تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: آموزش استفاده از اکانت شبانه با user/pass متفاوت از روزانه، روی PC، لپتاپ و گوشی به صورت همزمان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آقا سلام خیلی ممنون واس کمک اولت... من یکاری کردم به جای اینکه 2 تا اکانت بسازم همون اکانت اولمو نگه داشتم چون من شبا فقط نیاز به خاموش روشن کردن مودم دارم برای استفاده از اینترنت شبانه... بعدشم اسکریپتو جوری تنظیم کردم که مودم فقط ریبوت شه ... بعد اینکه ریبوت شه من به اینترنت شبانه وصل میشم و دانلودا هم که خودشون شروع میشه نزدیکای صبحم خودشون قطع میشه... فقط باید این اسکریپتو تو task scheduler قرار بدم که اجرا بشه شب به صورت اتوماتیک ... فقط یه سوال اینکه مودم ریبوت میشه انگار خاموش روشن میشه دیگه؟؟؟؟ یه وقت حجم کم نشه؟؟ این اسکریپت منم برای ریبوت یه نگاه بندازید ببینید مشکلی نداشته باشه... خیلی خیلی ممنون... چک کردم خودم ریبوت انجام شد صحیحو سالم باز شمام یه نگاه به اسکریپت بنداز مشکلی نداشته باشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام دستور کانکت شدن به مودم تو ویندوز 8 کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    دوستان من میخوام تنظیم کنم مودمم هر روز ساعت 1 و 8 صبح ریستارت بشه لطفا راهنمایی کنید!
    دستور reset را میزنم ریست نمیشه و میگه دستور مجاز نیست!

و برای اینکه بگم سر ساعت 1 و8 این کار را انجام بدم باید از چه دسنوری استفاده کنم؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستانی که می خوان از گوشی، تبلت،لپتاپ و PC با هم استفاده کنند و نیاز به شبانه هم دارند می تونن به کمک telnet این کار رو انجام بدن. روش به این صورت هست که هر دو اکانت روزانه و شبانه رو، روی مودم به صورت PPPOE اضافه میکنین. در ساعات شبانه ، کانکشن روزانه ی مودم رو قطع می کنین و شبانه ی مودم رو وصل می کنین. (برای انجام قطع و وصل کانکشن های PPPOE مودم نیاز به telnet هست) وقتی ساعت شبانه تموم شد، روزانه رو وصل می کنین. به کمک task scheduler هم میشه کار رو اتوماتیک انجام داد. یک مزیت دیگه این روش اینه که علاوه بر PC، گوشی و تبلت شما هم می تونن از شبانه استفاده کنند و نیاز به bridge و dial کردن با ویندوز نیست.
    - اگر از windows 7 استفاده می کنید، اول باید telnet رو فعال کنید. این دستور رو در cmd اجرا کنید:
    pkgmgr /iu:TelnetClient
    با اجرای این دستور telnet نصب میشه.
    - به cmd برید و دستور telnet رو اجرا کنید تا پنجره telnet باز شه.
    - باید با telnet به مودم وصل شیم تا بتونیم دستورات قطع و وصل کانکشن روز و شب رو صادر کنیم. دستور وصل شدن این هست:
    o 192.168.1.1
    که 192.168.1.1 آیپی مودم در شبکه داخلی است .
    - user/pass مودم رو وارد کنید.
    خوب حالا میشه از PC کنترل مودم رو بدست گرفت. اگر دستور help رو اجرا کنید، لیست دستورات telnet مودم رو خواهید دید.
    -دستوری که ما استفاده میکنیم ppp هست که باهش میشه کانکشن های PPPOE روزانه و شبانه رو قطع و وصل کنیم. اگر دستور ppp رو اجرا کنید، پارامترهای دستور رو می بینید که برای مودم من اینه:
    ppp config <ppp interface name (eg. ppp0)> <up|down
    up برای وصل و down برای قطع کردن کانکشن هست. کانکشن روزانه و شبانه هم دارای ppp interface name مشخصی هستن که از قسمت wan info در صفحه setup مودم در browser می تونید ببینید. یا میشه از دستور wan show در telnet استفاده کرد. به هر حال ممکنه پارامترها کمی برای شما متفاوت باشه. مثلا برای من دستور قطع و وصل شبانه این هست:
    ppp config ppp0.3 down (قطع)
    ppp config ppp0.3 up (وصل)
    ppp0.3 هم interface name کانکشن شبانه ی مودم من هست.
    تا اینجا به صورت دستی تونستیم روزانه و شبانه رو قطع و وصل کنیم.حالا باید لیست دستورات رو اتوماتیک اجرا کنیم تا شب نیازی به بیدار شدن نباشه. متاسفانه batch file برای این کار جواب نمیده و نیاز به یک نرم افزار دیگه هست به نام AutoHotkey که از اینجا قابل دانلود هست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عملکرد این برنامه، اجرای لیست دستورات پشت سر هم هست. دستورات خاص خودش رو هم داره که برای کارهای دیگر هم مفیده.طریقه استفاده به این شکل هست که شما با notepad لیست دستورات رو می نویسید و با پسوند ahk ذخیره می کنین. با اجرا کردن فایل ahk دستورات اجرا میشه. فایل ahk با دستورات بالا برای وصل کردن و قطع کردن شبانه رو لینک کردم. دوستان توجه کنند که اول باید فرمت دستورات قطع و وصل مودم خودتون رو با امتحان کردن به روش دستی بدست بیارید. این دو تا فایل رو هم با نوت پد باز کنید و تغییرات لازم رو بدین تا با مودم شما کار کنه. دستورات ساده و قابل فهم هستن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد از اینکه تغییرات لازم رو در فایل ها دادین، و فایل های قطع و وصل شبانه و روزانه رو درست کردید، باید به کمک task scheduler فایل ها رو در ساعات مشخص اجرا کنید.
    * اگر خواستید، می تونید با نصب telnet از اندرویدمارکت همین دستورات رو با تبلت یا گوشی اندرویدی اجرا کنید و کانکشن ها رو با اندروید هم قطع و وصل کنید.
    امیدوارم که مفید بوده باشه! اگر مشکلی داشتید مطرح کنید.
    سلام دوستان من یه مشکا کوچولو دارم اگه میشه کمک کنید_ممنـــون
    ماله من ppp config ppp0 down میشه اما ppp config ppp0 up نمیشه
    کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــارم لنگـــه اساسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکا کوچولو دارم اگه میشه کمک کنید_ممنـــون
    ماله من ppp config ppp0 down میشه اما ppp config ppp0 up نمیشه
    کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــارم لنگـــه اساسی
    کسی نیســـت جوابــــــــــــــ بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با عرض سلام دوست عزیز
    از راهنمایی سپاسگذارم فقط این فایلی که تو آپلود باز ریختی حذف شده لطفا دوباره آپلود کن یا یه آدرس جدید بده من دانلودش کنم یا بفرست ایمیلم hoseinauto@gmail . بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

روی حالت VLAN MUX Mode تنظیم کنید ببنید درست میشه یا نه.

سلام تو مودم تی پی لینک چطوره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

سلام دوستان . خسته نباشید
    3مودم من D-Link 2730U هست و اجازه نمیده بیشتر از 1 پروفایل pppoe بسازم . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . لطفا راهنمایی کنید .

موضوع بعدی اینکه اکثر لینک ها از کار افتادن . اگه امکانش هست دوباره آپلود شن .

ممنون

............
    دوستان وقتی دستور o 192.168.1.1 و بعدش یوزر و پسورد رو وارد میکنم یه خط به نام TBS میاد که باید بهش دستور بدم . چی هست ؟
    Last edited by emadd69; 05-09-2016 at 06:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

یا سلام میگم Helpکه می زنم دستور PPPOEنداره و نمی دونم کجاست.مودم من TD -W8901N هست.لطفا راهنمایی کنید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •