تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 419 از 421 اولاول ... 319369409415416417418419420421 آخرآخر
نمايش نتايج 4,181 به 4,190 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

3. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

خواهش میکنم هم در همه موارد کاربرد دارد

5. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ali000999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

رفیقم میخواد کسی رو به من معرفیش کنه. به این شکل معرفی میکنه.«آقا احمد از آدمای گل روزگاره. هم توی کارش خیلی متخصصه، هم به از شما نباشه بسیار آدم با مرام و....»
    من این وسط باید چی بگم؟!
    اینم بگم که از قبل سلام علیک کرده بودیم و اینکه بخوام بگم «خوشبختم»‌ اینجا قابل استفاده نیست.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

رفیقم میخواد کسی رو به من معرفیش کنه. به این شکل معرفی میکنه.«آقا احمد از آدمای گل روزگاره. هم توی کارش خیلی متخصصه، هم به از شما نباشه بسیار آدم با مرام و....»
    من این وسط باید چی بگم؟!
    اینم بگم که از قبل سلام علیک کرده بودیم و اینکه بخوام بگم «خوشبختم»‌ اینجا قابل استفاده نیست.
    میتونی بگی «(اسم رفیقتون)آقا لطف دارن »

8. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ali000999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

میتونی بگی «(اسم رفیقتون)آقا لطف دارن »
    نه از من تعریف نکرده که بگم لطف دارن. از رفیقش تعریف کرده

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

من این وسط باید چی بگم؟!
    چیزی لازم نیست بگی، چون سوالی نپرسیده، جمله خبریه، نهایتش میتونی یه سری تکون بدی و بگی این دروغا که میگی راسته ؟ یا بگی الللللکی میگگگگه
    Last edited by kian98; 05-08-2020 at 13:51.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

نه از من تعریف نکرده که بگم لطف دارن. از رفیقش تعریف کرده
    مشکل از پیش شما نیست،از رفیقتونه که بایستی همون موقع معرفی این حرفا رو میزد،الان مثلا میتونی بگی «خیلی هم عالی،ایشالا که موفق باشیدتو زندگی»،نه میشه چیزی نگی،نه میشه ازش تعریف کنی،چون واقعیت شما که ایشونو نمیشناسی ،رفیقت میشناسه

12. 2 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام. یک مشکلی دارم اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم.
    دیشب عموم داشت واسه خونه مادر بزرگ مودم کانفیگ میکرد منم پیشش بودم. من با گوشیم تو تنظیمات مودم رفتم بهش گفتم فلانی رمز عبور به تنظیمات مودم رو تغیر بده . چند دقیقه بعد فکر کرد من رمز مودم رو عوض کردم.(در حالی که نکرده بودم . ) کلی گفت تو کردی تو کردی تا داد و بیداد کرد. منم داغ کردم بهش گفتم میگم من نکردم عجب آدمی هستی!!!! گفتم من حالم بهم میخوره یکی بهم تهمت بزنه!!!! اومد بلند شه منو بزنه منم خودمو سفت کردم (دست و پاها رو سفت کردم.) گفتم بیا بزن منو دار بزنی من نکردم!!!! گفت گمشو از خونه بیرون منم گفتم نمیرم میخوام ببینم کی میخواد منو بیرون کنه؟؟؟؟ بعد بلند شد منو بزنه منم باهاش دست به یقه شدم مشت رو آوردم بالا که بزنم دماغشو بیارم پایین دیدم اون یکی عموم با پدر بزرگم منو از اون جدا کرد .....(منم ورزش میکنم و جدیدا دستام سنگین شده . ) بعد بابا بزرگ منو از خونه بیرون کرد گفت برو تو حیاط .بعد بابام ناراحت شد .. (خودمم از این رفتارم خیلیییی خجالت کشیدم . ) بهم گفت برو ازش عذر خواهی کن ... اون اعصبانی شده . منم تو حیاط داد میزدم میگفتم گو ه خورده عصبانی شده!!!! من اونو چوب تو .... میکنم .... بعد بابام زد تو گوشم ....
    حالا میخوام ازش عذر خواهی بکنم .... خیلییی پشیمون هستم ..... (کلا اختلاف سنیمون 10 ساله . من 22 سالمه اون 32 سالشه . )
    حالا دوستان من باید چجوری ازش عذر خواهی بکنم؟؟؟

داره خودمونی میشه Mr 01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام. یک مشکلی دارم اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم.
    دیشب عموم داشت واسه خونه مادر بزرگ مودم کانفیگ میکرد منم پیشش بودم. من با گوشیم تو تنظیمات مودم رفتم بهش گفتم فلانی رمز عبور به تنظیمات مودم رو تغیر بده . چند دقیقه بعد فکر کرد من رمز مودم رو عوض کردم.(در حالی که نکرده بودم . ) کلی گفت تو کردی تو کردی تا داد و بیداد کرد. منم داغ کردم بهش گفتم میگم من نکردم عجب آدمی هستی!!!! گفتم من حالم بهم میخوره یکی بهم تهمت بزنه!!!! اومد بلند شه منو بزنه منم خودمو سفت کردم (دست و پاها رو سفت کردم.) گفتم بیا بزن منو دار بزنی من نکردم!!!! گفت گمشو از خونه بیرون منم گفتم نمیرم میخوام ببینم کی میخواد منو بیرون کنه؟؟؟؟ بعد بلند شد منو بزنه منم باهاش دست به یقه شدم مشت رو آوردم بالا که بزنم دماغشو بیارم پایین دیدم اون یکی عموم با پدر بزرگم منو از اون جدا کرد .....(منم ورزش میکنم و جدیدا دستام سنگین شده . ) بعد بابا بزرگ منو از خونه بیرون کرد گفت برو تو حیاط .بعد بابام ناراحت شد .. (خودمم از این رفتارم خیلیییی خجالت کشیدم . ) بهم گفت برو ازش عذر خواهی کن ... اون اعصبانی شده . منم تو حیاط داد میزدم میگفتم گو ه خورده عصبانی شده!!!! من اونو چوب تو .... میکنم .... بعد بابام زد تو گوشم ....
    حالا میخوام ازش عذر خواهی بکنم .... خیلییی پشیمون هستم ..... (کلا اختلاف سنیمون 10 ساله . من 22 سالمه اون 32 سالشه . )
    حالا دوستان من باید چجوری ازش عذر خواهی بکنم؟؟؟
    سلام
    بالاخره مشخص نشد کی رمز رو عوض کرده ؟
    شما که نبودی پس اگر اون بوده و تهمت زده و عمدا این جریانات رو درست کرده شما رو توی خانواده خراب کنه عذرخواهی جایز نیست.
    اینکه حرف زور قبول نکردید خیلی ارزشمند هست اما اگر حالا بخواید از حق تون کوتاه بیایید بی احترامی به ارزش های انسانی خودتون هست.
    اون مدتی که توی حیاط بودید کلی در جهت تخریب شما پیش پدر ، پدربزرگ و سایر عموها تلاش کرده و حالا که عذرخواهی کنید به بقیه ثابت میشه درست میگفته.

به طور کل رابطه با این شخص رو قطع کنید بهتره !

15. این کاربر از Mr 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •