تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 64

نام تاپيک: Re: مشاوره خرید سیستم صوتی تا 600 700

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام به همگی
    بابا بازار که آشفته هست اونم بدجور
    باورت شاید نشه اما قیمت بدتر از این میشه ولی بهتر نمیشهاینم شانس ما ها هست.
    این ساب رو میشه دقیق با مشخصات معرفی کنید. تو این بازار از همه چیز یه تقلبی فتوکپی اصل هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجارو یه نگاه بنداز این سیس منه
    من اینارو همه رو خورد خورد جمع کردم حدودچند سال جمع کردم از همه قطعات هم راضیم.

با این وضعیت بازار فکنم قید سیستم رو بزنم !! خدا بزرگه بابا اینجوری نگو جور میشه داداشم.

یه نفر ندیدم باید دلسوزانه یه سیستم پیشنهاد یده همه میخوان جنس خودشونو آب کنن !
    به خدا گیج شدم اساسی! والا من الان حدود چند ساله اینجا میام تا الان آدم سودجو ندیدم!!اینجا به دلیل اینکه بچه ها همه به سیستم در یه سطح تقریبا نگاه میکنند کسی فکر تو پاچه کردن نیست چون همه یه جورند برا سیس جمع کردن یادمه یکی 2 سال پیش یکی اومده بود میگفت با 300 تومن یه سیس معرفی کنید. سیس از نظر این بنده خدا یه اسپیکر و یه هدیونیت بود .اما سیستم بحث و مباحثی داره که هرکسی نمیتونه تا تحش بره!!!!!!!!!

بیخیال سرتو درد آوردم رفیق به نظر من شما ببین حمید چی میگه ایشون یه جورایی استاد من و انجمن p30هست بهترین پیشنهادو بهتون میده.

2. 3 کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

والا من که فعلا رسیدم یه اینا :
    رو دری های جلو : ESK 165L
    طاقچه عقب : HCX 690
    یه آمپ 4 کانال Kenwood 9405 واسه دوتای بالایی
    یه ساب Kenwood 1224 یا Kenwood 3000 و یه آمپ دو کانال مونو واسه ساب (هنوز نمیدونم چی خوب و به صرفه هست فکنم JBL بگیرم چون کنوود 250 اینا در میاد برام)
    هد یونیت رو هم تهیه کردم :Pioneer 9350
    Last edited by mohsenking; 26-02-2012 at 10:56.

داره خودمونی میشه aaarrraaassshhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

یه ساب Kenwood 1224 یا Kenwood 3000 و یه آمپ دو کانال مونو واسه ساب (هنوز نمیدونم چی خوب و به صرفه هست فکنم JBL بگیرم چون کنوود 250 اینا در میاد برام)
    خوب به سلامتی
    از برند هرتز چیزای خوبی انتخاب کردی فقط به حمید آقا که نمایندگیو معرفی کنه بری از اونجا بخری هم مطمن تره هم گارانتی داره چون اینا fakesh تو بازار بیداد میکنه در مورده قیمتم میتونه تخفیف بگیره.
    هد یونیتت خوبه و 3تا خروجی rca داره که از نظر صدا هیچی کم نداری.
    واسه سابو آمپم از حمید آقا کمک بگیر
    سیستمم که بستی عکساشو بذار که فیض ببریم.

5. 2 کاربر از aaarrraaassshhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض mohsenking

سلام محسن جان
    قيمت گرفتي؟به من بگو ببينم چقدر ميتونم برات كم كنم.
    اسپيكر 690 اسپيكر فوق العاده ايه منتها بايد با آمپ خوب بسته بشه تا صداش در بياد.مثل آديسان.در غير اينصورت صداي واقعيش رو نميتوني بشنوي مثل 6975 كه با 3400T هم اقايون نصابها ميبستم و مشتري ميگفت عجب BASS دارهولي ولوم رو كه بالا ميبريم صدا تيوترهاش جيغ ميشه.اين هم داستانش همونطوره.
    اين اسپيكر 130 وات RMS هست.شما بايد 130-150 وات بهش بدي تا درايو بشه وگرنه پولتون رو دور ريختيد.
    برعكسش ESK 165 با توجه به نوع طراحي و متريالش بدون آمپليفاير درايو ميشه و اگر بخواهيد با آمپليفاير ببنديد نياز به يه آمپليفاير سبك داريد.مثلا 50-60 وات.
    در مورد JBL هم چون ديگه شركتي وارد نميشه Fake ش فراونه.حواست به ارزون فروشها باشه. هيچ ارزوني بي حكمت نيست.
    دركل براي هرتز اصلي من در خدمت دوستان هستم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hamidR15; 26-02-2012 at 13:43.

داره خودمونی میشه aligolshani66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عجججججججب 2 روز نبودیم ببین چه خبر شده!
    هرتز خوبه.به نظرم یه جفت کامپ سری HIGH ENERGY بگیری با سابش هم برای دنیات کافیه هم آخرتت!
    مثلا کامپ HSK165 بنداز با ساب HX250 یه آمپ HDP4 هم برای درایوش کافیه.اون پخشم که گفتی خوبه و به قولی صداش زیاد پایونییری نیست اما تنظیماتش کمه.
    این سیستم که گفتم کیفیتش تضمین شدست.قدرتشم میشه 250 وات کامپ و 450 وات ساب با کیفیت.نمیخواد برای عقب چیزی ببندی البته اگر اکثر مواقع عقب کسی نیست اینجوری با همون پول یه کامپ با کیفیت و با قدرت میگیری هم تنظیمش راحتره هم صدا یک دست تر و دلنشین تره.خواستی بعد مثلا میتونی HCX690 برا عقب بگیری و به همین آمپ وصل کنی و یه آمپ برای سابتم بگیری.راستی آمپ و ساب و کامپ رفرنس ساندم بگیری خوبه
    من خودم HDP1 و HDP4 و HSK165XL و HX300D دارم.تورنج قیمتی خودشون جز بهترینان
    Last edited by aligolshani66; 26-02-2012 at 22:20.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

یکم دیر گفتین دیگه گرفتم
    راستش یکم به پیشنهاد شما فکر کرده بودم به یه جفت کامپوننت HSK 165 با یه ساب
    ولی چون دنبال کیفیت و وضوح صدا بودم به جای یه کامپ HSK165 دوتا ESK 165L گرفتم که صدای استریو داشته باشم
    آمپ هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم
    .
    الان فقط مونده یه ساب باکس با آمپش که دیگه توی این یکی موندم
    اینارو شنیدم خوبه (به ترتیب):
    Kenwood 1224
    Kenwood 3000
    JBL 1000

من بیس نرم و ویبره میخوام که خیلیم قوی باشه

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکم دیر گفتین دیگه گرفتم
    راستش یکم به پیشنهاد شما فکر کرده بودم به یه جفت کامپوننت HSK 165 با یه ساب
    ولی چون دنبال کیفیت و وضوح صدا بودم به جای یه کامپ HSK165 دوتا ESK 165L گرفتم که صدای استریو داشته باشم
    آمپ هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم
    .
    الان فقط مونده یه ساب باکس با آمپش که دیگه توی این یکی موندم
    اینارو شنیدم خوبه (به ترتیب):
    Kenwood 1224
    Kenwood 3000
    JBL 1000

من بیس نرم و ویبره میخوام که خیلیم قوی باشه
    سلام محسن جان خوبي؟
    با توجه به سليقه ات تو موزيك من فكر ميكنم فقط همون Alpine Type R جوابتون رو بده.اگر 15 رو بتوني بگيري كه شاهكاره ولي همونطور كه گفتم كابل كشي،باطري و آمپليفاير قوي رو بايد در نظر داشته باشي.Low Bass اساسي فقط R اونم "15البته باكس هم خيلي موثره. 15 نياز به باكس بزرگ داره 90-100 ليتر من 72 ليتر داشتم ولي بازم كوچيك بود.فركانس تيونت هم نيايد بالاتر از 30 باشه.

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

عجججججججب 2 روز نبودیم ببین چه خبر شده!
    هرتز خوبه.به نظرم یه جفت کامپ سری HIGH ENERGY بگیری با سابش هم برای دنیات کافیه هم آخرتت!
    مثلا کامپ HSK165 بنداز با ساب HX250 یه آمپ HDP4 هم برای درایوش کافیه.اون پخشم که گفتی خوبه و به قولی صداش زیاد پایونییری نیست اما تنظیماتش کمه.
    این سیستم که گفتم کیفیتش تضمین شدست.قدرتشم میشه 250 وات کامپ و 450 وات ساب با کیفیت.نمیخواد برای عقب چیزی ببندی البته اگر اکثر مواقع عقب کسی نیست اینجوری با همون پول یه کامپ با کیفیت و با قدرت میگیری هم تنظیمش راحتره هم صدا یک دست تر و دلنشین تره.خواستی بعد مثلا میتونی HCX690 برا عقب بگیری و به همین آمپ وصل کنی و یه آمپ برای سابتم بگیری.راستی آمپ و ساب و کامپ رفرنس ساندم بگیری خوبه
    من خودم HDP1 و HDP4 و HSK165XL و HX300D دارم.تورنج قیمتی خودشون جز بهترینان
    سلام علي جان خوبي گلم؟كجائي كم پيداشدي؟
    آقا MW12 رو بستين؟صداش چطوره؟

10. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چیزای خوبی خریدی مبارک باشه.فقط نصب اساسی میتونه صداشون رو نشون بده.درضمن آمپت برای کامپات ضعیفه چون نهایتا 40*60W میده(که میدونم اونم نمیده!) اما این کامپا شما حداقل یه کنوودX41 میخواد تا صداش دربیاد یعنی 4*100W.اما اگه میتونی برو با هرتز EP4X یا HDP4 عوض کن چون هرتز جز محصولات الکترومدیاست که محصولات به نام ادیسان و هرتز و کانکشن جز بهترینهای دنیاست.
    والا تا اونجایی که من کار کردمو میدونم کنودا در حد متوسط هستن از لحاظ کیفیت حالا میخواد 3013 باشه یا 1224
    برای شما اول کیکر CVX124 بعد هرتز HX300D و بعد هم ساند R1 رو تجویز میکنم!

---------- Post added at 08:57 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

بههههههه حمید جان سلام مخلصم داداش چطور مطوری ؟ ایام به کام هست؟
    والا زیاد دیگه اینجا نمیام اکثر بچه هایی قدیمی و حرفه ایم اومدن تو SS
    راستش نه باکسشو به وحید دادم گفته تموم شده اما هنوز نفرستاده می خوام بندازمش تو یه باکس 70 لیتری تیون 36

12. 2 کاربر از aligolshani66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

چیزای خوبی خریدی مبارک باشه.فقط نصب اساسی میتونه صداشون رو نشون بده.درضمن آمپت برای کامپات ضعیفه چون نهایتا 40*60W میده(که میدونم اونم نمیده!) اما این کامپا شما حداقل یه کنوودX41 میخواد تا صداش دربیاد یعنی 4*100W.اما اگه میتونی برو با هرتز EP4X یا HDP4 عوض کن چون هرتز جز محصولات الکترومدیاست که محصولات به نام ادیسان و هرتز و کانکشن جز بهترینهای دنیاست.
    والا تا اونجایی که من کار کردمو میدونم کنودا در حد متوسط هستن از لحاظ کیفیت حالا میخواد 3013 باشه یا 1224
    برای شما اول کیکر CVX124 بعد هرتز HX300D و بعد هم ساند R1 رو تجویز میکنم!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
    توان RMS w : 100
    توان MAX w : 200
    .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
    60W x 4 at 4ohms [20-20kHz 0.08% THD] 4 Channel mode
    90W x 4 at 2ohms [1kHz 0.8% THD]

یعنی ضعیفه ؟ من از هرکی پرسیدم گفتن قویه زیادشم هست !

یه سوال وقتی زده RMS 100 یعنی جفت باندا 100 هست یعنی تک تک میشه 50 ؟

.

آقا زنگ زدم برم عوضش کنم یه JVC 6604 یا JVC 9004 بگیرم خوبه ؟
    X41 الان چنده ؟
    Last edited by mohsenking; 27-02-2012 at 11:12.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

قیمت من ندارم چون تو کار خرید و فروش نیستم
    اون واتیم که رو کامپات هست برای هر یک عدد مید بیس و تویوترش هست یعنی شما باید یه آمپ بگیری که رو 4 اهم حداقل 4 تا 100 وات بده مثل همون X41 کنوود اون آمپهایی هم که گفتی شناختی ازشون ندارم اما تا اونجا که میدونم کارخونه JVC وکنوود یکی هست اما کنوود تخصصی تر تو ضمینه محصولات CAR AUDIO کار میکنه
    وات RMS مهمه شما باید وات بلندگو با خروجی آمپت و اهمشون یکی باشه.اگه وات آمپ بیشتر باشه که بهتر هم هست.آمپتو حتما عوض کن

15. این کاربر از aligolshani66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •