تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: انتخاب بین GALEXY Note و GALEXY S II و Iphone 4s

اگه نباشه جاش خالی می مونه Lord-Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Kuhdasht

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید محترم
    قصد خرید گوشی دارم و بین انتخاب این سه مدل گوشی Samsung GALEXY Note و Samsung GALEXY S II و Iphone 4s واقعا گیر کردم
    البته Samsung GALEXY Note خیلی نظرم رو جلب کرده
    در مورد بودجه هم هیچ محدودیتی ندارم خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    به نظر من روی hTC Sensation XE و hTC Sensation XL هم فکر کن !

3. این کاربر از Lord-Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

حق با تو هست! تو راس میگی! بچه ها کاریش نداشته باشین!

(( متاسفانه امروزه مردم ظرفیت و منطق ندارند!! ))

5. 3 کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

حق با تو هست! تو راس میگی! بچه ها کاریش نداشته باشین!

(( متاسفانه امروزه مردم ظرفیت و منطق ندارند!! ))
    این فک کنم سعیده بازم یوزر جدید ساخته ولی واسه رد گم کنی این دفه بجای htc زده تو کار سونی

پروفشنال adel.alizadeh1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

سلام حیف که ادب من مثل تو..... نیست وگرنه میدونستم چجوری ادبت کنم کسی که اطلاعات درست نداره مجبوره به جای حرف زدن مشتی فحش بده واقعا متاسفم برات فکر نمیکردم تو کشورم ادم هایی مثل تو پیدا بشن و ایکس 10 از نظر سخت افزار از اس ضعیف تره بچه

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

و شایعه شده که گوشی گالاکسی اس 3 قراره 4 هسته ای باشه البته فکر نکنم این گوشی رویایی بیاد مثل اون کلیپ دروغین ایفون 5 هست منتظر بمونید حتما میاد و باتری ارک اس در حالت مکالمه 7 ساعت و 25 دقیقه و در حالن جانشینی 460 ساعت میتونی دوام بیاره اس 2 چی؟ و در ضمن اگه بخوام اینجوری که شما میگی حساب کنیم لایو در برابر اس 2 در شارژ شاهه چرا چرت میگی کی گفته ارک اس اپدیت نشده همین الان به اینترنت وصلش کنی اندروید 4 رو اپدیت میکنه. و معلومه کی گاوه برو اون بساطط رو جمع کن و خیلی خیلی بی تربیتی .
    اقا امیر فقط شما منطق داری و بس.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر عشق

پيش فرض

من کاری به این حرفها ندارم در یک کلام سامسونگ ترکونده
    هر سه تا خوبن فقط سلیقه ای هست

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بیخیال دعوا نداره که
    من خودم s2 دارم هیچ مشکلی نداره نه مشکل اسپیکر نه مشکل داغ کردن و نه جنس بدنه برام بد اومد کیفیت صفحش هم فوق العاده است
    درضمن فکر کنم داشتی cpu های دو گوشی رو باهم مقایسه می کردی پس s2 یا دو هسته برتری بیشتری نسبت به arc داره
    ما که نگفتیم می خوایم از یه هسته s2 استفاده کنیم که شما در شرایط تک هسته ای مقایسه گذاشتی
    در ضمن به نظر اولین شرکتی که آندرویید 4 رو رو رو گوشی هاش ارائه داد کدوم شرکت بود که عمل شد
    و اولین شرکتی که وعده آپدیت رو داد کدوم شرکت بود که عمل شد
    خواهشا تاپیک رو با این حرف ها منحرف نکنید
    به نظر من که s2دارم یک گوشی فوق العاده هستش دیگه چه برسه به نوت

پروفشنال Scud_MD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من اصولا تو این بحثها هیچ وقت نظر نمیدم چون همیشه که بحث بین آیفون 4 اس و نوت و اس 2 بوده دعوا میشه مثل همین جا البته ایندفعه مثل اینکه آرک م اضافه شده
    فقط یه چیز میگم
    دوست عزیز همه چیز گوشی تو سخت افزار خلاصه نمیشه به چیزهای دیگه هم توجه کن مثل سیستم عامل مثل ساپورت و...
    سامسونگ همیشه گوشیهای خوبی از نظر سخت افزاری داره ولی نمیشه به ساپورتش اعتماد کرد چون گلکسی اس با اون سخت افزار فوق العادش رو به راحتی کنار گذاشت و اندروید 4.0 رسمی واسش بیرون نداد البته کاستوم رامش هست ولی کاستوم رام کی ماند مانند رام رسمی
    ولی اپل امتحانشو پس داده گوشی آیفون تری جی اس فقط با سی پی یو 600 مگاهرتزی هنوزم داره ساپورت میشه پس اگر شما فور اس بگیرید حداقل تا دو سال گوشیتون ساپورت خواهد شد
    در مورد سیستم عامل
    اندروید کاملا سیستم عامل خوبی ولی هنوزم نمیتونه به درستی از سخت افزار گوشی کامل و بهینه استفاده کنه و همچنین از امنیت پایینی برخورداره و در مارکت اندروید هم ویروس بدافزار زیاد داره
    ولی در آی او اس هم از سخت افزار گوشی کامل و بهینه استفاده میکنه و هم از امنیت بالایی برخورداره و در اپ استورشم هم نه از ویروس خبری هست و نه از بدافزار
    ببخشید زیاد شد
    میخواستم فقط یه چیز بگم
    موفق باشید
    Last edited by Scud_MD2; 18-03-2012 at 22:07.

11. 2 کاربر از Scud_MD2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

سلام حیف که ادب من مثل تو..... نیست وگرنه میدونستم چجوری ادبت کنم کسی که اطلاعات درست نداره مجبوره به جای حرف زدن مشتی فحش بده واقعا متاسفم برات فکر نمیکردم تو کشورم ادم هایی مثل تو پیدا بشن و ایکس 10 از نظر سخت افزار از اس ضعیف تره بچه

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

و شایعه شده که گوشی گالاکسی اس 3 قراره 4 هسته ای باشه البته فکر نکنم این گوشی رویایی بیاد مثل اون کلیپ دروغین ایفون 5 هست منتظر بمونید حتما میاد و باتری ارک اس در حالت مکالمه 7 ساعت و 25 دقیقه و در حالن جانشینی 460 ساعت میتونی دوام بیاره اس 2 چی؟ و در ضمن اگه بخوام اینجوری که شما میگی حساب کنیم لایو در برابر اس 2 در شارژ شاهه چرا چرت میگی کی گفته ارک اس اپدیت نشده همین الان به اینترنت وصلش کنی اندروید 4 رو اپدیت میکنه. و معلومه کی گاوه برو اون بساطط رو جمع کن و خیلی خیلی بی تربیتی .
    اقا امیر فقط شما منطق داری و بس.
    من اینارو اون موقعی که تو هنوز به دنیا نیومده بودی جواب دادم تو هم خیلی بی ادبی پررو

اینو بخون :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستمون mr.khodaei میخاست گوشی بخره یه عده مثله تو بی ادب اومدن کلی چرت گفتن اتفاقاً همشونم رو همین شعرای gsm رو گزاشته بودن که جواب دادم دوستمونم خرید الانم راضیه هیچ کدوم از اون مشکلارم نداره

اینم یه مشاوره برای یه دوست دیگمون که بازم اس2 خرید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بازم بگردی مشاوره های من هست که همه هم راضی بودن حتا یکی بود با یوزر eblis 2011 که اولش کلی دهنمونو سرویس کرد ولی آخرش اس2 خرید و الان راضیه

جواب خیلی بدتر از تو رو دادم تو که عددی نیستی
    فقط این نصیحت پدرانه رو از من بپذیر که منطقی باش و برای هر چیزی که میگی مدرک ارائه کن
    مثلاً میگی سرعت آرک اس از اس2 بیشتره خب لینک فیلمشو بزار
    وقتی یه چیزی میگی و جوابتو میدم بگو باشه نه اینکه یه چیز بی ربطی بگی ... گفتی سونی 4 هسته ای نزده که باتریش کم نیاره پس یعنی پارسالم که همه برندا دو هسته ای زدن و سونی تک هسته به همین دلیل بود تا اینجاشو فهمیدی ؟ خب پس یعنی تک هسته ای سونی باید باتریش بهتر از دو هسته ای سامسونگ باشه تا اینجاشم که قبول داری ؟ پس چرا باتری neo v از اس2 ضعیفتره؟ و در نتیجه آرک اس هم که از باتری 1500 میلی آمپری استفاده میکنه و صفحشم بزرگتره و سی پی یوشم بالاتره باتریش باید ضعیفتر باشه ... اگه به عدد اعلامی شرکته که اس2 مکالمش 18 ساعت و 20 دقیقه و استندبایش 710 ساعته! دیگه اینجا قضیه تمومه اشتباه کردی باید قبول کنی نه اینکه بری یه گوشی با صفحه خیلی کوچیکتر و رزولوشن پایینتر و با اینا مقایسه کنی در ضمن مگه خودت نگفتی نباید رو کاغذ مقایسه کنیم پس چرا عدد اعلامی شرکتو ملاک قرار میدی تست باتری یه سایت معتبر مثله gsmarena رو بزار ... خب این تموم شد اگه منطق داری بگو اشتباه کردم

گیر دادی به اس3 اولاً که دو هسته ای سامسونگ باتریش از آرک اس قویتر بود
    دوماً از کجا میدونی حجم باتریش چقدره ؟
    چون اطلاعاتت خیلی پایینه نمیدونی سامسونگ از تکنولوژی 32 نانومتری که مصرف کمتری داره میخاد استفاده کنه
    اینم تموم شد پس دو بار باید بگی اشتباه کردم

اس1 باید با x10 مقایسه بشه چون هر دوتاشون 2010 اومدن بازار بازم چون اطلاع نداری x10 تا 1 سال رو 1.6 مونده بود در حالی که کاربرا داشتن از 2.3 روی اس1 استفاده میکردن
    اس2 و آرک اس هم 2011 اومدن تازه اس2 چند ماه زود تر وارد بازار شد چون منطق نداری 1 سال دیگه که برای هیچ کدوم اندروید 5 نیومد میگی آرک اس سی پی یوش ضعیف بود

اصلاً کاری به اینا نداشته باش فقط فروش سامسونگو با سونی مقایسه کن این خودش رضایت مشتری رو نشون میده سونی تو چند سال اخیر همش ضرر داده دلیلش چیه ؟ مشخصه عدم رضایت مشتری و ضعف در ارائه گوشیهای بروز ...

13. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال adel.alizadeh1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

سلام اولا این لینک خبر سونی در مورد 4 هسته ای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و دوما و پست قبلیت رو تو صفحه ی 2 چرا حذف کردن؟ بهت گفتم بی تربیتی باور نمیکنی مگه اینجا جای حرف های سیاسی هست

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

و مشکل اسپیکر اس 2 دیگه مشهوره من تو سایت جی اس ام تو قسمت نظرات گالاکسی اس 2 چند بار دیدم که بچه ها نوشتن موقعی که با تلفنمون حرف میزنیم طرف مقابل میگه انگار صداتون از ته چاه میاد حتی من به یکیشون گفتم این مشکل مهمترین مشکل اس 2 هست و درباره ی سایت هم باید بهت بگم یه شرکت بزرگ مثل ایفون هیچ احتیاجی به تبلیغ سایت های کوچیک ایرانی مثل جی اس ام نداره اگه جس اس ام طرفدار ایفون بود ایفون 4 اس رو بهترین گوشی سال انتخاب میکرد بقیه ی جوابتم برو صفحه ی بعد بگیر
    Last edited by adel.alizadeh1994; 19-03-2012 at 09:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •