تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 602 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

در آغاز فعالیت hariss's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من مدلي معرفي نكردم. اون مدل هايي كه نام بردم اونهايي بودن كه گفتم از وجود آمپ سود مي برن. شما چه مدلي رو تست كردين؟ دنبال چه هدفوني هستيد؟ بودجه؟ سليقه صدايي؟

اين ها رو بگيد، شايد من هم بلد بودم و جواب دادم يا نظرم رو دادم.
    همین که جوابمو میدید دارید لطف میکنید.
    یکیش مومنتوم بود که با وجود کیفیت مناسب صدا بیس اصن نداشت و اوجم نداشت.
    من یه بودجه نهایت پونصد تومنی دارم. دنبال یه چیزم که هم بیس خوب داشته باشه, در عین تفکیک خوب صدا, تریلش اذیتم نکنه. دوس دارم اوج صدا هم مناسب باشه.
    به خدا الان یه ماهه دارم تحقیق میکنم به هیچ نتیجه ای نرسیدم. ممنون میشم کمکم کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر.
    برای صدای گرم با مید رنج شفاف کدوم ایر فون خوبه؟
    بین eph-50 و Audio Technica ckm55 کدوم یک بهتره؟
    یا به نظرتون به صرفه هست که eph-100 رو از خارج بخرم (هزینه حمل و نقل هم میاد روش همچنین خیلی وقت میبره)؟
    هدفون خودم در حال حاضر z1000 هست و ازش راضیم جزئیات بیسش رو دوست دارم ولی حجم بیسش کمه مید هم نسبتا مورد پسندمه ولی تربیلش به دلم نمیشینه.
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

معرفی In-Ear های هیبرید جدید سونی:

مدل XBA-H1 از یک واحد 9 میلیمتری داینامیک و یک واحد Balanced Armature و مدل XBA-H3 از یک واحد 16 میلیمتری داینامیک و دو واحد Balanced Armature تشکیل شده است.
    تصویری از نحوه قرارگیری درایور های H3:

پیش فروش این مدلها آغاز شده است.(البته من فقط سایت بریتانیا را بررسی کردم)
    منابع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید.
    با سلام میخواستم بدونم xba h3 با این رنج قیمت ارزش خرید داره؟کسی اینجا تستش کرده؟

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

همین که جوابمو میدید دارید لطف میکنید.
    یکیش مومنتوم بود که با وجود کیفیت مناسب صدا بیس اصن نداشت و اوجم نداشت.
    من یه بودجه نهایت پونصد تومنی دارم. دنبال یه چیزم که هم بیس خوب داشته باشه, در عین تفکیک خوب صدا, تریلش اذیتم نکنه. دوس دارم اوج صدا هم مناسب باشه.
    به خدا الان یه ماهه دارم تحقیق میکنم به هیچ نتیجه ای نرسیدم. ممنون میشم کمکم کنی.
    خواهش می کنم.
    منظورتون از اوج رو متوجه نمیشم. ولی اگر مدل on ear مومنتوم رو تست کردین، اون هدفون باید با پلیرهای معمولی هم در حد مناسبی درایو بشه.
    من نمی تونم با اطمینان بگم فلان هدفون تریبلش شما رو اذیت نخواهد کرد یا بیس فلان هدفون براتون کم خواهد بود.
    یاماها eph50 که بیس زیاد با تریبل کاملاً نرم داره. حدود 200 تومن
    فیلیپس she3590 که بیس زیاد با تریبل زیاد داره. حدود 35 تومن
    akg k99 که صدای نسبتاً متعادلی داره و کیفیت خوبی داره. حدود 290 تومن.

سلام
    وقت بخیر.
    برای صدای گرم با مید رنج شفاف کدوم ایر فون خوبه؟
    بین eph-50 و Audio Technica ckm55 کدوم یک بهتره؟
    یا به نظرتون به صرفه هست که eph-100 رو از خارج بخرم (هزینه حمل و نقل هم میاد روش همچنین خیلی وقت میبره)؟
    هدفون خودم در حال حاضر z1000 هست و ازش راضیم جزئیات بیسش رو دوست دارم ولی حجم بیسش کمه مید هم نسبتا مورد پسندمه ولی تربیلش به دلم نمیشینه.
    ممنون
    ckm50 رو تا اونجا که می دونم صدای به شدت V شکل داره. ckm55 رو نمی دونم. eph50 رو هم گفتم.
    صدای گرم با میدرنج خوب، همون میشه eph100 مثلاً. یا گزینه های ارزونتر مثل vsonic gr06 یا ارزونتر هم هست، ولی الأن یادم نیست.

با سلام میخواستم بدونم xba h3 با این رنج قیمت ارزش خرید داره؟کسی اینجا تستش کرده؟
    اول از همه، اونیکی پستتون توی تاپیک همسایه رو به فارسی تایپ کنین. فینگلیش خلاف قوانینه.
    در مرحله دوم اینجا رو نگاه کنین برای جوابتون:

5. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خواهش می کنم.
    منظورتون از اوج رو متوجه نمیشم. ولی اگر مدل on ear مومنتوم رو تست کردین، اون هدفون باید با پلیرهای معمولی هم در حد مناسبی درایو بشه.
    من نمی تونم با اطمینان بگم فلان هدفون تریبلش شما رو اذیت نخواهد کرد یا بیس فلان هدفون براتون کم خواهد بود.
    یاماها eph50 که بیس زیاد با تریبل کاملاً نرم داره. حدود 200 تومن
    فیلیپس she3590 که بیس زیاد با تریبل زیاد داره. حدود 35 تومن
    akg k99 که صدای نسبتاً متعادلی داره و کیفیت خوبی داره. حدود 290 تومن.

ckm50 رو تا اونجا که می دونم صدای به شدت V شکل داره. ckm55 رو نمی دونم. eph50 رو هم گفتم.
    صدای گرم با میدرنج خوب، همون میشه eph100 مثلاً. یا گزینه های ارزونتر مثل vsonic gr06 یا ارزونتر هم هست، ولی الأن یادم نیست.

اول از همه، اونیکی پستتون توی تاپیک همسایه رو به فارسی تایپ کنین. فینگلیش خلاف قوانینه.
    در مرحله دوم اینجا رو نگاه کنین برای جوابتون:
    ببخشید من زیاد اصطلاحاتو نمیدونم, منظورم ولوم بالاس. ولوم بالا با این هدفون اندازه نصف ولوم هندزفری خود گوشی بود. به نظرت همون ممنتوم با آمپ چطوره؟ آمپ اذیت نمیکنه آدمو؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    در یک بازه قیمتی ایرفون بهتره یا هدفون فول سایز ؟
    و اینکه هدفون فول سایز چقدر صدا رو بیرون میده؟

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ببخشید من زیاد اصطلاحاتو نمیدونم, منظورم ولوم بالاس. ولوم بالا با این هدفون اندازه نصف ولوم هندزفری خود گوشی بود. به نظرت همون ممنتوم با آمپ چطوره؟ آمپ اذیت نمیکنه آدمو؟؟
    من با آمپ تستش نکردم. ولی توصیه نمی کنم با گلکسی نوت 1 به همراه آمپ استفاده بشه. اگر میخواین، برای داخل منزل یدونه دک/آمپ یا مثلاً برای نوت 1 با فیو e18 استفاده کنین خوب میشه.
    منظورتون از اذیت، از لحاظ جا هست؟ خب من شخصاً نمیتونم اون آمپ ها رو توی جیبم بزارم. ولی برای حمل (مثلاً توی کیف) کاملاً کوچیکن.

سلام
    در یک بازه قیمتی ایرفون بهتره یا هدفون فول سایز ؟
    و اینکه هدفون فول سایز چقدر صدا رو بیرون میده؟
    بستگی به بازه قیمتی داره. با وضعیت تجاری دنیای امروز، زیر 200 دلار، به نظرم هدفون های داخل گوشی برترن.
    بین 200 تا 500 دلار، بستگی داره، اکثر هدفون فول سایزهای مطرح در این حد، به آمپ احتیاج دارن. برای همین یک هدفون فول سایز 250 دلاری با آمپ 150 دلاری مقداری ممکنه بهتره از یک هدفون داخل گوشی 400 دلاری باشه.
    قانون کلی نداره کلاً
    هدفون فول سایز، با توجه به باز، نیمه باز، بسته و سطح ولوم ، میزان نشت صدا متفاوته.

9. 4 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من با آمپ تستش نکردم. ولی توصیه نمی کنم با گلکسی نوت 1 به همراه آمپ استفاده بشه. اگر میخواین، برای داخل منزل یدونه دک/آمپ یا مثلاً برای نوت 1 با فیو e18 استفاده کنین خوب میشه.
    منظورتون از اذیت، از لحاظ جا هست؟ خب من شخصاً نمیتونم اون آمپ ها رو توی جیبم بزارم. ولی برای حمل (مثلاً توی کیف) کاملاً کوچیکن.

بستگی به بازه قیمتی داره. با وضعیت تجاری دنیای امروز، زیر 200 دلار، به نظرم هدفون های داخل گوشی برترن.
    بین 200 تا 500 دلار، بستگی داره، اکثر هدفون فول سایزهای مطرح در این حد، به آمپ احتیاج دارن. برای همین یک هدفون فول سایز 250 دلاری با آمپ 150 دلاری مقداری ممکنه بهتره از یک هدفون داخل گوشی 400 دلاری باشه.
    قانون کلی نداره کلاً
    هدفون فول سایز، با توجه به باز، نیمه باز، بسته و سطح ولوم ، میزان نشت صدا متفاوته.
    متشکر. اگه اشکال نداره یه سوال دیگه دارم.
    اگه میشه یه توضیحی هم در مورد مدل های بیتس استدیو بدید. این جور که من فهمیدم چند مدله, درسته؟ یعنی استدیو ادیشن سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴؟
    عموی من داره از آمریکا میاد, با بودجه من میشه یه استدیو سال ۲۰۱۲ بگیرم. نظرتون چیه؟

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

متشکر. اگه اشکال نداره یه سوال دیگه دارم.
    اگه میشه یه توضیحی هم در مورد مدل های بیتس استدیو بدید. این جور که من فهمیدم چند مدله, درسته؟ یعنی استدیو ادیشن سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴؟
    عموی من داره از آمریکا میاد, با بودجه من میشه یه استدیو سال ۲۰۱۲ بگیرم. نظرتون چیه؟
    اگر دنبال کیفیت صدا هستین، بیتس در مقابل قیمتش نمیارزه. اگر دنبال برند و لوکس بودن و ... هستین، من نمی تونم کمکی بکنم.
    اگر دنبال صدا هستین، یاماها
    eph-100
    با قیمت حدود 100 دلار بهترین گزینست.

12. 4 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اگر دنبال کیفیت صدا هستین، بیتس در مقابل قیمتش نمیارزه. اگر دنبال برند و لوکس بودن و ... هستین، من نمی تونم کمکی بکنم.
    اگر دنبال صدا هستین، یاماها
    eph-100
    با قیمت حدود 100 دلار بهترین گزینست.
    مسلما دنبال کیفیتم. بسیار ممنون از راهنماییتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •