تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 201 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2006

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو از 10 تا 20 میلیون تومان

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

اگه بتونم؟؟ یعنی جی؟؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان به نظرتون چه بلایی سر قیمت تیپ 2 میاد؟؟؟ ما میخوایم یه تیپ2 واسه اردیبهشت یا خرداد بگیریم نمیدونیم ایا با این شایعات و صحبت هایی که میشه ایا میشه ما ماشین رو بگیریم یا نه؟؟؟ الان نمایندگی زده 14800 !به نظرتون تا اون موقع چطور میشه قیمتش؟؟

این روزها تیپ 2 تا قیمت 16.5 میلیون تومان هم خرید و فروش شد.
    اگر الان شرکت 14.8 میلیون تومان میده بعد از عید بین 15 تا 15200000 تومان گرون تر میشه
    در مورد قیمت های بعد از عید حرفی نمیشه زد چون متاسفانه خودروسازان
    هر چقدر که دلشون بخواد گرون میکنن یا ارزون میکنن.
    باید صبر کنیم.

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا ایران خودرو خیلی نامرده !!! آخه خدایی 206 چی داره که آنقدر گرونش کردن؟ تنها چیزی که هست اینه که جوون پسنده و طرفدار زیاد داره یعنی ماشینیه که حتی 20 سال دیگه هم مطمئنم بازم از مد نمی افته. اما متاسفانه سیاست فروش تو این مملکت همینه. هر چی ماشین بهتر باشه شرایط خریدشو سخت تر می کنن. مثلا سایپا فقط شرایط فروشش برای مدل SL که حتی هیدرولیک هم نیست. اما نامردا حتی یه مورد شرایط وام و چک برای پراید SX نمی ذارن. نمیخوام 206 رو با پراید مقایسه کنم. مثال زدم. یا مثلا تندر 90 که فقط نقد میفروشن. یا ریو که اونم نقد بود. البته یه جورایی حق هم دارن چون اگه بیاد sx رو شرایط دار بده که دیگه SL رو دستش باد میکنه. بجای انیکه بیاد کلا محصولاتشو هیدرولیک کنه و تولید محصولات غیر هیدرولیک رو متوقف کنه اینجوری با مردوم تا میکنه.

چند تا سوال دارم.
    1. ال نود که دوستان پیشنهاد دادن چطوری میشه با 11 تومن خرید ؟؟؟؟ منظورم اینه که من دیگه 1 ریالم نمیتونم سر یا قسط بدم. آخررش 11 تومن دارم که کلی هم قسط رومه. اگه میشه راهنمایی کنید. یادمه قرار بود این ماشین با قیمت ارزون عرض بشه. چند سال بحث بود. هر وقت مینشستی پای تلویزیون هی تند تندر می کردن. آخرشم به هیچ کدوم از وعده هاشون عمل نکردن. خدایی زشت نیست من فوق لیسانس مملکت که 20 سال درس خوندمو از بهترین دانشگاه با بالاترین معدل فارغ التحصیل شدم بعد کلی این درو اوندر زدن کاری پیدا کردم که حتی نمیتونم بعد از 2.5 سال کار کردن و یه عمر انتظار یه پراید بخرم؟؟؟ اون وقت طرف از صبح تو خیابون وله پشت بهترین ماشین میشینه؟؟ برای یکی مثل من که کل زندگیم حسرت این 4 تیکه آهنو کشیدم خیلی سخته. اما معمولا کسی حس و حال منو درک نمیکنه. البته توقع هم ندارم درک کنن. مردم خودشون 1000 تا مشکل دارن. بگذریم.

2. اگه پراید SL بگیرم. مثلا 131 یا 132 SL میشه روش سیستم هیدرولیک نصب کرد؟ یعنی میخوام بگم مثل فابریک کارخونه میشه؟ یا مثل گاز سوز کردن ماشینه که یه خط در میون ریپ میزنه و خاموش میشه. اینو پرسیدم چون ممکنه نتونم اون 7 تومنو جور کنم. یعنی مجبورم با 3 تومن قسطی از سایپا بگیرم. هزینه هیدرولیک کردن چقدره؟

3. 206 تیپ 3 ترمز ABS داره؟؟؟ و موتورش چی؟؟ مثلا 206 تیپ 3 سال 85 ABS با کیفیت داره؟ موتورش TU3 یا TU3 new ؟

رو 206 تیپ 2 که ABS نداره میشه نصب کرد؟ هزینه اش چقدر؟ کاراییش خوبه؟ یا نه فقط اسمش اینه؟

در آخر هم ممنونم از همه دوستان که وقت میذارن پستو میخونن و جواب میدن.

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

واقعا ایران خودرو خیلی نامرده !!! آخه خدایی 206 چی داره که آنقدر گرونش کردن؟ تنها چیزی که هست اینه که جوون پسنده و طرفدار زیاد داره یعنی ماشینیه که حتی 20 سال دیگه هم مطمئنم بازم از مد نمی افته. اما متاسفانه سیاست فروش تو این مملکت همینه. هر چی ماشین بهتر باشه شرایط خریدشو سخت تر می کنن. مثلا سایپا فقط شرایط فروشش برای مدل SL که حتی هیدرولیک هم نیست. اما نامردا حتی یه مورد شرایط وام و چک برای پراید SX نمی ذارن. نمیخوام 206 رو با پراید مقایسه کنم. مثال زدم. یا مثلا تندر 90 که فقط نقد میفروشن. یا ریو که اونم نقد بود. البته یه جورایی حق هم دارن چون اگه بیاد sx رو شرایط دار بده که دیگه SL رو دستش باد میکنه. بجای انیکه بیاد کلا محصولاتشو هیدرولیک کنه و تولید محصولات غیر هیدرولیک رو متوقف کنه اینجوری با مردوم تا میکنه.

چند تا سوال دارم.
    1. ال نود که دوستان پیشنهاد دادن چطوری میشه با 11 تومن خرید ؟؟؟؟ منظورم اینه که من دیگه 1 ریالم نمیتونم سر یا قسط بدم. آخررش 11 تومن دارم که کلی هم قسط رومه. اگه میشه راهنمایی کنید. یادمه قرار بود این ماشین با قیمت ارزون عرض بشه. چند سال بحث بود. هر وقت مینشستی پای تلویزیون هی تند تندر می کردن. آخرشم به هیچ کدوم از وعده هاشون عمل نکردن. خدایی زشت نیست من فوق لیسانس مملکت که 20 سال درس خوندمو از بهترین دانشگاه با بالاترین معدل فارغ التحصیل شدم بعد کلی این درو اوندر زدن کاری پیدا کردم که حتی نمیتونم بعد از 2.5 سال کار کردن و یه عمر انتظار یه پراید بخرم؟؟؟ اون وقت طرف از صبح تو خیابون وله پشت بهترین ماشین میشینه؟؟ برای یکی مثل من که کل زندگیم حسرت این 4 تیکه آهنو کشیدم خیلی سخته. اما معمولا کسی حس و حال منو درک نمیکنه. البته توقع هم ندارم درک کنن. مردم خودشون 1000 تا مشکل دارن. بگذریم.

2. اگه پراید SL بگیرم. مثلا 131 یا 132 SL میشه روش سیستم هیدرولیک نصب کرد؟ یعنی میخوام بگم مثل فابریک کارخونه میشه؟ یا مثل گاز سوز کردن ماشینه که یه خط در میون ریپ میزنه و خاموش میشه. اینو پرسیدم چون ممکنه نتونم اون 7 تومنو جور کنم. یعنی مجبورم با 3 تومن قسطی از سایپا بگیرم. هزینه هیدرولیک کردن چقدره؟

3. 206 تیپ 3 ترمز ABS داره؟؟؟ و موتورش چی؟؟ مثلا 206 تیپ 3 سال 85 ABS با کیفیت داره؟ موتورش TU3 یا TU3 new ؟

رو 206 تیپ 2 که ABS نداره میشه نصب کرد؟ هزینه اش چقدر؟ کاراییش خوبه؟ یا نه فقط اسمش اینه؟

در آخر هم ممنونم از همه دوستان که وقت میذارن پستو میخونن و جواب میدن.
    سلام. یک به یک جواب میدم.

1. با 11 میلیون تومان میتونید تندر 90 E1 مدل 86 اگر پیدا کنید.یا E0 هم میشه پیدا کرد.

2.پراید SL رو میشه روش هیدرولیک نصب کرد که حدود 400 هزار تومن هزینه داره.به هر حال هیدرولیک
    کارخونه همیشه مطمئن تر هست.

3.پزو 206 تیپ 3 دارای موتور 1400 CC با 8 سوپاپ هست و ABS هم داره.
    روی 206 تیپ 2 که ABS نداره هم میشه ABS نصب کرد مشکلی نیست.

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

این روزها تیپ 2 تا قیمت 16.5 میلیون تومان هم خرید و فروش شد.
    اگر الان شرکت 14.8 میلیون تومان میده بعد از عید بین 15 تا 15200000 تومان گرون تر میشه
    در مورد قیمت های بعد از عید حرفی نمیشه زد چون متاسفانه خودروسازان
    هر چقدر که دلشون بخواد گرون میکنن یا ارزون میکنن.
    باید صبر کنیم.
    تا 16.5 میلیون خرید و فروش اونم تیپ 2؟؟؟؟

چه خبره؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

سلام. یک به یک جواب میدم.

1. با 11 میلیون تومان میتونید تندر 90 E1 مدل 86 اگر پیدا کنید.یا E0 هم میشه پیدا کرد.

2.پراید SL رو میشه روش هیدرولیک نصب کرد که حدود 400 هزار تومن هزینه داره.به هر حال هیدرولیک
    کارخونه همیشه مطمئن تر هست.

3.پزو 206 تیپ 3 دارای موتور 1400 CC با 8 سوپاپ هست و ABS هم داره.
    روی 206 تیپ 2 که ABS نداره هم میشه ABS نصب کرد مشکلی نیست.

روی تیپ 2 ABS نیست؟؟؟ کی گفته؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

تا 16.5 میلیون خرید و فروش اونم تیپ 2؟؟؟؟

چه خبره؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

روی تیپ 2 ABS نیست؟؟؟ کی گفته؟؟؟

دوست من.
    پست ها رو با دقت بخونید.
    دوستمون گفتن روی 206 هایی که ABS ندارن ( منظور مدل 87 به پایین هست ) میشه
    ABS نصب کرد منم گفتم بله میشه.
    منظور شما 206 های الان هست که ABS دارن.

7. 3 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام. میخواستم از دوستان بپرسم که بین سمند xu7 و 206 تیپ 2 و تندر به ترتیب کدامیک از نظر هزینه نگهداری ( تعمیرات، قطعات، لاستیک و...) کمتر و بیشتر هستند؟
    ممنون

9. این کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

سلام. میخواستم از دوستان بپرسم که بین سمند xu7 و 206 تیپ 2 و تندر به ترتیب کدامیک از نظر هزینه نگهداری ( تعمیرات، قطعات، لاستیک و...) کمتر و بیشتر هستند؟
    ممنون
    از نظر هزینه از کمتر به بیشتر
    سمندxu7 بعد 206 بعد تندر!
    از نظر طول عمر قطعات
    تندر و 206 تغریبا تو یک اندازه بعد هم سمند xu7

11. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

ممنون
    1. سمند کمترین
    2. تندر
    3. 206 بیشترین

13. 2 کاربر از Amin-Nasim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام:

من یه 206 تیپ 2 دارم.مدل 91-----رنگ مشکی-صفر------به نظر شما بفروشمش یا وایستم؟

قیمتش چه جوریاست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •