تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 99 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 989

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو تا 10 میلیون تومان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام . الان 206 حدود 10 ميليون چه تيپ و مدلي به نظرت گير مياد؟ و آيا از نظر كارايي خوبه ؟(از لحاظ مسائل فني)
    تا 10 ميليون يه ماشين صفر بخرم يا 206 كاركرده.؟ ميخوام نهايت براي يك يا نهايت دو سال نگهش دارم و نميخوام بعدا تو فروشش خيلي ضرر كنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

ن يه ماشين مي خوام كار كرده نهايتا دو ميليون تومان كه مي خوام اون رو بسازم و به صورت تشريفاتي كنم

حتما در فيلم هاي تلويزيوني ديديد كه يك ماشين كه يه خرده دراز تر هم هستن و راننده داره و عقب اون به صورت تشريفاتي هست و براي مهمانان ويژه هست

حالا من مي خوام يه ماشين اينطوري كه نه اسمش رو مي دونم و نه مدلش رو بخرم و بسازمش براي اين كار

چي پيشنهاد مي كنيد؟؟؟

با تشكر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

يه سوال ديگه اينكه فرض كنيد ما يه ماشين قديمي داريم و مي خوايم رنگش رو عوض كنيم و يا يه موتور ديگه روش بزاريم

حالا آيا راهنمايي و رانندگي مجوز اين كار رو مي ده؟؟؟ فردار روز واسه بيمه شخص ثالث و بدنه مشكلي پيش نمياد؟؟؟

با تشكر

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام . الان 206 حدود 10 ميليون چه تيپ و مدلي به نظرت گير مياد؟ و آيا از نظر كارايي خوبه ؟(از لحاظ مسائل فني)
    تا 10 ميليون يه ماشين صفر بخرم يا 206 كاركرده.؟ ميخوام نهايت براي يك يا نهايت دو سال نگهش دارم و نميخوام بعدا تو فروشش خيلي ضرر كنم.

تا 10 میلیون تومان میشه فقط پراید رو صفر خرید.
    اما 206 تیپ 2 مدل 85 گیر میاد. اینکه از نظر فنی سالم باشه باید وقت بزارید
    تا بتونی 206 تمیز پیدا کنی. البته موقع خرید خودرو میشه ماشین رو به مکانیم نشون داد.
    اگر میخوای برای 2 سال نگهداری به نظر من 206 میتونه گزینه بهتر از پراید باشه
    به شرطی که مشکلی نداشته باشه.

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام محمد جان
    من هم قبلاً دوتا پراید داشتم، با هم فروختمشون! و با یک چرخ خوب، یک مدت چرخ سواری کردم!
    خداییش خیلی بیشتر از پراید حال می داد!!!

من یک پراید صفر از کارخانه گرفتم، بعد از سرویس اولیه چون دنده عقب بد جا می رفت برام صفحه کلاچ را عوض کردند !!! با گارانتی 12000 تومان
    تا سه ماه توی تمام نمایندگی های اصفهان و حومه که رفتم گفتند دنده عقبش خرابه و یا باید حدود 100$ خرجش کنی یا منتظر بمانی تا برات سفارش بدیم، بعد از 2 ماه بیاد و با گارانتی عوضش کنیم !!!
    من هم که از ماشین صفر نا امید شدم، بردمش پیش مکانیک ماشین قبلی خودم
    یک دور با پراید صفر زد و با تعویض واسکازین آشغال "فابریک کارخانه" که توی سرویس اولیه برام عوض نکرده بودند و بهم دروغ گفتن عوض کردیم، مشکل دنده عقب را حل کرد
    برای همین تا زنده ام و تو ایرانم دیگه ماشین صفر نمی خرم.

الان یک 206 حدود 10$ می خوام بخرم (البته بعد از عید نوروز 91، آخه الان قیمت ها الکی بالاست)
    بحث پولش تا 20$ هم مهم نیست ولی نمی خوام بیشتر از این خرج ماشین کنم
    206 تا چه مدلیش فرانسوی است؟
    از 206 های جدید خیلی ها ناراضی هستند.
    به نظرت تیپ 2 بخرم یا 1$ دیگه روش بزارم و تیپ 3 بخرم؟
    بعد از عید حدوداً با 10 میلیون تیپ 2 چه مدلی می تونم بخرم؟ تیپ 3 با 11$ چه مدلی میشه خرید؟
    به نظرت کدوم بهتره؟
    امکاناتش خیلی تفاوت داره؟
    Last edited by h622; 10-03-2012 at 01:49.

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام محمد جان
    من هم قبلاً دوتا پراید داشتم، با هم فروختمشون! و با یک چرخ خوب، یک مدت چرخ سواری کردم!
    خداییش خیلی بیشتر از پراید حال می داد!!!
    الان یک 206 حدود 10$ می خوام بخرم (البته بعد از عید نوروز، آخه الان قیمت ها الکی بالاست)
    به نظرت تیپ 2 بخرم یا 1$ دیگه روش بزارم و تیپ 3 بخرم؟
    بحث پولش تا 20$ هم مهم نیست ولی نمی خوام بیشتر از این خرج ماشین کنم
    تیپ 3 که دیگه تولید نمیشه
    ولی اگه نظر منو می خوای یه تیپ 5 کارکرده مدل 90 بگیر که برات بمونه

7. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تیپ 3 که دیگه تولید نمیشه
    ولی اگه نظر منو می خوای یه تیپ 5 کارکرده مدل 90 بگیر که برات بمونه
    سلام داش مهدی
    از راهنماییتون سپاسگزارم
    ولی شرایطم را برات میگم تا بعدش دوباره نظرت را بگی !
    من به همه قوانین احترام می ذارم به جز یکیش
    سرعت مجاز !!!
    توی یک سال قبل با پراید صفر! 18 مورد تصادف! اعم از تصادف با سانتافه تا تصادف با تیربرق در دنده عقب داشتم.
    اصلاً هم برام مهم نیست چه بلایی سر ماشین میاد، داغونش می کنم و بعد خرجش می کنم!
    فکر می کنم تا قبل از اینکه کاملاً فرهنگ رانندگی ام را اصلاح کنم، به خاطر ضرر کمتر نیاز به همون تیپ 2 داشته باشم!
    حالا چی پیشنهاد میکنی؟!
    در کل ماشینی که من سوارش میشم به نظر خودم بعد از من باید اسقاطش کرد.

به نظر خودم همون چرخ بهتره !!!
    البته اینم بگم که با موتور هم سابقه انواع و اقسام تصادفها را دارم، ولی خدا را شکر به دلیل تجربه زیاد تا حالا دست و پام سالم مونده
    با چرخ هم از روی یک پراید که ناگهانی جلوی من دوبله پارک کرد! بدون خوردن بهش پریدم! (از عقب پراید شیرجه زدم و جلوی پراید فرود اومدم!)
    البته اینها را گفتم فکر نکنی توی رانندگی ناشی هستم!
    تا حالا کلاً فقط توی یک تصادف مقصر بودم، اونم به خاطر عبور با موتور توی خ یک طرفه.
    رانندگی ام خوبه ولی متاسفانه شهرها خیلی شلوغغغغغغغغغغغغغ شده و راننده ناشی فراوان!
    من سال 84 با موتور بدون وجود لنت ترمز عقب، از خانه تا دانشگاه (دانشکده فنی مهاجر اصفهان) را در شلوغ ترین مسیر توی 12 دقیقه رکورد زدم !!!
    Last edited by h622; 10-03-2012 at 02:17.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داش مهدی
    از راهنماییتون سپاسگزارم
    ولی شرایطم را برات میگم تا بعدش دوباره نظرت را بگی !
    من به همه قوانین احترام می ذارم به جز یکیش
    سرعت مجاز !!!
    توی یک سال قبل با پراید صفر! 18 مورد تصادف! اعم از تصادف با سانتافه تا تصادف با تیربرق در دنده عقب داشتم.
    اصلاً هم برام مهم نیست چه بلایی سر ماشین میاد، داغونش می کنم و بعد خرجش می کنم!
    فکر می کنم تا قبل از اینکه کاملاً فرهنگ رانندگی ام را اصلاح کنم، به خاطر ضرر کمتر نیاز به همون تیپ 2 داشته باشم!
    حالا چی پیشنهاد میکنی؟!
    به نظر خودم همون چرخ بهتره !!!
    البته اینم بگم که با موتور هم سابقه انواع و اقسام تصادفها را دارم، ولی خدا را شکر به دلیل تجربه زیاد تا حالا دست و پام سالم مونده
    با چرخ هم از روی یک پراید که ناگهانی جلوی من دوبله پارک کرد! بدون خوردن بهش پریدم! (از عقب پراید شیرجه زدم و جلوی پراید فرود اومدم!)
    البته اینها را گفتم فکر نکنی توی رانندگی ناشی هستم!
    تا حالا کلاً فقط توی یک تصادف مقصر بودم، اونم به خاطر عبور با موتور توی خ یک طرفه.
    رانندگی ام خوبه ولی متاسفانه شهرها خیلی شلوغغغغغغغغغغغغغ شده و راننده ناشی فراوان!
    من سال 84 با موتور بدون وجود لنت ترمز عقب، از خانه تا دانشگاه (دانشکده فنی مهاجر اصفهان) را در شلوغ ترین مسیر توی 12 دقیقه رکورد زدم !!!
    دوست عزیز اگه مشکل شما اینه که باید بگم قیمت لوازم تیپ 5 با تیپ 2 فرقی نداره مگر اینکه خدایی نکرده جوری تصادف کنید که به موتور اسیب برسه.
    اما تیپ 5 خودروی بسیار بسیار تیزیه و هم شتابش زیر 10 ثانیه هست هم تا 200 تارو راحت پر میکنه که اگه نمیتونید با این شرایط کنار بیاید بهتره همون تیپ 3 رو بگیرید البته کارکرده مدل 89 یا 90 چون الان تولید نمیشه.
    ولی این رو هم بگم که تو این شرایط پول تو تیپ 5 هست چون که قراره 206 تولیدش قطع بشه قیمتش میره بالا و تیپ 5 بیشتر میره بالا و شاید تا بیستو کی دو تومن برسه

10. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز اگه مشکل شما اینه که باید بگم قیمت لوازم تیپ 5 با تیپ 2 فرقی نداره مگر اینکه خدایی نکرده جوری تصادف کنید که به موتور اسیب برسه.
    اما تیپ 5 خودروی بسیار بسیار تیزیه و هم شتابش زیر 10 ثانیه هست هم تا 200 تارو راحت پر میکنه که اگه نمیتونید با این شرایط کنار بیاید بهتره همون تیپ 3 رو بگیرید البته کارکرده مدل 89 یا 90 چون الان تولید نمیشه.
    ولی این رو هم بگم که تو این شرایط پول تو تیپ 5 هست چون که قراره 206 تولیدش قطع بشه قیمتش میره بالا و تیپ 5 بیشتر میره بالا و شاید تا بیستو کی دو تومن برسه
    از کی تولیدش قطع میشه؟
    می ترسم تیپ 5 بخرم، زیادی تند بره و به دیار باقی بپیوندم!!!
    چیزی نیست بشه رو ماشین بست و سرعت از 100 تا بالاتر نره؟
    آخه هنوز جوونم و آرزو دارم.
    تیپ 3 و 5 به جز موتور تفاوت دیگه ای داره؟
    من تند و تیز بودن برام مهم نیست، فقط چهارتا چرخ داشته باشه و من را ببره کافی است.
    اینم بگم که خودم تیپ 5 را دوست دارم ولی نمی خوام بیش از 10 یا 11 میلیون پول بدم.
    Last edited by h622; 10-03-2012 at 02:31.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از کی تولیدش قطع میشه؟
    می ترسم تیپ 5 بخرم، زیادی تند بره و به دیار باقی بپیوندم!!!
    چیزی نیست بشه رو ماشین بست و سرعت از 100 تا بالاتر نره؟
    آخه هنوز جوونم و آرزو دارم.
    بابا این چه حرفاییه شما میزنید
    اگه به این چیزا می خواین فکر کنید که خوب همه ی ماشین های داخلی نا ایمن هستند.
    اولا که خیالتون راحت تیپ 5 خودروی ایمنی هست (مگر اینکه 200 تارو باهاش پر کنید)
    بعد احتمالا تا پایان بهار 91 قطع میشه

13. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •