تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: Re: مشاوره خرید سیستم صوتی تا 600 700

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

قیمت من ندارم چون تو کار خرید و فروش نیستم
    اون واتیم که رو کامپات هست برای هر یک عدد مید بیس و تویوترش هست یعنی شما باید یه آمپ بگیری که رو 4 اهم حداقل 4 تا 100 وات بده مثل همون X41 کنوود اون آمپهایی هم که گفتی شناختی ازشون ندارم اما تا اونجا که میدونم کارخونه JVC وکنوود یکی هست اما کنوود تخصصی تر تو ضمینه محصولات CAR AUDIO کار میکنه
    وات RMS مهمه شما باید وات بلندگو با خروجی آمپت و اهمشون یکی باشه.اگه وات آمپ بیشتر باشه که بهتر هم هست.آمپتو حتما عوض کن
    آره بعد از ظهر میرم عوض میکنم
    احتمالا همین JVC 9004 رو بردارم
    آخه X41 گرون در میاد

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

بچه ها من پیش چندتا نصاب رفتم همشون گفتم این 8401 خیلی عالیه و کامپات هم راحت جواب میده الکی نرو X41 بگیر 320 تومن !
    یه آمپ 9105 مونو هم بگیر واسه سابت(ساب Infinity 1260)
    منم حالا رفتم اون 8401 رو پس دادم !

.

ساب Infinity 1260 چطوره ؟
    اینو شنبدم خیلی بهتر از Kenwood 1224 یا Kenwood 3000 یا JBL 1000 هست که دنبالشون بودم آره؟
    آمپ هم 9105 گفتن با این عال میشه بعدا میتونی یه ساب 12 دیگه هم راه بندازی !
    خوبه؟

داره خودمونی میشه aligolshani66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

10

اگه چیزه دیگه ای میگفتن تعجب داشت! خودت واتارو که گفت (بلندگو و آمپت رو 4 اهم) مقایسه کن ببین کی درست میگه!
    ساب خوبیه و اگه یدونش رو میندازی همون 8105 کافیه
    اما با توجه به اینکه شما بعد درایو درست کامپات 400 وات داری و صدای بیس قوی ونرم میخوای حداقل باید 600 تا ساب داشته باشه تا راضیت کنه.یعنی حداقل 2 تا از این سابها رو میخوای.به نظر من یه x41 بگیر با یه 9105 انقدرم دل دل نکن.سابم من میگم HX300D بگیر راضیت نکرد خودم ازت میخرم! البته یا باکس اساسی میخواد
    ولی باز هم میگم آمپهای کنوود حرفه ای نیستند حتی اینها که گفتم و یعنی حرفه ای ترینشون هستند
    یا ساند استریم REF4.760 و REF1.500 یا هرتز بگیر.بچه هایی که حرفه ایند و تست کردن میدونند که کننود اصلا در حد واندازه اینها یا DLS و JBL و ALPINE نیست.اما اگه بودجت نمیرسه همون کننودا که گفتم وردار زیادم بهش گیر نده راسه پولی که دادی آش بهت میده!

4. این کاربر از aligolshani66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

اگه چیزه دیگه ای میگفتن تعجب داشت! خودت واتارو که گفت (بلندگو و آمپت رو 4 اهم) مقایسه کن ببین کی درست میگه!
    ساب خوبیه و اگه یدونش رو میندازی همون 8105 کافیه
    اما با توجه به اینکه شما بعد درایو درست کامپات 400 وات داری و صدای بیس قوی ونرم میخوای حداقل باید 600 تا ساب داشته باشه تا راضیت کنه.یعنی حداقل 2 تا از این سابها رو میخوای.به نظر من یه x41 بگیر با یه 9105 انقدرم دل دل نکن.سابم من میگم HX300D بگیر راضیت نکرد خودم ازت میخرم! البته یا باکس اساسی میخواد
    ولی باز هم میگم آمپهای کنوود حرفه ای نیستند حتی اینها که گفتم و یعنی حرفه ای ترینشون هستند
    یا ساند استریم REF4.760 و REF1.500 یا هرتز بگیر.بچه هایی که حرفه ایند و تست کردن میدونند که کننود اصلا در حد واندازه اینها یا DLS و JBL و ALPINE نیست.اما اگه بودجت نمیرسه همون کننودا که گفتم وردار زیادم بهش گیر نده راسه پولی که دادی آش بهت میده!
    حرف شما درسته
    منم روی کاغذ میگم که یه آمپ که 4 تا 100 تا میده باید بندازم ولی با چندتا نصاب صحبت کردم میگن همون 8401 خیلی عالی جواب میده ، میگفت من یه جفت 6975 رو با یه ساب با این آمپ راه انداختم
    HX300D گرون میشه باباکسش
    یه فروشگاه توی توپخونه بود که آمپ های DLS داشت ، یکیشون که مدلش X-D40 Digital بود 4 تا 100 تا میداد و نوشته بود که اصل تایوان هست(فروشگاه جبار)
    آمپ های ساند استریم هم میگن خوب نیست
    یه مدل اینفینیتی هم هست که 4 تا 100 تا میده قیمتشم قکنم 180 90 بود فکنم 7541 بود مدلش
    نمیدونم چه کنم تصمیم گرفم برم دوباره همون 8401 رو بگیرم با یه 9501 که میگین ضعیفه
    X41 بگیرم با یه 9501 خرجم خیلی میره بالا

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قیمت من ندارم چون تو کار خرید و فروش نیستم
    اون واتیم که رو کامپات هست برای هر یک عدد مید بیس و تویوترش هست یعنی شما باید یه آمپ بگیری که رو 4 اهم حداقل 4 تا 100 وات بده مثل همون X41 کنوود اون آمپهایی هم که گفتی شناختی ازشون ندارم اما تا اونجا که میدونم کارخونه JVC وکنوود یکی هست اما کنوود تخصصی تر تو ضمینه محصولات CAR AUDIO کار میکنه
    وات RMS مهمه شما باید وات بلندگو با خروجی آمپت و اهمشون یکی باشه.اگه وات آمپ بیشتر باشه که بهتر هم هست.آمپتو حتما عوض کن
    بچه ها من پیش چندتا نصاب رفتم همشون گفتم این 8401 خیلی عالیه و کامپات هم راحت جواب میده الکی نرو X41 بگیر 320 تومن !
    یه آمپ 9105 مونو هم بگیر واسه سابت(ساب Infinity 1260)
    منم حالا رفتم اون 8401 رو پس دادم !

.

ساب Infinity 1260 چطوره ؟
    اینو شنبدم خیلی بهتر از Kenwood 1224 یا Kenwood 3000 یا JBL 1000 هست که دنبالشون بودم آره؟
    آمپ هم 9105 گفتن با این عال میشه بعدا میتونی یه ساب 12 دیگه هم راه بندازی !
    خوبه؟
    حرف شما درسته
    منم روی کاغذ میگم که یه آمپ که 4 تا 100 تا میده باید بندازم ولی با چندتا نصاب صحبت کردم میگن همون 8401 خیلی عالی جواب میده ، میگفت من یه جفت 6975 رو با یه ساب با این آمپ راه انداختم
    HX300D گرون میشه باباکسش
    یه فروشگاه توی توپخونه بود که آمپ های DLS داشت ، یکیشون که مدلش X-D40 Digital بود 4 تا 100 تا میداد و نوشته بود که اصل تایوان هست(فروشگاه جبار)
    آمپ های ساند استریم هم میگن خوب نیست
    یه مدل اینفینیتی هم هست که 4 تا 100 تا میده قیمتشم قکنم 180 90 بود فکنم 7541 بود مدلش
    نمیدونم چه کنم تصمیم گرفم برم دوباره همون 8401 رو بگیرم با یه 9501 که میگین ضعیفه
    X41 بگیرم با یه 9501 خرجم خیلی میره بالا
    سلام محسن جان و علی جان
    من نظرم رو خدمت شما(محسن عزیز)تلفنی عرض کردم.یه توضیح کوتاه هم اینجا برای اون دسته از دوستانی که سری دایچی و انرژی برند هرتز رو تهیه میکنن بدم. دوستان این دو سری خصوصا دایچی برای درایو شدن نیاز به آمپلیفایر ندارن و بهتره با خود پخش بسته بشن.چون احتمال آسیب دیدن تیوترها در صورت استفاده از آمپلیفایر قوی هست. لذا پیشنهاد میکنم یا آمپ نبندید یا اگر از آمپلیفایر میخواهید استفاده نمائید یه آمپ سبک تهیه نمائید.ضمنا Sensسری انرژی هم بالاست و بیانگر استفاده از آمپلیفایر سبک و کم توان میباشد.

7. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

یعنی همون 8401 جواب میده ؟
    بخدا گیج شدم ئیگه مغزم جواب نمبده

9. این کاربر از mohsenking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره محسن جان. چرا گیج شدی؟خیلی سخت میگیری!شما که نمیخواهی هزینه بالائی رو متحمل بشی،اگر دیدی جوابگو نیست با کمی ضرر آمپت رو میفروشی و یه امپ قویتر میگیری.البته من مطمئن هستم که چنین کاری رو نمیکنی.

11. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aaarrraaassshhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

داداش اصلا 1 کاریم میتونی کنی البته این 1 پیشنهاده.
    به جا اسپیکر عقب برو 1 کامپ مثل همین بردار 8401 هم سر جاش میمونه چون کامپات 60 وات بسشه.
    1 امپ مونو میخری با1 ساب حله دیگه.
    باز خودت میدونی.

13. این کاربر از aaarrraaassshhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

داداش اصلا 1 کاریم میتونی کنی البته این 1 پیشنهاده.
    به جا اسپیکر عقب برو 1 کامپ مثل همین بردار 8401 هم سر جاش میمونه چون کامپات 60 وات بسشه.
    1 امپ مونو میخری با1 ساب حله دیگه.
    باز خودت میدونی.
    الانم همین دوجفت کامپوننت رو برداشتم دیگه
    مگه کامپها 100 تا نمیخواد پس چطوره 60 تا بسشه ؟ مگر اینکه 100 که روش زده الکی باشه !
    شما فکنم 165 داری با آمپ 8401 درسته ؟ راضی هستی ؟

15. این کاربر از mohsenking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

میگم اگه اینفینیتی 7541 بگیرم خوبه واسه کامپ ها ؟
    مونو هم 9105 بگیرم
    چطوره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •