تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 602 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    بله فقط با كمي افزايش بودجه ميتونين هدفون خوب و با كيفيت audio technica m30 رو تهيه كنين و از چشم پوشي از بيس قوي با همون بودجه akg k99.
    موفق باشين
    این از این بزرگهاست..چون سرکار هم شاید استفاده کنم نیاز هست که تو گوشی بره..
    کیفیت تو گوشی ها بهتره یا این بزرگها؟

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

این از این بزرگهاست..چون سرکار هم شاید استفاده کنم نیاز هست که تو گوشی بره..
    کیفیت تو گوشی ها بهتره یا این بزرگها؟
    سلام
    بله فول سایز هستن.
    در مورد کیفیت اگه هم قیمت و تقریبا از یک رده باشن بله فول سایزها کیفیت بهتری خواهند داشت ولی بعضا خلافش هم ثابت شده ولی نه همیشه.
    هدفون داخل گوشی با کیفیت و بیس قوی میتونین sennheiser cx300 II رو تهیه کنین.
    موفق باشین

3. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان من امروز پابتخت بودم از هدفونهایی که گفته بودین فقط klipsch s3 و audiotechnica ck303 رو پیدا کردم که آقای فروشنده گذاشت تست کنم با آهنگ خودش که زیادم جالب نبود ولی به نظرم s3 بهتر بود،
    پلایر هم از اونایی که میخواستم فقط i10 بود، نظرتون چیه؟ بگیرم؟

5. این کاربر از Hesam_valadkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    اصلا هدفون قدیمتون با اینیکه انتخاب کردین قابل مقایسه نیست.
    فعلا با توجه به وضعیت بازار و قیمتها بهترین انتخاب رو انجام دادین بیشتر از این نظر که هدفون z1000 با توجه به خرید قبل بوده و با دلار دولتی 1200 وارد شده که قیمت خیلی مناسبی داره که حتی اگه رغبای این هدفون بهتون معرفی بشه که بهتر از این باشن چیزی حدود 2 برابر z1000 با توجه به قیمت دلار امروز قیمت خواهند داشت.در ضمن این هدفون با بهترین مواد موجود در دنیا با دوام طولانی مدت ساخته شده که حداقل 7 سالی رو بدون وارد شدن ضربه مهلک بهش براتون کار خواهد کرد چون درایو این هدفون liquid polymer crystal هست استحکام بسیار بالایی داره که با فولاد مقایسش میکنن.
    در کل هدفون خوبی انتخاب کردین.
    موفق باشین
    جناب سالار،با تشکر از زحماتتون و راهنماییهای مفید و ارزشمند شما.
    امروز در سایت سونی به یک معرفی از هدفون z-1000برخوردم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    صحبتهایی که شده بود درباره این که روی دقت صدا بسیار کار شده مقداری در من شک بوجود آورد که آیا من هم به عنوان یک کاربر آماتور میتونم از این هدفون بهره ببرم یا این که معیارهایی در اون سنجیده شده که برای من که مثلا رسایی صدا و بلندی برام اهمیت زیادی داره خیلی چشمگیر نیست.
    چون میدونید که،طبیعتا با توجه به هزینه ای که برای قیمتش میکنم توقع دارم به درد من آماتور هم بخوره.
    پیشاپیش از راهنماییهای شما و دیگر دوستان نهایت تشکر را دارم.

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

جناب سالار،با تشکر از زحماتتون و راهنماییهای مفید و ارزشمند شما.
    امروز در سایت سونی به یک معرفی از هدفون z-1000برخوردم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    صحبتهایی که شده بود درباره این که روی دقت صدا بسیار کار شده مقداری در من شک بوجود آورد که آیا من هم به عنوان یک کاربر آماتور میتونم از این هدفون بهره ببرم یا این که معیارهایی در اون سنجیده شده که برای من که مثلا رسایی صدا و بلندی برام اهمیت زیادی داره خیلی چشمگیر نیست.
    چون میدونید که،طبیعتا با توجه به هزینه ای که برای قیمتش میکنم توقع دارم به درد من آماتور هم بخوره.
    پیشاپیش از راهنماییهای شما و دیگر دوستان نهایت تشکر را دارم.
    سلام
    ببینین کاربرد هدفون بصورتی نیست که بگیم چون من اماتور هستم هدفون حرفه ای بدردم نمیخوره.بلکه بیشتر ما تاکییدمون رو این هست که با توجه به بودجمون و نیازمون بهترین رو انتخاب کنیم.ولی خوب انتخاب هدفون برتر و فراتر از نیاز ما هم میتونه تو پیشرفت و افزایش قدرت و درک شنوایی ما کمک بزرگی داشته باشه در صورتی که هدفون معمولی و در حد نیاز معمولا ما رو در همون حد نگه خواهد داشت.
    ولی در هر صورت پیشنهاد ما معمولا هدفون در حد نیاز هست مگر اینکه بخواین بصورت حرفه ای صدا رو دنبال کنین و یا بعنوان یکی از سرگرمی های اصلی به اون نگاه کنین که حتما هدفون حرفه ای پیشنهاد خواهد شد که بمرور استفاده از اون جذابیتهای بیشتری براتون داشته باشه و هر چه بیشتر شما رو در راه نزدیک شدن به ایده التون کمک کنه.
    در مورد سونی توضیحاتی که خوندین درست هست ولی خوب بعنوان اماتور شاید فقط 30% این جزییات برای شما محسوس باشه ولی خوب همیشه همینطور نخواهد بود که پیشنهاد میکنم اگه هزینش براتون مشکلی نیست تهیه کنین البته در مورد بلندی صدا با توجه به توانی که نیاز داره شما باید بفکر سورس قوی هم باشین که برای درایو کردنش به مشکل بر نخورین(تقریبا تمام هدفونهای فول سایز نیاز به سورس قوی و یا امپ مناسب برای بکارگیری از حد اکثر توان هدفون دارن)چون خودم این رویه رو طی کردم عرض میکنم خدمتتون که برای این مرحله فعلا امپ 100% نیاز نیست ولی بمرور حتما لازم خواهد بود.
    موفق باشین

8. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fazmanbob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

سلام دوستان ، محبت کنید یه هدفون in ear برام معرفی کنید... صدای خوبی داشته باشه بلند باشه treble و bass خوبی بده صداش شفاف باشه قیمت هر چه کمتر بهتر حدود 100 تومن اگه مثلا مدل 70 تومنی خیلی فرقی با 100 تومنی نداره و محسوس نیست قطعا 70 رو میگیرم خودم یکم گشتم این مدل ها چطورن؟ البته تست نکردم اینترنتی گشت زدم sony ex77 senheiser cx300 senheiser cx310 که برای addidas زده نمودنم چی بگیرم با گوشی و پی سی میخوام گوش کنم اغلب موسیقی بعد فیلم بعد بازی گوشیم xperia arc s منتظر نظراتوت هستم و قیمت و معتبرترین محل برای خرید با قیمت خوب با تشکر...

10. این کاربر از fazmanbob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان ، محبت کنید یه هدفون in ear برام معرفی کنید... صدای خوبی داشته باشه بلند باشه treble و bass خوبی بده صداش شفاف باشه قیمت هر چه کمتر بهتر حدود 100 تومن اگه مثلا مدل 70 تومنی خیلی فرقی با 100 تومنی نداره و محسوس نیست قطعا 70 رو میگیرم خودم یکم گشتم این مدل ها چطورن؟ البته تست نکردم اینترنتی گشت زدم sony ex77 senheiser cx300 senheiser cx310 که برای addidas زده نمودنم چی بگیرم با گوشی و پی سی میخوام گوش کنم اغلب موسیقی بعد فیلم بعد بازی گوشیم xperia arc s منتظر نظراتوت هستم و قیمت و معتبرترین محل برای خرید با قیمت خوب با تشکر...
    سلام. شما بیس و های خوب مورد نظرتان است که مورد دوم خیلی سخت در این قیمت پیدا می شود.
    بهترین انتخاب ها:
    Panasonic HJE350
    Audio-Technica CK303
    Creative EP-830
    Klipsch S3
    Sony EX85 حتما" قبل از خرید تست کنید (به خصوص Vocal زن). این مدل از EX77 بهتر است.
    مدل هایی را که از سنهایزر معرفی کردید بیس خیلی خوبی دارند ولی در کل صدای متعادلی ندارند و خیلی پیشنهاد نمی شوند.
    در ضمن مدل هایی که معرفی به جز سونی، در حدود هفتاد هزار تومان و پایین تر هستند.
    موفق باشید.
    دوستان من امروز پابتخت بودم از هدفونهایی که گفته بودین فقط klipsch s3 و audiotechnica ck303 رو پیدا کردم که آقای فروشنده گذاشت تست کنم با آهنگ خودش که زیادم جالب نبود ولی به نظرم s3 بهتر بود،
    پلایر هم از اونایی که میخواستم فقط i10 بود، نظرتون چیه؟ بگیرم؟
    سلام. این دو مدل بهترین های زیر صد هزار تومان هستند. در صورتی که S3 را پسندیدید در خریدش شک نکنید.
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 17-07-2012 at 11:26.

12. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

سلام. شما بیس و های خوب مورد نظرتان است که مورد دوم خیلی سخت در این قیمت پیدا می شود. بهترین انتخاب ها: Panasonic HJE350 Audio-Technica CK303 Creative EP-830 Klipsch S3 Sony EX85 حتما" قبل از خرید تست کنید (به خصوص Vocal زن). این مدل از EX77 بهتر است. مدل هایی را که از سنهایزر معرفی کردید بیس خیلی خوبی دارند ولی در کل صدای متعادلی ندارند و خیلی پیشنهاد نمی شوند. در ضمن مدل هایی که معرفی به جز سونی، در حدود هفتاد هزار تومان و پایین تر هستند. موفق باشید. سلام. این دو مدل بهترین های زیر صد هزار تومان هستند. در صورتی که S3 را پسندیدید در خریدش شک نکنید. موفق باشید.
    ممنون کاوه جان از پاسخ سریع چون آخر برجه پول دستم بیاد می خواستم همین روزها بگیرم لطف کردی نمی دونم... نمی خوام بیس خوب شه های بخاطر بیس افت کرده باشه اگه انتخاب شما باشه بخواین انتخاب خوب و معقولی که همه موارد رو واسه موسیقی پوشش بده کدومش رو به ترتیب برام پیشنهاد میکنید؟ از پایتخت تهیه کنم؟ کدوم مغازه؟

14. این کاربر از fazmanbob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    غرب تهران

پيش فرض

دوستان من امروز پابتخت بودم از هدفونهایی که گفته بودین فقط klipsch s3 و audiotechnica ck303 رو پیدا کردم که آقای فروشنده گذاشت تست کنم با آهنگ خودش که زیادم جالب نبود ولی به نظرم s3 بهتر بود، پلایر هم از اونایی که میخواستم فقط i10 بود، نظرتون چیه؟ بگیرم؟
    کدوم طبقه کدوم فروشگاه گذاشت تست کنی؟ ما هم یه تست بزنیم قبل خرید... ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون کاوه جان از پاسخ سریع چون آخر برجه پول دستم بیاد می خواستم همین روزها بگیرم لطف کردی نمی دونم... نمی خوام بیس خوب شه های بخاطر بیس افت کرده باشه اگه انتخاب شما باشه بخواین انتخاب خوب و معقولی که همه موارد رو واسه موسیقی پوشش بده کدومش رو به ترتیب برام پیشنهاد میکنید؟ از پایتخت تهیه کنم؟ کدوم مغازه؟
    سلام. به ترتیب اولویت:
    Klipsch S3
    Audio-Technica CK303
    Panasonic HJE350
    در مورد محل خرید هم من به دلیل محل سکونتم اطلاعات زیادی ندارم فقط در این حد می توانم به شما کمک کنم که S3 را با گارانتی آرتافرورد تهیه کنید.
    موفق باشید.

17. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •