تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 602 اولاول ... 3403453493499500501502503504505506507513553 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان تا اینجا که مطالب رو خوندم دیدم که یاماها eph-50 گزینه مناسبیه...
    گزینه های دیگه ای مثل akg q350 و akg k375 هم در نظرم هست...
    سبک صدایی که دوست دارم سبک صدای ایرپاد اپل ولی کمی باز تر...یعنی تریبل کمی بیشتر...بیس بومی کمی ملایم تر...
    حالا دو گزینه akg اطلاعاتی هست؟؟؟سبک صداش؟؟؟ارزش داره نسبت به eph50 پول بیشتری داد؟؟؟البته که akg ها بسته بندی مناسب تری دارند همراه یه کیف خوب...که تا حدی مهمه...
    بیشتر نظرم رو q350 هست...
    البته گزینه های دیگه ای هم هست مثل سنهایزر cx 300 II و Cx 175 یا tjays one آدم واقعا میمونه اینقدر انتخاب هر کدوم هم سرچ میکنم همه جور باز خوردی میبینم...
    ممنون میشم راهنماییم کنیم...دیگه بخریم قال قضیه تموم شه...
    با اطلاعات ناقص راهنمایی میکنم...
    این که میگی بیس کمی ملایم تر و صدا کمی بازتر ورTreble بیشتر یعنی تمایل به صدای سرد داری.
    خوب بین مدلهایی که خودت معرفی کردی Q350 و به خصوص AKG K375 صدای متمایل به سرد دارن که برای شما مناسب هستن.
    CX175 صداش زیاد جالب نیست CX300II هم بیس قوی داره و صداش سرد نیست و اونجوری که شما میخوای نیست (بر خلاف HD های سنهایزر)
    T-Jays One هم که اینجا میتونی ریویو بخونی که این مدل هم بیس قوی داره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ریویو جوکر هم بخونید در مورد یاماها گفته که این هدفون بیس قوی داره (هر چند کنترل شده تر نسبت به EPH-20) اما خوب شما میخوای بیس از Earpod ملایم تر باشه... از طرفی گفته شده که مید خوب و شفاف و با جزئیاته اما باز هم بیس کمی اذیت میکنه و توی آهنگ هایی که بیس ضعیف تره مید بیشتر خودش رو نشون میده...
      محتوای مخفی: EPH-50 
    The first question I usually ask myself when faced with two differently-priced IEMs from the same model line is whether the higher-end set is worth the price premium over the cheaper offering. With the two Yamaha IEMs, it’s a no-contest “yes” for the EPH-50. While the EPH-20 is a decent earphone for what it costs, it is by no means hi-fi and loses both clarity and detail to the out-of-control bass. The EPH-50 is by no means bass shy, but it manages to impress in other areas as well. A familial resemblance between the two phones is most notable in the way the low end is presented – it is deep and full, boasting plentiful impact and a pleasant warmth. The EP-50 are still bass monsters but the 14-mm drivers seem to be more precise than the tiny transducers used by the EPH-20 and the bass is generally cleaner and better-controlled on the larger earphones.

Midrange bleed is also reduced, though not eliminated completely. The big bass can still make detail harder to hear but the midrange itself is more forward, more neutral, and far more clear than it is on the EPH-20. The clarity is actually quite impressive, especially on bass-light tracks, beating out the Apple dual-drivers and Sleek SA1. The earphones also lack the upper midrange dip of the EPH-20s, giving them slightly more pronounced treble at the expense of slight harshness and a bit of graininess. Treble extension is quite reasonable and the high end sounds surprisingly realistic. Though sparkle is still nearly nonexistent, the EPH-50s generally sound more crisp and energetic than the EPH-20s do. The presentation of the earphones is surprisingly wide and airy. Compared to the similarly-priced Sleek SA1 and TDK EB900, the EPH-50s sound well-separated and quite spacious, though they don’t have particular accuracy in imaging or positioning. Overall, the sound is well-layered and avoids congestion, which is a must for the bottom-skewed balance of these earphones.

متن اسپویل شده قسمتی از ریویو جوکر هست که از لینک زیر برداشتم:
    Last edited by metalhead_forever; 02-08-2014 at 21:49.

2. 5 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

با اطلاعات ناقص راهنمایی میکنم...
    این که میگی بیس کمی ملایم تر و صدا کمی بازتر ورTreble بیشتر یعنی تمایل به صدای سرد داری.
    خوب بین مدلهایی که خودت معرفی کردی Q350 و به خصوص AKG K375 صدای متمایل به سرد دارن که برای شما مناسب هستن.
    CX175 صداش زیاد جالب نیست CX300II هم بیس قوی داره و صداش سرد نیست و اونجوری که شما میخوای نیست (بر خلاف HD های سنهایزر)
    T-Jays One هم که اینجا میتونی ریویو بخونی که این مدل هم بیس قوی داره:
    ریویو جوکر هم بخونید در مورد یاماها گفته که این هدفون بیس قوی داره (هر چند کنترل شده تر نسبت به EPH-20) اما خوب شما میخوای بیس از Earpod ملایم تر باشه... از طرفی گفته شده که مید خوب و شفاف و با جزئیاته اما باز هم بیس کمی اذیت میکنه و توی آهنگ هایی که بیس ضعیف تره مید بیشتر خودش رو نشون میده...
      محتوای مخفی: EPH-50 
    The first question I usually ask myself when faced with two differently-priced IEMs from the same model line is whether the higher-end set is worth the price premium over the cheaper offering. With the two Yamaha IEMs, it’s a no-contest “yes” for the EPH-50. While the EPH-20 is a decent earphone for what it costs, it is by no means hi-fi and loses both clarity and detail to the out-of-control bass. The EPH-50 is by no means bass shy, but it manages to impress in other areas as well. A familial resemblance between the two phones is most notable in the way the low end is presented – it is deep and full, boasting plentiful impact and a pleasant warmth. The EP-50 are still bass monsters but the 14-mm drivers seem to be more precise than the tiny transducers used by the EPH-20 and the bass is generally cleaner and better-controlled on the larger earphones.

Midrange bleed is also reduced, though not eliminated completely. The big bass can still make detail harder to hear but the midrange itself is more forward, more neutral, and far more clear than it is on the EPH-20. The clarity is actually quite impressive, especially on bass-light tracks, beating out the Apple dual-drivers and Sleek SA1. The earphones also lack the upper midrange dip of the EPH-20s, giving them slightly more pronounced treble at the expense of slight harshness and a bit of graininess. Treble extension is quite reasonable and the high end sounds surprisingly realistic. Though sparkle is still nearly nonexistent, the EPH-50s generally sound more crisp and energetic than the EPH-20s do. The presentation of the earphones is surprisingly wide and airy. Compared to the similarly-priced Sleek SA1 and TDK EB900, the EPH-50s sound well-separated and quite spacious, though they don’t have particular accuracy in imaging or positioning. Overall, the sound is well-layered and avoids congestion, which is a must for the bottom-skewed balance of these earphones.

متن اسپویل شده قسمتی از ریویو جوکر هست که از لینک زیر برداشتم:
    داداش ممنون از راهنمایی سریعت...پس به نظرت k375 ارجحیت داره نسبت به q350 برای من؟
    فکر کنم انتحابم جز همینا باشه...ایران هدفون هم که موجود داره...در ضمن من سورسم گوشیمه که آندرویدیه...
    Last edited by tonypb; 02-08-2014 at 22:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش ممنون از راهنمایی سریعت...پس به نظرت k375 ارجحیت داره نسبت به q350 برای من؟
    فکر کنم انتحابم جز همینا باشه...ایران هدفون هم که موجود داره...در ضمن من سورسم گوشیمه که آندرویدیه...
    K375 از نظر صدا بهتره... اما خوب مثلا q350 کیف داره ولی چیز مهمی نیست.
    من K370 رو تست کردم واقعا" هدفون خوبی بود.
    به سورستون میخوره فقط ممکنه میکروفون و دکمه های کاهش و افزایش ولوم برای گوشی های اندروید کار نکنن چون خود AKG ذکر کرده برای دیوایس های iOS ولی فکر نمیکنم کلا" ساپورت نشه...
    گوشی ها از پس درایوش بر میان نگران نباش.
    ضمنا" من یه خورده با قرار گیری Q350 و K321 و K328 توی گوشم مشکل داشتم که به خاطر شکل گوش من و همچنین طراحی این مدلهاس ولی K370 خیلی راحت تر بود و K375 هم از ظاهرش معلومه راحت تر توی گوش قرار میگیره. در مورد سایت ایران هدفون هم نظری ندارم تا به حال برخورد نکردم و نمیدونم مطمئنه یا نه.
    Last edited by metalhead_forever; 02-08-2014 at 22:56.

5. 2 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tonypb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

K375 از نظر صدا بهتره... اما خوب مثلا q350 کیف داره ولی چیز مهمی نیست.
    من K370 رو تست کردم واقعا" هدفون خوبی بود.
    به سورستون میخوره فقط ممکنه میکروفون و دکمه های کاهش و افزایش ولوم برای گوشی های اندروید کار نکنن چون خود AKG ذکر کرده برای دیوایس های iOS ولی فکر نمیکنم کلا" ساپورت نشه...
    گوشی ها از پس درایوش بر میان نگران نباش.
    ضمنا" من یه خورده با قرار گیری Q350 و K321 و K328 توی گوشم مشکل داشتم که به خاطر شکل گوش من و همچنین طراحی این مدلهاس ولی K370 خیلی راحت تر بود و K375 هم از ظاهرش معلومه راحت تر توی گوش قرار میگیره. در مورد سایت ایران هدفون هم نظری ندارم تا به حال برخورد نکردم و نمیدونم مطمئنه یا نه.
    بی نهایت ممنون...با اینکه از استیل q350 بیشتر خوشم میاد ولی ریسک نمیکنم و همون k375 میگرم...
    کیف هم تو سایتش چیزی ننوشته ولی تو عکس ها دارن...

7. 2 کاربر از tonypb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

توی ایران من هدفونی رو نمی شناسم که وجود داشته باشه که تمرکز روی میدرنج باشه. فقط z1000 رو می شناسم که تا چند ماه پیش حدود 630 تومن بود.
    توصیه من همون she3590 هست.
    اینجا رو نگاه کنین، این هدفون با اکولایزر، فوق العاده شبیه هدفون های مانیتور گرون قیمت می شه. البته خودم هنوز تست نکردم این رو.
    من می تونم تست کنم ایرفون گلکسی اس 4 با 3590 رو. ولی در حال حاضر نه (گوشم کیپ شده و داره اذیت می کنه ) چند روز طول می کشه احتمالاً تا نتیجه رو بگم.

خب قسمت شد تا مقایسه ایی بکنم بین she3590 و ایرفون گلکسی اس 4
    از لحاظ سبک صدا که هر دو هدفون کاملاً با هم متفاوت هستن. فیلیپس صدای V شکلی داره و گلکسی اس 4 صدای بسیار گرم با تریبل کاملاً نرم.
    هرچند توی بعضی مواقع فیلیپس صداش کمی تیز میشه، ولی لااقل گرفتگی صدای ایرفون سامسونگ رو نداره. حتی توی مید هم فیلیپس شفاف تر به نظر میاد.
    بیس سامسونگ بیشتر و بومی تر و شل تر از فیلیپس به نظر میاد. سامسونگ کند تر از فیلیپس هست.
    صدای سامسونگ بسته و شما رو آنچنان در بر نمی گیره، ولی فیلیپس صداش شما رو در بر می گیره و از این لحاظ شمه ایی از هدفون های گرون قیمت رو رو می شه و دوباره به یاد شما میندازه که این عبارت که می گن هرچقدر پول میدی همونقدر آش می خوری، تاریخ انقضاش گذشته.
    کلاً من رو مطمئن کرد که یدونه 3590 برای خودم خواهم خرید. ولی در نهایت می گم که اگر دنبال صدایی گرم مثل صدای ایرفون سامسونگ هستین، دنبال فیلیپس نرین. شاید کریتیو ep630 مناسب باشه.
    Last edited by rave-87; 13-09-2014 at 19:14.

9. 7 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خب قسمت شد تا مقایسه ایی بکنم بین she3950 و ایرفون گلکسی اس 4
    از لحاظ سبک صدا که هر دو هدفون کاملاً با هم متفاوت هستن. فیلیپس صدای V شکلی داره و گلکسی اس 4 صدای بسیار گرم با تریبل کاملاً نرم.
    هرچند توی بعضی مواقع فیلیپس صداش کمی تیز میشه، ولی لااقل گرفتگی صدای ایرفون سامسونگ رو نداره. حتی توی مید هم فیلیپس شفاف تر به نظر میاد.
    بیس سامسونگ بیشتر و بومی تر و شل تر از فیلیپس به نظر میاد. سامسونگ کند تر از فیلیپس هست.
    صدای سامسونگ بسته و شما رو آنچنان در بر نمی گیره، ولی فیلیپس صداش شما رو در بر می گیره و از این لحاظ شمه ایی از هدفون های گرون قیمت رو رو می شه و دوباره به یاد شما میندازه که این عبارت که می گن هرچقدر پول میدی همونقدر آش می خوری، تاریخ انقضاش گذشته.
    کلاً من رو مطمئن کرد که یدونه 3590 برای خودم خواهم خرید. ولی در نهایت می گم که اگر دنبال صدایی گرم مثل صدای ایرفون سامسونگ هستین، دنبال فیلیپس نرین. شاید کریتیو ep630 مناسب باشه.
    کلی ممنونم،
    من تهرانم،
    با این حساب منم یه دونه میگیرم، حالا به نظرتون از کجا بگیرم ؟
    اگه تمایل داشتید یه پ . خ به من بزنید که از یه جا تهیه کنیم.
    Last edited by Firebirds; 03-08-2014 at 00:50.

11. 2 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    قبلا یه هدفون کریتیو ep630 داشتم که بعد از 3 سال خراب شد امروز قیمت گرفتم 630 دوروبر 55 بود
    گفتم یه چیز بهتر بگیرم با افضایشه بودجه فیلیپس she 8000 گرفتم بلندی صداش خوبه ولی تنها چیزی که منو اذیت میکنه بیس خیلی زیادشه (الکی فقط بیس داره) !! یعنی بیس اونقد زیاد پخش میکنه که نمیزاره بعضی از صدا ها رو بشنوم
    دی مقایسه با کریفیو باید بگم کریتیو صدا ها رو تیز تر پخش میکرد ول یاین بیس بالاتر پخش میکنه
    حالا نمیدونم گوش من به 630 عادت کرده بود الان رو این she8000 اینجوری به گوشم میاد یا نه کلا اینجوره؟
    یجور احساس میکنم صدا رو دور و بم پخش میکنه ... دوستان لطفا یه راه حلی چیزی دارید بگید ممنون
    من از اونجا که میخریدم میگفت از 630 بهتره ولی الان نمیدونم من عادتکرده بودم به 630 یا طرف چرت گفته
    Last edited by starn; 03-08-2014 at 02:26.

داره خودمونی میشه rafsanjan gsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    In My Soul

پيش فرض

سلام دوستان امروز philips 3590 که سفارش داده بودم به دستم رسید،اولین بار که گذاشتم گوشم واقعا دلسردم کرد ! چون تا الان ایرفون نداشتم نمیدونستم که خوب باید کیپ گوش بشه،بعد که یکم بیشتر فشارش دادم تو اونوقت دیدم نه خیلی کیفیت خوبی داره !! ینی قبلش اصلا بیس نداشت،حالا یه چیز برام سواله،اینی که خریدم نوشته های روی جلدش با اونایی که تو سایتا دیدم فرق میکنه،میشه این های کپی باشه ؟ یک سال گارانتی دیتا سرویس هست اینی که خریدم

14. این کاربر از rafsanjan gsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان امروز philips 3590 که سفارش داده بودم به دستم رسید،اولین بار که گذاشتم گوشم واقعا دلسردم کرد ! چون تا الان ایرفون نداشتم نمیدونستم که خوب باید کیپ گوش بشه،بعد که یکم بیشتر فشارش دادم تو اونوقت دیدم نه خیلی کیفیت خوبی داره !! ینی قبلش اصلا بیس نداشت،حالا یه چیز برام سواله،اینی که خریدم نوشته های روی جلدش با اونایی که تو سایتا دیدم فرق میکنه،میشه این های کپی باشه ؟ یک سال گارانتی دیتا سرویس هست اینی که خریدم
    نه خودشه کپی نیست فکر نمیکنم براشون بصرفه ایرفون 7-8 دلاری رو کپی کنن
    گارانتی رسمیشم همین دیتالایف هست

16. 2 کاربر از p30g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rafsanjan gsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    In My Soul

پيش فرض

دوستان سورس هم خیلی مهمه، اولش با گوشی ال جی اپتیموس ال سون امتحان کرده بودم،الان با یه گوشی سامسونگ معمولی 100 تومنی امتحان کردم خیلی کیفیتش بهتر شد،الان دیگه از خریدم کاملا راضیم،بیس متعادلی داره،ولی یه خورده فقط تریبلش زیاده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •