تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 25 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 241

نام تاپيک: Galaxy Note 10.1 | تبلت اندرویدی سامسونگ همراه S Pen

داره خودمونی میشه unicorns's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    bushehr

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم میگن این تبلت کنترل از راه دور داره که یک مادون قرمز در بالای تبلت هست که به تلویزیون وصل میشه.
    این چجوری کار میکنه؟

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم میگن این تبلت کنترل از راه دور داره که یک مادون قرمز در بالای تبلت هست که به تلویزیون وصل میشه.این چجوری کار میکنه؟
    با استفاده از نرم افزار اسمارت ریموت.به این صورت که مارک تلویزیون رو مشخص میکنید و هرکاری که با ریموت تلویزیون انجام میدادین رو با تبلت میتونید انجام بدین

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    bushehr

پيش فرض

با استفاده از نرم افزار اسمارت ریموت.به این صورت که مارک تلویزیون رو مشخص میکنید و هرکاری که با ریموت تلویزیون انجام میدادین رو با تبلت میتونید انجام بدین
    شرمنده من این نرم افزار رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگه میشه سایت بهم معرفی کنید که از اونجا دانلودش کنم
    ؟

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بلندی صدا در هنزفری این تبلت موقع پخش موزیک چطوره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

شرمنده من این نرم افزار رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگه میشه سایت بهم معرفی کنید که از اونجا دانلودش کنم
    ؟
    به صورت پیش فرض روی تبلت هست
    منوی اصلی کنار آیکون settings

بلندی صدا در هنزفری این تبلت موقع پخش موزیک چطوره؟
    به نظر من در حد راضی کننده ای هست بستگی داره بلندی رو چه اندازه بدونید من 15 دقیقه با آخرین حد صدا گوش کردم گوشم اذیت نشد و بلندیش هم کافی بود

یه سری نکات :
    کیفیت LCD اصلأ اونطور که میگفتن بد نیست
    و در عوض یه نکته ی بد هم بگم اینکه به نظر من اصلأ به فکر جایگزینی قلم و کاغذ با این تبلت نباشید چون خیلیا میگفتن راحت میشه باهاش جزوه نوشت و ... ولی به نظر من غیر ممکنه و راحتی قلم و کاغذ و سرعت عمل اونارو نداره

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام یه سوال ارم با قلم spen همراه این دستگاه می شه فارسی نوشت؟ اگه هیچ راهی هم وجود نداره؟ برای تایپ کردن یه متن 5 خطی استفاده از قلم راحت تره یا کیبور مجازی تبلت

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من این تبلت را میخواستم اما چیزی که هست مرورگر اینترنتش و دادن آدرس سایت و تایپ کردنش برام سواله آیا کارکردن با اینترنت در این تبلت راحته؟

اونایی که دادن لطفا یه عکس در حالتی که آدرس همین تاپیک تو تبلت دارید کار میکنید بذارید

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام دوستان این تبلت خروجی تلویزیون داره؟ چه جوریه؟ کیفیتش در چه حدی هست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام یه سوال ارم با قلم spen همراه این دستگاه می شه فارسی نوشت؟ اگه هیچ راهی هم وجود نداره؟ برای تایپ کردن یه متن 5 خطی استفاده از قلم راحت تره یا کیبور مجازی تبلت
    بله میشه فارسی و هر زبونی که بخوای نوشت
    یه دکمه توی کیبورد مجازی هست که کار shift + alt کامپیوتر رو انجام میده البته قبلش باید زبونهای مورد نظرتون رو وارد کنید
    من توی پست قبلیم گفتم انتظاراتی که از قلم داشتم براورده نشد اما ضمن پوزش باید عرض کنم بعد از آپدیت و بالا بردن سرعت قلم ، قلم خیلی کارآمد شده و دسته کمی از خودکار نداره فقط هنوز توی نقطه گذاشتن کمی خنگه که البته به راحتی قابل چشم پوشی هست و بعد از مدتی قلق نقطه گذاشتن هم دستتون میاد
    من برای تایپ پنج خط قلم رو انتخاب میکنم

سلام
    من این تبلت را میخواستم اما چیزی که هست مرورگر اینترنتش و دادن آدرس سایت و تایپ کردنش برام سواله آیا کارکردن با اینترنت در این تبلت راحته؟

اونایی که دادن لطفا یه عکس در حالتی که آدرس همین تاپیک تو تبلت دارید کار میکنید بذارید

کار با اینترنت خیلی آسونه و مشکل خاصی نداره
    اینم چندتا اسکرین شات تقدیم به شما :

سلام دوستان این تبلت خروجی تلویزیون داره؟ چه جوریه؟ کیفیتش در چه حدی هست؟
    اگر منظورتون پورت HDMI هست خیر نداره
    کیفیتش هم خوبه اگر با اپل کار کرده باشی یکم ممکنه تو ذوقت بخوره اما حس پلاستیکی بودن نداره و مرغوب ، راضی کننده و عالی هست

10. 2 کاربر از Ramin khuzestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    bushehr

پيش فرض

سلام.من کابل usb رو خریدم.خیلی خوب بود هم ماوس و هم کیبرد روش کار کرد ولی هر فلشی میزنم بالا نمیاره؟چرا؟؟؟
    یه سوالی دیگه وقتی کابل usb پرینتر رو بهش وصل میکنم میگه فقط میتونه از پرینترهای سامسونگ پرینت بگیره!ولی پرینتر من hp هست. راهی هست که از این پرینتر پشتیبانی کنه؟
    خیلی ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •