت و آشغال ibeats اینا ریخته ولی چهار تا جنس درست حسابی پیدا نمیشه و اصن یه وضی؛ توی پایتختم که همه چی رو به قیمت عمه ـشون چند برابر قیمت میفروشن اصن بی صاحاب تر از این پایتخت من تو عمرم ندیدم...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها جایی که یافت میشه مثل اینکه جمهوری هست که یارو داره بدون گارانتی میده 125 تومن...

آواسانم جداً ری*ده با این خدماتش؛ نصف محصولات رو اصلاً وارد نمیکنه...

البته من از هرکی بخرم پشت فاکتور باید قید کنه که در اصالت جنس شکی نیست وگرنه پس باید بگیره چون من با خود شرکت اصلی، از طریق ایمیل چک خواهم کرد شماره سریال و مشخصات رو...

گارانتیم برای هدفون کشکه و فقط یه دزدیه که واسه ـش مثلاً 20 تومن گرونتر بفروشن که "مثلاً" گارانتیه...! یه هدفون مشکلات چندانی براش پیش نمیاد و مهمترین معضلش قطعی کابله که اینم از گارانتیاشون خارجه پس اصولاً گارانتی درباره هدفون و غیره کشکی بیش نیست؛ یه قطعی کابلو بچه ـم میتونه درست کنه دیگه کسی که واسه همچین چیزی بخواد بره گارانتی خیلی باید اسکل باشه...!

AKG K99 محصولی بسیار عالی، با کیفیت صدای بسیار خوب و بسیار خوش ساخت از نامی آشنا و پرسابقه ـس...

در تمامی review ـهایی که درباره این محصول یافت میشه، چیزی غیر از تعریف و شگفت زدگی از کیفیت دیده نمیشه؛ من که هیچ مورد نارضایتی از این محصول در گوگل نیافتم و همگی اذعان دارن با این قیمت واقعاً محشره...

این محصول با قیمت رسمی 89 دلار (که تا 75 هم در فروشگاه های اینترنتی پیدا میشه؛ دست دوم زیر 70) توی ایران باید یه قیمتی در حد نهایت 100 تومن داشته باشه که مشخصاً اون 125 تومنیه داره گرون میده...

ولی اینجا ایرانه و چه چیزی روی قیمتش هست که این باشه و همه چیز حداقل 30 درصد بالاتر از قیمت بفروش میرسن (بحث سود نیست چون اینا در خرید تعداد بالا تخفیف میگیرن و سودشون اونوره؛ اینکار گرون فروشیه که امری عادی در ایرانه! و لیاقت ملتی که هر چیزی رو سه برابر قیمت میکنن تو پاچه ـشون هم همینه! ما که چند سال دیگه رفتنی ایم پس به من چه بمیرن تو همین وضع)...

حالا در کل نظرتون چیه؟ به نظرتون بگیرمش یا نظری درباره محصولی از شرکت دیگه دارید (تا همین قیمت نهایت 130)؟

از Philips, Creative, ibeats, Sony, Panasonic لطفاً پیشنهاد ندین؛ فقط AKG و جنسایی که از لحاظ کیفی "قابل مقایسه" باشه. مثل Sennheiser که البته میدونم قیمتاش بالاتر از این حرفاس...

UPDATE:

سایت ایران-استودیو رو یادم رفته بود؛ نوشته 95 تومن و آدرسشم میدونم کجاس بعد تقاطع حافظ-جمهوریه و قبلاً مغازه ـشو دیدم...

به نظر من یکی از معدود جاهای درست حسابی این شهر همون بعد تقاطع جمهوری و حافظ و اون ساز و لوازم موسیقی فروشا هستن؛ چطور یادم نبود برم اونجا بخرم

نظرتون درباره Audio Technica ATH M35 در مقایسه با AKG K99 چیه؟ البته اولین تفاوتشون بسته بودن اولی و نیمه-باز بودن دومیه... از طرف دیگه، k99 محدوده فرکانسی 18hz تا 22khz رو پشتیبانی میکنه با نهایت 112db ولی m35 محدوده فرکانسی کمتر (20hz تا 20khz) و نهایتاً خروجیش 100db هست... از طرف دیگه به نظر میاد بیس m35 بیشتره ولی جزئیات چی؟

حالا از لحاظ کیفیتی، افرادی که صدای هر دو رو شنیدن یه ریوییویی بدن ممنون میشم. نظریم داشته باشین پذیراییم...

مصرف اعتیادگونه من هم نقاط اوج موسیقی، یعنی گستره وسیع متال و کلاسیک هست. و بقیه رو به قسمت چپ هم حساب نکرده و برام مهم نیستن...
    سلام.
    در مورد کیفیت هدفون هیچ گاه از روی مشخصات نمی توان نظر قطعی داد.
    مقایسه AKG K99 و ATH-M35:
    بیس هر دو مدل خوب است ولی M35 بیس قوی تری دارد.
    از نظر مید هم بدانید که K99 مید آن کمی از خط فلت بالاتر است ولی گرم نیست در حالی که M35 مید گرم دارد.
    از نظر صدای های هر دو مدل خوب عمل می کنند ولی های AKG سرد تر از M35 است.
    از نظر شفافیت و تفکیک صدا به نظر من K99 بهتر عمل می کند ولی M35 دارای Soundstage وسیع تری است.
    از نظر کیفیت ساخت هم AKG خیلی بهتر است.
    از نظر راحتی هم به نظر من AKG بهتر است ولی در این مورد نمی توان قضاوت کرد چون K99 دارای Earcup های نسبتا" کوچکی است و به همین دلیل گوش به طور کامل درون آن قرار نگرفته و فشار روی گوش وجود دارد و ممکن است در استفاده طولانی مدت اذیت کند اما M35 به طور کامل گوش را پوشش می دهد.
    موفق باشید.
    1) تفاوت قیمت KLIPSCH S4 و S5 با S3 از نظر قیمت و ارزش برای هزینه کردن به ازای کیفیت بالاتر چطور می تونه باشه...؟؟؟ می ارزه؟
    یاهمین S3 جوابگو است؟
    فقط در مدل های S4 , S5 مدل میکروفون دار موجوده ؟ و S3 نداره ؟
    و S3 طبق سایت رنگ بندی هم داره تو ایران یا فقط یک رنگ خاص میاد؟
    باز نظرم هزینه تا سقف 80 نهایت 100 تومنه اما می خوام بدونم S4 چقدر سر تره ؟
    2) سونی مدل EX85 رو کجا میشه تست کرد دوستان؟ پایتخت واسه فروش داره؟
    3) جدا از تجربه تست و گوش کردن صدا پارامتر هایی که باید دقت شه برای هدفون چیاست؟
    db تا چند باشه؟ 120؟
    impedance مهمه؟ تاثیرش چیه؟
    رنج فرکانس های ساپورت هرچی بیشتر باشه بهتره دیگه درسته؟
    مثلا 13-23000 هرتز بهتر از 18-21000 هرتز ه؟
    سلام.
    مدل S4 بیس قوی تر و صدای گرم تری نسبت به S3 دارد و مدل S5 هم صدایی مشابه S4 ولی با کیفیت ساخت بالاتر دارد. از طرفی مید و های هم در S4 گرم تر (نه خیلی گرم) از S3 هستند. در کل ارزش خرید S4 خیلی بالا است.
    در مورد سوالات شما در مورد پارامتر های هدفون و ... به شما پیشنهاد می کنم تاپیک زیر را که آقا رضا زحمتش را کشیده اند مطالعه کنید:
    در مورد سوالات شما درباره کلیپش من اطلاعات زیادی ندارم ولی به نظر من بهترین کار تماس کرفتن با شرکت آرتافرورد با استفاده از شماره های زیر یا وبسایت زیر می باشد:
    021-88202438-9 , 021-88674570-1
    موفق باشید.
    من یک هدفون میخواستم بگیرم با در نظر گرفتن موارد زیر چه چیزی را پیشنهاد میدهید؟
    1. اکثر هدفون هایی که داشتم یک مشکل اساسی داشتن که برخی صدا را خیلی زیر یا خیلی بم میکند و روی این مورد زیادی حساسم می خواهم صدا را بدون زیر و بم کردن بهم تحویل بدهد اصلی ترین مورد هم همین است.
    2.حجم صدا هم برام مهمه و جوری باشه که نتونم حجم صدا را تا آخر ببرم.
    3.قیمتی در حدود 20 هزار تومان.
    4.سیمی باشه به هیچ عنوان تجربه خوبی با بیسیم ها نداشتم.
    5.کیفیت ساخت بدی نداشته باشه و سیم آن به راحتی قطع نشود.
    6.در صدای بالا، صدا بهم نریزه و به وز وز نیفتد.
    با این مشخصات چیز قابل قبولی گیرم میاد؟
    من نیاز به میکروفن داشتم به نظرتون میکروفون خود هدفون ها کارایی کافی را دارند؟
    اگر بخواهم میکروفن قابل قبول مجزا بگیرم چه چیزی و با چه قیمتی پیشنهاد میکنید؟
    متشکر
    سلام.
    انتظارات شما از یک هدفون با این قیمت خیلی زیاد است. هدفون هایی با چند برابر قیمت بیشتر هم نمی توانند این انتظارات را برآورده کنند.
    در مورد میکروفون هدفونها هم بدانید که کیفیت خوبی نخواهند داشت و معمولا" هدفون هایی که میکروفون دارند خودشان هم کیفیت خوبی ندارند.
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 18-07-2012 at 13:33.

3. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fazmanbob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

حدود قیمت S4 و S5 چقدره؟ و تو این رنج باز Klipisch بهترین انتخابه؟
    از نظر کیفیت ساخت و جنس بدنه چطوریه و چطور دیدن؟ بدنه پلاستیکیه؟ یا فلزیه؟ نمی خوام زیر دست و پا از بین بره ،
    و اینکه بلندی صدای S3 قدری هست که هیچ وقت نخوام با آخرین ولوم گوش کنم؟
    Last edited by fazmanbob; 18-07-2012 at 15:57.

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

سلام.
    در مورد کیفیت هدفون هیچ گاه از روی مشخصات نمی توان نظر قطعی داد.
    مقایسه AKG K99 و ATH-M35:
    بیس هر دو مدل خوب است ولی M35 بیس قوی تری دارد.
    از نظر مید هم بدانید که K99 مید آن کمی از خط فلت بالاتر است ولی گرم نیست در حالی که M35 مید گرم دارد.
    از نظر صدای های هر دو مدل خوب عمل می کنند ولی های AKG سرد تر از M35 است.
    از نظر شفافیت و تفکیک صدا به نظر من K99 بهتر عمل می کند ولی M35 دارای Soundstage وسیع تری است.
    از نظر کیفیت ساخت هم AKG خیلی بهتر است.
    از نظر راحتی هم به نظر من AKG بهتر است ولی در این مورد نمی توان قضاوت کرد چون K99 دارای Earcup های نسبتا" کوچکی است و به همین دلیل گوش به طور کامل درون آن قرار نگرفته و فشار روی گوش وجود دارد و ممکن است در استفاده طولانی مدت اذیت کند اما M35 به طور کامل گوش را پوشش می دهد.
    موفق باشید.
    درود بر شما و با سپاس فراوان از اینکه پاسخ دادید.

توی مطالبی که خوندم گفته شده بود که بعد از یک ماه استفاده و burn in کردن M35 ، قدرت خروجیش و کلاً کیفیتش حتی افزایش یافته و...

اون مورد آخر که earcup ـهای k99 یکم کوچیکن موافقم و به خاطر همین اغلب میگن یکم اذیت میکنه در طولانی مدت؛ به خاطر همین قضییه earcup ـهای گنده هم که شده من همین M35 رو میخرم و استفاده عمیقشو میبرم!

جفتشونم 3 متر کابل دارن! که کوتاه نیست ولی فاجعه هم نیست و همه چیز با فکر حل شدنیه

البته تو این یه مورد فکرکنم کیفیت ساخت این Audio-Technica بالاتر باشه چون ساپورت بدنه توسط دو میله فلزی انجام میشه ولی K99 با اینکه از مواد مرغوب ساخته شده ولی بازم پلاستیکه و همیشه هدفونای پلاستیکی منو آزار دادن در طولانی مدت (شکستن لولا ها و قطعات متحرک و اصن یه وضی؛ Phillips, Creative و غیره همه هرکدوما که پلاستیکین بعد یه مدت داغون میشن)... کابل حتی از وسط نصفم بشه درست کردنش آسونه ولی شکستن خود بدنه و قطعات ساپورتر حرکتی، هدفون رو به یه تیکه آشغال تبدیل میکنه که جاش تو سطل زباله ـس یا باید یک کیلو چسب و وصله پینه روش سر هم کنی تا شکل هدفون بشه! تجربیات کثیفی داشتم
    Last edited by Zeitgeist; 18-07-2012 at 14:07.

6. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام.
    انتظارات شما از یک هدفون با این قیمت خیلی زیاد است. هدفون هایی با چند برابر قیمت بیشتر هم نمی توانند این انتظارات را برآورده کنند.
    در مورد میکروفون هدفونها هم بدانید که کیفیت خوبی نخواهند داشت و معمولا" هدفون هایی که میکروفون دارند خودشان هم کیفیت خوبی ندارند.
    موفق باشید.
    توی این قیمت بهترین گزینه چی هست؟
    مورد یک و دو و تا حدودی شش را پوشش می دهد؟
    Last edited by albous; 18-07-2012 at 14:31.

پروفشنال eblisandenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان !
    میدونم اینجا جاش نیست اما یه سوال ! فروم مشاوره برای اسپیکر تو سایت نیست ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

حدود قیمت S4 و S5 چقدره؟ و تو این رنج باز Klipisch بهترین انتخابه؟
    از نظر کیفیت ساخت و جنس بدنه چطوریه و چطور دیدن؟ بدنه پلاستیکیه؟ یا فلزیه؟ نمی خوام زیر دست و پا از بین بره ،
    و اینکه بلندی صدای S3 قدری هست که هیچ وقت نخوام با آخرین ولوم گوش کنم؟
    سلام.
    کیفیت ساخت کلیپش اصلا" تعریفی ندارد و به همین دلیل هم قیمت آن از مدلهای مشابه برند های دیگر ارزانتر است. پلاستیکی بوده و به راحتی از بین می رود (نیازی به رفتن زیر دست و پا نیست!!! اغراق کردم) S4 مدتی است که پیدا نمی شود ولی قیمت آن حدود 110 هزار تومان بود. S5 هم آخرین قیمتی که دارم 160 است. در این رنج قیمت حتی تا 200 هزار تومان باز هم کلیپش بهترین است.
    توی این قیمت بهترین گزینه چی هست؟
    مورد یک و دو و تا حدودی شش را پوشش می دهد؟
    سلام.
    باز هم توقعاتتان زیاد است! اگر هدفون فول سایز دوست دارید تا سه برابر قیمت پیشنهادی مدل مناسبی وجود ندارد. بهترین مدل در این قیمت هم Creative EP-630 است که داخل گوشی است.
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    يه راهنمايي ميخواستم در مورد خريد ايرفون.يكي از دوستام داره از آمريكا مياد ميخواستم بگم برام يه مدل بياره.بيس و تفكيك صداش برام خيلي مهمه.از اين مدل هايي كه ميره تا ته توي گوش هم خوشم نمياد چون گوشمو اذيت ميكنه. قيمتشم نميخام گرون باشه.خودم از Creative ep240 خوشم اومد كه ظاهرا براي آسيا توليد شده و در سايت آمريكاش نيست.Apple Ipod Earphones رو هم بررسي كردم يه عده خيلي بدشو ميگن يه عده هم راضين !!!( لطفا در مورد ايرفون هاي اپل راهنماييم كنيد) امپي تري پلايرم iriver e300 هستش ايرفون فابريكشو گم كردم كيفيتشم بد نبود (iriver idp-550) ممنون ميشم اساتيد نظرات ارزشمندشونو اعلام كنن.اين دوستم يك هفته ديگه مياد بايد تو همين چند روز بهش خبر بدم.
    با تشكر
    كاش يكي هم بود جواب ما رو ميداد !!! ما زياران چشم ياري داشتيم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستی یه توضیح میدی از کجا خریدی؟
    دیجیتال ؟ تو پایتخت؟ گارانتی داره؟ یه نکته خاصی داره که fake نندازن یه وقت...؟؟؟
    هم S3 و هم CK303 رو راهنمایی بفرمایین...
    از پایتخت فروشگاه دیجیتال طبقه همکف خریدم، گارانتیم همونی که بچه ها گفته بودن خوبه بود که اسمش یادم نیست
    جفتشو هونجا داشت گارانتی ck303 رو نمیدونم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    با تشكر
    سلام. استایلی که شما مد نظر دارید Earbud نامیده می شود.
    بهترین Earbud هایی که می شناسم Bose IE2 و AKG K319 هستند. مدل IE2 در Isolation ضعیف عمل می کند و به همین دلیل صدای محیط در هدفون شنیده می شود ولی مدل AKG در این زمینه بهتر عمل می کند.
    در مورد هدفون های اپل هم در همین حد بدانید کیفیت آنها اصلا" نسبت به قیمت آنها مناسب نیست و فقط برای پر کردن سبد محصولات اپل تولید شده اند.
    موفق باشید.

13. این کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •