تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 109

نام تاپيک: بررسی گیرنده دیجیتال تلویزیون لومکسی LE 1008

در آغاز فعالیت alirezakimiagary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

احتمالا باید ورژن firmware فرق داشته باشه!!!!!
    شاید باید آپدیتش گیر بیاد.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی
    من دیروز بعد از ظهر یه Lumexy 1007 گرفتم 94 هزار تومان(پاساژ علائدین-طبقه اول). مدل 1008 رو هم داشت ولی 115 هزار تومان میداد. به جز اینکه 1008 صدای دالبی و فرمت های wmv و flv رو پخش می کنه فکر نکم فرق خاصی با 1007 داشته باشه. البته جعبه 1008 که بزرگتر بود!
    شبکه ها رو خیلی راحت باز کرد(البته با آنتن UHF هوایی). کیفیت گیرندگیش خوبه. کنترلش و کابل HDMI ش هم خوبه. کابل Component ش رو تست نکردم هنوز.
    مدیا پلیرش هم به نظرم عالیه. البته تلویزیون ما 1080p رو ساپورت نمیکنه. فعلاً روی 1080i گذاشتم. نکته قابل توجه اینجاست که وقتی داری از روی هارد فیلم پخش می کنی کیفیت خروجی رو نمیشه تغییر داد و تنظیمات 720p و 1080p و ... فقط برای کانال های تلویزیونه( یه جور Upscaling)
    فیلم MKV HD هم باهاش پخش کردم، عقب جلو کردم. صدا و تصویر هماهنگه و داغ هم نمیکنه. البه نشستم یه فیلم کامل باهاش ببینم. در حد 10-15 دقیقه که مشکلی نداشت.
    این هم جزئیات فیلمی که روی فلش ضبط کردم:

K:\HBPVR\IRIB_NAMAYESH-03192012-1212.mts
    General #2
    ID : 2
    Complete name : K:\HBPVR\IRIB_NAMAYESH-03192012-1212.mts
    Format : BluRay Video
    Format/Family : MPEG-2
    File size : 115 MiB
    PlayTime : 5mn 58s
    Bit rate : 2683 Kbps
    Video #1015
    ID : 1015 (0x3F7)
    MenuID/String : 15 (0xF)
    Codec : AVC
    Codec/Family : AVC
    Codec/Info : Advanced Video Codec
    Codec profile : Main@L3.0
    Codec settings, CABAC : Yes
    Codec_Settings_RefFrames : 4
    PlayTime : 5mn 58s
    Maximum bit rate : 2598 Kbps
    Width : 720 pixels
    Height : 576 pixels
    Display Aspect ratio : 4/3
    Frame rate : 25.000 fps
    Standard : PAL
    Chroma : 40
    Interlacement : Top Field First
    Audio #2015
    ID : 2015 (0x7DF)
    MenuID/String : 15 (0xF)
    Codec : AAC
    Codec/Family : AAC
    Bit rate mode : CBR
    Maximum bit rate : 36.0 Kbps
    Video0 delay : -2s 172ms
    Language : Persian

3. 2 کاربر از ehbas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام به همگی
    من دیروز بعد از ظهر یه Lumexy 1007 گرفتم 94 هزار تومان(پاساژ علائدین-طبقه اول). مدل 1008 رو هم داشت ولی 115 هزار تومان میداد. به جز اینکه 1008 صدای دالبی و فرمت های wmv و flv رو پخش می کنه فکر نکم فرق خاصی با 1007 داشته باشه. البته جعبه 1008 که بزرگتر بود!
    شبکه ها رو خیلی راحت باز کرد(البته با آنتن UHF هوایی). کیفیت گیرندگیش خوبه. کنترلش و کابل HDMI ش هم خوبه. کابل Component ش رو تست نکردم هنوز.
    مدیا پلیرش هم به نظرم عالیه. البته تلویزیون ما 1080p رو ساپورت نمیکنه. فعلاً روی 1080i گذاشتم. نکته قابل توجه اینجاست که وقتی داری از روی هارد فیلم پخش می کنی کیفیت خروجی رو نمیشه تغییر داد و تنظیمات 720p و 1080p و ... فقط برای کانال های تلویزیونه( یه جور Upscaling)
    فیلم MKV HD هم باهاش پخش کردم، عقب جلو کردم. صدا و تصویر هماهنگه و داغ هم نمیکنه. البه نشستم یه فیلم کامل باهاش ببینم. در حد 10-15 دقیقه که مشکلی نداشت.
    این هم جزئیات فیلمی که روی فلش ضبط کردم:

زیرنویس فارسی رو ساپورت میکنه ؟ در ضمن آیا فیلم هایی که صدای 5 کاناله دارن رو صامت پخش میکنه یا باصدا ؟ ( فیلم های 1080p که حجم خیلی بالایی دارن )

داره خودمونی میشه shinooda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دروود.
    دوستان من یک دستگاه Lumexy le1008 گرفتم. همه چیش خوبه فقط نمیدونم چرازیرنویس فارسی رو خوب جواب نمیده. یک فیلم mkv باهاش پخش کردم هر کار میکنم نمیتونم زیرنویس رو باهاش بیارم اگرم میاد یه لحظه میاد زیرنویسش باز زیرنویسش انکلیسی میشه یا بازم اگه میاد با فیلم همخوان نیست. اعصابمو خورد کرده.
    یکی کمکم کنه خواهشن خیلی ظلمه :( چیکار کنم واسه زیرنویسش؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت alirezakimiagary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سال نو همه ی عزیزان مبارک باشه.
    فعلا مدل 1008 مشکل زیرنویس فارسی داره.اما مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپدیتش اومده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein_0907's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ESFAHAN

پيش فرض

سلام دوستان
    سال نو همگی مبارک

من 10 روزه که این گیرنده را خریده ام ولی چندتا سوال برام پیش اومده . خواهشا کسانی که این مدل را دارید کمک کنید و جواب بدید :

1 : کیفیت همه کانال ها 100 درصد هست ولی موقع تعویض کانال از یک فرکانس به کانال دیگر در فرکانس دیگر ( مثلا شبکه 3 به نمایش ) چندثانیه پیام سیگنال وجود ندارد میاد و پس از 3 ثانیه این پیام میره و شبکه نشون داده میشه. میخواستم بدونم مشکل داره ؟

2 : با اینکه کیفیت شبکه ها 100 درصد هست ولی گاهی اوقات شیکه ها شطرنجی میشه ( بیشتر شیکه های نمایش و العالم و آی فیلم و ... ) . دقت کردم ببینم سیگنال در این موقع پایین میاد که اصلا پایین نیمده بود و فیکس روی 100 درصد بود. گاهی اوقات هم تصویر ثابت میشه و یه 10 ثانیه همینطوره که در این موقع هم کیفیت سیگنال را چک کردم اصلا پایین نیمده بود

3 : در قسمت menu -> سیستم -> اطلاعات را که میزنم مدل دستگاه را نوشته LE1007B !!!! خواهشا یه چک کنید ببینید مال شما هم همینطوره ؟

4 : در قسمت ویرایش برنامه کانال ها را که مرتب میکنم پس از اینکه دستگاه حدود 3 ساعت خاموش باشه دوباره به حالت اولش برمیگرده!!! این را هم بی زحمت چک کنید

5 : epg هیچ یک از شبکه ها کار نمیکنه ( شبکه 3 و آی فیلم داره که برا این دوتا هم هیچی نشون نمیده )

دوستان خواهشا جواب بدید تا اگر مشکلی داره بعد عید ببرم گارانتی

با تشکر فراوان
    Last edited by hossein_0907; 22-03-2012 at 19:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    سال نو همگی مبارک

من 10 روزه که این گیرنده را خریده ام ولی چندتا سوال برام پیش اومده . خواهشا کسانی که این مدل را دارید کمک کنید و جواب بدید :

1 : کیفیت همه کانال ها 100 درصد هست ولی موقع تعویض کانال از یک فرکانس به کانال دیگر در فرکانس دیگر ( مثلا شبکه 3 به نمایش ) چندثانیه پیام سیگنال وجود ندارد میاد و پس از 3 ثانیه این پیام میره و شبکه نشون داده میشه. میخواستم بدونم مشکل داره ؟

2 : با اینکه کیفیت شبکه ها 100 درصد هست ولی گاهی اوقات شیکه ها شطرنجی میشه ( بیشتر شیکه های نمایش و العالم و آی فیلم و ... ) . دقت کردم ببینم سیگنال در این موقع پایین میاد که اصلا پایین نیمده بود و فیکس روی 100 درصد بود. گاهی اوقات هم تصویر ثابت میشه و یه 10 ثانیه همینطوره که در این موقع هم کیفیت سیگنال را چک کردم اصلا پایین نیمده بود

3 : در قسمت menu -> سیستم -> اطلاعات را که میزنم مدل دستگاه را نوشته LE1007B !!!! خواهشا یه چک کنید ببینید مال شما هم همینطوره ؟

4 : در قسمت ویرایش برنامه کانال ها را که مرتب میکنم پس از اینکه دستگاه حدود 3 ساعت خاموش باشه دوباره به حالت اولش برمیگرده!!! این را هم بی زحمت چک کنید

5 : epg هیچ یک از شبکه ها کار نمیکنه ( شبکه 3 و آی فیلم داره که برا این دوتا هم هیچی نشون نمیده )

دوستان خواهشا جواب بدید تا اگر مشکلی داره بعد عید ببرم گارانتی

با تشکر فراوان
    1.مورد اول که برای من پیش نیومده وقتی کیفیت رو صد هست شطرنجی بشه ولی وقتی کیفیت میاد پایین تر این مشکل پیش میاد.
    3.برای بنده هم همین متن نوشته شده.
    4.این رو چک نکردم نمیدونم.
    5.خوب برای من هم فقط روی شبکه 3 و آی فیلم نشون میده شما دوست داری چه کار خاصی انجام بده این epg .
    فقط کارش نشون دادن زمان برنامه هاست .

9. این کاربر از Ali_Wm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ESFAHAN

پيش فرض

4.این رو چک نکردم نمیدونم.
    خواهشا اگه تونستید یه چک کنید خبرش را بم بدید

5.خوب برای من هم فقط روی شبکه 3 و آی فیلم نشون میده شما دوست داری چه کار خاصی انجام بده این epg .
    فقط کارش نشون دادن زمان برنامه هاست .
    خوب دستگاه من این دوتا را نشون نمیده ،( من شنیده بودم برای 3 و آی فیلم باید نشون بده که دستگاه من نشون نمیده)

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خواهشا اگه تونستید یه چک کنید خبرش را بم بدید

خوب دستگاه من این دوتا را نشون نمیده ،( من شنیده بودم برای 3 و آی فیلم باید نشون بده که دستگاه من نشون نمیده)

با تشکر
    چشم چک میکنم .
    برای مورد بعدی هم شما یه دفعه دستگاهت رو ریست کن اشالا که درست میشه.

12. این کاربر از Ali_Wm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ESFAHAN

پيش فرض

برای مورد بعدی هم شما یه دفعه دستگاهت رو ریست کن اشالا که درست میشه.
    ریست هم کردم ولی درست نشد!!! دستگاه خرابه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •