تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 507 از 602 اولاول ... 7407457497503504505506507508509510511517557 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,061 به 5,070 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ممنون بابت معرفی این سایت و یک سوال از دوستان هدفونای superlux بدرد سبک راک و متال میخوره تو هد فای از این مدل خوب تعریف کرده hd 668b با توجه به قیمت مناسبش
    خودم الان pioneer mj31 رو دارم صداش خوبه البته برایه سبکه ترنس ولی برایه متال باید با اکولایزر کار کنی ولی باز صداش باز نیست انگار یه پردهای جلوشه فکر میکنم بخاطر بیسش باشه
    الان با دیدن این هدفون superlux 688b وقیمت مناسبش و تعریف هدفای از صداش هوس کردم بگیرمش ولی میترسم بخوره تو ذوقم و واسه سبک متال و نیو ایج زیاد جالب نباشه
    شدن که میشه. مخصوصاً سبک ارائه مطلب این هدفون ها تهاجمی هست. ولی در نظر داشته باشین که این هدفون ها اکثراً صدای طبیعی دارن. البته 668b مقدار کمی گرم تر از مدل های دیگست. ولی باز هم ممکنه صداش بیش از حد سرد باشه برای افراد. وگرنه از لحاظ سرعت و کیفیت و جزئیات، واقعاً در مقابل قیمت عالین. من به شخصه اصلاً فکرش رو نمی کردم چنین محصولی وارد ایران بشه. توی فول سایزها، با ارزش ترین هدفون در مقابل مبلغ پرداختی که تا حالا وارد ایران شده.

سلام
    جنس صدای Sennheiser HD 598 به چه صورتیه ؟
    سبک صدای خانوادگی سنهایزر. کمی گرم و کمی تیره. با سبک ارائه مطلب کاملاً غیر تهاجمی (laid back).

2. 6 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان ببخشید من وقت نداشتم همه ی صفحات رو بخونم
    لطفا هدست خوب زیر 100تومن معرفی کنید

ممنون

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سبک صدای خانوادگی سنهایزر. کمی گرم و کمی تیره. با سبک ارائه مطلب کاملاً غیر تهاجمی (laid back).

باتوجه به قیمتش ارزش خرید داره یا مدل ارزانتر با کارایی مشابهی هم هست ؟

داره خودمونی میشه A E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ممنون بابت معرفی این سایت و یک سوال از دوستان هدفونای superlux بدرد سبک راک و متال میخوره تو هد فای از این مدل خوب تعریف کرده hd 668b با توجه به قیمت مناسبش
    خودم الان pioneer mj31 رو دارم صداش خوبه البته برایه سبکه ترنس ولی برایه متال باید با اکولایزر کار کنی ولی باز صداش باز نیست انگار یه پردهای جلوشه فکر میکنم بخاطر بیسش باشه
    الان با دیدن این هدفون superlux 688b وقیمت مناسبش و تعریف هدفای از صداش هوس کردم بگیرمش ولی میترسم بخوره تو ذوقم و واسه سبک متال و نیو ایج زیاد جالب نباشه
    من چند مدل رو سریع تست کردم و فرق زیادی بینشون ندیدم و در نهایت 681 رو انتخاب کردم که به نظرم مقدار خیلی کمی صدای بازتر و طبیعی تری داشت و قیمت پایین تری هم داشت
    البته جز 681 روی بقیه زیاد دقت نکردم ، شاید اشتباه کرده باشم
    اگه ساکن تهران هستید بهتره حضوری برید و تست کنید ، چون خیلی به سلیقه مربوطه

6. 5 کاربر از A E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باتوجه به قیمتش ارزش خرید داره یا مدل ارزانتر با کارایی مشابهی هم هست ؟
    به هر حال ارزش خرید که داره...
    ببینید توی سبک صدای سنهایزر مدل HD518 هم خیلی خوبه... یه جورایی یه entry خوب برای سنهایزر محسوب میشه و برای اولین تجربه شاید HD598 کمی زیادی باشه به نظر من...
    از برند های دیگه با صدای متعادل AKG K99 میتونه مناسب باشه...
    Sony Z1000 هم هست که طبق توصیه خود rave-87 برای سبک های سریع مثل متال کاربرد نداره ولی برای سبکی که تمرکز رو مید باشه مثل هیپ هاپ مناسبه (اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید)
    در محدوده قیمت HD598 مدل Audio-Technica M50 هم موجوده که صدای گرم با بیس قوی داره ... مید هم خیلی فوروارد نیست و عقب کشیده هست. Soundstage خوبی هم داره و خریدش میتونه مناسب باشه اگه حاضر به پرداخت 1.5 تا 2 برابر ارزش دلاری هدفون باشی...
    همینجا مثلا" میشه گفت ممکنه برای یه نفر که نمیخواد صدا به بیرون نشت کنه مدلهای سنهایزر و AKG که open و semi open هستن مناسب نیستن چون نشت صدا دارن و مجبور میشی بری سراغ مدلهای دیگه که پشت بسته هستن و نشت صدای کمتری دارن که این هم به کاربردت برمیگرده...

8. 4 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

تا 500 تومن ایرفون بهتر بگیرم یا هدفون فقط میخام نفکیک بسیار خوب بیس و سوند استیجش خوب باشِ

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تا 500 تومن ایرفون بهتر بگیرم یا هدفون فقط میخام نفکیک بسیار خوب بیس و سوند استیجش خوب باشِ
    الأن توی ایران تو قیمت های بالای 200 تومن از سبک صداهای مختلف، گزینه های مختلفی موجوده. سوند استیج الزاماً فول سایزها رو برتر می کنه.
    شما اگر سب صدای طبیعی دوست دارید، از محصولات سوپر لوکس در وهله اول و بعد از اون akg k99 که تریبل نرم تری داره.
    صدای گرم و هدفون داخل گوشی، کلیپش x10 حدود 400 و یاماها eph-50 حدود 200
    صدای v شکل، فیلیپس she3590 حدود 40 تومن

11. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

الأن توی ایران تو قیمت های بالای 200 تومن از سبک صداهای مختلف، گزینه های مختلفی موجوده. سوند استیج الزاماً فول سایزها رو برتر می کنه.
    شما اگر سب صدای طبیعی دوست دارید، از محصولات سوپر لوکس در وهله اول و بعد از اون akg k99 که تریبل نرم تری داره.
    صدای گرم و هدفون داخل گوشی، کلیپش x10 حدود 400 و یاماها eph-50 حدود 200
    صدای v شکل، فیلیپس she3590 حدود 40 تومن
    الان قیمت k99 رو دیدم 290 تومن بود اگه بیشتر هزینه کنم تغییری توی کیفیت صدا ایجاد نمیشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با اضافه مدلهایی که rave-87 معرفی کردن برای بیس و Soundstage مناسب میتونی به Audio-Technica M30 هم فکر کنی که صدای گرم با Soundstage قابل قبولی داره...

14. این کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با اضافه مدلهایی که rave-87 معرفی کردن برای بیس و Soundstage مناسب میتونی به Audio-Technica M30 هم فکر کنی که صدای گرم با Soundstage قابل قبولی داره...
    Audio-Technica M30 به قیمت دلاریش که 50 دلاره نمی ارزه 500 تومن

16. این کاربر از p30g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •