تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 602 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان هدفون باز اگه براشون امکان داره تنظیمات اکولایزر خودشون رو برایه سبکهای مختلف بزارید اگه به صورت فایل بزارید که چه بهتر تو پلیر ازش استفاده کنیم

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کلی ممنونم،من تهرانم،با این حساب منم یه دونه میگیرم، حالا به نظرتون از کجا بگیرم ؟اگه تمایل داشتید یه پ . خ به من بزنید که از یه جا تهیه کنیم.
    واقعیتش جای خاصی مد نظرم نیست.
    سلام دوستان قبلا یه هدفون کریتیو ep630 داشتم که بعد از 3 سال خراب شد امروز قیمت گرفتم 630 دوروبر 55 بود گفتم یه چیز بهتر بگیرم با افضایشه بودجه فیلیپس she 8000 گرفتم بلندی صداش خوبه ولی تنها چیزی که منو اذیت میکنه بیس خیلی زیادشه (الکی فقط بیس داره) !! یعنی بیس اونقد زیاد پخش میکنه که نمیزاره بعضی از صدا ها رو بشنوم دی مقایسه با کریفیو باید بگم کریتیو صدا ها رو تیز تر پخش میکرد ول یاین بیس بالاتر پخش میکنه حالا نمیدونم گوش من به 630 عادت کرده بود الان رو این she8000 اینجوری به گوشم میاد یا نه کلا اینجوره؟یجور احساس میکنم صدا رو دور و بم پخش میکنه ... دوستان لطفا یه راه حلی چیزی دارید بگید ممنون من از اونجا که میخریدم میگفت از 630 بهتره ولی الان نمیدونم من عادتکرده بودم به 630 یا طرف چرت گفته
    بهتر بودنش رو نمی دونم. من تست نکردم. ولی عجیبه مقداری، کریتیو صدای تاریکی داره و فیلیپس صداش معمولاً تیز تره.
    سلام دوستان امروز philips 3590 که سفارش داده بودم به دستم رسید،اولین بار که گذاشتم گوشم واقعا دلسردم کرد ! چون تا الان ایرفون نداشتم نمیدونستم که خوب باید کیپ گوش بشه،بعد که یکم بیشتر فشارش دادم تو اونوقت دیدم نه خیلی کیفیت خوبی داره !! ینی قبلش اصلا بیس نداشت،حالا یه چیز برام سواله،اینی که خریدم نوشته های روی جلدش با اونایی که تو سایتا دیدم فرق میکنه،میشه این های کپی باشه ؟ یک سال گارانتی دیتا سرویس هست اینی که خریدم
    نه خودشه کپی نیست فکر نمیکنم براشون بصرفه ایرفون 7-8 دلاری رو کپی کنن گارانتی رسمیشم همین دیتالایف هست
    گارانتی رسمیش گمونم شکوفا الکتریک باشه،با گارانتی شکوفا الکتریک تو یه سایت 46 تومن زده بود با گارانتی دیتا سرویس 36 تومن
    اونی که من تست کردم گارانتیش شکوفا بود.
    دوستان خروجی هدفون کدوم گوشی ازهمه بهتره؟
    تمامی گوشیهای اپل از آیفون 4 تا به امروزگلکسی اس 4 و احتمالاً بقیه پرچمدارهای اندروید توی این دو سال اخیر (به جز سونی)
    ممنونمدنبال هدفونی نیستم که فقط بیس زیادی داشته باشه تو خونه از بلندگو های NFS-150 یاماها استفاده میکنم صداش دقیقا همون چیزی هست که همیشه دنبالش بودم.تقریبا بیس و تریبل و وکال مناسبی داره روی یک مقوله خاص زیاده روی نمیکنه.هدفونی هم که دنبالش هستم میخوام اینجوری باشه یعنی بیس و تریبل و وکالش نه خیلی زیاد باشه نه کم.یه سئوال دیگه هم دارم اینکه هدفون های یاماها رو کجا برای فروش دارن(تهران).
    واقعیت اینه که من چیز بیشتری از پست قبلیم نمی تونم بهتون بگم. صدای متعادل رو akg k99 داره. ولی توجه داشته باشین، این متعادلی که من میگم، ممکنه با درک شما از متعادل متفاوت باشه.
    شکوفا این مدل رو گارانتی نمیکنه منم خیلی دنبالش بودم الانم دوباره چک کردم تمام اون فروشگاههای آنلاینی که زدند شکوفا یا میگن تموم کردیم یا اشتباه درج شدهبه هرحال شکوفا همچین آشی هم نیس
    اونی که دست من بود گارانتیش شکوفا بود.حالا واقعاً موندم که راهی برای تشخیص تقلبیش هست؟ چون من تو اینترنت ندیدم تقلبی داشته باشه. چون کلاً 10 دلاره. ولی خب توی ایران هیچی بعید نیست.
    دوستان هدفون باز اگه براشون امکان داره تنظیمات اکولایزر خودشون رو برایه سبکهای مختلف بزارید اگه به صورت فایل بزارید که چه بهتر تو پلیر ازش استفاده کنیم
    من شخصاً از اکولایزر استفاده نمی کنم.اکولایزر مسئله شخصی هست که براساس ذائقه شنوایی و قطعات موجود در مسیر صدا تغییر می کنه.

3. 13 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ?????؟؟؟؟؟؟

پيش فرض

دوستان هدفون یاماها رو کجا میشه پیدا کرد؟

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان هدفون یاماها رو کجا میشه پیدا کرد؟
    یادم رفت توی پست قبلی بگم.یاماها نمایندگیش همون نامداران هستش.

6. 6 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ظاهرا معتبر هست! ولی نمیتونم 100% تاییدش کنم!

اگه تهران باشی، حضوری بری مطمعن تره...
    تهران ، خیابان جمهوری ، مابین پل حافظ و سی تیر ، پاساژ پیروز ، طبقه دوم ، واحد 40

8. 8 کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان یه سوال پایه ای.

این هدفون های in-ear رو چه طوری میشه تمیز کرد،
    البته منظورم earbuds هاش نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان یه سوال پایه ای.

این هدفون های in-ear رو چه طوری میشه تمیز کرد،
    البته منظورم earbuds هاش نیست.
    این پست از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز میتونه کمک کنه:
    از طرفی برند های مطرح معمولا" تو مدلهای گرون قیمت در بسته بندی به عنوان لوازم جانبی یه چیزی مثل brush میذارن که مخصوص تمیز کردنه...
    ضمنا" من یه تجربه دارم اونم این که از brush های مخصوص تمیز کردن سمعک استفاده میکنم که خیلی هم شبیه همون براش های هدفون های مطرحه... قیمتش هم که ارزونتره... بعضی داروخانه ها و به خصوص مراکز تجویز سمعک دارن که میتونید تهیه کنید اینم عکس مال من:

11. 6 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    من یه ایرفون می خواستم برای آهنگ بیشتر رپ و پاپ گوش میدم یه چیزی باشه که صدای بیرون هم بگیره خیلی بهتر میشه کیفیت صدا و بلندی هم داشته باشه
    تو رنج 150 اینا
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم ولی جایی بهتر پیدا نکردم که در زمینه ی ایرفون و صدا ,حرفه ایی ها حضور داشته باشن (مثل اینجا)
    من ایرفون shure se215 میخوام بگیرم (خریدش اوکی شده ) و بیشتر میخوام با لپ تاپ ازش استفاده کنم و چون میدونم صدای خود لپ تاپ به درد نمیخوره میخوام که یه کارت صدا اکسترنال بگیرم (Creative Sound Blaster Omni Surround 5.1 USB) که تو مشخصاتش نوشته که آمپیلی فایر هم داره.
    حالا سوالم اینکه که آیا این کارت صدا میتونه کیفیت خوبی رو با shure se215 به وجود بیاره ؟ کارت صدای دیگه ایی که قیمتش مناسب من باشه پیدا نکردم (دلم میخواست که asus xonar u7 بگیرم که پیدا نکردم کسی جایی رو مشناسه که این کارت ایسوس رو داشته باشه ؟)
    آیا کارت صدا اکسترنال بهتری تا 300 هراز تومن میشناسید که هم کیفیت و قدرت خوبی داشته باشه که با ایرفون ترکیب خوبی در بیاد ؟
    در ضمن چون اسپیکر لاجیتک z906 دارم میخوام از کارت صدا با خروجی اپتیکال به اسپیکر وصل کنم .

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    من یه ایرفون می خواستم برای آهنگ بیشتر رپ و پاپ گوش میدم یه چیزی باشه که صدای بیرون هم بگیره خیلی بهتر میشه کیفیت صدا و بلندی هم داشته باشه
    تو رنج 150 اینا
    ممنون
    این دو صفحه اخیر رو مطالعه بفرمایید، فکر کنم گزینه مورد نظرتون رو پیدا می کنین.

دوستان ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم ولی جایی بهتر پیدا نکردم که در زمینه ی ایرفون و صدا ,حرفه ایی ها حضور داشته باشن (مثل اینجا)
    من ایرفون shure se215 میخوام بگیرم (خریدش اوکی شده ) و بیشتر میخوام با لپ تاپ ازش استفاده کنم و چون میدونم صدای خود لپ تاپ به درد نمیخوره میخوام که یه کارت صدا اکسترنال بگیرم (Creative Sound Blaster Omni Surround 5.1 USB) که تو مشخصاتش نوشته که آمپیلی فایر هم داره.
    حالا سوالم اینکه که آیا این کارت صدا میتونه کیفیت خوبی رو با shure se215 به وجود بیاره ؟ کارت صدای دیگه ایی که قیمتش مناسب من باشه پیدا نکردم (دلم میخواست که asus xonar u7 بگیرم که پیدا نکردم کسی جایی رو مشناسه که این کارت ایسوس رو داشته باشه ؟)
    آیا کارت صدا اکسترنال بهتری تا 300 هراز تومن میشناسید که هم کیفیت و قدرت خوبی داشته باشه که با ایرفون ترکیب خوبی در بیاد ؟
    در ضمن چون اسپیکر لاجیتک z906 دارم میخوام از کارت صدا با خروجی اپتیکال به اسپیکر وصل کنم .
    هر وسیله ایی که شما ازش صدا رو میشنوید، آمپلیفایر داره داخلش. یعنی گوشی، پلیر، ضبط و ... آمپلیفایر دارن.
    se215 صداش با یک پلیر خوب به راحتی در میاد. یعنی با هرکدوم از محصولات اپل یا اسمارت فون های رده اول. من اون کارت صدا رو تست نکردم و اطلاعی از کیفیت خروجیش هم ندارم متأسفانه.

شما اگر از خروجی اپتیکال کارت صدا تون استفاده کنین، در عمل کارت صدا رو از مسیر صوتی خارج کردین.

15. 5 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •