تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 602 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام . یه مشاوره از دوستان میخوام ...
    تو جیب بنده 150 تا 200 تومن پوله ... یه earphone می خوام ! فقط برای موسیقی و سبک ای هم که گوش میدم راک و متال هست ! شما چی پیشنهاد میکنید؟؟
    من درباره klipsch s4 خوب شنیدم . تایید میشه ؟
    و آخرین سوال اینکه audeo phonak یا shure اصل تو تهران گیرم میاد ؟؟
    بله فعلا با توجه به وضعیت موجودی بازار s4 کاملا مورد تایید هست
    خوشبختانه اصلا هدفون های phonak و , shure تقلبی ندارن و متاسفانه هیچ کدوم فعلا ایران موجود نیست.چند وقت پیش خبرهایی از وجود se535 شنیده شد ولی بعد از اون دیگه موجود نکردن.
    فعلا با توجه به سبک مورد علاقه و بودجتون بهترین انتخاب s4 یا s5 هست.موفق باشین.

2. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

تقریبا
    akg k77 حدود 100 هزار تومان
    audio technica sj11 حدود 100 هزار تومان
    sennheiser hd 201 حدود 70 هزار تومان
    نه تو هدفونهای سونی با این قیمت فول سایز فعلا موجود نیست قبلا xb500 (با بیس خیلی قوی) حدود 120 هزار موجود بود ولی فعلا کم یاب شده
    اقا سالار ممنون بابت جواب
    شما خودت کدوم یکی از این 3 تارو پیشنهاد میکنی.؟
    ومیشه لطفا بگی از کجا بخرم بهتره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض سلام و درود خدمت همه دوستان.

سلام و درود خدمت همه دوستان. من چند وقتی هست دنبال یه هدفون وپلیر وآمپ خوب میگردم و با این سایت تازه اشنا شدم (خیلی خوشحالم از این بابت).الانم اکثر پیجا رو خوندم (البته ناگفته نمونه که سرم از درد داره منفجر میشه) ولی هنوز یه سوال دارم ازتون: به نظرتون با یه هدفون ادیو تکنیکا m50 و یک امپ fiio e11 بهتره کدوم پلیرو انخاب کنم از بین j3 و x_fi2 .رو کیفیت صدا خیلی وسواسیم وبیشتر الکترونیک ، رپ ، هوس ، پاپ با صدای متوسط گوش میدم.اینطور که من متوجه شدم شما خیلی خوب راهنمایی میکنید وخیلیم با حوصله اید خلاصه دمتون گرم حال کردم.(قصد چرب زبونی نداشتم خاستم تشکر کنم واقعا عالیید)

5. 2 کاربر از hasssan10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    اقا ممنون بابت مشاوره ولی این مدلایی که نوشتی یکم شیر تو شیر شده
    با سلام منم بعنوان اولين نفري كه اينجا راهنمايي ميكنم سبك مورد نظر بهمراه سورس پليرتون رو عنوان نكردين .ولي با توجه به اينكه تو اين رنج قيمت تقريبا همه هدفونهاي خوب بجز بيس بقيه فركانسها شون با هم زياد فرقي نميكنن ميتونين از Creative ep830 . Panasonic hje300 .sennheiser mx271.audio technica c101. akg k309 coca brown. و با کمی افزایش بودجه تا 49 هزار تومان sennheiser mx365 رو انتخاب كنين
    کدوم ماله کدوم مارکه؟؟؟یکم منظم تر باشه ممنون میشم!
    Last edited by MR.CART; 09-06-2012 at 16:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

من یه هدفون میخوام که زیر 200 تومن باشه
    میخوام به آیپاد شافل یا تاچ وصلش کنم.(به نظرتون کدومش کیفیت صدای بهتری داره؟؟؟)
    چون گیتار بیس میزنم میخوام بیس قوی داشته باشه و اینکه میخوام به امپ گیتار هم وصلش کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مارکی چه مدلی خوبه با این شرایط

داره خودمونی میشه nima812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

امروز بالاخره هدفون akg k99 رو خریدم. می خواستم از راهنمایی های دوست عزیز salar_221 تشکر کنم. ممنون

9. 2 کاربر از nima812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه PSPMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان یه هدفون میخام برا موسقی تا 500 تومن
    فقط برا موسیقی میخام
    بیشتر پاپ-ترنس-اینسترومنتال گوش میدم
    طرف متال و راک نمیرم زیاد
    نه برا بیرون خونه میخام نه برای میکس و مسترینگ.برا PSP و گوشی و Mp3Player میخام
    آمپ و داک و تیونرم ندارم

هدفون و ایرفون زیاد دارم (Philips - Cresyn -Creative-Sony) یه چیز حرفه ای میخام

فعلا Sennheiser HD555 مد نظرمه
    این ATH M50 که اینقدر تعریفشو میکنن نسبت به بالایی در چه وضعی قرار داره؟
    دیگه چه انتخابهایی میتونم داشته باشم؟
    مثلا Ultrasone و AudioTechnica و AKG و Beyer
    Ultrasone و Beyer بدجوری دلبری میکنن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با تشکر از سالار جان ... فرق s5 و s4 چیه ؟ ویژگی های هر کدوم چیه ؟

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یک هدفون حرفه ای 500 تومنی برای یک سورس پلیر معمولی؟!
    درسته که هدفون باید با کیفیت باشه ولی همه چیز فقط به هدفون نیست چون هدفونه که قراره صدای تولید شده یک پلیر رو پخش کنه یعنی اگه بهترین هدفون دنیا هم انتخاب بشه و با این پلیرهای معمولی و غیر تخصصی به صداش گوش بدید مثل این خواهد ماند که یک هدفون 100 تومنی به پلیرتون وصل کردید نه بیشتر

برای استفاده حرفه ای نیاز به ابزار حرفه ای هست و همینطور گوش های حرفه ای البته منظورم صرفآ با خود گوش و حساسیت شنوایی اون نیست بلکه با شناخت صداها و تغییرات و جزییات اونهاست که متاسفانه مرجعی خوب و به فارسی تا به حال پیدا نکردم

به هر حال هدفونهای حرفه ای اغلب با پلیرهای پرتابل قابل استفاده نخواهند بود و در بهترین شرایط صدایی که از آنها شنیده خواهد شد تمام آن چیزی نیست که هدفون شما قادر به پخش کردن آن هست

در آخر سعی کنید با انتخاب دستگاههای مختلف یک Setup متعادل داشته باشید تا از همه مزایای Setup خودتون حداکثر استفاده رو ببرید که هم هزینه اضافه ای بیهوده صرف نکرده باشید و هم اینکه نسبت کیفیت به قیمت Setup شما حداکثر باشه که این هنره نه اینکه همه بهترینهای دنیا رو یکجا بهم وصل کنیم

شما هم موفق باشید.

13. 6 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه PSPMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یک هدفون حرفه ای 500 تومنی برای یک سورس پلیر معمولی؟!
    درسته که هدفون باید با کیفیت باشه ولی همه چیز فقط به هدفون نیست چون هدفونه که قراره صدای تولید شده یک پلیر رو پخش کنه یعنی اگه بهترین هدفون دنیا هم انتخاب بشه و با این پلیرهای معمولی و غیر تخصصی به صداش گوش بدید مثل این خواهد ماند که یک هدفون 100 تومنی به پلیرتون وصل کردید نه بیشتر

برای استفاده حرفه ای نیاز به ابزار حرفه ای هست و همینطور گوش های حرفه ای البته منظورم صرفآ با خود گوش و حساسیت شنوایی اون نیست بلکه با شناخت صداها و تغییرات و جزییات اونهاست که متاسفانه مرجعی خوب و به فارسی تا به حال پیدا نکردم

به هر حال هدفونهای حرفه ای اغلب با پلیرهای پرتابل قابل استفاده نخواهند بود و در بهترین شرایط صدایی که از آنها شنیده خواهد شد تمام آن چیزی نیست که هدفون شما قادر به پخش کردن آن هست

در آخر سعی کنید با انتخاب دستگاههای مختلف یک Setup متعادل داشته باشید تا از همه مزایای Setup خودتون حداکثر استفاده رو ببرید که هم هزینه اضافه ای بیهوده صرف نکرده باشید و هم اینکه نسبت کیفیت به قیمت Setup شما حداکثر باشه که این هنره نه اینکه همه بهترینهای دنیا رو یکجا بهم وصل کنیم

شما هم موفق باشید.
    مرسی رضا جان
    هدفم اینه مرحله به مرحله یه setup خوب داشته باشم
    چند ماه دیگه میرم سراغ امپ و داک و این جور چیزا
    نمیخام الان یه هدفون 100 تومنی بخرم پس فردا جلو آمپم کم بیاره

15. این کاربر از PSPMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •