تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: تعمییر ویندوز

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض تعمییر ویندوز

سلام ودرود

من سیستمم (ویندوز سرویس پک 3) یو اس بی رو به تازگی نمیشناسه کلا هر چیزی که با یو اس بی نصب بشه چرا اینطوری شده ؟ وباید چه کار کرد..؟

و اینکه من ویندوز رو از طریق ران سیستم تعمییر کردم اما خوب نشد و دوباره اومدم با سی دی بوت هنگام بوت رپایر کنم اما ویندوز جدید نصب شد
    ویندوز جدید رو چه جوری حذف کنم؟....

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما ویندوز قبلی رو یکدور reapir کن به احتمال زیاد درست بشه اگر بازم نشد درایور usb خودتون پاک کنید بعدش بروز کنید از نوع نصب کنید برای حذف ویندوزم باید از طریق بوت بالا بیاین داخل اون درایوی که قرار داره ویندوز فرمت کنید برای حذف منوی بوت ویندوز باید از برنامه easy bcd استفاده کنید

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

شما ویندوز قبلی رو یکدور reapir کن به احتمال زیاد درست بشه اگر بازم نشد درایور usb خودتون پاک کنید بعدش بروز کنید از نوع نصب کنید برای حذف ویندوزم باید از طریق بوت بالا بیاین داخل اون درایوی که قرار داره ویندوز فرمت کنید برای حذف منوی بوت ویندوز باید از برنامه easy bcd استفاده کنید

چه جوری usb روپاک کنم.....؟

تمام ورودی های usb رو بررسی کردم فقط ورودی کیبوردم که بهش چراغ شب وصل میشه کار نمیکنه.....؟قبلا کار میکرد و بقیه ورودی ها کار میکنن.....

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من فکر کردم کل پورتهای شماکار نمیکنه شمااینکار کنید منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc تایپ کنید اینتر کنید داخل صفحه ای که باز میشه قسمت Universal Serial Bus controllers پیدا کنید بعدش زیرمنوهایی این برنامه رو که شامل usb سیستم میشه رو unistall کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید بعدش که بالا اومد usb ازنوع شناخته شد ببینید فیکس اون یکی پورت شما.

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

تو کجایه easy bcd میشه ویندوزجدید رو از لیست شروع ویندوز رو برداشت هرکاری کردم نشد.........................؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تو کجایه easy bcd میشه ویندوزجدید رو از لیست شروع ویندوز رو برداشت هرکاری کردم نشد.........................؟
    ازبرنامه BOOTICE استفاده کنید وقتی اجراش کردین طبق شکل برای تغییرات درمنوی بوت عمل کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

من رفتم تو همین قسمت ویندوز 7 که از قبل بود پاک کردم .......ولیالان 2تا ویندوز موقع بالا اومدن میاد ومندومیرو میخوام کجا برم منو رو پاک کنم

ودیگه اینکه فایل های ویندوز دومین که نصب کردم پاک نیمشه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من رفتم تو همین قسمت ویندوز 7 که از قبل بود پاک کردم .......ولیالان 2تا ویندوز موقع بالا اومدن میاد ومندومیرو میخوام کجا برم منو رو پاک کنم
    ودیگه اینکه فایل های ویندوز دومین که نصب کردم پاک نیمشه ؟

تو این عکسی که گذاشتین منوی بوت شما که خالی الان شما ویندوز 7 میخواین منو بوتش پاک کنید این روشم تست کنید منوی استارت باز کنید بعدشم پنجره run داخلش دستور ysdm.cpl تایپ اینتر کنید بعدش به سربرگ Advanced برین اونجا Settings بعدم Startup and Recovery بعد System Startup روی گزینه edit کلیک کنید ازاونجا باید دو تا منوی بوت مشاهده کنید اونی که مربوط به 7 هست کلا پاک کنید بعدشم فایل Boot.ini سیو کنید بیاین بیرون سیستم ریستارت کنید.

11. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

من توادیت رفتم و اونی رو که نمیخواستم حذف کردم از منو،الان تو منو ورود به ویندوز بازم دو تا میاد و و گزینه default به صورت پیش فرض انتخاب شده اگه تو عکس پایین نوشته رو حذف کنم درست میشه .........؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما همون خطی که مشخص کردین پاک کنید بعدم فایل boot.ini رو سیو کنیدریست کنید چک کنیدالبته قبلش طبق سایت پایین ازاین فایل بک آپ بگیرین با وسیله وارد کردنش در notepad .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •