تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 602 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

داره خودمونی میشه asextor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام . یه هدفون بی سیم معرفی کنید تا نهایتا 100 تومن .... کیفیت و دیتیل توی پخش خیلی واسم مهمه .... همه جور موسیقی هم گوش میکنم (پاپ ، راک ، هاوس ، بلوز و ....)
    یه چیزی بگید که توی بازار راحت پیدا بشه .... چند روز پیش دنبال akg k44 بودم ولی پیدا نکردم ....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

میدونم که اینجا معمولا به مشاوره های با بودجه زیر 100 تومان آنچنان توجهی نمیشه. ولی ممنون میشم من و راهنمایی کنین.
    سلام.
    اتفاقا" اگر صفحات تاپیک را به دقت مطالعه کنید متوجه می شوید بیشتر مشاوره ها در حدود 100 هزار تومان هستند.
    یک مدل هم من معرفی می کنم:
    مدل Klipsch S3 را شما می توانید با گارانتی آرتافرورد در مجتمع پایتخت خریداری کنید و خیالتان هم از بابت اصل بودن راحت باشد.
    موفق باشید.
    سلام . یه هدفون بی سیم معرفی کنید تا نهایتا 100 تومن .... کیفیت و دیتیل توی پخش خیلی واسم مهمه .... همه جور موسیقی هم گوش میکنم (پاپ ، راک ، هاوس ، بلوز و ....)
    یه چیزی بگید که توی بازار راحت پیدا بشه .... چند روز پیش دنبال akg k44 بودم ولی پیدا نکردم ....
    سلام.
    اگر جزئیات و کیفیت پخش برایتان مهم است بی سیم بودن را بی خیال شوید.
    از برند AKG مدل K77 مناسب است.(در مورد پیدا شدن نظری ندارم.) در ضمن این مدل و K44 و K99 بیس قوی ندارند بلکه بیس متوسط رو به ضعیف دارند.
    همچنین می توانید از Audio-Technica SJ11 استفاده کنید. این مدل بیس قوی تری دارد و از نظر Soundstage از مدل بالا بهتر است.
    از مدل Pioneer SE-M390 هم می توانید استفاده کنید که بیس قوی دارد و از نظر کیفیت هم در سطح مطلوبی قرار دارد.
    در کل اولویت با مدل دوم است.
    بدون شک برای آماتور ها هدفون های داخل گوشی In-Ear مناسب تر هستند. در صورتی که تصمیم گرفتید هدفون داخل گوشی تهیه کنید Klipsch S3 و Audio-Technica CKM50 مناسب هستند.
    اگر بر بی سیم بودن اصرار دارید و حاضرید بی سیم بودن را فدای کیفیت کنید، از مدل های فیلیپس تهیه کنید و یا مدل بلوتوثی Nokia BH-503 را استفاده کنید.
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 09-09-2012 at 15:19.

3. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reza021120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    kermanshah

پيش فرض

سلام.با توجه به مطالبی که در مورد هدفون sennheiser cx271 خوندم مجاب شدم که افزایش بودجه بدم.دوستان تا 140 تومن بهترین گزینه میتونه klipsch s4 باشه؟فروشگاه اینترنتی معتبری که با گارانتی بفروشه یا ادرس جایی در تهران رو اگه معرفی کنید ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام به همه
    می خواستم یه هدفون(مدل روی گوشی) تا 70 تومن بگیرم.در مورد هدفون ها هم تخصصی ندارم ولی می خوام صدا رو با کیفیت بالا منتقل کنه.معمولا از کامپیوتر و لبتاپ و موبایل برای فیلم و انواع موسیقی استفاده می کنم. خودم هم یه دونه رو پیدا کردم( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) خواستم ببینم از لحاظ کیفیت چطوره و با این بودجه چیز بهتر دیگه هست یا نه.در ضمن بیس هم برام مهمه.باتشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام به بچه ها ی فروم
    هدفون برای موزیک و بازی با کنسول می خواهم وصلش کنم به اسبیکر که صدا ازش بگیرم به کنسول وصل بشه رابط میخواد درسته سخت میکنه کار
    خودم هوفون های فیلیبس با سیم تو سایت شکوفا دیدم جالب بودند بودجه هم فعلا تا 50 تومن ( چیزی بیدا میشه ؟) زیاد نمی خواهم هزینه کنم
    این هد فون ها به بلیر وصل می شوند ؟ باتری خالی نمیشه یا بلیر مثلا سونی e015 صدای این هدفونها در می اورد؟ یادم رفت اول بگم از این headband ها می خواهم بزرگ ها
    یچیزی که به گوش فشار نیاورد و حساسیت هم ایجاد نکند مثلا استفاده کنیم 1 2 ساعت یا بیشتر
    جنسشم باید چرم باشه درسته بهتره این ابری ها بدم میاد باره میشه
    در کل من وارد نیستم چه برند و مئلی خوبه شما بفرماید ( اگه کسی از رشت هست ادرشم pm کنه مرسی یا چیزی بگید که در رشت گیر بیاد و اصل باشه
    رو بودجه من توجه نکنید بیشترم هزینه میکنم ولی اگه چیزی هست تا 60 خوبه دلیلی نیس تا 100 بگیرم درسته مگر اینکه صداش شاخ باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Shahroozs2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    .:313:.

پيش فرض

سلام دوستان.
    من یه هدفون(داخل گوش) برای ایفون میخوام که بیس بالای داشته باشه و کیفیتش صداش خوب باشه.بیشتر هم رپ گوش میدم.

شما چی پیشنهاد میدید؟قیمتش طرفای 50 باشه 10-15 بالا پایین فرقی نداره.

هدفون ایفون من خوشم نیومد چون زیاد بیس نداره و گوشمو اذیت میکنه(از نظر سایز تو گوش منظورمه).
    این هدفونای beats high copy چه جوره؟اونا رو بگیرم بهتره یا مدل های دیگه؟

خودم یه سرچی کردم و ep-630i پیدا کردم.به نظرتون برای من خوبه؟
    تو سایت چاره که خوده نمایندگی شاب تاییدش کرده زده 39 تومن با 12 ماه گارانتی.سایتش مطمئن هست؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم.
    Last edited by Shahroozs2; 10-09-2012 at 18:03.

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

پس ep630i بگیرم..ضرر نمیکنم؟ 39 تومن
    سلام
    این هدفون کرتیو قدیمی نیست ورژن جدیده؟ اخه قبلا گرفته بودم 18 تومن فکر کنم
    بنظرم سونی بخرید خودم ex32 35 یادم نیست یکی از اینا دارم 27 28 گرفته بودم خیلی از ep630 بهتره
    4 سال بیش یا بیشتر یکم . تو همین فروم دیدم این بیشنهاد میدن گرفتم ولی دیدم جالب نیست دادم به یکی رفت جو
    گیر شدم
    بعد سونی گرفتم خیلی تو گوش خوب فیت میشد و صدای خوب و .... بلیرمم سونی هست
    کرتیو تو گوش خوب نمی موند جنس لاستیکش خوب نیست اول گفتم شاید عادت ندارم ولی این سونی گرفتم فهمیدم گوشم درسته مشکل از هدفون بود

سرچ کنید ببینید چه ورژنی از ex اومده و نسبت به بودجه بخرید

9. 2 کاربر از fk_u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بست های اخر خوندم این سنهایزر با کیفیته ؟ از فیلیبس بهتره؟
    از چه قیمتی هدفون های فول سایز داره؟ میشه از فروشگاه نامداران خرید تلفنی کرد قابل اعتماد هست؟ اخه فقط تو تهران نمایندگی فروش داره

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همه
    می خواستم یه هدفون(مدل روی گوشی) تا 70 تومن بگیرم.در مورد هدفون ها هم تخصصی ندارم ولی می خوام صدا رو با کیفیت بالا منتقل کنه.معمولا از کامپیوتر و لبتاپ و موبایل برای فیلم و انواع موسیقی استفاده می کنم. خودم هم یه دونه رو پیدا کردم( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) خواستم ببینم از لحاظ کیفیت چطوره و با این بودجه چیز بهتر دیگه هست یا نه.در ضمن بیس هم برام مهمه.باتشکر
    سلام
    هدفون hd25 قيمتش حدود ده برابر مبلغي هست كه عنوان كردين.
    با بودجه مورد نظر هدفون با بيس خوب ميتونين pioneer se-m390 رو تهيه كنيد.
    موفق باشين

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به بچه ها ی فروم
    هدفون برای موزیک و بازی با کنسول می خواهم وصلش کنم به اسبیکر که صدا ازش بگیرم به کنسول وصل بشه رابط میخواد درسته سخت میکنه کار
    خودم هوفون های فیلیبس با سیم تو سایت شکوفا دیدم جالب بودند بودجه هم فعلا تا 50 تومن ( چیزی بیدا میشه ؟) زیاد نمی خواهم هزینه کنم
    این هد فون ها به بلیر وصل می شوند ؟ باتری خالی نمیشه یا بلیر مثلا سونی e015 صدای این هدفونها در می اورد؟ یادم رفت اول بگم از این headband ها می خواهم بزرگ ها
    یچیزی که به گوش فشار نیاورد و حساسیت هم ایجاد نکند مثلا استفاده کنیم 1 2 ساعت یا بیشتر
    جنسشم باید چرم باشه درسته بهتره این ابری ها بدم میاد باره میشه
    در کل من وارد نیستم چه برند و مئلی خوبه شما بفرماید ( اگه کسی از رشت هست ادرشم pm کنه مرسی یا چیزی بگید که در رشت گیر بیاد و اصل باشه
    رو بودجه من توجه نکنید بیشترم هزینه میکنم ولی اگه چیزی هست تا 60 خوبه دلیلی نیس تا 100 بگیرم درسته مگر اینکه صداش شاخ باشه
    هدفونهاي فيليپس چندان كيفيت خوبي ندارن كه پيشنهاد نميشه.
    براي مورد استفاده شما با بودجه مورد نظر بهترين گزينه akg k44 هست.

13. 2 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •