تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 500 از 602 اولاول ... 400450490496497498499500501502503504510550600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,991 به 5,000 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان یه مقاسیه ای هم بین SHH3580 VS SHE3580 میکنید.
    1- اگه ایرفون با MIC رو بزنیم به خروجی لپتاپ صدای خروجی اتفاقی براش میوفته ؟

2- V-shaped Response
    یعنی چی ؟!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

2- V-shaped Response
    یعنی چی ؟!

معمولا که مشکلی پیش نمیاد!
    همین حالا از هندزفری گوشیم (NOTE 3) روی لپ تاپ استفاده میکنم و هیچ نداخلی هم نداره و بدون هیچ مشکلی هم حدود 3~4 ماهه کار میکنه...

3. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

من زده به سرم یه ایرفون جدید برای استفاده با موبایل بگیرم(NOTE 3 )!
    حالا از ایرفون Philips SHE8000 استفاده میکنم و بنظرم تریبلش زیادی هست و بیسش کمی ضعیفه!
    یعنی صدا های زیر رو زیادی قوی پخش میکنه و بیس آهنگ بین تریبل گم میشه(البته حال میده برای گوش دادن به ویولون)
    به همین دلیل نظرم روی Sony MDR-XB30EX هست که حدود 100 تومن قیمت دارم ازش.

دلیل انتخاب این ایرفون اینه که من پرچم دار سری XB سونی رو حدود 1 سالی هست که ازش استفاده میکنم واقعا عالیه!
    بیسی که ایجاد میکنه مخ ادمو منفجر میکنه
    و امیدوارم ایرفون های این سری هم مثل هدفونش باشه...

و این که MDR-XB1000 رو با کارت صوتی Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Champion استفاده میکنم، و میترسم Sony MDR-XB30EX روی گوشی موبایل نتیجه مشابهی بهم نده...

سبک خاصی هم گوش نمیدم!
    از آهنگ های موزارت و بتوون گرفته تا یانی و سلنا گومز و مدونا و شجریان و ... گوش میدم!

کاربر فعال انجمن ادبیات M0RTEZA_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    توی

پيش فرض

سلام به همه و غیره و غیره

اقا یه هدفونی معرفی کنید که سیمشو هرچی خم کنی اتصالی نکنه

این بیتسای اورجینال که سیمش صافه چقد دووم میاره؟؟؟؟

------------------------------------------------------------------------

منم این هدفونو دوست دارم.اگه خواستی رنگ بنفششو (فکر کنم بنفشه) بخری برو از فروشگاه ایران هدفون بخر
    Last edited by M0RTEZA_R; 30-07-2014 at 13:53.

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام به دوستان
    یه راهنمائی میخواستم برا انتخاب بین دو گزینه :
    من بین انتخاب Razer Electra و Razer Kraken موندم ! کیفیت صدا ، تفکیک پذیری صدا ، شفافیت صدا و بعدا حجم صدا برام مهم هستش . با توجه به قیمت و کارائی و تمام فاکتورها کدوم انتخاب معقولی هستش ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام,تازه philips مدل 3590 رو گرفتم 40 تومن,واقعا in ear خوبیه بخصوص برای موسیقی jazz,fusion و کلا موسیقی بدون دیستروشن ,صدای کاملا شفافی داره و همچنین تفکیک خوب ولی اوایل صدای تریبل اذیت میکرد که باید اکولایزش کرد,کلا از نوع صداش خوشم میاد نه گرمه و نه خاکستری و به همه پیشنهاد میکنم!

اما توی موزیک هایی که background قراره فضا سازی بشه ضعیف عمل میکنه یعنی اون depth لازم رو اداء نمیکنه,نمیدونم منظورم رو خوب رسونده باشم؟
    مثلا توی اجرای یک سمفونی اون گستردگی و یا حجم لازم رو که 30 - 40 نوازنده میزنن رو خوب پوشش نمیده,شاید بخاطر drive کوچیکش باشه؟

حالا یه in ear phone یا که جنس صداش مثل 3590 باشه و این ضعف رو نداشته باشه چی پیشنهاد میدید؟
    یه سوال دیگه,همین مدل 3590 فیک هم داره؟از کجا میشه فهمید؟
    بعد از اینکه یه چرخی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم متوجه شدم که این ضعفی که من میگفتم مربوط به Soundstage بودن she3590 هستش که تو یک پستی هم برای تست soundstage یه موزیک از massive attack پیشنهاد داده بود که اتفاقا من اونو با she3590 گوش کرده بودم و متوجه ضعف she3590 توی soundstage شدم!

Massive attack: Mezzanine album: 01 Angel

کسی جایی سراغ داره که soundmagic e10 رو بفروشه؟ ظاهرا این مدل به she3590 نزدیکه و soundstage بهتری هم داره!
    Last edited by ardi1989; 30-07-2014 at 14:25.

در آغاز فعالیت hariss's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام مجدد خدمت دوستان.
    دوستان من پریروز از نزدیک چند مدل سنهایزرو امتحان کردم.بر عکس تعریفایی که شنیده بودم بیسشون با موبایل و mp3 من اصن خوب نبود و برا اینکه خودشو نشون بده نیاز به آمپلی فایر داشت.یعنی راه دیگه ای نداره که بشه ازین هدفونا بدون آمپلی فایرا اوج صدا رو گرفت.

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

dunu dn1000
    199 دلاره!!!!!!!
    حالا یه چیزی نزدیک به این صدا ارزونتر سراغ نداری؟
    فکر کنم خودت هم she3590 رو داری,اون ضعفی که من میگم رو شما متوجه شدید؟
    بعد از اینکه یه چرخی تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم متوجه شدم که این ضعفی که من میگفتم مربوط به Soundstage بودن she3590 هستش که تو یک پستی هم برای تست soundstage یه موزیک از massive attack پیشنهاد داده بود که اتفاقا من اونو با she3590 گوش کرده بودم و متوجه ضعف she3590 توی soundstage شدم!

Massive attack: Mezzanine album: 01 Angel

کسی جایی سراغ داره که soundmagic e10 رو بفروشه؟ ظاهرا این مدل به she3590 نزدیکه و soundstage بهتری هم داره!
    یکی از دوستانم داره. من خیلی استفاده نکردم ازش. she3590 یک هدفون 10 دلاریه. انتظار فضا سازی (sound stage+imagine+instrumental separation ) نداشنه باشین. هرچند در چند روز آینده سعی می کنم دوباره گوش بدم به she3590
    اون soundmagic گزینه خیلی خوبی بود که دیگه تو ایران نیست.
    ارزون ترین گزینه خارج از کشور که من میشناسم اینه:

من به صورت کاملا اتفاقی این تاپیک رو پیدا کردم، ولی خوشحالم که پیدا کردم، و یکی مثل شما هم پشت این تاپیک هست و داره تجربه اش رو با بقیه در میون میزاره.
    من تجربه من با EQ ها همیشه در حد استفاده از Template های دیفالت گوشی و نرم افزار Kmplayer بوده و پا فراتر از اینکه به خوام خودم کاستومایز کنم نگذاشته (چون دانشش رو هم نداشته )
    این خودش یه علامت سوال هست برای که چه نوع EQ برای صدا های مید رنج مناسبه ( با توجه به نوع کاربری من توی پست قبلیم هست )
    و دوم من Kmplayer نسخه ویندوز رو خیلی یوزر فرندلی میدونم ولی نمیدونم وضعیت هندل کردن EQ توش چه طوری هست و از پسش بر میاد یا نه ؟
    و در نهایتم عالی میشه اگه توی هفته که میاد بتونید این دو ایر فون رو مقایسه کنید و اگر تفاوت زیاد بینشون نیست منو در جریان بزارید که در هزینه برای خرید ایرفون جدیدی نکنم.
    پ.ن : من لینک رو بررسی کردم تقریبا همه اشاره میکنن که با تنظیمات درست EQ این هدفون نسبت به قیمتش خیلی خوبه.
    بازم ممنون.
    شناخت اولیه کاری نداره. فقط کافیه اون نمودار که محور افقیش فرکانس و محور عمودیش بلندی صدا بر حسب دسی بل هست رو متوجه بشین. که توی همون لینک هست. فرکانس های پایین (سمت چپ نمودار) بیس هستند. وسطی ها میدرنج هستند و فرکانس های بالاتر (سمت راست محور افقی) تریبل هستند.
    شما برای آهنگ گوش دادن نرم افزار foobar2000 رو استفاده کنین. بسیار نرم افزار کاربردی و در عین حال سبکی هست. اکولایزر 10 باندی هم داره که می تونین با تغییر فرکانس های مختلف (باندهای مختلف) تأثیرشون رو ببینین.

2- V-shaped Response
    یعنی چی ؟!

توی همون لینکی که گذاشتین، مقایسه از فرد خوبی موجوده. گفته shh3590 صدای متعادل تری (بیس کمتر و تریبل کمتری) از she3590 داره.

1- بستگی به ایرفون و لپ تاپ داره. ما دو تا استاندارد برای سوکت هدفون که میکروفون داره، داریم.
    البته نسل جدید هدفون گوشی ها و گوشی ها و لپ تاپ ها، اکثراً از استاندارد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنن.
    2- v-shaped frequency respone یعنی اینکه پاسخ فرکانسی هدفون V شکل هست. یعنی اینکه بیس و تریبل به اندازه زیادی، اغراق شدن. یعنی اگر نمودار پاسخ فرکانسی هدفون رو ببینین، قسمت چپ نمودار و قسمت راست اون، بالا اومدن و وسط اون پایین اومده.

من زده به سرم یه ایرفون جدید برای استفاده با موبایل بگیرم(NOTE 3 )!
    حالا از ایرفون Philips SHE8000 استفاده میکنم و بنظرم تریبلش زیادی هست و بیسش کمی ضعیفه!
    یعنی صدا های زیر رو زیادی قوی پخش میکنه و بیس آهنگ بین تریبل گم میشه(البته حال میده برای گوش دادن به ویولون)

دلیل انتخاب این ایرفون اینه که من پرچم دار سری XB سونی رو حدود 1 سالی هست که ازش استفاده میکنم واقعا عالیه!
    بیسی که ایجاد میکنه مخ ادمو منفجر میکنه
    و امیدوارم ایرفون های این سری هم مثل هدفونش باشه...

و این که MDR-XB1000 رو با کارت صوتی Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Champion استفاده میکنم، و میترسم Sony MDR-XB30EX روی گوشی موبایل نتیجه مشابهی بهم نده...

سبک خاصی هم گوش نمیدم!
    از آهنگ های موزارت و بتوون گرفته تا یانی و سلنا گومز و مدونا و شجریان و ... گوش میدم!
    اول از همه اگر می تونین با اکولایزر ببینین می تونین مشکلتون رو حل کنین.
    از نرم افزار های پلیر اندروید مثل poweramp و nitro استفاده کنین که تنظیمات صدایی زیادی دارن.
    اگر دنبال صدای گرم (بیس زیاد) با تریبل کاملاً نرم هستین، یاماها eph-50 رو می شناسم من.
    سلام به همه و غیره و غیره

اقا یه هدفونی معرفی کنید که سیمشو هرچی خم کنی اتصالی نکنه

این بیتسای اورجینال که سیمش صافه چقد دووم میاره؟؟؟؟

------------------------------------------------------------------------

منم این هدفونو دوست دارم.اگه خواستی رنگ بنفششو (فکر کنم بنفشه) بخری برو از فروشگاه ایران هدفون بخر
    از بیتس خبر ندارم. ولی تنها هدفونی (هدفون داخل گوش) که می شناسم که سیمش قوی بود.

سلام مجدد خدمت دوستان.
    دوستان من پریروز از نزدیک چند مدل سنهایزرو امتحان کردم.بر عکس تعریفایی که شنیده بودم بیسشون با موبایل و mp3 من اصن خوب نبود و برا اینکه خودشو نشون بده نیاز به آمپلی فایر داشت.یعنی راه دیگه ای نداره که بشه ازین هدفونا بدون آمپلی فایرا اوج صدا رو گرفت.
    تا اونجا که میدونم و یادم هست، اکثر مدل ارزون های سنهایزر با پلیرهای معمولی کاملاً درایو می شن. هرچند مدل های گرون قیمت رو گوشی یا مدل هایی مثل hd4XX یا px200 از آمپلیفایر سود می برن.
    اینکه با آمپلیفایر بیس هدفون زیاد می شه، نشون دهنده این نیست که هدفون نیاز به آمپ داره. توی خیلی از موارد آمپلی فایر ممکنه صرفاً مثل یک اکولایزر عمل کنه و این نشانه این نیست که هدفون به آمپ نیاز داره.
    Last edited by rave-87; 30-07-2014 at 22:16.

10. 6 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hariss's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آخه من به نوت یک زدم به mp3 سونی هم زدم ماکس صدا در حد نصف هدفون خود گوشی بود. پس نظرتون رو اون دو مدلیه که گفتید؟

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

آخه من به نوت یک زدم به mp3 سونی هم زدم ماکس صدا در حد نصف هدفون خود گوشی بود. پس نظرتون رو اون دو مدلیه که گفتید؟
    من مدلي معرفي نكردم. اون مدل هايي كه نام بردم اونهايي بودن كه گفتم از وجود آمپ سود مي برن. شما چه مدلي رو تست كردين؟ دنبال چه هدفوني هستيد؟ بودجه؟ سليقه صدايي؟

اين ها رو بگيد، شايد من هم بلد بودم و جواب دادم يا نظرم رو دادم.

13. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •