تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 109

نام تاپيک: بررسی گیرنده دیجیتال تلویزیون لومکسی LE 1008

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

والا مشهد بهشتی 32 پارس 10 پلاک هم میخاید
    طول سیم هم حدود 30 متر .
    البته بگم کابل خوب هم گرفتم آن 8 تا دوم رو هم یه موقع با کیفیت 100 درصد میگیره بعضی اوقات هم افت کیفیت داره .

اگه نباشه جاش خالی می مونه HWT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    مشهد شاپ

پيش فرض

30 متر طول کمی نیست
    احتمالا شما یک تقویت کننده نیاز دارید که سیگنال رو براتون تقویت کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خوب شکر خدا با تعویض محل آنتن و ارتفاع همه کانلها رو دریافت کردم.
    مورد بعد اینکه فقط تنها مشکل تا به الان اینه که شبکه های دوم رو از 800 شروع میکنه .
    در مورد کنترلش فوق العاده عالیه من از فاصله فکر کنم 8 متری امتحانش کردم دقیقا مثل کنترل تلویزیونمون کار میکنه حتی از زوایای مختلف واقعا کنترلش عالیه.
    گیرندگی دستگاه هم خیلی خوبه .
    سرعت تعویض کانال هم نسبت به دستگا ههای بقیه دوستان که دیدم خیلی خوبه .
    و در آخراگر دوستان سوالی دارن در خدمتشون هستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام علی اقا پلیرش چه طور هست فرمتها باز میکنه با اچ دی مشکلی نداره حدود قیمت میدی و مدل دقیق دستگاه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من فعلا یه 720 رو تست کردم مشکلی نداشت عقب و جلو کردنش هم خوب بود .
    قیمت هم 95 گرفتم .
    مدل هم همین لوکسی 1008

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

زیرنویس فیلم ها در لومکسی 1008 چه طوریه؟ اگر اندازه زیرنویس رو تو حالت بزرگ بزاری ، زیرنویس رو خوب نشون میده یا نه ؟

چون شنیدم لومکسی زیرنویس رو ریز نشون میده

من تا پایان هفته می خوام یک گیرنده دیجیتال بگیرم اگر می شه یک تست کامل(مثل درشت نشان دادن زیرنویس فیلم، مشکل نداشتن در ضبط برنامه های تلویزیون ، پخش فایل های avi, mkv , flv , mpg ,3gp , wmv , rmvb و فرمت های دیگر ، هماهنگ بودن صدا و تصویر بعد از جلو و عقب بردن فیلم و ...) از همین دستگاه بگیرید ببینم چه طوریه؟
    Last edited by ma8397; 13-03-2012 at 11:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام منم همین لومکسی 1008 رو میخوام بگیرم ولی قبل از خرید میخوام ازکیفیت پخش پلیرش واندازه فونت زیرنویس مطمئن شم وهمینطور میخواستم بدونم که زیرنویس رو روی فرمت MKV هم اجرا میکنه یا نه. حقیقتش اینا خیلی برام مهمه اگه کسی تستش کرده واطلاع داره ممنون میشم بهم بگه
    Last edited by reza_s767; 17-03-2012 at 21:36.

در آغاز فعالیت alirezakimiagary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان
    گیرنده ی خوبیه ولی یه مشکل داره اونم اینه که زیرنویس فارسی رو وقتی زبان دستگاه فارسی اصلا پخش نمی کنه ولی وقتی غیر فارسی مثلا انگلیسی یا ... حروف نا مشخص پخش میکنه ولی با زیرنویس انگلیسی مشکل نداره...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من بالاخره یه دونه از این 1008 رو گرفتم. پخش FLV و WMV رو داره البته نه همه فایلها رو.
    هارد 1 ترابایت پاسپورتی با دو تا درایو NTFS رو هم راحت شناخت (با اینکه توی دفترچه اش نوشته فقط Flash و با فرمت FAT32 !!) ولی گیرندگی اش از شاتل 2700 ضعیفتر بود.

لومکسی Combo 3608 هم گرفتم؛ دقیقا مثل 1008 بود ولی گیرندگی اش بهتر بود. DVD اش رو هم یه تست مختصری کردم؛ فایل avi از روی DVD راحت پخش کرد.

زاویه گیرندگی کنترلشون هم بسیار بهتر از شاتل 2700 و ایکس ویژن 343 بود ولی چینش دکمه های شاتل و ایکس ویژن به نظرم بهتر بود. لومکسی خیلی دکمه داره؛ آدم گم میشه توی کنترلش!!

زمان تعویض کانال هم توی لومکسی به نظرم بهتر از شاتل و ایکس ویژن بود.

راستی صدای DTS برای فایلهای VOB هم داره. زیرنویسش هم به نظرم خوب بود. گزینه تغییر رنگ (سبز - آبی - قرمز - سیاه و سفید) و تغییر اندازه داشت.

کلاً به نظر میرسه یه نرم افزار Open Source برای طراحی منوهای گیرنده های دیجیتال هست که همه تولید کننده های چینی از اون استفاده میکنن و تفاوت گیرنده ها عمدتاً در Theme و رنگ منو و فونت هست و یه گزینه بازی که توی مدلهای جدید اضافه شده!

10. این کاربر از mahdi_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من همین بعد از ظهر می خوام یک لومکسی 1008 بگیرم ولی دو دل هستم بگیرم یا نگیرم ، یکی می گه زیرنویس فارسی رو نشون نمیده ، یکی میگه زیر نویس فارسی رو ریز نشون میده ، یکی میگه زیرنویسش خوبه ، آخرش ما نفهمیدیم چی شد.
    سوال منو یکی جواب بده ، آیا زیرنویس فارسی برای یک فیلم mkv رو نشون میده و اگر نشون میده ریزه یا درشت؟

12. این کاربر از ma8397 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •