تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 28 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 278

نام تاپيک: شرایط فروش و مباحث مربوط به تحویل محصولات سایپا

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض تولید پراید با کیسه هوا (سایپا تیپ LE و EX)

سلام

مدتی است که سایپا در لیست قیمت خودش دو تیپ دیگه برای محصولات گروه x100 تعریف کرده است که شامل دو مدل LE و EX هست که در واقع مدل LE شامل ترمز abs و کیسه هوا و مدل EX شامل ترمز abs ، کیسه هوا و فرمان هیدرولیک می باشد.

قیمت مدل های با کیسه هوا نسبت به مدل بدون آن نیز 500000 تومان افزایش یافته است.

2. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند تا سوال دارم. یکی این پراید با ایربگ کجای سایته؟؟ من که گشتم نبود. سوال دوم در خصوص خریده. خوشبختانه من بالاخره وام خودرو جور شد. الان میخوام پیش فاکتور بگیرم. میشه اینترنتی ثب نام کنم و نمایندگیو انتخاب کنم؟؟ یا باید حتما برم نمایندگی پیش فاکتور بگیرم برای بانک؟ اصلا قضیه این خرید اینترنتی سایپا چیه؟؟ بعدم کل پولو برای فروش فوری میخوان اولش یا یه مقدار میمونه تهش موقع تحویل؟ آپشنی چیزی نداره که من انتخاب کنم؟ کارت سوخت و پلاک کی میاد؟ شرمنده آخرین سوال؟ این ارتقا یافته ها خیلی فرق دارن؟ واقعا ارزش اون مبلغ اضافه رو داره؟ مرسی.
    Last edited by ronin_2607; 17-06-2012 at 15:49.

4. این کاربر از ronin_2607 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

چند تا سوال دارم. یکی این پراید با ایربگ کجای سایته؟؟ من که گشتم نبود. سوال دوم در خصوص خریده. خوشبختانه من بالاخره وام خودرو جور شد. الان میخوام پیش فاکتور بگیرم. میشه اینترنتی ثب نام کنم و نمایندگیو انتخاب کنم؟؟ یا باید حتما برم نمایندگی پیش فاکتور بگیرم برای بانک؟ اصلا قضیه این خرید اینترنتی سایپا چیه؟؟ بعدم کل پولو برای فروش فوری میخوان اولش یا یه مقدار میمونه تهش موقع تحویل؟ آپشنی چیزی نداره که من انتخاب کنم؟ کارت سوخت و پلاک کی میاد؟ شرمنده آخرین سوال؟ این ارتقا یافته ها خیلی فرق دارن؟ واقعا ارزش اون مبلغ اضافه رو داره؟ مرسی.
    برای ثبت نام اینترنتی مشکلی نداری و میتونی ثبت نام کنی و در مراحل ثبت نام نمایندگی رو هم انتخاب میکنید.
    اینکه باید بانک بری یا نه باید از نمایندگی سوال کنید تا راهنمایی کامل کنن.
    قضیه خرید اینترنتی سایپا یه نوع خرید مثل سایر خرید های اینترنتی دیگه فرقی نمیکنه .
    شما به سایت فروش اینترنتی مراجعه کن اونجا تمام شرایط رو برای فروش انواع محصولات زده.
    شما هر رنگی که بخوای رو موقع ثبت نام انتخاب میکنی و پراید آپشن خاصی نداره ( جز AIR BAG , ABS ,هیدرولیک ) که اینا برای ما آپشن حساب میشه.
    تو سایت من دیدم فقط شرایط اقساطی پراید 131 برای تیپ SL بود و SX هم فقط نقدی .
    شما بعد ار اینکه ماشین رو تحویل گرفتین کارت سوخت و پلاک تا 2 هفته بعدش به دستت میرسه.
    ارتقا یافته ها تا 4 اسب بخار قدرت بیشتری دارن حدود 200 هزار تومن هم تفاوت قیمت دارن اون بستگی به شما داره.

6. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای ثبت نام اینترنتی مشکلی نداری و میتونی ثبت نام کنی و در مراحل ثبت نام نمایندگی رو هم انتخاب میکنید.
    اینکه باید بانک بری یا نه باید از نمایندگی سوال کنید تا راهنمایی کامل کنن.
    قضیه خرید اینترنتی سایپا یه نوع خرید مثل سایر خرید های اینترنتی دیگه فرقی نمیکنه .
    شما به سایت فروش اینترنتی مراجعه کن اونجا تمام شرایط رو برای فروش انواع محصولات زده.
    شما هر رنگی که بخوای رو موقع ثبت نام انتخاب میکنی و پراید آپشن خاصی نداره ( جز AIR BAG , ABS ,هیدرولیک ) که اینا برای ما آپشن حساب میشه.
    تو سایت من دیدم فقط شرایط اقساطی پراید 131 برای تیپ SL بود و SX هم فقط نقدی .
    شما بعد ار اینکه ماشین رو تحویل گرفتین کارت سوخت و پلاک تا 2 هفته بعدش به دستت میرسه.
    ارتقا یافته ها تا 4 اسب بخار قدرت بیشتری دارن حدود 200 هزار تومن هم تفاوت قیمت دارن اون بستگی به شما داره.

یه سوال مهم دارم. خواهشا درست و کامل جواب بدید. برای ثبت نام اگه شناسنامه مال تهران نباشه موردی داره؟؟ من 2 ساله ساکن تهرانم. قرارداد اجاره دارم. اما کد رهگیری نداره. این برای پلاک مشکلی ایجاد میکنه؟؟ یعنی حتما باید قرارداد اجاره کد رهگیری داشته باشه تا معتبر باشه؟ ما توافقی با صاحب خونه پشت قراردادو برای سال دوم نوشتیم. سال اول هم که کد رهگیری نداشت. یعنی ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟ فکرم مشغوله الانم دسترسی به جایی نیست تا سه شنبه. وگرنه خودم میرفتم از نمایندگی می پرسیدم. ممنون میشم جواب بدید.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

پراید با ایربگ فعلا در لیست قیمت هست و از مهر ماه ارائه می شود. برای وام خودرو شما دیگه نمی تونید اینترنتی خرید کنید. تشریف می برید نمایندگی و یک پیش فاکتور می گیرید (رنگ و تیپ و آپشن را در همان لحظه صدور پیش فاکتور تعیین می کنید) و پیش فاکتور را به بانک تحویل می دهید و مبلغ کسری مبلغ پیش فاکتور تا مبلغ وام خود را در حساب بانکتون واریز می کنید و سپس پیش فاکتور از طرف بانک پرداخت شده (اگر از بانک ملت وام دارید و ...)و با تحویل پیش فاکتور به نمایندگی شما در سیبستم سایپا پذیرش شده و حدود 30 تا 50 روز بعد خودرو را تحویل می گیرید. (البته اگر نمایندگی مورد نظر امانی داشته باشد که می توانی سریعا خودرو را تحویل بگیرید)

در فروش فوری و وام همه مبلغ دریافت می گردد.

آپشن فعلا فقط انتخاب مدل SX و پایه گازسوز و موتور ارتقا یافته HP را می توانید انتخاب کنید به اضافه رینگ آلومینیومی (پیشنهاد نمی شود). پلاک اگر خودرو امانی باشد حدود 4 روز بعد و اگر به صورت معمولی ثبت نام کنید همراه خودرو تحویل می گردد ، کارت خودرو و برگ سبز حدود 10 روز پس از تحویل خودرو به آدرس شما ارسال می شود. کارت سوخت هم حداکثر یک ماه پس از تحویل خودرو

به نظر من که مدل ارتقا یافته به 200 تومان افزایش قیمتش میارزه بازم نظر شماست

9. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

یه سوال مهم دارم. خواهشا درست و کامل جواب بدید. برای ثبت نام اگه شناسنامه مال تهران نباشه موردی داره؟؟ من 2 ساله ساکن تهرانم. قرارداد اجاره دارم. اما کد رهگیری نداره. این برای پلاک مشکلی ایجاد میکنه؟؟ یعنی حتما باید قرارداد اجاره کد رهگیری داشته باشه تا معتبر باشه؟ ما توافقی با صاحب خونه پشت قراردادو برای سال دوم نوشتیم. سال اول هم که کد رهگیری نداشت. یعنی ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟ فکرم مشغوله الانم دسترسی به جایی نیست تا سه شنبه. وگرنه خودم میرفتم از نمایندگی می پرسیدم. ممنون میشم جواب بدید.
    اگر تا حالا پلاک نداشنید و این پلاک اولتون هست هیچ مشکلی ایجاد نمی کتد براتون و پلاک برای آدرس ارائه شده صادر خواهد شد.

با خیال راحت اقدام کنید.

11. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از شما دوست خوب. این امانی که میگین یعنی چی؟؟ یعنی اگه مثلا امروز ثبت نام کنی؟ امروز داشته باشن ماشینو تحویل میدن؟! اگه نخوام اینطوری باشه چی؟ میشه مثلا قبول نکرد؟ بعد پلاک این تحویل امانی ها قبلا به اسم کسی بوده؟؟ راستش شاید مسخره باشه اما من دلم نمیخواد پلاک شده تحویل بگیرم. اینجوری مگه دست دوم نمیشه؟؟ منظورم اینه که عجله ای ندارم. ترجیح میدم همه چیز سیر طبیعی خودشو طی کنه. و اینکه چون مدت زیادیه رانندگی نکردم اینجوری فرصت دارم کمی تمرین داشته باشم. جایی هست که به کسایی مثل من مثل تعلیم رانندگی؟ کمک کنن؟؟ رانندگی کردم. اما خیلی کم حدود چند سالی میشه که پشت فرمون ننشستم. ا

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

ممنون از شما دوست خوب. این امانی که میگین یعنی چی؟؟ یعنی اگه مثلا امروز ثبت نام کنی؟ امروز داشته باشن ماشینو تحویل میدن؟! اگه نخوام اینطوری باشه چی؟ میشه مثلا قبول نکرد؟ بعد پلاک این تحویل امانی ها قبلا به اسم کسی بوده؟؟ راستش شاید مسخره باشه اما من دلم نمیخواد پلاک شده تحویل بگیرم. اینجوری مگه دست دوم نمیشه؟؟ منظورم اینه که عجله ای ندارم. ترجیح میدم همه چیز سیر طبیعی خودشو طی کنه. و اینکه چون مدت زیادیه رانندگی نکردم اینجوری فرصت دارم کمی تمرین داشته باشم. جایی هست که به کسایی مثل من مثل تعلیم رانندگی؟ کمک کنن؟؟ رانندگی کردم. اما خیلی کم حدود چند سالی میشه که پشت فرمون ننشستم. ا
    کارخانه خودرو سازی برای نمایندگی هاش از خودروهای تولیدی مختلف تعدادی رو می فرسته که داخل نمایندگی به عنوان نمونه بزارن و به قولی به صورت امانی در اختیار نمایندگی قرار می دهد. حالا اگر شما تمایل داشته باشید در هنگام خرید تشریف می برید و خودرو رو که در نمایندگی هست را بررسی می کنید و همون رو انتخاب می کنید و مراحل را انجام می دهید و همون خودرو رو در همون موقع تحویل می گیرید. این خودرو ها هم صفر هستند و قبلا به نام کسی نشده است و قبلا هم پلاک نشده است و پس از تحویل به شما اقدامات لازم برای پلاک از طرف نمایندگی انجام می شود و چند روز بعد پلاک را به شما تحویل می دهند.

اگر هم تمایل نداشته باشید هم می توانید به صورت معمولی خریداری کنید ، معمولا امانی بنا به درخواست شماست وگرنه به صورت معمولی باید منتظر تحویل خودروتون باشید.

برای رانندگی و تمرین هم می تونید به تمام آموزشگاه های رانندگی مراجعه کنید با پرداخت هزینه ساعتی فکر می کنم معادل هر دو ساعت 10 تا 15 هزار تومان تمرین رانندگی می کنید.

14. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

شرایط پیش فروش محصولات سایپا انواع پراید و تیبا مرداد 91

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام..

من دو روز پیش یه 131 از محل امانی تحویل گرفتم اما نمایندگی هیچ مدرکی بهم نداد گفت مدارک ماشین چند روز بعد از طریق پست ارسال میشه میخوام ببینم به همین صورته.
    سند ،کارت ماشین،کارت سوخت،بیمه نامه همه اینا با پست میاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •