تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: -- سوال در مورد خرید لپ تاپ بازی و خرابی لپ تاپ

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض -- سوال در مورد خرید لپ تاپ بازی و خرابی لپ تاپ

سلام.
    من چند وقتیه تصمیم گرفتم یه لپ تاپ بگیرم که هم کارهام رو باهاش انجام بدم و هم بازی کنم.
    بودجم حدود 1300 هست. کل تاپیک رو هم خوندم و مدل های مختلف رو دیدم.
    حالا سوالم اینه که آیا لپ تاپی که همش باهاش بازی بشه زود خراب نمیشه؟
    من خیلی بازی میکنم.(روزی چند ساعت). میخواست ببینم با این اوصاف لپ تاپ زود خراب میشه یا نه؟
    و اینکه پیشنهاد شما چیه با این بودجه من؟ چون اینطور که من تاپیک رو خوندم همه مدل ها به نظر خوب میان.
    و اینکه واسه بازی رم 4 گیگ بسه یا باید بیشتر باشه؟
    رم کارت گرافیک 1 گیگ بسه یا باید 2 گیگ باشه؟

ممنون
    Last edited by mohammad_s7201; 14-02-2012 at 12:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه l2eza.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

8

سلام.
    من چند وقتیه تصمیم گرفتم یه لپ تاپ بگیرم که هم کارهام رو باهاش انجام بدم و هم بازی کنم.
    بودجم حدود 1300 هست. کل تاپیک رو هم خوندم و مدل های مختلف رو دیدم.
    حالا سوالم اینه که آیا لپ تاپی که همش باهاش بازی بشه زود خراب نمیشه؟
    من خیلی بازی میکنم.(روزی چند ساعت). میخواست ببینم با این اوصاف لپ تاپ زود خراب میشه یا نه؟
    و اینکه پیشنهاد شما چیه با این بودجه من؟ چون اینطور که من تاپیک رو خوندم همه مدل ها به نظر خوب میان.
    و اینکه واسه بازی رم 4 گیگ بسه یا باید بیشتر باشه؟
    رم کارت گرافیک 1 گیگ بسه یا باید 2 گیگ باشه؟

ممنون
    با سلام دوست گلم
    مسلما اگه زیاد به لپ تابت فشار بیاری حتی با کولینگ مناسب ! عمرش کم می شه ، و در کل لپ تاب برای بازی مناسب نیست.
    ولی تو هم اگه مثل من مجبوری ، هر لپ تابی می گیری باید فکر کولینگش باشی و در ضمن با کیفیت بالا هم نمی تونی اجرا کنی ( هم محدودیت گرافیکی و هم دما)
    واسه بازی معمولا 4 گیگ بسه
    تو ی کارت گرافیک مقدار حافظه خیلی تاثیر نداره و بیشتر مدل گرافیک تاثیر داره ! و 1 گیگ هم می تونه کافی باشه !
    ولی قیمت ها واقعا افتضاح هستند ، یه لپ تابی مثل n55sf که می شده مدل hd با کانفیگ پایینش رو با این قیمت گرفت و یا msi ge620 که با همین قیمت می شد تهیه کرد حالا 200 -300 تومن اومده روش ( تازه اینا کم تر از بقیه گرون شدن)
    در مورد لپ تاپی که به بودجه ی شما بخوره ، با این آشفتگی (شما بخونید ثبات ... به کوری چشم دشمنان ...انرژی .... حق مسلم .... ) !!!!!! قیمت دوستان باید نظر بدن ، من از قیمت هاشون اطلاع ندارم

3. این کاربر از l2eza.d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام دوست گلم
    مسلما اگه زیاد به لپ تابت فشار بیاری حتی با کولینگ مناسب ! عمرش کم می شه ، و در کل لپ تاب برای بازی مناسب نیست.
    ولی تو هم اگه مثل من مجبوری ، هر لپ تابی می گیری باید فکر کولینگش باشی و در ضمن با کیفیت بالا هم نمی تونی اجرا کنی ( هم محدودیت گرافیکی و هم دما)
    واسه بازی معمولا 4 گیگ بسه
    تو ی کارت گرافیک مقدار حافظه خیلی تاثیر نداره و بیشتر مدل گرافیک تاثیر داره ! و 1 گیگ هم می تونه کافی باشه !
    ولی قیمت ها واقعا افتضاح هستند ، یه لپ تابی مثل n55sf که می شده مدل hd با کانفیگ پایینش رو با این قیمت گرفت و یا msi ge620 که با همین قیمت می شد تهیه کرد حالا 200 -300 تومن اومده روش ( تازه اینا کم تر از بقیه گرون شدن)
    در مورد لپ تاپی که به بودجه ی شما بخوره ، با این آشفتگی (شما بخونید ثبات ... به کوری چشم دشمنان ...انرژی .... حق مسلم .... ) !!!!!! قیمت دوستان باید نظر بدن ، من از قیمت هاشون اطلاع ندارم
    ممنونم.
    پس اگه کارت گرافیک 1 گیگ باشه و رم 8 گیگ خوبه؟
    از مدل های زیر به نظر شما واسه بازی کدوم بهتره؟

Dell 5110

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به جای خط فاصله digikala بذار.

Aspire 4752G

Aspire 4830TG

5. این کاربر از mohammad_s7201 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    به نظر من اگه واقعا برای بازی می خوای گرافیک gt540 هم به زور جواب می ده چه برسه به gt525
    نکته ی دوم اینه که معمولا بعدا می شه رم رو ارتقا داد ولی گرافیک رو نه
    فعلا رم 4 هم کافیه
    بهتره مدل هایی انتخاب کنید که گرافیک 5770 دارن برای بازی بهتره
    ولی cpu مدل دل بهتره ولی اینطور که معلومه (با توجه به پست های دوستان ) ظاهرا کمی خرابی داره
    من متاسفانه نمی تونم راهنماییتون کنم چون به جز لپ تاب دله که دوستم داره اونا رو بررسی نکردم .
    و به نظر من صفحه ی 14 اینچ برای بازی خیلی کوچیکه ، مگه اینکه بخوای روی hd tv بازی کنی ...
    و می تونی یه نگاهی به acer Aspire 5750G-H هم بندازی قیمتش مناسب تر هست و تقریبا همون مشخصات رو هم داره و کیفیت بسیار خوبی داره .
    قیمت Pavilion DV6-6190 hp هم توی دستم نیست ، اگه دوستان بگن می تونه انتخاب خوبی باشه ، البته از کیفیتش اطلاع ندارم.
    Last edited by l2eza.d; 14-02-2012 at 18:22.

7. این کاربر از l2eza.d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    به نظر من اگه واقعا برای بازی می خوای گرافیک gt540 هم به زور جواب می ده چه برسه به gt525
    نکته ی دوم اینه که معمولا بعدا می شه رم رو ارتقا داد ولی گرافیک رو نه
    فعلا رم 4 هم کافیه
    بهتره مدل هایی انتخاب کنید که گرافیک 5770 دارن برای بازی بهتره
    ولی cpu مدل دل بهتره ولی اینطور که معلومه (با توجه به پست های دوستان ) ظاهرا کمی خرابی داره
    من متاسفانه نمی تونم راهنماییتون کنم چون به جز لپ تاب دله که دوستم داره اونا رو بررسی نکردم .
    و به نظر من صفحه ی 14 اینچ برای بازی خیلی کوچیکه ، مگه اینکه بخوای روی hd tv بازی کنی ...
    و می تونی یه نگاهی به acer Aspire 5750G-H هم بندازی قیمتش مناسب تر هست و تقریبا همون مشخصات رو هم داره و کیفیت بسیار خوبی داره .
    قیمت Pavilion DV6-6190 hp هم توی دستم نیست ، اگه دوستان بگن می تونه انتخاب خوبی باشه ، البته از کیفیتش اطلاع ندارم.
    یعنی 1 گیگ یا 2 گیگ بودن رم گرافیک زیاد مهم نیست؟
    منظورت از گرافیک 5770 چیه؟

9. این کاربر از mohammad_s7201 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یعنی 1 گیگ یا 2 گیگ بودن رم گرافیک زیاد مهم نیست؟
    منظورت از گرافیک 5770 چیه؟
    1-خیلی بیشتر از این مدل گرافیک مهمه ( چون من که ندیدم بازی تا حالا گرافیک بیشتر از 1 بخواد ، اگه 2 باشه که چه بهتر ، در ضمن این لپ تاب های دل که می نویسن up to 4gig از حافظه ی شیر رم استفاده می کنند که خیلی تاثیر گذار نیست ، مثلا 1گیگ gt555 خیلی بهتر از 4 گیگ gt425 و البته گول شماره ی گرافیک ها رو هم نخورید مثلا gtx460 خیلی سرتر از gt555 ه !
    2- ببخشید تو ذهنم نیست کدوم لپ تابا این بودجه ی شما این گرافیک رو دارند ، صبر کنید دوستان دیگه کمک کنند.

در نهایت ببخشید منظورم 5770 و 6770 بود .
    Last edited by l2eza.d; 14-02-2012 at 20:10.

11. این کاربر از l2eza.d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •