تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: مشكل بالا نيامدن ويندوز

پروفشنال attaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض مشكل بالا نيامدن ويندوز

سلام
    دوستان سيستم من ويروس گرفته و بد جوري قاتي كرده . دي وي دي رايتر خود به خود بيرون مياد و اينكه سيستم موقع بالا امدن روي صفحه welcome ويندوز ميمونه و بعدش پيامي كه پايين مينويسم رو تو يه صفحه آبي رنگ مثل داس ميده و ريستارت ميشه و دوباره همش اينجوري هي ريستارت ميشه و بالا نمياد . ويندوز هم نميتونم بريزم چون همش اين دي وي دي رايتره در مياد بيرون . ميشه راهنمايي كنيد من چي كار كنم ؟

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.
    if this is the first time you ve seen this stop error screen restart your computer. if this screen appears again follow these steps :
    check for viruses on ypur cpm[uter . remove any newly installed hard drives or hard drive controllers . check your hard drive to make sure it is properly configured and terminated .
    run CHKDSK /F to check for hard drive corruption and then restart your conputer

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما اول از همه برنامه Kaspersky Rescue Disk دان کنید بعدشم طبق سایت روی فلش بوت کنید سیستم به وسیله این برنامه که روی فلش بوت کردین اسکن کنید برای نصب ویندوزم از طریق فلش که آموزش و برنامه رو تو لینک دوم گذاشتم پیش برین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

3. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام . ممنونم دوست عزيزم
    من با ديسك نجات كاسپر اسكاي سيستم رو اسكن كردم و ويروسا از بين رفت بعدش كه سيستم رو ريستارت كردم كه بالا بياد الان يه صفحه مياد كه پسورد ميخواهد تا وارد ويندوز بشه در صورتي كه من اصلا پسورد و ويندوز نذاشتم . ميشه راهنمايي كنيد كه چي كار كنم . با حالت سيف مد هم بالا ميام بازم همينطور پسورد ميخواد قبل از اينكه انتخاب كنم با كدوم يوزر بالا بيام و گرنه با administator بالا ميومدم .

the system could not log you on. make sure you username and domain sre correct. than type your password again. letters in passwords must be typed using the correct case

ويندوز جديد هم نميتونم بريزم چون اولش ارور ميده و سيستم ريستارت ميشه . ديگه نميدونم مشكل از كجاست كه هيچ كاري نميشه با اين سيستم كرد .
    Last edited by attaghi; 11-02-2012 at 18:29.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سایت اول در مورد مشکل شما ازطریق ویندوز صبحت کرده سایت دوم هم گفته که وسیله برنامه هایی که پسورد ریست میکنن پسورد ویندوز حذف کنید که تو سایت سو این برنامه برای اینکار هست درضمن ما هارد خودتونم با یک هارد دیگه میتونید هارد به هارد کنید بعدش از اونجا درایو ویندوز خودتون فرمت کنید به احتمال زیاد درست بشه .

کد:
    کد:
    کد:
    سلام
    دوست عزيزم ويندوز من اصلا بالا نمياد چه جوري از اين برنامه ها استفاده كنم ميشه يكم تو ضيح بدبد انگليسي من خوب نيست . سوال بعدي اينكه الان ديگه بوت هم كار نميكنه و وقتي سي دي ويندوز رو كه ميزارم ويندوز بريزم و حالا هر سي دي ديگه اي كه بوت يخواهد روي همون صفحه سياه رنگ كه ميخواهد بوت رو از روي سي دي بخونه گير ميكنه و بعد از 2-3 دقيقه اون صفحه ميره و دوباره ميره كه وارد ويندوز بشه كه اون صفحه درخواست پسورد مياد .

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

1

سلام . ممنونم دوست عزيزم
    من با ديسك نجات كاسپر اسكاي سيستم رو اسكن كردم و ويروسا از بين رفت بعدش كه سيستم رو ريستارت كردم كه بالا بياد الان يه صفحه مياد كه پسورد ميخواهد تا وارد ويندوز بشه در صورتي كه من اصلا پسورد و ويندوز نذاشتم . ميشه راهنمايي كنيد كه چي كار كنم . با حالت سيف مد هم بالا ميام بازم همينطور پسورد ميخواد قبل از اينكه انتخاب كنم با كدوم يوزر بالا بيام و گرنه با administator بالا ميومدم .

the system could not log you on. make sure you username and domain sre correct. than type your password again. letters in passwords must be typed using the correct case

ويندوز جديد هم نميتونم بريزم چون اولش ارور ميده و سيستم ريستارت ميشه . ديگه نميدونم مشكل از كجاست كه هيچ كاري نميشه با اين سيستم كرد .
    سلام
    دوست عزيزم ويندوز من اصلا بالا نمياد چه جوري از اين برنامه ها استفاده كنم ميشه يكم تو ضيح بدبد انگليسي من خوب نيست . سوال بعدي اينكه الان ديگه بوت هم كار نميكنه و وقتي سي دي ويندوز رو كه ميزارم ويندوز بريزم و حالا هر سي دي ديگه اي كه بوت يخواهد روي همون صفحه سياه رنگ كه ميخواهد بوت رو از روي سي دي بخونه گير ميكنه و بعد از 2-3 دقيقه اون صفحه ميره و دوباره ميره كه وارد ويندوز بشه كه اون صفحه درخواست پسورد مياد .

سلام..

همکار ما فعلا نیستن که جواب شما رو بدن..

کامپیوتر شما عضو شبکه محلی که نیست ؟ اون ارور که نوشتین مربوط به این هست که سیستم شما دیگه عضو اون شبکه نیست.

میشه یک عکس ازون پنجره ای که داخل Safe mode یا هرجای دیگه پسورد میخواد رو اینجا بزارین تا ببینم چه نوع پسورد رو میگین... پسورد ویندوز منظورتون هست یا پسورد شبکه..

از یوزر administrator نتونستین وارد بشین ؟ اونجا که پسورد میخواد Ctrl + alt + del رو بزنین و administrator وارد کنید

همچنین پیشنهاد میکنم یکبار بایوز رو Default کنین.. تا بتونین ویندوز رو عوض کنین.

شاد باشید..

7. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام..

همکار ما فعلا نیستن که جواب شما رو بدن..

کامپیوتر شما عضو شبکه محلی که نیست ؟ اون ارور که نوشتین مربوط به این هست که سیستم شما دیگه عضو اون شبکه نیست.

میشه یک عکس ازون پنجره ای که داخل Safe mode یا هرجای دیگه پسورد میخواد رو اینجا بزارین تا ببینم چه نوع پسورد رو میگین... پسورد ویندوز منظورتون هست یا پسورد شبکه..

از یوزر administrator نتونستین وارد بشین ؟ اونجا که پسورد میخواد Ctrl + alt + del رو بزنین و administrator وارد کنید

همچنین پیشنهاد میکنم یکبار بایوز رو Default کنین.. تا بتونین ویندوز رو عوض کنین.

شاد باشید..
    سلام. خيلي ممنون دوست عزيزم
    عكس از زماني كه پسورد از من براي بالا اومدن ويندوز ميخواهد رو پايين گذاشتم. (( ctrl + alt + del رو هم تو اين صفحه ميزدم ولي هيچ اتفاقي نميفته - در حالت سيف مد ويندوز هم دقيقا به همين حالته و قبل از بالا اومدن و انتخاب يوزر بلافاصله همين صفحه مياد و نميتونم وارد بشم )) در ضمن كلمه administrator رو هم با حروف كوچك و هم بزرگ ميزنم در هر دو حالت در اين كادر مينويسم كه با يوزر اصلي ويندوز بياد بالا و قسمت پسورد رو هم خالي ميگذارم و اينتر ميزنم يك لحظه ميره تو صفحه بعدي كه تو يه پنجره مينويسه saving your satting ولي دوباره سريع برميگرده رو همين صفحه اي كه پسورد ميخواهد .
    البته اين دوستمون بالا يه سايتي معرفي كرد كه دقيقا درباره همين مشكل من صحبت كرده و يكي دو تا سايت براي معرفي برنامه هم داد ولي وقتي ويندورز بالا نمياد من نميدونونم چه جوري بايد اين كارا رو انجام بدم در ضمن انگليسي من خوب نيست و اصلا متوجه نشدم تو اون صفحه مطلب چي هست و چي ميگه :
    (فقط نميدونم چرا اين پستشون رو پاك كردند !!!)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايوز رو هم ديفالت كردم ولي ديگه سيستم بوت نميشه تا بتونم ويندوز جديد بريزم . نميدونم مشكل سيستمه يا دي وي دي رايتر چون ويروسي كه سيستم داشت و من اسكن كردم يكي از مشكلاتش اين بود كه دي وي دي رايتر هي ميومد بيرون و ميرفت تو و اين كار دائما تكرار ميشد ولي الان بعد از اسكن ديگه خوب شده . اون موقعي هم كه بوت ميشد قبل از اسكن موقع نصب ويندوز تو مرحله دوم صفحه آبي رنگ كه بايد f8 بزنيم و قبل از مرحله اي كه بخواهيم درايو مورد نظر رو براي نصب ويندوز انتخاب كنيم يه اروري ميداد و ميگفت هارد مشكل داره بايد كانفيگ بشه و بعدش كليد enter رو كه ميزديم setup كنسل ميشد و سيستم ريستارت ميشد .

Last edited by attaghi; 14-02-2012 at 13:32.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان اين مشكل ما راه حلي نداره ؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام..

شما پسوردی ندارین الان با این حساب یعنی مشکلت از پسورد نیست، اون حالتی که میگین وارد ویندوز میشه بعد سریع Save setting میزنه برای حالتی هست که فایلی سیستمی مث شبکه ای پاک شده باشه و ویندوز سریعا log off میشه..

برای وضعیت بوت کردن هم دوباره به بایوز برین و یه بخشی برای هارد هست خودتون دنبالش برگردین نوشته فک کنم Sata mode

که دوتاگزینه براش موجوده شما بزارینش روی ATA که البته حالتش ممکنه ی روی AHCI باشه..

بعد دوباره برین برای نصب ویندوز.. البته من نمیدونم از چه ورژنی برای نصب استفاده میکنی رفیق ، اما بهت پیشنهاد میکنم آخرین ورژن ایکس پی رو از بازار تهیه کنی و نصب کنی ورژن های پایین رو نصب نکن، حتی اگه برات امکان داره ویندوز 7 رو نصب کن..

نتیجه رو بگین..

شاد باشید...

11. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با اجازه امین جان شمااشاره میکنید که سیدی رام مشکل دار هباید ویندوز خودتون روی فلش طبق اون روشی که گفتم بوت کنید بعدش اقدام به نصب مجدد ویندوز کنید یا وقتی ویندوز بوت کردین روی فلش برای نصب که رفتین کلید R رو بزنید عمل repair انجام بدین بعدش سیستم که ریست شد بالا اومد طبق عکس پایین که قرار دادم موقع نصب حین اینکه Installing devices یا همون سخت افزارهای سیستم داره نصب میشه شما سریع کلیدهای Shift+F10 رو بزنید تا صفحه command prompet باز بشه بعد تو این صفحه دستور nusrmgr.cpl تایپ کنید اینتر بزنید بعدش تیک گزینه مورد نظر بردارین یا که روی گزینه reset paswword کلیک کنید بعد از اتمام مرحله repair ببینید پسورد حذف شده یا که نه تنها راهم فعلا بوت کردن فلش هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام. ممنونم دوست عزيزم. ميشه لينك دانلود آموزش برنامه Novicorp WinToFlash رو توي تاپيكي كه معرفي كرديد اصلاح كنيد چون از كار افتاده . تشكر

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •