تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نت بوک با صفحه کلید عددی(ماشین حسابی)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض نت بوک با صفحه کلید عددی(ماشین حسابی)

سلام.
    من یه دستگاه خیلی ریز میخوام که اسم و اطلاعات مشتری ها رو توش وارد کنم و بیشتر کارم با اعداده !!! واسه همین یه نت بوکی میخوام که صفحه کلید عددی ماشین حسابی داشته باشه !! هرچی که من میشناسم عدداش به صورت ردیفیه که این واقعا واسه من که همیشه میخوام عدد وارد کنم سخته !! اگه همچین چیزی میشناسید لطفا راهنمایی کنید !! در ضمن سرعت و کانفیگش هم مهم نیست چون حتی آهنگ هم قرار نیست پخش بشه توش !! فقط محدودیت جا هست !! هرچی هم ارزون تر بهتر !! D:
    تشکر !!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من یه دستگاه خیلی ریز میخوام که اسم و اطلاعات مشتری ها رو توش وارد کنم و بیشتر کارم با اعداده !!! واسه همین یه نت بوکی میخوام که صفحه کلید عددی ماشین حسابی داشته باشه !! هرچی که من میشناسم عدداش به صورت ردیفیه که این واقعا واسه من که همیشه میخوام عدد وارد کنم سخته !! اگه همچین چیزی میشناسید لطفا راهنمایی کنید !! در ضمن سرعت و کانفیگش هم مهم نیست چون حتی آهنگ هم قرار نیست پخش بشه توش !! فقط محدودیت جا هست !! هرچی هم ارزون تر بهتر !! D:
    تشکر !!
    دوست من اندازه کلیدهای کیبرد استاندارده تقریبا و همه جا رعایت می شه مثل چیدمان.

با این حساب نت بوک با ابعاد کوچیکش نمی تونه اعداد سمت راست(NumPad) رو داشته باشه.اگرم باشه استاندارد نیست.

پیشنهاد می کنم نتبوک رو تهیه کنی و NumPad با پورت USB به قیمت حدود 10 هزار تومن بخری و متصل کنی.

3. این کاربر از mehrdad8086 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •