تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: لپ تاپ سبک یا نوت بوک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض لپ تاپ سبک یا نوت بوک

با سلام
    1)می خواستم بدونم که تا سقف 500 هزار تومن لپ تاپ سبک چه مدلهای خوبی وجود داره؟ 2)به نظر شما چنین لپ تاپی بخرم بهتره یا یه نوت بوک با یه دی وی دی رایتر اکسترنال؟ 3)رنج قیمت دی وی دی رایتر اکسترنال چنده و آیا با اتصال آن به نوت بوک همان کارایی لپ تاپ دی وی دی دار رو داره؟
    با تشکر
    Last edited by alifootball7; 17-02-2012 at 14:27.

پروفشنال Devicestreet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    BATTLELOG :|

پيش فرض

دی وی دی رایتر 40 تا 50 تومن از اون مدلا که قشنگن و زیاد بزرگ نیست شاید بیشتر
    عملکرد اینترنالو دارن
    USB2

ویرایش مدیریت :

قرار دادن لینک از سایت های خرید و فروش ایرانی خلاف قوانین هست
    Last edited by biostar; 18-02-2012 at 19:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تا 500 تومن ک نمیتونی ی لپ تاپ سبک انتخاب کنی فقط میتونی باهاش نت بوک بخری ک اونم اگه بخوای 50 تومنشو بزاری برای دی وی دی رایتر با 450 نمیتونی مدل بدرد بخوری انتخاب کنی

پیشنهاد من خرید نت بوک ه مدل 1015asus خودمم 1 ماهه خریدمش راضیم تا حالا هم نیازی ب دی وی دی پیدا نکردم همه کارارو با فلش انجام میدم

داره خودمونی میشه rocky_j's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    DigitalWorld

پيش فرض

در جریان هستید که متاسفانه اوضاع بازار خیلی بهم ریخته و قیمتا حسابی بالا رفته و تو این رنج لپ تاپ که اصلا، نت بوک هم چند تا انتخاب محدود فکر نکنم بیشتر باشه. در مورد رایتر هم فکر نکم خیلی لازم باشه البته اگر قصد خرید یه اکسترنال دارید کارایش با همون اینترنال فرقی نداره شاید هم بیشتر براتون کار کنه ولی بهر حال یه وزن اضافه رو همیشه باید با خودتون حمل کنید که نیاز به باتری هم داره!

پروفشنال Devicestreet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    BATTLELOG :|

پيش فرض

در جریان هستید که متاسفانه اوضاع بازار خیلی بهم ریخته و قیمتا حسابی بالا رفته و تو این رنج لپ تاپ که اصلا، نت بوک هم چند تا انتخاب محدود فکر نکنم بیشتر باشه. در مورد رایتر هم فکر نکم خیلی لازم باشه البته اگر قصد خرید یه اکسترنال دارید کارایش با همون اینترنال فرقی نداره شاید هم بیشتر براتون کار کنه ولی بهر حال یه وزن اضافه رو همیشه باید با خودتون حمل کنید که نیاز به باتری هم داره!
    همشون اینطوری نیستن بعضی ها با usb برق می گیرن

داره خودمونی میشه rocky_j's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    DigitalWorld

پيش فرض

ببخشید منظورمو بد رسوندم من همون باتری لپ تاپ در نظرم بود که خوب وقتی از یه درایو اکسترنال استفاده میکنید طبیعتا باتری هم بیشتر مصرف میشه و نگران نباشید همینطور که دوستمون گفتند درایو های اکسترنال جدید از USB برق میگیرند و نیاز به باتری جدا ندارند. تو بازار هم الان دیگه همشون همینطورین. چند مدل هم دیدم قیمت حدود 70 بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تا 500 تومن ک نمیتونی ی لپ تاپ سبک انتخاب کنی فقط میتونی باهاش نت بوک بخری ک اونم اگه بخوای 50 تومنشو بزاری برای دی وی دی رایتر با 450 نمیتونی مدل بدرد بخوری انتخاب کنی

پیشنهاد من خرید نت بوک ه مدل 1015asus خودمم 1 ماهه خریدمش راضیم تا حالا هم نیازی ب دی وی دی پیدا نکردم همه کارارو با فلش انجام میدم
    دوست عزیز شما این نت بوک 1015 رو چند خریدی؟ چهارشنبه بازار رضا قیمت گرفتم گفتن بین 600 تا 640 هست!! کدوم مدلش رو خریدید و قیمت امروزش رو دارید؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز شما این نت بوک 1015 رو چند خریدی؟ چهارشنبه بازار رضا قیمت گرفتم گفتن بین 600 تا 640 هست!! کدوم مدلش رو خریدید و قیمت امروزش رو دارید؟؟
    اوه اوه چ خبره؟!
    من 1015 pw رو حدود 1 ماه پیش گرفتم 480 اون موقعم ک من میخواستم بگیرم همین مدلو تا 570 بهم قیمت دادن اگه بگردی پیدا میکنی پایینتر من از پاساژ پارسیان گرفتم ی سر هم ب بازار ایران بزن

9. این کاربر از SAJAD0936 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

شما که داشتی راضی بودی؟؟
    کسی تو اصفهان جایی سراغ نداره بگیرم؟
    قیمت روزش رو هم اگه لطف کنید ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اوه اوه چ خبره؟!
    من 1015 pw رو حدود 1 ماه پیش گرفتم 480 اون موقعم ک من میخواستم بگیرم همین مدلو تا 570 بهم قیمت دادن اگه بگردی پیدا میکنی پایینتر من از پاساژ پارسیان گرفتم ی سر هم ب بازار ایران بزن
    من هر چی گوگل می کنم این مدلو پیدا نمیکنم میشه لینکی چیزی از مشخصاتش بدی لطفا؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •