تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل از کار افتادن ویندوز 7 به خاطر آپدیت شدن و کار نکردن Remove Wat

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

7 مشکل از کار افتادن ویندوز 7 به خاطر آپدیت شدن و کار نکردن Remove Wat

سلام دوستان. الان ساعت 2 نصف شبه و من فشارم رو 200 اتمسفر هست. یه موقعهایی هست که کامپیوتر میخواد آدمو اذیت کنه هر چیزیشو درست میکنی یه چیز دیگش داغون میشه الان سیستم منم اینجوری شده. بنده ساعت 10 و نیم اومدم که برم سراغ گوگل ریدر و خط دانلود ... که از بد شانسی دیدم سیستم بوت نمیشه. سکته ناقص رو رد کردمو فورا یه دیسک بوت هایرنز انداختم بالا و دیدم هیچ مشکلی نیست درایوها کاملا سالم و امن و امان و عاری از هرگونه ویروسن. کلی این در و اون در زدم تا یه دی وی دی ویندوز 7 نصفه شبی پیدا کردم (از تو مینی ایکس پی هایرنز با ایمیج بارنر 20 تا دی وی دی سوزوندم یکیش سالم در نیومد از بد شانسی) زدم واسه ریپایر دیدم اصلا ویندوزی پیدا نمیکنه تا ریپیر کنه (لا مصب ویندوز 7 روسی بود!!!) باز یه دیسک بوت پاریتیشن تول آوردم بالا دیدم بععععععععععععله درایو سی که ویندوز توش نصب بود از حالت اکتیو خارج شده (چجوریش دیگه به اذیت کردن کامپیوتر مربوطه) خب زدم اکتیوش کردم و اوکی و رستارت ... دیدم ویندوز 7 میگه بوت سکتور قاطی کرده یه ریپایر بکن منو. منم گفتم ای به چشم و ویندوز شناسایی شد و با یه رستارت بوت هم اوکی شد.

دیگه آماده بودم که شیرجه ببرم تو فیدها که تازه فهمیدم زد حالایی که یکی پس از دیگری از سر شب شروع شده حالا حالاها تمومی نداره. تو صفحه لاگین ویندوز کلی معطل شدم تا پرپایرینگ دسکتاپ تموم شده و صفحه بی رنگ نحسی رو که حاکی از از کار افتادن ویندوز بود ببینم. رفتم 50 تا کرک آوردم یه دونش جواب نداد. این آپدیت لعنتی هم که ویندوز رو از کار میندازه نمیدونم شمارش چنده. گیرم که بدونم اسمش چیه نه کنترل پنل نه مای کامپیوتر نه هیچ چیز دیگه ای باز نمیشه :

با هزار بدبختی یه اکسپلورر اورژانسی اجرا کردم تا به کرکها دسترسی پیدا کنم. همه ورژنهای Remove Wat رو که میزنم این ارور مایکروسافت نت فریم ورک 2 رو میده :

نت فریم ورک 2 و 3 و 4 و 5 و 10 و هر چیزی هم که میزنم این ارور پایینی رو میده :

دستم به دامنتون بچه ها من که کلا قاطی کردم و اعصاب معصاب فرت ... اینم میدونم امشب تا صبح اگه 7 خان رستمم رد کنم نمیتونم دیگه دانلود کنم و از پس این مشکلات متوالی بر بیام، پس میرم کپه مرگم رو میزارم تا فردا صبح که شما عزیزان یه راهنمایی به بنده بکنید که چه جوری از شر این مشکل از کار افتادگی ویندوز راحت شم. فقط حرف تعویض ویندوز نباشه که ویندوز آکبند سفارشی شده هست به خاطر همین که یادم رفته بود آپدیتها رو آف کنم این بلاها سرم اومده. قربون همه بر و بکس
    Last edited by djjamal; 23-02-2012 at 02:22.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان به داد من برسید.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

4. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

متاسفانه باز هم جواب نمیده و همون ارور نت فریم ورک بالا رو میده کلا همیشه اولین نوع بلایا در دنیا بر سر من نازل میشه. همچین چیزی تو هیچ جای نت ازش چیزی گفته نشده. یه ویندوز جدید همین ماه دانلود کردم یه ریپایر کنم بینم درست میشه.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

متاسفانه باز هم جواب نمیده و همون ارور نت فریم ورک بالا رو میده کلا همیشه اولین نوع بلایا در دنیا بر سر من نازل میشه. همچین چیزی تو هیچ جای نت ازش چیزی گفته نشده. یه ویندوز جدید همین ماه دانلود کردم یه ریپایر کنم بینم درست میشه.
    شمااصلا نیازی به remove wat نداری شما کرک ویندوزبا برنامه MBR Regenerator اول پاک کنید همونطورکه توضیح دادم بعدشم از اون برنامه Windows Loader برای کرک کردن ویندوز استفاده کنیدخیلی ساده .

7. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

الان ساعت 2 نصف شبه و من فشارم رو 200 اتمسفر هست. کاملا سالم و امن و امان و عاری از هرگونه ویروسن. کلی این در و اون در زدم تا یه دی وی دی ویندوز 7 نصفه شبی پیدا کردم. زدم واسه ریپایر دیدم اصلا ویندوزی پیدا نمیکنه تا ریپیر کنه. درایو سی که ویندوز توش نصب بود از حالت اکتیو خارج شده. صفحه بی رنگ نحسی رو که حاکی از از کار افتادن ویندوز بود ببینم. رفتم 50 تا کرک آوردم یه دونش جواب نداد. با هزار بدبختی یه اکسپلورر اورژانسی اجرا کردم تا به کرکها دسترسی پیدا کنم. من که کلا قاطی کردم و اعصاب معصاب فرت ... . فقط حرف تعویض ویندوز نباشه که ویندوز آکبند سفارشی شده هست. کلا همیشه اولین نوع بلایا در دنیا بر سر من نازل میشه. همچین چیزی تو هیچ جای نت ازش چیزی گفته نشده.
    شما اگه از اوبونتو یا مینت استفاده کنی دیگه هیچ کدوم از این مشکلات رو نداری.

9. این کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شمااصلا نیازی به remove wat نداری شما کرک ویندوزبا برنامه MBR Regenerator اول پاک کنید همونطورکه توضیح دادم بعدشم از اون برنامه Windows Loader برای کرک کردن ویندوز استفاده کنیدخیلی ساده .
    پس من چی میگم؟؟! اولا من اصلا تابحال کرک نکرده بودم. ری جنریتور رو رو اجرا کردم ریست شد اما کرک نمیشه. همه کرکرها ارور میدن. کرک داز هم که شما میگی میگه نمیتونم کرک کنم. کلا هل راهی که فکرشو بکنی رفتم. بیخیال برم یه ویندوز جدید نصب کنم.

شما اگه از اوبونتو یا مینت استفاده کنی دیگه هیچ کدوم از این مشکلات رو نداری.
    والا نمیدونم. اینقد به ویندوز عادت کردیم. مینت دیگه چیه؟

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من هم عادت کرده بودم ولی خیلی زود همه چی درست شد.

مینت هم یه چیزیه مثل اوبونتو که به نظرم از اون بهتره.

12. این کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •