تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 602 اولاول ... 34349505152535455565763103153553 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یک اسپم دیگه

دوستانی که برای شرکت در جلسه اول دیدار حضوری اعلام آمادگی کرده بودند پیغام خصوصی خودشون رو چک کنن

شما هم موفق باشید.

2. 3 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کاوه جان یعنی میگی کریتیو جزء آخرین اولویت هام باشه که قابل رقابت نیست؟
    830 کلا مخصوص آندرویده ؟ یا واسه پی سی هم میشه استفاده کرد؟؟؟
    فرقش چیه آخه متوجه نمیشم...
    جز بیس قویتر 630 نسبت به 830 میگید 630 مدل ضعیفتریه که قابل مقایسه نیست؟
    سلام. EP-630 مدل ضعیف تری نسبت به 830 است. چون بیس کنترل نشده داشته و صدایی یکدست تولید نمی کند. اما 830 متعادل تر است. 830 به طور کامل مخصوص آندروید نیست. تا جایی که من اطلاع دارم:
    EP-830: هدفون بدون میکروفون
    EP-830i: هدفون دارای میکروفون مخصوص iPod و iPhone (به بعضی مدلهای دیگر هم می خورد)
    EP-830A: هدفون با میروفون مخصوص گوشی های اندروید. از نظر کیفیت صدا همه مدلها یکسان هستند.
    من هندزفری موبایلم را با کامپیوتر استفاده می کنم و شما هم نباید مشکلی از این نظر داشته باشید هر چند ممکن است دچار مشکل شوید. اینجا را بخوانید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید.
    مرسی، فقط این مدل Klipsch S5 احیاناً یه رده پایین تر از x10 نیستش؟ منظورم از لحاظ زمان تولید و همچنین قیمت به نسبت کمترش هست ؟ دلیل انتخاب این مدل رو میشه بفرمایین ؟

حالا که بحث Klipsch شد، بین S4 و S5 صرفنظر از قیمت کدوم رو انتخاب کنم ؟
    و همینطور بین مدل i دار مثل S5 و S5i کدوم رو ؟راستی از بقیه موادی که گفتید، کدومیک اصلش تو ایران پیدا میشه و با چه گارانتی ؟
    سلام. مدل S5 با در نظر گرفتن قیمت ارزش خرید بیشتری نسبت به X10 دارد و چون بودجه شما از 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان متغیر بود این مدل را که حدودا" 150 هزار تومان است معرفی کردم.
    بین s4 و s5 تفاوت زیادی از نظر صدا وجود ندارد و به راحتی قابل تشخیص نیست ولی کیفیت ساخت s5 از s4 بالاتر است. در ضمن در حال حاضر s4 مدتی است که کمیاب شده است ولی s5 موجود است. تنها تفاوت بین s5 و s5i هم بالا در مورد EP-830 توضیح دادم که در مورد این مدل هم صدق می کند.
    کلیپش: گارانتی آرتافرورد
    سنهایزر: گارانتی نامداران
    AKG: گارانتی آواسان رایان
    Shure: چون این برند تازه موجود شده است، در مورد گارانتی اطلاعی ندارم ولی فکر می کنم فروشگاه شور سنتر واقع در خیابان جمهوری آن را عرضه می کند.
    موفق باشید.
    دوستان نظرتو رو در مورد این هدفون ها میگین؟
    Senheiser CX270
    Senheiser CX271
    AKG K321
    تو این رنج 70 تومن خوبن؟
    شفافیتو تفکیک و بی خوبی دارن؟
    در کنار مدل هایی که بم معرفی شده:
    Klipsch S3
    Audio Technika CK303
    Panasonic HJE350
    SONY EX85
    Senheiser CX300II
    Creative E830
    بودجه متغیر بین 50 ماکزیمم (دیگه خیلی واقعا کیفیت و شفافیتش واقعا تو رنج های پایینتر گیر نیاد 100 تومن)
    سنهایزر های سری CX بیس قوی همراه با مید و های نسبتا" ضعیف و تفکیک صدای بد اصلا" مناسب نیستند.
    AKG K321 هم به دلیل مید و های تیز و تیس تیس زیاد پیشنهاد نمی شود.
    در کل سنهایزر و AKG در رده 100 هزار تومان هدفون داخل گوشی مناسبی ندارند.
    بین مدل هایی هم که معرفی کردم پس از کاهش بودجه شما اولویت اول با ATH-CK303 است و در صورت ارتقا بودجه S3
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 17-07-2012 at 19:20.

4. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شما چی انتخاب کردی؟
    کدوم صدا رو پسندیدی؟
    تا 100 تومن چی پیشنهاد میدی از صدا هایی که تست کردین؟
    گارانتی هم داشتن؟
    من ck303 و s3 رو امتحان کردم و با استفاده از راهنمایی دوستان و تستی که خودم کردم به نظرم s3 بهتر بود که 80 خریدم

6. 3 کاربر از Hesam_valadkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از موجودی نمایندگی Shure خبر جدیدی رسیده؟

منظورم با تعداد و لیست هدفونهای جدیدی که وارد کردن هست البته قیمت هم فراموش نشه

البته مطمئن نیستم که خود نمایندگی هدفون موجود کرده یا اینکه متفرقه وارد شده و به تعداد چند محدود

------------------------

آواتار رو هم به خاطر تولد دوست بسیار بسیار عزیز و دوستداشتنیم عوض کردم چون شنبه روز تولدش هست البته ساعت 9 صبح

شما هم موفق باشید.
    Last edited by rezaomido; 17-07-2012 at 21:53.

8. 2 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidnejat's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان یه هدفون فول سایز زیر 150 هزار برای استفاده با گوشی و پلیر برای سبک های اولترابیس و متال میخوام از xb500 سونی خوشم اومد که تو بازار نیست میشه راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه fazmanbob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

من ck303 و s3 رو امتحان کردم و با استفاده از راهنمایی دوستان و تستی که خودم کردم به نظرم s3 بهتر بود که 80 خریدم
    منم به کمک راهنمایی هایتون و راهنمایی کاوه عزیز میزنم تو گوش S3

11. 2 کاربر از fazmanbob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

راستی یه توضیح میدی از کجا خریدی؟
    دیجیتال ؟ تو پایتخت؟ گارانتی داره؟ یه نکته خاصی داره که fake نندازن یه وقت...؟؟؟
    هم S3 و هم CK303 رو راهنمایی بفرمایین...

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

14 AKG K99

سلام دوستان،

من مدت زیادیه AKG K99 رو نشون کرده بودم که بخرم؛ امروز بازار ایران و پایتخت رو زیر و رو کردم و هر چی آت و آشغال ibeats اینا ریخته ولی چهار تا جنس درست حسابی پیدا نمیشه و اصن یه وضی؛ توی پایتختم که همه چی رو به قیمت عمه ـشون چند برابر قیمت میفروشن اصن بی صاحاب تر از این پایتخت من تو عمرم ندیدم...

تنها جایی که یافت میشه مثل اینکه جمهوری هست که یارو داره بدون گارانتی میده 125 تومن...

آواسانم جداً ری*ده با این خدماتش؛ نصف محصولات رو اصلاً وارد نمیکنه...

البته من از هرکی بخرم پشت فاکتور باید قید کنه که در اصالت جنس شکی نیست وگرنه پس باید بگیره چون من با خود شرکت اصلی، از طریق ایمیل چک خواهم کرد شماره سریال و مشخصات رو...

گارانتیم برای هدفون کشکه و فقط یه دزدیه که واسه ـش مثلاً 20 تومن گرونتر بفروشن که "مثلاً" گارانتیه...! یه هدفون مشکلات چندانی براش پیش نمیاد و مهمترین معضلش قطعی کابله که اینم از گارانتیاشون خارجه پس اصولاً گارانتی درباره هدفون و غیره کشکی بیش نیست؛ یه قطعی کابلو بچه ـم میتونه درست کنه دیگه کسی که واسه همچین چیزی بخواد بره گارانتی خیلی باید اسکل باشه...!

AKG K99 محصولی بسیار عالی، با کیفیت صدای بسیار خوب و بسیار خوش ساخت از نامی آشنا و پرسابقه ـس...

در تمامی review ـهایی که درباره این محصول یافت میشه، چیزی غیر از تعریف و شگفت زدگی از کیفیت دیده نمیشه؛ من که هیچ مورد نارضایتی از این محصول در گوگل نیافتم و همگی اذعان دارن با این قیمت واقعاً محشره...

این محصول با قیمت رسمی 89 دلار (که تا 75 هم در فروشگاه های اینترنتی پیدا میشه؛ دست دوم زیر 70) توی ایران باید یه قیمتی در حد نهایت 100 تومن داشته باشه که مشخصاً اون 125 تومنیه داره گرون میده...

ولی اینجا ایرانه و چه چیزی روی قیمتش هست که این باشه و همه چیز حداقل 30 درصد بالاتر از قیمت بفروش میرسن (بحث سود نیست چون اینا در خرید تعداد بالا تخفیف میگیرن و سودشون اونوره؛ اینکار گرون فروشیه که امری عادی در ایرانه! و لیاقت ملتی که هر چیزی رو سه برابر قیمت میکنن تو پاچه ـشون هم همینه! ما که چند سال دیگه رفتنی ایم پس به من چه بمیرن تو همین وضع)...

حالا در کل نظرتون چیه؟ به نظرتون بگیرمش یا نظری درباره محصولی از شرکت دیگه دارید (تا همین قیمت نهایت 130)؟

از Philips, Creative, ibeats, Sony, Panasonic لطفاً پیشنهاد ندین؛ فقط AKG و جنسایی که از لحاظ کیفی "قابل مقایسه" باشه. مثل Sennheiser که البته میدونم قیمتاش بالاتر از این حرفاس...

UPDATE:

سایت ایران-استودیو رو یادم رفته بود؛ نوشته 95 تومن و آدرسشم میدونم کجاس بعد تقاطع حافظ-جمهوریه و قبلاً مغازه ـشو دیدم...

به نظر من یکی از معدود جاهای درست حسابی این شهر همون بعد تقاطع جمهوری و حافظ و اون ساز و لوازم موسیقی فروشا هستن؛ چطور یادم نبود برم اونجا بخرم

نظرتون درباره Audio Technica ATH M35 در مقایسه با AKG K99 چیه؟ البته اولین تفاوتشون بسته بودن اولی و نیمه-باز بودن دومیه... از طرف دیگه، k99 محدوده فرکانسی 18hz تا 22khz رو پشتیبانی میکنه با نهایت 112db ولی m35 محدوده فرکانسی کمتر (20hz تا 20khz) و نهایتاً خروجیش 100db هست... از طرف دیگه به نظر میاد بیس m35 بیشتره ولی جزئیات چی؟

حالا از لحاظ کیفیتی، افرادی که صدای هر دو رو شنیدن یه ریوییویی بدن ممنون میشم. نظریم داشته باشین پذیراییم...

مصرف اعتیادگونه من هم نقاط اوج موسیقی، یعنی گستره وسیع متال و کلاسیک هست. و بقیه رو به قسمت چپ هم حساب نکرده و برام مهم نیستن...
    Last edited by Zeitgeist; 18-07-2012 at 09:43.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

1) تفاوت قیمت KLIPSCH S4 و S5 با S3 از نظر قیمت و ارزش برای هزینه کردن به ازای کیفیت بالاتر چطور می تونه باشه...؟؟؟ می ارزه؟
    یاهمین S3 جوابگو است؟
    فقط در مدل های S4 , S5 مدل میکروفون دار موجوده ؟ و S3 نداره ؟
    و S3 طبق سایت رنگ بندی هم داره تو ایران یا فقط یک رنگ خاص میاد؟
    باز نظرم هزینه تا سقف 80 نهایت 100 تومنه اما می خوام بدونم S4 چقدر سر تره ؟
    2) سونی مدل EX85 رو کجا میشه تست کرد دوستان؟ پایتخت واسه فروش داره؟
    3) جدا از تجربه تست و گوش کردن صدا پارامتر هایی که باید دقت شه برای هدفون چیاست؟
    db تا چند باشه؟ 120؟
    impedance مهمه؟ تاثیرش چیه؟
    رنج فرکانس های ساپورت هرچی بیشتر باشه بهتره دیگه درسته؟
    مثلا 13-23000 هرتز بهتر از 18-21000 هرتز ه؟
    Last edited by fazmanbob; 18-07-2012 at 09:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من یک هدفون میخواستم بگیرم با در نظر گرفتن موارد زیر چه چیزی را پیشنهاد میدهید؟
    1. اکثر هدفون هایی که داشتم یک مشکل اساسی داشتن که برخی صدا را خیلی زیر یا خیلی بم میکند و روی این مورد زیادی حساسم می خواهم صدا را بدون زیر و بم کردن بهم تحویل بدهد اصلی ترین مورد هم همین است.
    2.حجم صدا هم برام مهمه و جوری باشه که نتونم حجم صدا را تا آخر ببرم.
    3.قیمتی در حدود 20 هزار تومان.
    4.سیمی باشه به هیچ عنوان تجربه خوبی با بیسیم ها نداشتم.
    5.کیفیت ساخت بدی نداشته باشه و سیم آن به راحتی قطع نشود.
    6.در صدای بالا، صدا بهم نریزه و به وز وز نیفتد.
    با این مشخصات چیز قابل قبولی گیرم میاد؟
    من نیاز به میکروفن داشتم به نظرتون میکروفون خود هدفون ها کارایی کافی را دارند؟
    اگر بخواهم میکروفن قابل قبول مجزا بگیرم چه چیزی و با چه قیمتی پیشنهاد میکنید؟
    متشکر
    Last edited by albous; 18-07-2012 at 12:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •