تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 602 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.
    Klipsch image s4 - klipsch image s5 - akg k370 - (t-jays - v-jays - a-jays
    اينها با توجه به موجودي بازار فعلي هست.
    با سلام مجدد
    دوست عزیز عذر میخوام که حرفم عوض میشه من چند روز دیگه میرم بانکوک و اونجا فکر کنم همه برند ها باشه برای خرید

من میخوام نهایتا 300 دلار هزینه کنم

میخوام یه هدفون بگیرم که هم بشه کار استدیویی کرد و به امپ گیتار بیس وصلش کرد بیس قوی داشته باشه و وضوح بالای صدا، هم اینکه ظاهر مناسبی داشته باشه که بشه بیرون استفاده کرد ازش و به ایپاد وصلش کرد ترجیحا خیلی بزرگ و کلاسیک نباشه ظاهرش
    ممنون میشم راهنمایی کنید:

اول اینکه نظرتون در مورد بیتس استدیو چیه؟؟

دوم اینکه چه مدل های دیگه رو پیشنهاد میکنید؟؟

با تشکر

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان یه هندزفری بلوتوثی تا 50 تومن میخام بخرم چی مدلی پیشنهاد میکنید؟
    اینکه هندزفری مدل های مختلفی مثل بلوتوثی یا ایرفون یا هدفون یا .... داره چیه؟ اینا چه فرقی با هم دارن؟(اگه میشه کامل هر کدوم رو توضیح بدید)
    و در اخر توی بعضی مدل های بلوتوثی وایرلسی هم پیدا میشه چه مزیتی دارن و کدوم بهتره؟
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اگر وقتی هدفون رو وصل می کنین اصلاً صدایی نمیشنوین؛ میتونه علت این باشه
    این عکس رو نگاه کنین:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. Sleeve: usually ground
    2. Ring: Right-hand channel for stereo signals, negative polarity for balanced mono signals, power supply for power-using mono signal sources
    3. Tip: Left-hand channel for stereo signals, positive polarity for balanced mono signals, signal line for unbalanced mono signals
    4. Insulating rings

علت اول ( به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ):
    TRRS plugs do not work properly with a TRS stereo jack if the ground contact in the jack connects to the microphone contact on the plug

TRRS همین سوکتایی هست که برای هدست استفاده میشه (اینایی که سه تا خط داره)

TRS اینایی به هدفون ها می زنن

به طور دقیقتر شما هدست گوشیتون احتمالاً اینجوریه

Pin Pin
    Name
    Description
    1 Tip Speaker 1 +
    2 Ring 1 Speaker 2 +
    3 Ring 2 Microphone + / Answer Button +
    4 Sleeve Ground

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و هدفون عادی اینجوری:

پس ground به قسمت میکروفون گوشیتون می خوره و صدا پخش نمیشه

شما با یدونه هدفون دیگه تست کن ببین بازم صدا میاد یا نه
    ویکیپدیا گفته که میشه این مشکل (اتصال ground به قسمت میکروفون ) رو حل کرد و اون به این طریقه:

It is thus a good practice to implement new TRS headphone jacks using a TRRS mechanical jack and connecting ground to sleeve and the second ring contact. This way such jacks will provide better compatibility with different TRRS cell phone headsets
    .
    علت دوم:
    یک علت دیگم که ممکنه (احتمالش خیلی خیلی کمه) این اتفاق بیفته اینه که توی گوشی شما سیگنال های چپ و راست مثل اون شکلی که گذاشتم، تعریف نشده باشه
    کاملا" تایید میشود. من شخصا" نتوانستن گوشی Sony Ericsson Vivaz را به هدفون iPod ، AKG K512 و Sennheiser PX100-II وصل کنم. اما از شانس خوب من Sennheiser PX200-II به گوشی ام وصل شد. این مشکل در اکثر سونی اریکسون ها وجود دارد.

مبارک باشه
    منم رفتم همینو بخرم
    صدای m50 رو شنیدم عاشقش شدم بیخیال این شدم
    پس میگی صداش تو مایه های v-jays
    من این مدل رو تست کردم بیس نسبتا ضعیفی داشت و بیسش از حد معمول پایینتر بود. ولی مید و جزییات خیلی خوبی داشت.
    این مدل سنهایزرم باید همینجور باشه.
    ببخشید منظورم را بد بیان کردم منظور من ارزش خرید بود (در مقایسه با برندهای نوپای دیگر) نه برابر بودن جنس صدای دو هدفون.
    در ضمن بیس V-Jays از این مدل سنهایزر قوی تر است. از نظر مید و جزئیات هم به نظر من بهتر است... اما بهدل من نچسبید پس به دنبال سنهایزر رفتم. در ضمن بد نیست بدانید که PX-100II با وجود Open بودن معماری، بیس قوی تری از PX200-II Closed دارد. به خصوص هنگامی که ترک الکترونیک استفاده کنید تفاوت آن نمایان تر است.
    موفق باشید.
    دوستان یه هندزفری بلوتوثی تا 50 تومن میخام بخرم چی مدلی پیشنهاد میکنید؟
    اینکه هندزفری مدل های مختلفی مثل بلوتوثی یا ایرفون یا هدفون یا .... داره چیه؟ اینا چه فرقی با هم دارن؟(اگه میشه کامل هر کدوم رو توضیح بدید)
    و در اخر توی بعضی مدل های بلوتوثی وایرلسی هم پیدا میشه چه مزیتی دارن و کدوم بهتره؟
    با تشکر
    بهترین پیشنهاد به نظر من Jabra Clipper است. (البته اگر پیدایش کنید.)
    اما برای آشنایی با انواع مختلف هدفون پست زیر را بخوانید.
    دسته بندی انواع هدفون بر اساس ظاهر:

1. هدفون مونو : این نوع هدفون ها اغلب به صورت تک گوشی هستن و مناسب برای کاربردهایی که کاربر همیشه باید یک گوش آزاد داشته باشه. این دسته هدفونها اکثرآ از انواع کوچک که توی گوش قرار می گیرن و بدون نگه دارنده به صورت تل و یا کلیپ هستند. قیمت بسیار ارزانی دارند و برای موسیقی به هیچ عنوان مناسب نیستن چون کیفیت مطلوبی برای پخش موسیقی ندارند و اینکه با یک گوش تجسم صوتی مغز از نصف هم کمتره.

2. هدفون استریو : این نوع هدفونها همیشه به صورت دو گوشی ساخته میشوند که بیشترین کاربرد این دسته برای گوش دادن به موسیقی هست. تنوع ظاهری این دسته بسیار بیشتر از هدفون مونو هست که اغلب از نوع:

الف . In-ear یا تو گوشی: این نوع هدفون کوچکترین سایز هدفون بوده و قسمت اضافه ای داره که باید در کانال گوش قرار بگیره. این دسته هدفونها به خاطر اینکه مستقیم در کانال گوش قرار می گیرند قویترین صدای بیس رو تولید میکنن ولی مشکل سازترین نوع هدفون ها هم هستن مثلآ توی گوش بعضی افراد به راحتی قرار نمیگیرند و یا حالت لاله گوش بعضی از افراد باز هست و چون هدفون تکیه گاهی نداره به راحتی از توی گوش افتاده و کاربر مجبور به نصب دوباره میشه هر چند این دسته سبک وزنترین هدفونها هم هستن به سبکی 3 گرم برای هر گوشی. استفاده طولانی چند ساعته به هیچ عنوان از این هدفونها توصیه نمیشه نه فقط به خاطر بلندی صدا بلکه به خاطر بسته شدن کانال گوش که جلوی اکسیژن رسانی به پرده گوش را گرفته و بسیاری معایب پزشکی دیگه. مثل Creative EP-630.

ب . Earbud : تنها تقاوت این دسته با دسته قبلی اینه که این نوع هدفونها زائده اضافه ای که درون کانال گوش قرار بگیره ندارند ولی به نسبت دسته قبلی صدای بیس ضعیفتری دارن و صدای محیط اطراف شنیده میشه و همینطور صدای موزیکی که شما گوش میکنید توی محیط پخش میشه البته نه به شدتی که دیگران رو اذیت کنه و اینکه اغلب ناخواسته به راحتی از توی گوش در آمده. مثل AKG K319

پ . Supra-aural یا همون هدفون معمولی: این دسته دقیقآ نمونه بزرگ شده دسته قبلی هستن به دلیل بزرگی درایورها و سنگینی درایورها همیشه با تل نگهدارنده ساخته میشنه که این تله تکیه گاهی برای هدفون هست که فشار از روی گوش برداشته بشه معمولآ این تل حالت فنری داره که درایور را با فشار نسبتآ کمی به گوش نزدیک میکنه ولی این حالت برای بعضی افراد ایجاد درد در لاله گوش کرده و اینکه معمولآ جنس تل از فلز سبک استیل یا پلاستیک ولی با حالت فنری و با روکشی از پارچه و یا چرم به همراه فوم ساخته میشه. در این نوع هدفونها صدای موزیکی شما گوش می کنید به راحتی در محیط پخش میشه و صدای محیط هم شنیده میشه. مثل Grado SR60

ت. Full Size : این دسته هدفونها از نظر فیزیکی نسبت به دسته قبلی بسیار بزرگتر هستند درایور های این دسته معمولآ قطر میانگینی به بزرگی4 سانتی متر دارن و تل این دسته به خاطر وزن بسیار زیاد این هدفونها معمولآ بسیار پهن تر از دسته قبل هست به پهنی 3 سانتی متر . معمولآ این دسته به دو زیر مجوعه تقسیم بندی میشه که یک نوع Close خوانده میشه و یک نوع Open. هر دو نوع تمام لاله گوش رو دربر می گیرند. در Close صدای محیط کمتر از Open شنیده میشه و همینطور صدای موسیقی. کیفیت صدای Open به خاطر فیزیک باز این هدفون بسیار بهتر هست. عیب اصلی این دسته سنگینی این هدفونها هست که گاهآ نزدیک به نیم کیلوگرم هست. جابجایی این هدفونها بسیار مشکله نه فقط به خاطر سنگینی و بزرگی بلکه به خاطر چندین متر کابل زخیمی که همراه هدفون هست که معمولآ طول کابل این دسته بیش از 3 متر هست و اینکه فیش اغلب این دسته هدفونها از نوع 6.35 میلیمتری هست که به اکثر دستگاههای پلیر پرتابل نمیخوره. مثل HD800

د . Head Set یا همون هدست: این دسته چیزی جز همون هدفونها نیستن فقط به هدفون یک میکروفون اضافه شده که بشه با اون مکالمه انجام داد. به هر حال در تمام دسته هدفونها هدست تولید میشه ولی نکته مهم اینه که اغلب میکروفون های مورد استفاده کیفیت خوبی ندارن و همینطور درایور مورد استفاده در این نوع هدفونها از نوع با کیفیت انتخاب نمیشه.

ی . Hands Free یا همون هندزفری: دقیقآ معادل هدست هست هستند ولی صرفآ برای کاربرد در حرکت ساخته می شوند. از مزیتهای اونها کوچکی و سبکی و اغلب از نوع In Ear و Earbud هستند. برای موسیقی چندان مناسب نیستند. و در بیشتر اوقات به صورت مونو یا تک گوشی ساخته می شوند. و اختلاف این دسته با هدست در نوع فیش رابط هست که با تمام هدفونها متفاوته ولی به عنوان هدفون از این دسته قابل استفاده هستند بدون اینکه نیازی به فیش تبدیل باشه. فیش این دسته طوری هست که همزمان هدفون و میکروفون با یک فیش به دستگاه متصل میشوند نه با دو فیش جداگانه مثل هدست. هر چند صدای میکروفون هندزفری بر خلاف هدست که اغلب به صورت استریو هست ، صرفآ به صورت مونو هست. و اینکه کیفیت میکروفون هندزفری صرفآ برای مکالمه مناسبه ولی نسبت به هدست کیفتی پایین تر داره.

نکته: تمام توضیحاتی که داده شده میانگین بوده و صرفآ تجربه و نظر شخصی.

شما هم موفق باشید.
    اما این را هم بدانید که همه مدلهای بالا مدل بی سیم هم دارند.
    مدلهای بی سیم از سه طریق ارتباط برقرار می کنند:
    1.Bluetooth
    2.Wireless (معمولا" 2.4GHz)
    3.FM
    مدلهای بلوتوثی بیشتر برای کار با تلفن های همراه و بعضی پلیر کاربرد دارند ولی وایرلس ها (که اکثرا" Full Size هم هستند) کاربرد پرتابل ندارند زیرا در این مدلها یبس (پایه) وجود دارد که وظیفه دریافت ورودی و ارسال آن به صورت موج را بر عهده دارد.
    مدلهای FM هم بیس دارند (شاید هم نداشته باشند) من شخصا" هیچ مدل FM تست نکرده ام ولی بدانید که در این مدلها نویز و پارازیت زیادی وجود داشته و کیفیت به مراتب پایین تر است.
    (منظور از بیس همان چیزی است که تلفن های خانگی مثل پاناسونیک یا زیمنس دارند که به وسیله آن با گوشی بی سیم مربوطه ارتباط برقرار می شود.)
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 18-06-2012 at 08:58.

4. 6 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم:
    Akg تو تهران نمایندگی داره؟
    اگه نداره هدفون (k77) از کجا میشه تهیه کرد که مطمئن باشم اصله؟

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کاملا" تایید میشود. من شخصا" نتوانستن گوشی Sony Ericsson Vivaz را به هدفون iPod ، AKG K512 و Sennheiser PX100-II وصل کنم. اما از شانس خوب من Sennheiser PX200-II به گوشی ام وصل شد. این مشکل در اکثر سونی اریکسون ها وجود دارد.

ببخشید منظورم را بد بیان کردم منظور من ارزش خرید بود (در مقایسه با برندهای نوپای دیگر) نه برابر بودن جنس صدای دو هدفون.
    در ضمن بیس V-Jays از این مدل سنهایزر قوی تر است. از نظر مید و جزئیات هم به نظر من بهتر است... اما بهدل من نچسبید پس به دنبال سنهایزر رفتم. در ضمن بد نیست بدانید که PX-100II با وجود Open بودن معماری، بیس قوی تری از PX200-II Closed دارد. به خصوص هنگامی که ترک الکترونیک استفاده کنید تفاوت آن نمایان تر است.
    خیلی جالبه
    من خودم vivaz رو با m50 تست کردم. جواب داد
    اگه قرار به استفاده ی زیاد از باتری و ............ باشه
    که m50 از همه ی مدلهایی که شما گفتین توان بیشتری احتیاج داره.
    احتمالا این مشکل به خاطر جک استفاده شده در این گوشیهاست که با بعضی فیش ها مشکل داره.
    v-jays واقعا طراحی جالبی داشت
    تا میدیدیش فکر میکردی خیلی هدفون ضعیفی باشه
    مخصوصا که اندازه ی درایورش خیلی کوچیکه(منظورم طولشه)

7. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بچه ها من یه هدفون با کیفیت و موندگاری بالا برای گوش دادن به آهنگ های الکترونیک و آلترناتیو می خوام . کلا خیلی سر در نمی یارم از آهنگ و کاملا آماتورم خودم یه ibeats sensation xl داشتم که برام عالییی بود . حالا بین اینا برام مرتب می کنید بدون در نظر گرفتن قیمت .

AKG K 328 90,000
    DrDre iBeats XE 85,000
    Sennheiser MM 30i 130,000
    Sennheiser MM 50 135,000
    Sennheiser MM 70i 180,000
    Sennheiser CX 680i 160,000
    BOSE IE2 audio 300,000
    BOSE MIE2i Mobile 275,000
    DrDre Tour *340,000
    Klipsch S4i *120,000
    Klipsch S5i 150,000
    jays t-three 175,000

audio technica
    Source: Chare.com
    ibeats : Persiantools.net
    jays : paytakht
    * : Not Available

داره خودمونی میشه claud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام به همه عزیزان
    دوستان هدفونی سراغ ندارید که حد تحمل نویز بالایی داشته باشه و تا اکولایزر رو زیاد میکنیم به خصوص صدای زیر
    رو اهنگ نویزی نشه؟ممنونم

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بچه ها من یه هدفون با کیفیت و موندگاری بالا برای گوش دادن به آهنگ های الکترونیک و آلترناتیو می خوام . کلا خیلی سر در نمی یارم از آهنگ و کاملا آماتورم خودم یه ibeats sensation xl داشتم که برام عالییی بود . حالا بین اینا برام مرتب می کنید بدون در نظر گرفتن قیمت .

AKG K 328 90,000
    DrDre iBeats XE 85,000
    Sennheiser MM 30i 130,000
    Sennheiser MM 50 135,000
    Sennheiser MM 70i 180,000
    Sennheiser CX 680i 160,000
    BOSE IE2 audio 300,000
    BOSE MIE2i Mobile 275,000
    DrDre Tour *340,000
    Klipsch S4i *120,000
    Klipsch S5i 150,000
    jays t-three 175,000

audio technica
    Source: Chare.com
    ibeats : Persiantools.net
    jays : paytakht
    * : Not Available
    به نظرم و با توجه به نسبت کیفیت به قیمت و متناسب با سبک مورد علاقه شما:
    1. CX680
    2. Klipsch S4 و یا Klipsch S5
    3. t-three

سلام به همه عزیزان
    دوستان هدفونی سراغ ندارید که حد تحمل نویز بالایی داشته باشه و تا اکولایزر رو زیاد میکنیم به خصوص صدای زیر
    رو اهنگ نویزی نشه؟ممنونم

پیشنهاد بهتره اینه که هدفونی انتخاب کنید که نیازی به تنظیمات اکولایزر نداشته باشه که مجبور به تحمل تغییرات ناخواسته اکولایزر نباشید.

شما هم موفق باشید

11. 3 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام مجدد
    دوست عزیز عذر میخوام که حرفم عوض میشه من چند روز دیگه میرم بانکوک و اونجا فکر کنم همه برند ها باشه برای خرید

من میخوام نهایتا 300 دلار هزینه کنم

میخوام یه هدفون بگیرم که هم بشه کار استدیویی کرد و به امپ گیتار بیس وصلش کرد بیس قوی داشته باشه و وضوح بالای صدا، هم اینکه ظاهر مناسبی داشته باشه که بشه بیرون استفاده کرد ازش و به ایپاد وصلش کرد ترجیحا خیلی بزرگ و کلاسیک نباشه ظاهرش
    ممنون میشم راهنمایی کنید:

اول اینکه نظرتون در مورد بیتس استدیو چیه؟؟

دوم اینکه چه مدل های دیگه رو پیشنهاد میکنید؟؟

با تشکر
    سلام
    این اهمیت به ظاهر هدفون همیشه مشکل ساز شده.
    اگه ظاهر براتون مهم نبود با توجه به خواسته هاتون اولویت با m50 بود ولی حالا ...
    البته شما میتونین inear هم تهیه کنین و با توجه به اینکه خارج از ایران میخواین تهیه کنین پیشنهاد میکنم با توجه به خواسته ها و بودجتون در باره shure se424 تحقیقی انجام بدین .
    در غیر اینصورت با توجه به علاقتون به ظاهر هدفون میتونین beats by dre pro white رو تهیه کنین که با توجه به امپدانس پایینش میتونین با پلیرهای پرتابل هم براحتی استفاده کنین و البته بیس قوی هم داره .
    موفق باشین

13. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Toni Kroos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.
    چند هدفون over ear با بودجه ی تا 400 تومن مناسب برای همه ی سبک ها ( بیشتر electronic و alternative و rock ) ( هوی متال به هیچ وجه گوش نمیدم متنفرم ) و ظاهر مناسب معرفی میکنید ؟
    راستش تا حالا مدل های زیادی تست نکردم فقط دو مدل mixr و studio از بیتس و مدل ae2 از bose رو تست کردم که از میکس آر خیلی خوشم اومد ولی اون 2 تا دیگه رو حال نکردم
    ae2 جوری بود که وقتی صدا رو تا ته زیاد میکردی ( با آیپاد تاچ گوش میکنم ) باز هم صدای بیرون ( صدای محیط ) رو میشنیدی
    میکس آر واقعا عالی بود
    استودیو فاجعه بود
    اگه میشه چند مدل بگید که کیفیت عالی و ظاهر مناسب داشته باشن ظاهر خیلی مهمه
    ظاهرش تو سبک همین میکس آر و یا سولو یا همین ae2 باشه من از ظاهر اینا خوشم اومد
    کلا ظاهر بیتس خیلی خوبه ولی کیفیتشو نمیدونم
    همین میکس آر خوبه بگیرم ؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •