تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: درباره‌ی پیچیدگی کار با انجمن‌ها ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض درباره‌ی پیچیدگی کار با انجمن‌ها ...

سلام محیط سایت خیلی پیچیدست من تازه عضو شدم ولی کاش نمیشدم.اصلا منطقی نیست این قانون که حتما باید 10 تا تایپیک تو انجمن تایید کنم بعد تازه بتونم مشکلم رو بیان کنم!!!!!!!!!!!-خیلی از کلمه ها خصوصا همین تایپیک عامیانه نیستن و کار تو این سایت رو سخت تر هم میکنن.من برای رسیدن به جواب مشکلم عجله دارم ولی با این قوانین دست و پاگیر سایت اصلا بصرفه نیست که آدم اینجا وقتشو ......

حـــــرفـه ای 'POP''s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز ؛ خوش آمدید
    مشخصه که با فعالیت در محیط فروم‌ها بطور کلی آشنایی و تجربه دارین

1-شما به سادگی سوال خودتون رو مطرح کنین ، اصلا نیازی به تایید 10 تاپیک از طرف شما وجود نداره ؛ دوستان مسوول انجمن‌ها زحمت بررسی و تایید رو می‌کشند

2-کمتر فروم با سابقه‌ای رو (به هر زبانی) میشه پیدا کرد که از فرمایش شما مستثنا باشه اما برای شروع ، لازمه با نگاهی گذرا به سربرگ زمینه آبی انجمن‌ها ، نزدیک‌ترین انجمن به مشکلتون رو برای مطرح کردن پیدا کنین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دانلود - درخواست - مباحث عمومی - ویروس‌کش - کرک - امنیت)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (ویندوز - اپل - لینوکس)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مطالب عمومی - کارگاه - مشکلات - مشاوره‌ی خرید - صوتی و تصویری)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (تبلت - مشاوره‌ی خرید - مشکلات - نقد و بررسی)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مشکلات - دانلود - آنلاین - کنسول - بازی‌سازی)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شبکه - طراحی صفحات - بانک داده - برنامه‌نویسی)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (فوتوشاپ - فلش - گرافیک وب - سه بعدی و انیمیشن - میکس و مونتاژ)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( اسمارت‌فون - مباحث عمومی و برندها - نرم‌افزار - بازی - چندرسانه‌ای)
    و...

3-اگر راجع به کار با فروم و انجمن‌ها هر جور سوال یا مشکلی دارین از انجمن‌های بالایی استفاده کنین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 7 کاربر از 'POP' بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •