تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: مجموعه آموزش های ویدئویی دیجیتال پینتینگ (نقاشی دیجیتالی ) از مقدماتی تا پیشرفته

داره خودمونی میشه gole roya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

12 کمکم کنید لطفا ...

سلام دوستان، به کمک فوریتون نیازمندم ! من میخوام تبلت گلکسی 10 اینچی سامسونگم رو بفروشم چون یکی از دوستان گفتن که به درد کار نقاشی دیچیتال نمیخوره. ( ممنونم از این دوست خوب )
    میشه لطفا" دقیقا" به من بگید برای اینکه بتونم نقاشی دیجیتال مثلا" یک پرتره ی رنگ روغن رئال رو با یک تبلت خوب کار کنم از چه نوع مدل تبلتی بخرم ؟ البته منظورم فقط از محصولات وکام هست. کدوم مدل وکام برای من مناسب هست ؟ آیا مدل لارج
    Intuos4 برای کار من مناسب هست ؟ و یک سوال دیگه اینکه : برای نقاشی با این نوع تبلت باید تبلت به لپ تاپ وصل بشه ؟
    مدل CINTIQ چطور هست ؟ البته من تا سقف یک میلیون میتونم هزینه کنم ( این هم به سختی )
    ممنون میشم راهنماییم کنید

حـــــرفـه ای mohammadrm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    North

پيش فرض

سلام دوستان، به کمک فوریتون نیازمندم ! من میخوام تبلت گلکسی 10 اینچی سامسونگم رو بفروشم چون یکی از دوستان گفتن که به درد کار نقاشی دیچیتال نمیخوره. ( ممنونم از این دوست خوب )
    میشه لطفا" دقیقا" به من بگید برای اینکه بتونم نقاشی دیجیتال مثلا" یک پرتره ی رنگ روغن رئال رو با یک تبلت خوب کار کنم از چه نوع مدل تبلتی بخرم ؟ البته منظورم فقط از محصولات وکام هست. کدوم مدل وکام برای من مناسب هست ؟ آیا مدل لارج
    Intuos4 برای کار من مناسب هست ؟ و یک سوال دیگه اینکه : برای نقاشی با این نوع تبلت باید تبلت به لپ تاپ وصل بشه ؟
    مدل CINTIQ چطور هست ؟ البته من تا سقف یک میلیون میتونم هزینه کنم ( این هم به سختی )
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    intuos خوبه . ولی لارج نخر . یکی از دوستای من لارجشو داشت با اینکه حرفه ای بود ولی کار کردن براش مشکل بود . بهتون پیشنهاد میکنم که سایز مدیوم خریداری کنید .
    فکر کنم اینتوس وایرلس داره که دیگه شما رو از پورت USB بی نیاز میکنه .

3. این کاربر از mohammadrm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

12 تشکر ...

intuos خوبه . ولی لارج نخر . یکی از دوستای من لارجشو داشت با اینکه حرفه ای بود ولی کار کردن براش مشکل بود . بهتون پیشنهاد میکنم که سایز مدیوم خریداری کنید .
    فکر کنم اینتوس وایرلس داره که دیگه شما رو از پورت USB بی نیاز میکنه .
    واااااااای خدارو شکر که بالاخره جوابمو دادید ! هر روز میام چک میکنم تا ببینم جوابمو دادید یا نه ! ممنونم از لطفتون توی اهواز نمیشه به راحتی قلم نوری پیدا کرد ! من رفتم توی بهترین فروشگاه اهواز (سرزمین رایانه) که گفتند تا 15 روز دیگه قلم نوری وکام رو میارن که قیمتاش از 250 هزار شروع میشه تا نزدیک به 2میلیون. حالا من یه سؤال ازتون داشتم که ممنون میشم کمکم کنید. به نظر شما برای من که لپ تاپ 14 اینچ ایسر دارم و میخوام نقاشی دیجیتالی رئال انجام بدم کدوم تبلت قلم نوری وکام بهترین گزینه هست برای من ؟
    1- بامبو فان ( که در 3رنگ آبی- مشکی- نقره ای هست ) ؟
    2- بامبو تاچ و پِن ؟
    3- اینتوس A4 یا A5 ؟
    یا هر نوع دیگه ای که شما اساتید محترم تشخیص میدید ؟
    چون من با بقیه انواع وکام آشنا نیستم و این چند نوع رو هم از توی نت باهاشون آشنا
    شدم.
    و یک سؤال دیگه درمورد خود دیجیتال پینتینگ داشتم. ( با عرض شرمندگی )
    اگه بخوام اتود اولیه ی یه پرتره رو بزنم باید چیکار کنم ؟ اینکه میگن از عکس اسکن بگیرید یعنی چجوری ؟ میشه لطفا" توضیح بدید برام ؟ ممنونم
    من هرروز میام فروم رو چک میکنم تا بازم جواب خوب و مفیدتون رو ببینم. عذر میخوام که پرحرفی کردم. یک دنیا ازتون سپاسگـــــــــذارم.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    North

پيش فرض

عزیز اینکه بخوای از برند وکام کدوم محصولشو انتخاب کنی این تماما به خودت مربوط میشه . اگه پول تو دست و بالت هست intous بگیر . بامبو هم خوبه ولی زیاد حساس نیست به فشار ولی خوب شما معلومه که کاربر مبتدی هستید . به نظر من اگه واقعا میخوای حرفه ای کار کنی intous بگیر . ضرر نمیکنی .
    بابت شروع دیجیتال پینتینگ هم باید اینو بگم که چون تازه دارید وارد کار میشید بهتره که دستتونو با تبلت عادت بدید و اسکچ ها رو با خود تبلت بزنید .
    موفق باشید

6. این کاربر از mohammadrm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

12 تشکر ...

عزیز اینکه بخوای از برند وکام کدوم محصولشو انتخاب کنی این تماما به خودت مربوط میشه . اگه پول تو دست و بالت هست intous بگیر . بامبو هم خوبه ولی زیاد حساس نیست به فشار ولی خوب شما معلومه که کاربر مبتدی هستید . به نظر من اگه واقعا میخوای حرفه ای کار کنی intous بگیر . ضرر نمیکنی .
    بابت شروع دیجیتال پینتینگ هم باید اینو بگم که چون تازه دارید وارد کار میشید بهتره که دستتونو با تبلت عادت بدید و اسکچ ها رو با خود تبلت بزنید .
    موفق باشید
    یک دنیا ممنون از جوابای مفیدتون چشم من همین اوامر شمارو انجام میدم میشه لطفا" برام روشای دیگه ی اسکچ زدن رو توضیح مختصری بدید ؟ ممنون میشم ازتون استاد و اینکه بجز نرم افزار کورل پاینتر آیا نرم افزار دیگه ای هست که به قدرت کورل باشه ولی محیط کاربریش ساده تر باشه ؟

8. این کاربر از gole roya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    North

پيش فرض

ممنون که منو استاد خطاب کردی (یه جوری شدم ) ولی من استاد نیستم . شما برای اسکچ زدن باید از ابتدا یعنی از صفر شروع کنی . بهت توصیه میکنم که کتاب طراحی بگیری و یا اصول طراحی رو با خوندن مطالب و بازم کتابها و یا فیلم های آموزش و یا گذروندن یک دوره آموزشی یاد بگیری . خیلی مهمه که پایت رو قوی کنی اگه که رشتت گرافیکه و با اینجور چیزا آشنایی داری یا علی بگو و شروع کن اگه با قواعد آشنا نیستی باید بری دنبالش .
    اگه پشتکار داری و دستت تو طراحی قویه میتونی از همین الان شروع کنی .
    خلاصه بگم مقوله هنر خیلی پیچیدست باید بری دنبالش . اگه پیشو بگیری و علاقه داشته باشی که هر روز چیزای جدید یاد بگیری خود به خود وارد یه دنیای دیگه ای میشی و طرز فکر و نگاهت خیلی متفاوت تر از اطرافیانت میشه . علاقه خیلی مهمه به دنبالش هم استعداد میاره .
    اسکچ : برای اسکچ زدن اگه میخوای دیجیتالی به واسطه پی سی و تبلت اجرا کنی میتونی از اینترنت با شکل ها و فرم های ساده شروع کنی . مثال میزنم : عکس میوه ها و یا اشیا ساده که تو محیط پیرامون ما هم زیاد پیدا میشه رو از نت گیر بیار و بنداز تو فتوشاپ و شروع کن اسکچشو بزن . گزینه دوم دستی رو کاغذ طرحتو بکشی (من این گزینه رو پیشنهاد میکنم چون دستت رو تو طراحی قوی میکنه ) و با اسکنر اسکنش کنی و عکس و به فتوشاپ منتقل کنی و شروع به اسکچ و رنگ آمیزی کنی .
    نرم افزار ها برای اسکچ خیلی زیاده بعضیشون تخصصیه و برای نقاشی ساخته شده و بعضیشون هم مثل فتوشاپ در کنار استفاده کاربرهای مختلف میشه باهاش نقاشی کرد . ببین با هر کدوم که راحتتری با همون کار کن . به نظر من با فتوشاپ شروع کن چون هم محیط ساده ای داره و هم کار باهاش زیاد آنچنان سخت نیست .
    موفق باشی

10. 2 کاربر از mohammadrm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012

12 تشکر ...

ممنون که منو استاد خطاب کردی (یه جوری شدم ) ولی من استاد نیستم . شما برای اسکچ زدن باید از ابتدا یعنی از صفر شروع کنی . بهت توصیه میکنم که کتاب طراحی بگیری و یا اصول طراحی رو با خوندن مطالب و بازم کتابها و یا فیلم های آموزش و یا گذروندن یک دوره آموزشی یاد بگیری . خیلی مهمه که پایت رو قوی کنی اگه که رشتت گرافیکه و با اینجور چیزا آشنایی داری یا علی بگو و شروع کن اگه با قواعد آشنا نیستی باید بری دنبالش .
    اگه پشتکار داری و دستت تو طراحی قویه میتونی از همین الان شروع کنی .
    خلاصه بگم مقوله هنر خیلی پیچیدست باید بری دنبالش . اگه پیشو بگیری و علاقه داشته باشی که هر روز چیزای جدید یاد بگیری خود به خود وارد یه دنیای دیگه ای میشی و طرز فکر و نگاهت خیلی متفاوت تر از اطرافیانت میشه . علاقه خیلی مهمه به دنبالش هم استعداد میاره .
    اسکچ : برای اسکچ زدن اگه میخوای دیجیتالی به واسطه پی سی و تبلت اجرا کنی میتونی از اینترنت با شکل ها و فرم های ساده شروع کنی . مثال میزنم : عکس میوه ها و یا اشیا ساده که تو محیط پیرامون ما هم زیاد پیدا میشه رو از نت گیر بیار و بنداز تو فتوشاپ و شروع کن اسکچشو بزن . گزینه دوم دستی رو کاغذ طرحتو بکشی (من این گزینه رو پیشنهاد میکنم چون دستت رو تو طراحی قوی میکنه ) و با اسکنر اسکنش کنی و عکس و به فتوشاپ منتقل کنی و شروع به اسکچ و رنگ آمیزی کنی .
    نرم افزار ها برای اسکچ خیلی زیاده بعضیشون تخصصیه و برای نقاشی ساخته شده و بعضیشون هم مثل فتوشاپ در کنار استفاده کاربرهای مختلف میشه باهاش نقاشی کرد . ببین با هر کدوم که راحتتری با همون کار کن . به نظر من با فتوشاپ شروع کن چون هم محیط ساده ای داره و هم کار باهاش زیاد آنچنان سخت نیست .
    موفق باشی
    ممنونـــــــــــــــم که زود جوابمو دادید استاد بله من حدود 12-13 سالی هست که نقاشی میکنم، 5 سال زیر نظر استادم بودم و از اون ببعد هم شخصی کار میکنم. البته چون علاقه و استعداد بیشری توی پرتره داشتم و همش پرتره و تا حدی هم آناتومی ( نه خیلی حرفه ای ) کار میکردم استادم میگفت تو فقط باید پرتره کار کنی ! تا حالا هم سفارشات زیادی ( مخصوصا" پرتره عروس ) داشتم که پول خوبی گیرم میومد خودم خیلی علاقه دارم و لذت میبرم از پرتره و کلا" سبک رئال. ( تا حدی هم امپرسیون) البته تنها ضعفی که همیشه داشتم و دارم کندی دستم توی اسکچ و اتود زدن بوده و هست ! (البته روی بوم و اشتنباخ ) و بخاطر سرعت توی وقت اکثر سفارشات عروس رو با اُپک طرحشونو میزدم آخه یکمی هم بگی نگی توی کمپوزسیون ضعف دارم ( په دیگه تو چی ضعف ندارم ؟!! ) حالا فکر میکنم شاید توی پی سی بهتر باشه ! میدونید منظورم این بود که غیر مستقیم میخواستم بدونم مثلا" توی دیجیتال پینتینگ هم میشه واسه اسکچ زدن از یه روشی مث اُپک خودمون بهره برد ؟ البته فرمایش شما صحیحه که اگه با خود قلم نوری اسکچ بزنم واسه عادت کردن دست خودم بهتره چشم استاد، حالا من هم برای شروع از ظرف و لیوان و ظرف میوه و ... این چیزا شروع میکنم تا برای چهره دیگه بترکونم ایشالا از اولین کار هم حتی اگه خیلیم بد بشه اگه اجازه بدید توی این فروم میذارم تا شما استاد گرامی ایراداشو بهم بگید تا بتونم با یاری شما پیشرفت سریعتری داشته باشم. وااااااااای چقدر پرحرفی کردم ! منو ببخشید سرتونو درد آوردم. بازم ممنونم از راهنماییهای مفیدتون. در پناه خدا شاد و سلامت و موفق باشیـــــــــــد.

12. این کاربر از gole roya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه T@Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اونجا!!! اون....جا!!!

پيش فرض

به به ! یه تاپیک توپ پیدا کردیم!! ( در ضمینه مورد علاقم ) کمکی اگه در حد توانم باشه در خدمتم
    ممنونـــــــــــــــم که زود جوابمو دادید استاد بله من حدود 12-13 سالی هست که نقاشی میکنم، 5 سال زیر نظر استادم بودم و از اون ببعد هم شخصی کار میکنم. البته چون علاقه و استعداد بیشری توی پرتره داشتم و همش پرتره و تا حدی هم آناتومی ( نه خیلی حرفه ای ) کار میکردم استادم میگفت تو فقط باید پرتره کار کنی ! تا حالا هم سفارشات زیادی ( مخصوصا" پرتره عروس ) داشتم که پول خوبی گیرم میومد خودم خیلی علاقه دارم و لذت میبرم از پرتره و کلا" سبک رئال. ( تا حدی هم امپرسیون) البته تنها ضعفی که همیشه داشتم و دارم کندی دستم توی اسکچ و اتود زدن بوده و هست ! (البته روی بوم و اشتنباخ ) و بخاطر سرعت توی وقت اکثر سفارشات عروس رو با اُپک طرحشونو میزدم آخه یکمی هم بگی نگی توی کمپوزسیون ضعف دارم ( په دیگه تو چی ضعف ندارم ؟!! ) حالا فکر میکنم شاید توی پی سی بهتر باشه ! میدونید منظورم این بود که غیر مستقیم میخواستم بدونم مثلا" توی دیجیتال پینتینگ هم میشه واسه اسکچ زدن از یه روشی مث اُپک خودمون بهره برد ؟ البته فرمایش شما صحیحه که اگه با خود قلم نوری اسکچ بزنم واسه عادت کردن دست خودم بهتره چشم استاد، حالا من هم برای شروع از ظرف و لیوان و ظرف میوه و ... این چیزا شروع میکنم تا برای چهره دیگه بترکونم ایشالا از اولین کار هم حتی اگه خیلیم بد بشه اگه اجازه بدید توی این فروم میذارم تا شما استاد گرامی ایراداشو بهم بگید تا بتونم با یاری شما پیشرفت سریعتری داشته باشم. وااااااااای چقدر پرحرفی کردم ! منو ببخشید سرتونو درد آوردم. بازم ممنونم از راهنماییهای مفیدتون. در پناه خدا شاد و سلامت و موفق باشیـــــــــــد.
    با اجازه ! یک پیشنهاد دارم با توجه به سابقه ای که دارین کلا استارت بزنین از همون سبکی که می خواین در ضمینه DP بیشتر تجربه حرف اول میزنه که کاملا اکتسابی هست و البته روش های مختلف امتحان کنین تا سبک مورد علاقتونو پیدا کنین ( یکی رو پیدا کردم مثل خودم عاشق پورتره است دارم ذوق مرگ میشم ) راستی گفتی پول خوبی می گرفتی میشه یک کمی بیشتر توضیح بدی اندر پیام شخصی
    یا حق!!

در آغاز فعالیت N F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام داشتم تو انجمن می چرخیدم دیدم نقاشی دیجیتال کاربرای فعالی داره و خیلی خوشم اومد که منم تو بحث ها باشم من یک تبلت جدید می خوام بگیرم با بودجه 350 یکم کمکم کنین !!! ونیز یک نمونه کار هامو میزارم که بگین از کجا ادامه بدم کارامو البته کار بچه های p30world دیدم خیلی خوشم اومد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by YAHYA-PRO; 03-12-2012 at 21:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض تشکر

سلام از اینکه این اطلاعات عالی را برای ما قرار می دهید بینهایت سپاسگذاریم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •