تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: آموزشهای مجموعه دانشمند دریاسافت خوبه یا بد؟

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

12 آموزشهای مجموعه دانشمند دریاسافت خوبه یا بد؟

کسی آموزش های موجود در مجوعه دانشمند شرکت دریا سافت رو دیده؟
    میتونید بحث کنید که خوبه یا نه؟ ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من از مجموعه دانشمند دریاسافت استفاده کردم
    آموزشش از سطح ابتدایی تا پیشرفته اس
    من که استفاده کردم عالی بود راضی بودم
    آموزشش خیلی جذاب و کاربردیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به نظر شما نرم افزارهای آموزشی دریا سافت بهتره یا انیاک؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    مجموعه دانشمند (مرجع آموزش نرم افزارهای کامپیوتری) رو اورجینال 3 ماهی میشه گرفتم برای باز کردن اموزشها از خود اتوران مجموعه کد روی جلدی که خریدم رو وارد میکنم بعد برای فعال سازی باید به نت وصل بشم تا قفل باز بشه بعد هم استفاده میکنیم تا اینکه ویندوز نصب کردم که باز باید همون مراحل رو برم که وقتی وارد نرم افزار میشم میگه این کد قبلا تایید شده و تکراریست ایمیل زدم به دریاسافت که دوباره برام فعالش کردن بعد ازمدتی دوباره ویندوز 8 نصب کردیم که باز همون مراحل ولی مسئله اینجاست که دریاسافت دیگر کد فعال سازی جدید به ما نمیده... حالا محصولات اورجینالی که خریدم به قیمت 36000 تومان دیگر اثر ندارد.....
    حالا گقتیم راهی پیدا کنم در پوشه data اموزشها که تماما AVI هست ولی هیچ پلیری بازش نمیکنه چون قفل روشه ایا راهی وجود دارد این فایلهای قفل دار رو باز کنم؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اصلا از اموزش های دریا سافت استفاده نکنید.اولا که سطح اموزشش ها خوب نیست.بعدهم محدودیت اجرا داره من خودم دوبار نصب کردم البته اموزش جاوا اسکریپت بود بار سوم باز نشد .توعمرم شرکت به این پستی ندیده بودم.دلم میخواد هرچی فحش بلدم بهشون بدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

درود
    مجموعه دانشمند (مرجع آموزش نرم افزارهای کامپیوتری) رو اورجینال 3 ماهی میشه گرفتم برای باز کردن اموزشها از خود اتوران مجموعه کد روی جلدی که خریدم رو وارد میکنم بعد برای فعال سازی باید به نت وصل بشم تا قفل باز بشه بعد هم استفاده میکنیم تا اینکه ویندوز نصب کردم که باز باید همون مراحل رو برم که وقتی وارد نرم افزار میشم میگه این کد قبلا تایید شده و تکراریست ایمیل زدم به دریاسافت که دوباره برام فعالش کردن بعد ازمدتی دوباره ویندوز 8 نصب کردیم که باز همون مراحل ولی مسئله اینجاست که دریاسافت دیگر کد فعال سازی جدید به ما نمیده... حالا محصولات اورجینالی که خریدم به قیمت 36000 تومان دیگر اثر ندارد.....
    حالا گقتیم راهی پیدا کنم در پوشه data اموزشها که تماما AVI هست ولی هیچ پلیری بازش نمیکنه چون قفل روشه ایا راهی وجود دارد این فایلهای قفل دار رو باز کنم؟؟؟

سلام
    فایل های AVI موجود در پوشه data را با برنامه VLC پخش کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •