تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره برای سیستم صوتی خانگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

1 مشاوره برای سیستم صوتی خانگی

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    من می‌خوام یک سیستم صوتی استریو بگیرم
    آمپلی فایر زیر ۶۰۰ دلار .
    بلندگو هم زیر ۱۰۰۰ دلار .
    ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید من علاقه به صدای بلند ندارم دوست دارم صدا زلال و دلنشین باشد تا بلند و گوش خراش منتظره نظرات شیوای شما هستم
    در ضمن من ایران نیستم و به هر سیستمی‌ که شما پیشنهاد دهید دسترسی دارم

فدای تک تک شما

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من از آمپلی فایر‌های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و denon و onkion و pioneer و kenwood کدام را انتخاب کنم که صدای به مراتب زلال تری نسبت به بقیه داشته باشه

یعنی‌ وقتی‌ داری به موزیک گوش میدهی‌ تورو غرق کنه نه سرسام بگیری

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرسی‌
    Last edited by farhad_12; 11-02-2012 at 14:45.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست گرامی متاسفانه به دلیل اینکه شما خارج از کشور هستید امکان تماس تلفنی نداشتیم ولی میتونیم همینجا تبادل اطلاعات داشته باشیم.

با توجه به اینکه شما سوئیس هستید انتخاب های زیادی دارید. آیا علاقه دارید که بجای خرید برند آماده، بلندگو رو خودتون بسازید؟ اگر بتونید وقت بزارید میتونم پیشنهادهایی بهتون بکنم که با یه هزینه منطقی میتونید یکی از بهترین اسپیکرهای های-اند رو داشته باشید. شما اول اسپیکرتون رو انتخاب کنید بعد آمپ. چون شما اگه بلندگوی با تفکیک بالا داشته باشید شاید اصلا احتیاج به آمپ پرتوان نداشته باشید و یه سینگل 2 وات هم کار شمارو راه بندازه.

با توجه به اینکه شما در خارج از کشور دسترسی به سورس های زیادی دارید، من توصیه میکنم خودتون اقدام به ساخت بکنید. هم برای اسپیکر هم برای آمپ. یه اسپیکر با تفکیک بالا و یه آمپ لامپی سینگل کم وات مثلا 2A3 یا 300B

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

1

دوست گرامی متاسفانه به دلیل اینکه شما خارج از کشور هستید امکان تماس تلفنی نداشتیم ولی میتونیم همینجا تبادل اطلاعات داشته باشیم.

با توجه به اینکه شما سوئیس هستید انتخاب های زیادی دارید. آیا علاقه دارید که بجای خرید برند آماده، بلندگو رو خودتون بسازید؟ اگر بتونید وقت بزارید میتونم پیشنهادهایی بهتون بکنم که با یه هزینه منطقی میتونید یکی از بهترین اسپیکرهای های-اند رو داشته باشید. شما اول اسپیکرتون رو انتخاب کنید بعد آمپ. چون شما اگه بلندگوی با تفکیک بالا داشته باشید شاید اصلا احتیاج به آمپ پرتوان نداشته باشید و یه سینگل 2 وات هم کار شمارو راه بندازه.

با توجه به اینکه شما در خارج از کشور دسترسی به سورس های زیادی دارید، من توصیه میکنم خودتون اقدام به ساخت بکنید. هم برای اسپیکر هم برای آمپ. یه اسپیکر با تفکیک بالا و یه آمپ لامپی سینگل کم وات مثلا 2A3 یا 300B
    دوست عزیز مرسی‌ که جواب منو دادی ولی‌ متاسفانه من زیاد تمایل به ساختن سیستمی‌ که ذکر کردید را ندارم

ولی‌ خیلی‌ دوست داشتم از کسانی‌ که با این سیستم‌ها کار کردن و تجربهٔ کار با اونا رو دارن اینجا کامنت بدن من در حال حاضر یک سینمایی خانگی سامسونگ گرفتم که بعد ۲ روز پشیمون شدم فقط سردرد داره اونم به پیشنهاد دوستم گرفتم به هر حال اگه میتونید توی این کار به من کمک کنید ممنون از شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام .... من یک سیستم برای خونه میخوام که کیفیت صداش فوق العاده باشه و یو اس بی 3 هم بخوره و سرعتش بالا باشه و تا 500 تومن باشه ممنون میشم کمکم کنید کیفیتش عالی باشه

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان لطفا راهنماییم کنند یک سیستم که کنترل داشته باشه با وضعیت تنظیم روی ساعت برای خاموشی و اینکه یو اس بی3 ساپورت کنه و دستگاههای ایفون و ایپاد روش وصل بشه و کیفیتش عالی عالی باشه نه جیغ بزنه فقط ملایم و با عمق پخش کنه تا 500 تومن باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

داداش سینما خانگی پایونیر بگیر
    سری rs پایونیر
    خیلی عالی هستند
    سامسونگ که اشغال ترین سینما خانگی ها را داره
    حتی ال جی بهتر از سامسونگ هست
    سینما خانگی سونی دارم خیلی راضیم از صداش

9. این کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اوکی سینما خانگی حدود چند هست و مدلش دقیقا چیه و صداش عالیه خوب و عالی پخش میکنه یا نه میخواب وقتی موزیک گوش میدم به دلم بشینه و یو اس بی3 هم ساپورت کنه و اینکه ریموت کنترل هم داشته باشه و قیمتش چنده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •