تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 28 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 278

نام تاپيک: شرایط فروش و مباحث مربوط به تحویل محصولات سایپا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان . من از طریق اداره آموزش پرورش یک پراید 131 sx لیزینگی خریدم . توی قرارداد نوشته بود 2 ماه طول میکشه تا ماشین تحویل داده بشه . الان بعد از 1 ماه مدارک ماشین کامل برامون پست شده . یعنی برگ سبز و کارت ماشین . خود اداره هم تعجب کرده میگه اول ماشین را تحویل میدن بعد سند . علت چیه دوستان ؟ در ضمن کجا میتونم کد نمایندگی های سایپا را ببینم . توی سند کد نمایندگی خورده می خواهم برم اونجا ولی نمیدونم کجاست .
    لیست نمایندگی سایپا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وضعیت خودرو مشتری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از Last Night بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه A.Farokhzad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

14

کلا جریمه تاخیر فقط در مورد تاخیر در تحویل خودرو پرداخت می شود و بابت تاخیر در ارسال مدارک جریمه تاخیر پرداخت نمی شود. کلا برای خود خودرو هم زمان فاکتور شدن مهمه و از تاریخی که خودرو فاکتور شود حتی اگر در تحویل خود خودرو هم به دلایلی مثل عدم باربری و ... تاخیر ایجاد شود هیچ مبلغی پرداخت نمی شود.
    دوست گرامي
    يك سوال ديگه دارم اينكه :
    وقتي پلاك و بيمه و برگ فروش (سند كارخونه) را از نمايندگي گرفتم بقيه مدارك رو سايپا پيگيري ميكنه تا بوسيله پست بدستم برسه يا بازم نمايندگي بايد پيگيري كنه تا سند مالكيت و كارت سوخت صادر بشه ؟
    چون نمايندگي خيلي بدقولي كرده و تاخير زيادي داشته ميخوام بدونم كه اگه بعد از تحويل پلاك ديگه كارم گير اونها نيست تا برم يه شكايت اساسي ازشون بكنم.
    Last edited by A.Farokhzad; 18-09-2012 at 10:28.

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

دوست گرامي
    يك سوال ديگه دارم اينكه :
    وقتي پلاك و بيمه و برگ فروش (سند كارخونه) را از نمايندگي گرفتم بقيه مدارك رو سايپا پيگيري ميكنه تا بوسيله پست بدستم برسه يا بازم نمايندگي بايد پيگيري كنه تا سند مالكيت و كارت سوخت صادر بشه ؟
    چون نمايندگي خيلي بدقولي كرده و تاخير زيادي داشته ميخوام بدونم كه اگه بعد از تحويل پلاك ديگه كارم گير اونها نيست تا برم يه شكايت اساسي ازشون بكنم.
    راستي كلاهبر دار تر از نمايندگي سايپا در كلاك كرج ( پويش خودرو آسيا) وجود نداره
    عرض کنم که برگه سبز و کارت خودرو و کارت سوخت از طرف ارگانهای مربوطه که راهنمای و رانندگی و شرکت نفت هست صادر میشه و از طریق پست ارسال میشه و پیگیری اون ارتباطی به نمایندگی ندارد.

5. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان ظاهرا تحویل پراید این روزا مشکل دار شده. برخی از دوستان تحویل مرداد هنوز تحویل نگرفتند (به خاطر ایربگ و ...) سوال من اینه که از اول مهر کسی تحویل گرفته. اگر تحویل شده با چقدر تاخیر؟ ممنون

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

سلام دوستان خودروهايي كه وام دارند رو ميشه فروخت ؟ يكي ديگه هم اينكه اگه آدم منصرف بشه ميشه انصراف بده و پيش پرداختش رو پس بگيره ؟

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سلام دوستان خودروهايي كه وام دارند رو ميشه فروخت ؟ يكي ديگه هم اينكه اگه آدم منصرف بشه ميشه انصراف بده و پيش پرداختش رو پس بگيره ؟
    بله میشه فروخت با این شرایط که یا با خریدار توافق کنید که تا اتمام وام سند نزنه و یا اینکه بعد فروش با سایپا تسویه حساب کنید و چکاتون رو پس بگیرید و سند از رهن خارج بشه و ...

در مورد سوال دوم هم بله و وجه پیش پرداخت یک ماه پس از انصراف به حساب شما واریز میشه ولی پیشنهاد می کنم مشتری برای فیشتون پیدا کنید و فیش رو بفروشید یا در اصلاح صلح کنید که در این صورت هم زودتر به پولتون می رسید و هم احتمالا با این قیمت های کذایی کمی سود خواهید کرد.

9. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

محصولات پیش فروش شده سایپا با قیمت قبلی تحویل مشتری می شود

عصر خودرو : محصولات پیش فروش شده سایپا تا تاریخ 12 مهرماه براساس ابلاغیه جدید سازمان حمایت با قیمت های قبلی تحویل مشتری می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ابلاغیه ای به شرکت های خودروسازی ارایه داده که به موجب آن خودروسازان حق ندارند محصولات پیش فروش شده خود را تا تاریخ 12 مهرماه با قیمت های جدید به فروش برسانند.
    طبق ابلاغیه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به شرکت‌های ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و مدیران خودرو، این شرکت‌ها حق ندارند قیمت خودروهایی که قبل از تاریخ دوازدهم مهرماه (روز برگزاری جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو و تصویب قیمت‌های جدید) پیش فروش کرده‌اند را افزایش دهند.
    البته این ابلاغیه شامل خودروهای پیش فروشی می‌شود که در قرارداد آنها قیمت قطعی تحویل خودرو ذکر شده باشد.
    خودروسازان ملزم شده‌اند خودروهای پیش فروش شده با قیمت قطعی تا تاریخ دوازدهم مهرماه را با نرخ‌های سابقی که شامل افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شود، تحویل مشتریان دهند.
    در صورت تخلف خودروسازان از این ابلاغیه مشتریان می‌توانند شکایت خود را به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ارائه کنند.
    برهمین اساس یک مقام آگاه در گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: این ابلاغیه به شرکت رسیده و براساس آن تمام خودروهای پیش فروش تا تاریخ اعلام شده با قیمت قبلی تحویل مشتری می شود.
    وی در پایان اظهار داشت: مابقی فروش محصولات سایپا نیز مطابق قیمت های جدید که مورد تایید سازمان حمایت است به فروش خواهد رسید.
    چهارشنبه 19 مهر 1391

11. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Living DEATH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

سلام دوستان
    میخواستم شرایط فعلی پیش فروش پراید رو بدونم
    131 sx میخوام بگیرم
    سوالم اینه که تحویل دی رو دقیقا کی تحویل میدن؟ آیا اول دی هست؟
    و سوال دیگه اینکه اگر پیش پول رو 6 تومن درنظر بگیریم ، مابقی رو باید یکجا موقع تحویل خودرو پرداخت کنیم؟
    چون یکی از دوستان پارسال شرایطی خرید و مابقی رو طی چند چک مدت دار پرداخت کرد
    با تشکر فراوان

داره خودمونی میشه ksjvk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوالم اینه که تحویل دی رو دقیقا کی تحویل میدن؟ آیا اول دی هست؟
    خدا خیرت بده، من تحویل شهریور هستم الان آبانه هیچ خبری از تحویل نیست،

14. 2 کاربر از ksjvk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Living DEATH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

خدا خیرت بده، من تحویل شهریور هستم الان آبانه هیچ خبری از تحویل نیست،
    آره از نوشته های قبلی متوجه این قضیه شدم
    تازه زنگ زدم نمایندگی گفت آخر دی تحویل میدیم. یکی 2 ماه هم حتما روند تحویل طول میکشه دیگه !
    میرم از بنگاه نقد میخرم خیالمو راحت میکنم
    131 ex رو 13 قیمت دادن ، خوبه؟

16. این کاربر از Living DEATH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •