تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 602 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان نظرتون در مورده Klipsch Image X10 In-Ear Headphones چیه ؟ من برای آیفون میخوام و موارد استفادم بیشتر برای موسیقی Rock و post Rocl همراه با vocal هستش.
    بودجه مد نظرم هم از 100 تا 500 متغیره و مشکلی نداره.
    شنیدم Earphone های Klipsch ، بیس بیش از حدی دارن که شاید برای سبک موسیقی من زیاد جالب نباشه. کسی تجربه استفاده از این مدل رو داره ؟
    تو رنج قیمتی x10 دیگه چه برندهایی رو معرفی می کنید؟
    ضمناً من امروز به یه فروشکاهی تو تهران زنگ زدم که گفت این مدل x10i رو داره و با گارانتی آرتا فرورد یکسال گارنتیش میکنه. ولی قیمتی که گفتش 270 تومن بود که خیلی کمتر از قیمت جهانیش و قیمتی هستش که تو سایت خوده Klipsch که تقریباً 350 دلار بودش هستش!!
    دوستان قضیه این چیه ؟ احتمال فیک بودن یا های کپی بودنش هست ؟

داره خودمونی میشه fazmanbob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

سلام. به ترتیب اولویت: Klipsch S3 Audio-Technica CK303 Panasonic HJE350 در مورد محل خرید هم من به دلیل محل سکونتم اطلاعات زیادی ندارم فقط در این حد می توانم به شما کمک کنم که S3 را با گارانتی آرتافرورد تهیه کنید. موفق باشید.
    مرسی کاوه عزیز از راهنمایی هاتون این کریتیو به قیمتش نمی خوره ها 20 تومنه؟!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا اگه خوب در اومده هزینه گزاف نکنم! مدل های دیگه مثه 630 و 630i هم داره که 10 یا 20 تومن گرونترن بهترن از 830 که گرونه؟ یا 830A صرفا خوب از آب در اومده؟؟؟

3. این کاربر از fazmanbob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مرسی کاوه عزیز از راهنمایی هاتون این کریتیو به قیمتش نمی خوره ها 20 تومنه؟!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا اگه خوب در اومده هزینه گزاف نکنم! مدل های دیگه مثه 630 و 630i هم داره که 10 یا 20 تومن گرونترن بهترن از 830 که گرونه؟ یا 830A صرفا خوب از آب در اومده؟؟؟
    سلام. کریتیو فقط با گارانتی شاب اصل است که قیمت این مدل هم در آن حدود 60 هزار تومان است. یکی از کاربران همین فروم این مدل را با گارانتی آواژنگ خریداری کرد و متوجه شد تقلبی است و تاپیک زیر را ایجاد کرد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدل EP-830 از نظر کیفیت توان رقابت با مدل های بالا را ندارد. در ضمن EP-830A مخصوص دستگاه های اندرویدی است و EP630i هم میکروفون برای مکالمه دارد و در صورتی که برای گوشی می خواهید حتما" باید تست کنید. مدل 630 بیس بسیار قوی و بووووومی دارد که برای خیلی ها مناسب نیست و از نظر کیفیت و شفافیت هم با مدلهایی که معرفی شدند قابل مقایسه نیست.
    موفق باشید.

5. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان نظرتون در مورده Klipsch Image X10 In-Ear Headphones چیه ؟ من برای آیفون میخوام و موارد استفادم بیشتر برای موسیقی Rock و post Rocl همراه با vocal هستش.
    بودجه مد نظرم هم از 100 تا 500 متغیره و مشکلی نداره.
    شنیدم Earphone های Klipsch ، بیس بیش از حدی دارن که شاید برای سبک موسیقی من زیاد جالب نباشه. کسی تجربه استفاده از این مدل رو داره ؟
    تو رنج قیمتی x10 دیگه چه برندهایی رو معرفی می کنید؟
    ضمناً من امروز به یه فروشکاهی تو تهران زنگ زدم که گفت این مدل x10i رو داره و با گارانتی آرتا فرورد یکسال گارنتیش میکنه. ولی قیمتی که گفتش 270 تومن بود که خیلی کمتر از قیمت جهانیش و قیمتی هستش که تو سایت خوده Klipsch که تقریباً 350 دلار بودش هستش!!
    دوستان قضیه این چیه ؟ احتمال فیک بودن یا های کپی بودنش هست ؟
    سلام. اکثر مدل های کلیپش بیس قوی دارند که ممکن است با ذائقه شما جور در نیاید. البته برای راک نسبتا" مناسبند. در مورد گارانتی هم به نظر من معتبر ترین گارانتی کلیپش همین آرتافرورد است.
    اگر بودجه شما از 100 تا 500 هزار تومان متغیر است بهتر است به گزینه های زیر فکر کنید که خیلی ارزش خرید بیشتری دارند:
    Klipsch S5
    AKG K370
    AKG K390
    Shure SE215
    Sennheiser IE7
    موفق باشید.

7. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

سلام. کریتیو فقط با گارانتی شاب اصل است که قیمت این مدل هم در آن حدود 60 هزار تومان است. یکی از کاربران همین فروم این مدل را با گارانتی آواژنگ خریداری کرد و متوجه شد تقلبی است و تاپیک زیر را ایجاد کرد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدل EP-830 از نظر کیفیت توان رقابت با مدل های بالا را ندارد. در ضمن EP-830A مخصوص دستگاه های اندرویدی است و EP630i هم میکروفون برای مکالمه دارد و در صورتی که برای گوشی می خواهید حتما" باید تست کنید. مدل 630 بیس بسیار قوی و بووووومی دارد که برای خیلی ها مناسب نیست و از نظر کیفیت و شفافیت هم با مدلهایی که معرفی شدند قابل مقایسه نیست.
    موفق باشید.
    کاوه جان یعنی میگی کریتیو جزء آخرین اولویت هام باشه که قابل رقابت نیست؟
    830 کلا مخصوص آندرویده ؟ یا واسه پی سی هم میشه استفاده کرد؟؟؟
    فرقش چیه آخه متوجه نمیشم...
    جز بیس قویتر 630 نسبت به 830 میگید 630 مدل ضعیفتریه که قابل مقایسه نیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام. اکثر مدل های کلیپش بیس قوی دارند که ممکن است با ذائقه شما جور در نیاید. البته برای راک نسبتا" مناسبند. در مورد گارانتی هم به نظر من معتبر ترین گارانتی کلیپش همین آرتافرورد است.
    اگر بودجه شما از 100 تا 500 هزار تومان متغیر است بهتر است به گزینه های زیر فکر کنید که خیلی ارزش خرید بیشتری دارند:
    Klipsch S5
    AKG K370
    AKG K390
    Shure SE215
    Sennheiser IE7
    موفق باشید.
    مرسی، فقط این مدل Klipsch S5 احیاناً یه رده پایین تر از x10 نیستش؟ منظورم از لحاظ زمان تولید و همچنین قیمت به نسبت کمترش هست ؟ دلیل انتخاب این مدل رو میشه بفرمایین ؟

حالا که بحث Klipsch شد، بین S4 و S5 صرفنظر از قیمت کدوم رو انتخاب کنم ؟
    و همینطور بین مدل i دار مثل S5 و S5i کدوم رو ؟

راستی از بقیه موادی که گفتید، کدومیک اصلش تو ایران پیدا میشه و با چه گارانتی ؟
    Last edited by ali_004; 17-07-2012 at 13:56.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

دوستان نظرتو رو در مورد این هدفون ها میگین؟
    Senheiser CX270
    Senheiser CX271
    AKG K321
    تو این رنج 70 تومن خوبن؟
    شفافیتو تفکیک و بی خوبی دارن؟
    در کنار مدل هایی که بم معرفی شده:
    Klipsch S3
    Audio Technika CK303
    Panasonic HJE350
    SONY EX85
    Senheiser CX300II
    Creative E830
    بودجه متغیر بین 50 ماکزیمم (دیگه خیلی واقعا کیفیت و شفافیتش واقعا تو رنج های پایینتر گیر نیاد 100 تومن)
    داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کدوم طبقه کدوم فروشگاه گذاشت تست کنی؟ ما هم یه تست بزنیم قبل خرید... ممنون
    طبقه همکف فروشگاه دیجیتال خواهش میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان قیمت ck303 65 ،IE8 545 ، klipsch s3 89 و cx300II 105 بود

13. این کاربر از Hesam_valadkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

دوستان قیمت ck303 65 ،IE8 545 ، klipsch s3 89 و cx300II 105 بود
    شما چی انتخاب کردی؟
    کدوم صدا رو پسندیدی؟
    تا 100 تومن چی پیشنهاد میدی از صدا هایی که تست کردین؟
    گارانتی هم داشتن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •