تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 602 اولاول ... 394546474849505152535999149549 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان چیزی به ذهنتون نمیرسه که من بگیرم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان چیزی به ذهنتون نمیرسه که من بگیرم؟
    سلام. با در نظر گرفتن توضیحات دوستان به این موارد فکر کنید:
    1. Klipsch S3
    2. Audio-Technica CK303
    3. Panasonic HJE350
    4. از برند سنهایزر هم مدل CX280 موجود است که خیلی پیشنهاد نمی شود.
    5. Creative EP-830
    موفق باشید.

3. 3 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام. با در نظر گرفتن توضیحات دوستان به این موارد فکر کنید:
    1. Klipsch S3
    2. Audio-Technica CK303
    3. Panasonic HJE350
    4. از برند سنهایزر هم مدل CX280 موجود است که خیلی پیشنهاد نمی شود.
    5. Creative EP-830
    موفق باشید.
    آقا تا جایی که من اطلاع داشتم cx300II sennheiser نزدیکه 100 تومن هست نظرتون راجع به اون چیه؟
    se215 shure هم اگر قیمتشو اطلاع دارین بگین ممنون میشم و اینکه خوبه یا نه؟

داره خودمونی میشه ama.lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    متاسفانه سورس پلیرتون منبع پرقدرت و با کیفیتی نیست.چند تا توصیه خواهم کرد که با بودجه ای که در نظر گرفتین بهترین صدا رو بتونین تجربه کنین.البته با همین سورس هم میتونین استفاده کنین ولی از تمام توان هدفونتون نمیتونین بهره ببرین.
    بنظر من اول یک سورس پلیر قوی پرتابل مثل پلیرهای سانسا یا cowon انتخاب کنین که بتونین حتی فایلهای با کیفیت flac و یا اکثر فایلهای lossless رو بتونین پخش کنین.
    در مرحله بعد انتخاب هدفون هست که متاسفانه برای درایو هدفونهای فول سایز نیاز به امپ هست که حتی انتخاب امپ پرتابل مناسب با توجه به وضعیت بازار کار مشکلی هست که میتونین به جای درگیر شدن با این وضعیت هدفون داخل گوشی مناسب انتخاب کنین .بعد از انتخاب سورس که میتونین با حدود 150 هزار تومان تهیه کنین اگه هدفون فول سایز بخواین بنظر من از هدفونهای audio technica m50 و یا akg k99 و beyerdynamic dt 770 یا dt990 ... چند مدل دیگه که البته بدون امپ بطور کامل درایو نمیشن (مخصوصا با گوشی جدید تون) میتونین تهیه کنین
    و اگه تصمیم گرفتین داخل گوشی انتخاب کنین (که توصیه میشه) با توجه به بودجه ای که اعلام میکنین میتونین از هدفونهای sennheiser مثل cx300II و چند مدل با کیفیت از akg مثل k370 و با افزایش بودجه مدل بسیار خوب ex1000 از سونی و چندین هدفون مناسب دیگه با توجه به بودجتون معرفی بشه که براحتی از داخل ایران تهیه کنین.
    فعلا در مورد سورس و نوع هدفون تصمیم بگیرین تا نسبت به انتخابتون بهترینهای موجود بهتون معرفی بشه.
    با تشکر
    سلام ،استاد بزرگ ،واقعا از شما به خاطر وقتی که گذاشتید خیلی ممنونم،در مورد سورس امکان تهیه سورس دیگر رو ندارم هر چند صحبت شما درباره ی ضعیف بودن گوشی از این حیث کاملا درست و قایل احترام است،و در مورد نوع هدست باید بگم که نوع داخل گوشی اگر حالتی باشه که با یک پایه دور گوش نگه داشته شود ،هیچ مشکلی نیست مانند جبرا اسپورت ولی اگر در این بازه جنس مناسبی نیست یک مدل فول سایز خوب و البته در هر صورت بیسیم که به گوشی وصل بشه پیشنهاد کنید،البته مدل باسیم هم اگر مد نظر دارید بگید،شاید از این نظر کاملا اطمینان نداشته باشم،در نهایت از زمانی که میذارید بینهایت سپاسگزارم.
    دوست عزیز در مورد بودجه باید بگم که از طرف پدر هیچ مشکلی نیست ولی حتی s3 من هم یک هدیه از طرف یکی از نزدیکان است و خلاصه این که اصلا آدم خراجی نیستم پس اگر هم موردی باقیمت پایین تر دیدید استقبال میکنم ،و توجه شما به این موضوع در نوع هدست هایی که از قبل پیشنهاد کرده بودید با توجه به قیمت های مختلف کاملا مشخص بود ،پس اگر ممکن است در تمامی بازه های قیمتی پیشنهاد کنید،متشکرم.
    دو سوال هم درباره سنهایزر داشتم،آیا مدل های با گارانتی موجود در بازار واقعا اصل هستن?و سوال دیگه اینکه اگر نمایندگی وارد میکنهدلار دولتی میگیره که در این صورت قیمت هاش اصلا منصفانه نیست،درسته?
    و میخوام نظرتون رو به طور اختصاصی در مورد چهار هدست زیر بدونم:
    Sennheiser rs120 ll/jabra sport bt/sennheiser fx 360bt/beats solo (hd)
    Last edited by ama.lord; 15-07-2012 at 04:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آقا تا جایی که من اطلاع داشتم cx300II sennheiser نزدیکه 100 تومن هست نظرتون راجع به اون چیه؟
    آقا شور 215 رو نمایندگیش حدودای 300 تومن میده که بنظرم گرونه.

7. 4 کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام. سنهایزر CX300 و تقریبا" کل سری CX بیس قوی و مید و های ضعیف دارند و از نظر کیفیت قابل مقایسه با سری HD و حتی PX هم نیستند و برای سبک هایی که فرمودید اصلا" مناسب نیستند. در کل In-Ear های سنهایزر و AKG در رده قیمت 100 هزار تومان خیلی حرفی برای گفتن ندارند.
    شور SE215 مدل خیلی خوبی است و یکی از بهترین In-Ear های موجود است ولی قیمت نسبتا" بالایی دارد. این مدل از همه مدلهایی که معرفی شد بیشتر به کاربرد شما می خورد که با قیمتش هم متناسب است.
    موفق باشید.

9. 5 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    نظر شما درباره محصولات Somit چیه؟ دوسال پیش یکی گرفتم. ولی ولوم صداش ایراد داره؛ یعنی به تناسب صدا را روی دو طرف نمیقرسته.
    فکر کنم به درد سطل آشغال میخوره؟ نه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ،استاد بزرگ ،واقعا از شما به خاطر وقتی که گذاشتید خیلی ممنونم،در مورد سورس امکان تهیه سورس دیگر رو ندارم هر چند صحبت شما درباره ی ضعیف بودن گوشی از این حیث کاملا درست و قایل احترام است،و در مورد نوع هدست باید بگم که نوع داخل گوشی اگر حالتی باشه که با یک پایه دور گوش نگه داشته شود ،هیچ مشکلی نیست مانند جبرا اسپورت ولی اگر در این بازه جنس مناسبی نیست یک مدل فول سایز خوب و البته در هر صورت بیسیم که به گوشی وصل بشه پیشنهاد کنید،البته مدل باسیم هم اگر مد نظر دارید بگید،شاید از این نظر کاملا اطمینان نداشته باشم،در نهایت از زمانی که میذارید بینهایت سپاسگزارم.
    دوست عزیز در مورد بودجه باید بگم که از طرف پدر هیچ مشکلی نیست ولی حتی s3 من هم یک هدیه از طرف یکی از نزدیکان است و خلاصه این که اصلا آدم خراجی نیستم پس اگر هم موردی باقیمت پایین تر دیدید استقبال میکنم ،و توجه شما به این موضوع در نوع هدست هایی که از قبل پیشنهاد کرده بودید با توجه به قیمت های مختلف کاملا مشخص بود ،پس اگر ممکن است در تمامی بازه های قیمتی پیشنهاد کنید،متشکرم.
    دو سوال هم درباره سنهایزر داشتم،آیا مدل های با گارانتی موجود در بازار واقعا اصل هستن?و سوال دیگه اینکه اگر نمایندگی وارد میکنهدلار دولتی میگیره که در این صورت قیمت هاش اصلا منصفانه نیست،درسته?
    و میخوام نظرتون رو به طور اختصاصی در مورد چهار هدست زیر بدونم:
    Sennheiser rs120 ll/jabra sport bt/sennheiser fx 360bt/beats solo (hd)
    سلام. ببخشید دخالت می کنم.
    من فقط در مورد دو مدل اطلاعاتی دارم و بقیه مدل ها را دوستان با تجربه بررسی خواهند کرد.
    Sennheiser RS 120 II : این مدل از مدلهای بی سیم با استفاده از تکنولوژی FM به شمار می رود و به همین دلیل اصلا" پیشنهاد نمی شود چون در این تکنولوژی نویز زیادی تولید می شود و کیفیت به طور محسوس کاهش پیدا می کند. در ضمن چون می خواهید با گوشی استفاده کنید و کاربردتان پرتابل خواهد بود بهتر است این مدل را به طور کامل فراموش کنید زیرا باید همیشه Base (پایه) آن را همراه خود داشته باشید و با استفاده از باتری نیم قلمی آن را راه بیندازید.

2. Beats Solo HD : در صورتی که بتوانید اورجینال این مدل را پیدا کنید که خیلی بعید است (اخیرا" در مورد فروشگاه قیطریه هم مواردی گزارش شده است.) ، هدفونی با بیس بوووومی و خیلی کنترل نشده مواجه می شوید که به دلیل بیس قوی آن سایر فرکانس ها مثل مید (شامل صدای خواننده و برخی سازها) کاملا" محو و مبهم شنیده می شوند و جزئیات از دست می روند.
    در مورد نمایندگی ها هم باید بدانید خیلی از نمایندگی ها از دلار دولتی استفاده نمی کنند و به همین دلیل قیمت های بالایی دارند. پشتیبان سنهایزر گروه بعثت را به عنوان نمایندگی رسمی به من معرفی کرد ولی من شخصاگ همیشه از نامداران خرید کرده ام! و از اصل بودن هم مطمئنم.
    موفق باشید.
    سلام
    نظر شما درباره محصولات Somit چیه؟ دوسال پیش یکی گرفتم. ولی ولوم صداش ایراد داره؛ یعنی به تناسب صدا را روی دو طرف نمیقرسته.
    فکر کنم به درد سطل آشغال میخوره؟ نه؟
    سلام. وبسایت این برند که پیدا نمی شود. حرفه ای هم که نیست. شاید به درد همان چیزی بخورد که اشاره کردید.
    در مورد عدم توازن صدا بین دو کانال هم باید بدانید هر هدفونی بالاخره دیر یا زود به آن دچار می شود و دیر یا زود آن به عوامل مختلفی از جمله کیفیت ساخت و نحوه استفاده بستگی دارد. یکی از دلایل این عدم توازن هم می تواند نیم سوز شدن یکی از کانال ها باشد.
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 15-07-2012 at 11:01.

12. 5 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اگر مثلاً کریتیو مدل ep630 یا ep830 رو تست کردین، بگین نظرتون راجع به صداش چیه تا ذائقۀ شما دست دوستان بیاد.

در هر حال،
    اگر دنبال هدفونی باشی که جزئیات زیاد داشته باشه و در عین حال بیس فلت یا حتی کمی داشته باشه و در کل دنبال هدفونی بگردی که صدای سردی داشته باشه ( چیزی که بنظرم به درد شما می خوره، مگر اینکه خلافش رو خودتون بگین؛) توی دنیا هم توی این رنج قیمت مدل های خیلی کمی هستن چه برسه به ایران که چون ذائقۀ اکثریت صدای گرم و ... هست، دیگه کسی نمیره هدفونی وارد کنه که صداش سرد باشه
    از اونجایی هم که دوستان میگن shure se215 رو 300 میدن
    پس توصیۀ من اینه که تمام تلاشتون رو بکنین و از خارج کشور، هم پلیر و هم هدفون رو تهیه کنین
    پلیر رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هدفون رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دومی بیس بیشتر و صدای گرمی داره، اگر ذائقتون حدوداً دستمون بیاد بهتر میشه بین این دو تا انتخاب کرد)

مجموعه هزینۀ این دو تا روی هم میشه :
    (اگر VSonic GR06 رو انتخاب کنین)
    103 دلار
    دلاری 3000 تومن هم حساب کنین میشه 309000 تومن
    این هزینۀ خرید یدونه پلیر کوون s9 میشه؛ مطمئن باشین نتیجه ایی که میگیرین خیلی خیلی خوب خواهد بود و اگر بعد ها بخوایین باز هم آپدیت کنین، کار خیلی سختی پیش رو دارین
    متأسفانه مشکل عظیم اینه که توی ایران گیر کردیم و دسترسی به هیچ بازاری نداریم.
    Last edited by rave-87; 15-07-2012 at 11:13.

14. 5 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •