تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: مشکل در pppoe مودم tp-link مدل TD-W8901G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام اساتید!من یه مشکلی دارم که کسی نتونسته حلش کنه!اگه کسی حلش کنه یعنی آخره مخه!من مودم 8901tplink دارم که وارلس داره اما با هیچ وصیله ای نمیشه بهش وصل شد !یه یار الکی تنظیمش کردم درست شد اما بعدش یه ریست کردم و دوباره شد مثه اولش!!!حالا تمام تنظیمات عینه دفترچس اما نمیشه به وایرلس وصل شد!!کسی میدونه چرا؟؟یه برادری بکنید مرسی
    همه كارارو كه كردي اگه نشد يه نفر كه مثل خودت اين مدل مودم رو داره ميتونه از كل تنظيمات مودمش يه فايل به عنوان backup توي همون تنظيمات مودم وجود داره بگيره. اون فايل رو بهت بده شمام از قسمت restore اون فايل رو توي تنظيمات مودمت import كني .
    احتمالا مشكلت حل بشه ولي بايد تنظيمات قسمت كانكشن رو عوض كني و تنظيمات اتصال به ISP خودت رو وارد كني.
    موفق باشي

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

همه كارارو كه كردي اگه نشد يه نفر كه مثل خودت اين مدل مودم رو داره ميتونه از كل تنظيمات مودمش يه فايل به عنوان backup توي همون تنظيمات مودم وجود داره بگيره. اون فايل رو بهت بده شمام از قسمت restore اون فايل رو توي تنظيمات مودمت import كني .
    احتمالا مشكلت حل بشه ولي بايد تنظيمات قسمت كانكشن رو عوض كني و تنظيمات اتصال به ISP خودت رو وارد كني.
    موفق باشي

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
    سلام دوست عزیز.با یه نفر تنظیماتو تلفنی چک کردم اما بازم جواب نداد!!!!اصلا خیلی عجیبه!موندم چیکار کنم.راه دیگه ای به نظرت نمیرسه!مرسیییییی
    راستی چجوری بک آپ بگیرم و ریستور کنم؟؟؟تو کدوم قسمته؟؟؟پیداش نکردم
    Last edited by gozlop; 09-11-2012 at 16:14.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام بالاخره درستش کردم!!!الن گوشیم بهش وصل مبشه اما لپ تاپم نه!و این ارور رو میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام

مودم من tp-link td w8901g هستش و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم
    وقتی 8 عدد موبایل و تبلت به مودم وصل میشن خوب و عالی ساپورت میکنه ولی نهمین نفر (9) که میاد وصل بشه اجازه نمیده و یجورایی فک کنم ظرفیت نداره بیشتر از 8 نفر وصل بشه در صورتی که این 8 نفر به خوبی ساپورت میشن و سرعتشون هم خوبه و اینطور نیست که بگین سرعت نت جوابگو نیست.
    این خیلی روی اعصابمه باید یک نفر از این 8 نفر قطع بشه تا نفر بعدی که توی لیست هست وصل کنه وهمینطور دوباره یه نفر قطع که شد یه نفر دیگه میتونه به مودم وصل بشه میخوام این محدودیت 8 نفر رو بردارم. فک نمیکردم اینطوری بشه آخه تعداد ما یجورایی زیاده و مهمون زیاد داریم و دوست دارم همه رو پشتیبانی کنه.بخاطر همین موضوع من خودم دیس کانکت میشم که بقیه بتونن وصل شن آخه اولویت با مهمونه.........
    اگر کسی همچین مشکلی داره و با این مودم و یا راه حلی داره لطفا خیلی شیک و مجلسی توضیح بده...با تشکر از همه شما دوستان عزیز
    و اگه این مودم راهی نداره آیا مودم دیگه ای هست که این محدودیت رو نداشته باشه لطفا برام معرفی کنید...از خانواده های tp-link

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •