تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: بوکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-secure's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

عزيز فكر نكنم براي بار اول باشه برگزاري اين مسابقات
    سابقه ي اين ورزش رزمي در ايران بايد حداقل به يك دهه برسه و قبلا با اسم مواي تاي شناخته مي شد تيم ملي هم داشت حتي آقاي توحيدي هم كه از فعالان و قهرمانان اصلي سبك بود از قهرمانان سابق كيوكوشين كاراته بود
    ببخشيدعاشورا جان به بودجه مربوط نميشه سطح خشونت مسابقات ............
    خشونت مواي تاي كمتر از كيوكوشين باشه اصلا و ابدا بيشتر نيست عزيز چون در كيوكوشين دستكش هم دست نمي كنند و ضربات بصورت مستقيم و خرد كننده به حريف وارد ميشه نه با دستكش! فقط در مواي تاي ضربه به صورت هم هست كه با دستكشه البته ولي ساير تكنيك هاش مشابه فول كنتاكت و كونگ فو توآ و شين ذن و ... هست

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عزيز فكر نكنم براي بار اول باشه برگزاري اين مسابقات
    سابقه ي اين ورزش رزمي در ايران بايد حداقل به يك دهه برسه و قبلا با اسم مواي تاي شناخته مي شد تيم ملي هم داشت حتي آقاي توحيدي هم كه از فعالان و قهرمانان اصلي سبك بود از قهرمانان سابق كيوكوشين كاراته بود

خشونت مواي تاي كمتر از كيوكوشين باشه اصلا و ابدا بيشتر نيست عزيز چون در كيوكوشين دستكش هم دست نمي كنند و ضربات بصورت مستقيم و خرد كننده به حريف وارد ميشه نه با دستكش! فقط در مواي تاي ضربه به صورت هم هست كه با دستكشه البته ولي ساير تكنيك هاش مشابه فول كنتاكت و كونگ فو توآ و شين ذن و ... هست
    اشتباه نشه دوست عزيز من مسابقات آزاد رينگي رو گفتم خشنه و در خشن بودنش هم شكي نيست گفتم كه شايد اين مسابقات هم دچار همون مشكل بشه

داره خودمونی میشه عاشورا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    ملک خدا

پيش فرض

......edit
    Last edited by عاشورا; 03-01-2010 at 22:44.

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض بوكس المپياد ايرانيان - صعودكنندگان به مرحله نيمه نهايي مشخص شدند

ايرنا
    صعودكنندگان به مرحله نيمه نهايي مسابقات بوكس نخستين المپياد ورزشي ايرانيان مشخص شدند.

دور مقدماتي اين مسابقات بامداد امروز سه‌شنبه / ساعت ‪ ۳/۳۰‬دقيقه / به پايان رسيد و صعودكنندگان به مرحله نيمه نهايي در اوزان مختلف مشخص شدند.

اسامي نفرات صعودكننده به مرحله نيمه نهايي عبارت است از :
    وزن ‪ ۴۸‬كيلوگرم:
    فرشيد سواري ( كردستان)، صادق فرج زاده ( چهارمحال و بختياري )، امير مرادي ( كرمانشاه )، مسعود بيرانوند ( لرستان )
    وزن ‪ ۵۱‬كيلوگرم:
    مرتضي حسني ( زنجان )، رضا سلطانزاده ( اردبيل )، عمران اكبري ( كرمانشاه )، محموداحمدي زمان ( تهران )
    وزن ‪ ۵۴‬كيلوگرم:
    محمد گرگانلي دوجي ( گلستان )، عليرضا طالبي ( همدان )، عباس پرشه ( آذربايجانغربي )، جواد افراخته ( خراسان رضوي )
    وزن ‪ ۵۷‬كيلوگرم:
    محمد مهدي پور ( كرمانشاه )، عبدالباسط كردسالارزهي ( سيستان و بلوچستان) ، ميثم هندي ( همدان )، مهرداد حميديان ( لرستان )
    وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم:
    امير محمدپور ( تهران )، مجتبي نيك سير ( گيلان )، نورالدين چگيني ( قزوين )، هومن كرمي ( كرمانشاه)
    وزن ‪ ۶۴‬كيلوگرم:
    امين قاسمي پور ( گيلان )، مصطفي صالحي ( مركزي )، مرتضي سپه وند ( لرستان )، مهرداد محمدي ( كرمانشاه )
    وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم:
    وهاب رستمي ( كرمانشاه )، ناصر عباسي ( چهارمحال و بختياري ) ، جواد اصفهاني ( مركزي )، سعيد حيدري فر ( تهران )
    وزن ‪ ۷۵‬كيلوگرم:
    مرتضي جعفري پور (گيلان) ، سعيد محمودي (چهارمحال و بختياري) ، همايون اميري (كرمانشاه)، محمد سرمعلي (همدان)
    وزن ‪ ۸۱‬كيلوگرم:
    عبدالمجيد سپه‌وند ( لرستان )، عباس فيض آبادي ( مركزي )، مهدي قرباني ( تهران )، محمد شوريان ( خراسان رضوي )
    وزن ‪ ۹۱‬كيلوگرم:
    امين براتي ( چهارمحال وبختياري )، علي مظاهري ( كرمانشاه )، مجيد حاج عباسي ( قزوين ) ، رضا مرادخاني ( لرستان )
    وزن ‪+۹۱‬كيلوگرم:
    اشكان شعباني ( فارس )، سيدحامد اميري ( قزوين )، محمد قاروني ( كرمانشاه )، شهرام شاهرخي ( مركزي )
    مرحله نيمه نهايي اين مسابقات از ساعت ‪ ۱۵/۳۰‬امروز در سرسراي شش هزار نفري حضرت امام (ره) كرمانشاه آغاز مي‌شود.

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض ناطق نوري براي 4 سال ديگر رئيس فدراسيون بوكس شد

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي مجمع انتخاب رئيس فدراسيون بوكس به ميزباني هتل هويزه تهران برگزار شد كه احمد ناطق نوري تنها نامزد كسب كرسي رياست بود و با راي هر 34 عضو مجمع بار ديگر انتخاب شد.

ناطق نوري كه يكي از پرسابقه ترين نمايندگان مجلس به شمار مي رود، بيشترين سابقه مديريت در راس فدراسيون هاي ورزشي را نيز دارد.

او از سال 1368 به رياست فدراسيون بوكس منصوب شد و هفت ماه پيش كه مجمع انتخابات، به دليل بحث بلاتكليفي دوشغله ها لغو شد، به عنوان سرپرست به كارش در اين فدراسيون ادامه داد.

منبع خبر: فارس نیوز

پروفشنال mr.reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    اینترنت !

پيش فرض

او از سال 1368 به رياست فدراسيون بوكس منصوب شد
    واقعا که خیلی عالیه !! بیخود نیست بوکس ایران خیلی حرفه ای شده !!!!!!!!!!!

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

بیخود نیست بوکس ایران خیلی حرفه ای شده !!!!!!!!!!!
    قیاس درستی نیست ولی ای کاش حداقل نصفه افتخارات یه مربی فوتبال (مثل فرگوسن که بیش از بیست ساله تو منچستره) رو این فدراسون داشت!!

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض بوکس

سلام دوستان
    این تاپیک رو زدم تا پیرامون ورزش بوکس بحث کنیم
    امیدواریم تاپیک خوبی بشه
    با تشکر از شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام خودت بوکس کار کردی؟

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

13 از بی عدالتی درباره "علی مظاهری" تعجب نکنید .

چرا باید از باخت مظاهری ناراحت بشیم وقتی روزانه هزاران بار شاهد همین ناداوری ها و بی عدالتی ها در خود ایران هستیم .
    وقتی توی دوره دبستان میدیدم مبصر که مسئول پخش شیر بین بقیه همکلاسی های خود بود ، از شیرها یکی دوتا برای خود بر میداشت دیگر دیدن همچین بی عدالتی هایی برام تعجب بر انگیز نبود . اما هیچوقت فکر نمیکردم چنین اتفاقی برای خودم بیوفته .

8 سال هست که بطور غیر حرفه ای و 5 سال هست که بطور حرفه ای ورزش های مورد علاقه ی خودم رو دنبال میکنم . این عکس مال مسابقه کیوکشین جمعه، 1389/08/28 ساعت 10 صبح هست ، موقعی که قرآن تلاوت میشه ، توی این مسابقه سر یک چهارم در حد مرگ آسیب دیدم ، تمام بدنم کبود شده بود ، نمیتونستم درست نفس بکشم و سرگیجه داشتم اینقدرخر تو خر بود که یک نفر نیومد بگه چـتـه ، تا یکی از بچه های وقت نگهدار بعد اینکه ناهارشو خورده بود اومد بهم کمک کرد .
    9 ماه برای مسابقه جوجیتسو اسفند زحمت کشیدم و 4 ماه بدترین فشار رو برای مسابقه مرداد آوردم ، و هر دو دفعه این بلا رو سرم آوردن ، من که وزنم 56 بود رو با وزن 72 و 76 انداختند ! چرا ؟ چون پسر فلانی هم باشگاهی من بوده و پدرش بدجور سفارشش رو کرده !!!!
    تا یکماه افسردگی گرفتم ، بگذریم که کلی فکرهای ناجور تو سرم پیچید و چقدر به اعتماد به نفسم رده شد و کلا حالم خیلی بد بود .
    بعد اون جریان باشگاه نرفتم ، یکی از بچه بهم زنگ زد و جریان رو تعریف کرد برام ، زنگ زدم به استاد و باهاش صحبت کردم ، فقط گفت بعضی مسائل انتخابی هستند مثل رنگ نوشابه ای که میخری اما بعضی چیزا به ما تحمیل میشه مثل نوع لباس پوشیدن در یک عذاداری ، اگه میتونستم کمکت میکردم ولی انتظار زیادیـه .
    نمیخوام از خودم تعریف کنم ، اما چرا باید من که بهترین شاگرد بودم ، پیش خودم فکر میکردم نورچشمیه استاد هستم ، و هزارتا دلیل دیگه ، بخاطر اینکه یک شاگرد دیگه که اصلا شانسی بین مسابقه دهنگان بقیه باشگاها نداره فقط بخار اینکه پدرش سفارش کرده ، من باید به این راحتی توی بازی سوم حذف شم ؟ چرا اینقدر راحت شور و اشتیاق من باید سرکوب شه چون طرف مسئول فلان جا هست ؟
    همین باعث شد تا دیگه سراغ هیچ باشگاهی نرم ، الان بعد یک ماه فقط و فقط امیدم به خداست و میخوام جدا از باشگاه خودم کار کنم .
    من از این هم ناراحتم که چرا ما جوون ها هم باید از وقتمون بزنیم هم از پولمون با این امکانات کم و بی کیفیت ترین مدیریت ، تازه حقمون هم اینطور خورده بشه ؟؟
    در ازای آسیب دیدگی در باشگاه بیمه مسئوله ، اما وقتی یکی از همرزم هام توی جودو ترقوش شکست بیمه که هیچ مسئولیتی نپذیرفت ، تمام هزینه هاش رو هم خودم و خانوادش مجبور به پرداخت شدیم . توی آیکیدو یک کمربند سبز بخاطر اجرای ناشیانـه یک فن باعث شد آرنج حریفش در بره ، بازهم خودش مجبور به پرداخت هزینه ها شد و به نامه باشگاه کوچکترین رسیدگی هم نشد .
    بخاطر فرق گذاشتن بین شاگردها و دادن کمربند الکی و ارشد کردن افراد عقده ای بی لیاقت چندنفر ورزش رو ول کردن ، اما خدا میدونه شاید اگر میموندن و ادامه میدادن براشون آینده داشت .
    من که فکر نمیکنم قرار باشه " یه روز خوبی بیاد " ، فعلا روزای بد ما رو مایید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •