تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: استفاده از کارت دوم لپ تاپ های optimus

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad_gasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض استفاده از کارت دوم لپ تاپ های optimus

با سلام خدمت دوستان...
    مشکل من اینه که وقتی با لپ تاپم که n55sf هستش...فیلم با کیفیت hd و fhd نگا میکنم خیلی خوب و با کیفیت نشون میده....ولی وقتی یه فیلم با کیفیت نسبتا پایین یا پایین نگا میکنم کمی یا بعضی وقتا بیشتر شطرنجی نشون میده در حالی که همین فیلم ها رو با مانیتور های خیلی قدیمی نگا کردم خوب نشون میداد..از همه جور نرم افزاری هم استفاده کردم برای نشان دادن...رزولیش رو هم کم کردم ولی بازم درست نشد...می خواستم ازتون کمک بگیرم که چطوری میتونم از کارت دوم این لپ تاپ که 555 هستش استفاده کنم چون احتمال میدم از این باشه..اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم...با تشکر از همه زحمت کشان با معرفت....

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض پاسخ شما

با سلام خدمت دوستان...
    مشکل من اینه که وقتی با لپ تاپم که n55sf هستش...فیلم با کیفیت hd و fhd نگا میکنم خیلی خوب و با کیفیت نشون میده....ولی وقتی یه فیلم با کیفیت نسبتا پایین یا پایین نگا میکنم کمی یا بعضی وقتا بیشتر شطرنجی نشون میده در حالی که همین فیلم ها رو با مانیتور های خیلی قدیمی نگا کردم خوب نشون میداد..از همه جور نرم افزاری هم استفاده کردم برای نشان دادن...رزولیش رو هم کم کردم ولی بازم درست نشد...می خواستم ازتون کمک بگیرم که چطوری میتونم از کارت دوم این لپ تاپ که 555 هستش استفاده کنم چون احتمال میدم از این باشه..اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم...با تشکر از همه زحمت کشان با معرفت....
    این مطلب که لینک اش رو قرار دادم بخونید . در مورد روش استفاده از کارت گرافیک دوم و فعال سازی اون توضیح داده . موفق باشی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از faraname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

این مطلب که لینک اش رو قرار دادم بخونید . در مورد روش استفاده از کارت گرافیک دوم و فعال سازی اون توضیح داده . موفق باشی
    تو اون سایت اشاره ای به این که چطور میشه از کارت دوم برای نمایش فیلم استفاده کرد

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما مدیا پلیرای مختلف به خصوص mpc و vlc رو برای ویدیو های بی کیفیت تست کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما مدیا پلیرای مختلف به خصوص mpc و vlc رو برای ویدیو های بی کیفیت تست کنید.
    تست کردم...با خیلی از نرم افزارها تست کردم ولی جواب نداده...کلا نرم افزارهای مدیا رو با کارت قویتر(555)باز نمیکنه..فقط با اینتل اچ دی باز میکنه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض پاسخ شما

تست کردم...با خیلی از نرم افزارها تست کردم ولی جواب نداده...کلا نرم افزارهای مدیا رو با کارت قویتر(555)باز نمیکنه..فقط با اینتل اچ دی باز میکنه...
    شما اگر طبق روش تنظیمی که در لینک من بود عمل می کردی مشکل ات باید حل میشد . شما تنظیمات گرافیک رو انجام میدی از تو ویندوز . بعد هم موقع اجرا گرافیک دوم رو انتخاب می کردی .به همین سادگی مشکل ات باید حل بشه .

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما اگر طبق روش تنظیمی که در لینک من بود عمل می کردی مشکل ات باید حل میشد . شما تنظیمات گرافیک رو انجام میدی از تو ویندوز . بعد هم موقع اجرا گرافیک دوم رو انتخاب می کردی .به همین سادگی مشکل ات باید حل بشه .
    بله شما درست میگین..تنظیمات رو درست میکنم ولی گفتم که انتخاب کارت گرافیکی 555 برای هیچ نرم افزار مدیا امکان پذیر نیست یعنی اجازه نمیده اصلا با کارت 555 برنامه های مدیا رو باز کرد..ولی گیم و نرم افزارهای گرافیکی اجازه استفاده از کارت 555 رو میده...من راهکاری می خوام که بشه نرم افزارهای مدیا رو بشه با 555 باز کرد...
    اگه کسی این کار رو انجام میده بگه خواهش میکنم...

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درست میگی اصولا نمیشه کاری کرد که یه مدیا پلیر با گرافیک انویدیات کارکنه. پس برو به تنظیمات گرافیک اینتلت و هم توی بخش media و هم توی بخش color display همه رو restore defaults کن بعد از روش زیر استفاده کن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    صفحات دیگه ی همین مقاله رو هم بخون . کافیه اون عدد 6 آخرو عوض کنی یا وقتی باز کردی از منوی کشویی بازشو صفحاتو انتخاب کنی.

10. 2 کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

درست میگی اصولا نمیشه کاری کرد که یه مدیا پلیر با گرافیک انویدیات کارکنه. پس برو به تنظیمات گرافیک اینتلت و هم توی بخش media و هم توی بخش color display همه رو restore defaults کن بعد از روش زیر استفاده کن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    صفحات دیگه ی همین مقاله رو هم بخون . کافیه اون عدد 6 آخرو عوض کنی یا وقتی باز کردی از منوی کشویی بازشو صفحاتو انتخاب کنی.
    اینم انجام دادم ولی بازم نشد..یکی کمک کنه...

داره خودمونی میشه kayhanm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درود

من G53 s 3D دارم
    توی مشخصاتم اصلا چیزی به نام اپتیموس نیست
    قبلا خوندم که به سندری بریدج بودن سی پی یو مرتبط هست،سی پی یوی من هم سندری بریدج هست
    فقط یه جایی هست برای گرافیک که نوشته روی انویدیا باشه یا روی سی پی یو(الان یادم نمیاد که کجا بود)
    وقتی روی سی پس یو میذارمش شارژخیلی کمی از باتریم مصرف میشه و برای پخش مالتی مدیا مناسبه

آیا این کار که پردازنده برای من انجام میده همین تکنولوژی اپتیموسه با اپتیموس کلا یه چیپ جدا هست؟
    و
    اگه چیپ جدا هست باید کجای لپتاپ تنظیماتشو پیدا کنم؟

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم
    Last edited by kayhanm; 25-02-2012 at 16:58.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •