تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 413 از 421 اولاول ... 313363403409410411412413414415416417 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,121 به 4,130 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

با سلام
    مادر یکی از همسایه ها که سلام و علیک داریم با پسرش از مکه برگشته
    چی باید بگم به پسرش در حین احوال پرسی

سلام.

رسیدن بخیر ... حج قبول

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

جواب امری نیست ؟ چی بگیم
    خواهش میکنم، عرضی نیست

3. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان وقتی یه مبلغی به کسی قرض میدید طرف یادش میره چیکار میکنید؟
    هر دو حالت بگید
    1- مبلغ بالایی به یکی از دوستانم قرض دادم یکی دو هفته بعد گفت شماره کارتو بده بریزم واست گفتم فعلا عجله ای نیست بذار باشه هروقت داشتی بده الان چندماه میگذره خبری ازش نیست
    2- یکی از دوستانی که میشناسمش برای اولین بار ازم شارژ خواست (10تومن) گفت رفتنی یادم بنداز بدم بهت ولی باز یادش رفت و ...
    حالت 2 ، مسئله مبلغش نیست من این مشکل بدجوری دارم و فکر میکنم ضایعست به طرف بگم 2 تومن شارژ گرفتم واست و ... خیلی پیش اومده شارژ بگیرم طرف یادش بره بده منم به هیچ عنوان روم نمیشه بهش بگم ، شما جای من باشید چیکار میکنید؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض ...

هر دو حالت بگید
    1- مبلغ بالایی به یکی از دوستانم قرض دادم یکی دو هفته بعد گفت شماره کارتو بده بریزم واست گفتم فعلا عجله ای نیست بذار باشه هروقت داشتی بده الان چندماه میگذره خبری ازش نیست
    2- یکی از دوستانی که میشناسمش برای اولین بار ازم شارژ خواست (10تومن) گفت رفتنی یادم بنداز بدم بهت ولی باز یادش رفت و ...
    حالت 2 ، مسئله مبلغش نیست من این مشکل بدجوری دارم و فکر میکنم ضایعست به طرف بگم 2 تومن شارژ گرفتم واست و ... خیلی پیش اومده شارژ بگیرم طرف یادش بره بده منم به هیچ عنوان روم نمیشه بهش بگم ، شما جای من باشید چیکار میکنید؟
    1. راه های مختلفی هست .
    راه حل اول : اسم قرض رو نیارید . دادن اس ام اس که به پول نیاز دارید . بعد مطمئنا طرف میده . اگه نداد سعی کنید قرضش رو یادش بیارید و تاکید کنید که الان نیازمندید .
    راه حل دوم : استفاده از عبارت غیر مستفیم / مثلا کنار دوستت بگی که پول نیاز داری و نمیدونی از کجا جور کنی . اون موقع خودش یادش می افته .

2. مگه مجبوری شارژ بگیری . بگو رمز دوم ندرام . بگو کارتم همرام نیست و ... بهانه خیلی هست .
    شما باید دیگه نگیرید . بهترین راهش همینه

6. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

هر دو حالت بگید
    این موارد قانون خاصی ندارند و با توجه به شخصیت شما میتونن تغییر کنن. اگر من باشم :

1- مبلغ بالا رو مستقیما بدون رو دربایستی درخواست میکنم.
    2- مبالغ پایین رو نه مستقیم نه غیر مستقیم درخواست نمیکنم ولی جایی نیاز بشه ازش میخوام. مثل مورد شارژ، اگر دوستی نیاز داشته باشه براش میگیرم، اگر خودش پس نداد برنامه ریزی برای دریافت اون مبلغ نمیکنم ولی جایی نیاز داشته باشم مستقیما میگم که یر به یر شه

8. 4 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

به دلایلِ مختلف گاهی شنگول و شاد و سرحال نیستیم
    وقتی این حالت رو دارین , نزنید توی ذوقِ کسانی که شاد و شنگول و سرحال هستند و میخندند و شوخی میکنند . این هم نوعی دل شکستن هست

10. 7 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام با یه اقای جوان که تازه عضو خانواده شده باید چطوری رفتار کنیم مثلا چطوری سلام واحوالپرسی کنیم یا چطوری خدحافظی کنیم
    من یه دختر نوجوان هستم

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

امروز وقتی خواستم از پارک در بیام دیدم یه گاومیشی دوبله پارک کردن و هیچ جوره نمیشه دراومد از پاک و کلا نیم ساعت معطل شده بودم تو خیابون .
    دلمم نیومد افسر رو صدا کنم جریمه کنه.
    بعد نیم ساعت که اومده بهش میگم حالا که ماشینو ول کردی رفتی لااقل یه شماره ای چیزی بذار
    برگشته پررو پررو میگه وقتی من پارک کردم اصن ماشین تو اینجا نبود!!!
    میگم خوب من چطوری چپیدم اینجا.با هلیکوپتر اومدم؟

خلاصه بعد کلی جر و بحث و زر زیادی زدن راشو کشیده رفته.

همچین موردی بارها برای من اتفاق افتاده. یه سری مث آدم معذرت خواهی کردن یه سری هم عین خیالشون نبوده

به نظرتون در این مواقع با اینجور چارپا ها چطور رفتار کنیم؟!

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام با یه اقای جوان که تازه عضو خانواده شده باید چطوری رفتار کنیم مثلا چطوری سلام واحوالپرسی کنیم یا چطوری خدحافظی کنیم
    من یه دختر نوجوان هستم
    همونطور که گفتین نوجوان هستین انتظار بیشتری ازتون نیست. موقع دیدار اگه دست دادن آقا و خانم توی خانوادتون مرسوم هست و این آقای تازه وارد خانواده هم هیچ مشکلی با دست دادن با جنس مونث نداره باهاش دست بدید و خیلی ساده بگید سلام خیلی خوش اومدید. بفرمایید خواهش میکنم و... و موقع خداحافظی هم خیلی ساده میتونید بگید خداحافظ. این روش رو میتونید بدون دست دادن هم انجام بدید.

14. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امروز وقتی خواستم از پارک در بیام دیدم یه گاومیشی دوبله پارک کردن و هیچ جوره نمیشه دراومد از پاک و کلا نیم ساعت معطل شده بودم تو خیابون .
    دلمم نیومد افسر رو صدا کنم جریمه کنه.
    بعد نیم ساعت که اومده بهش میگم حالا که ماشینو ول کردی رفتی لااقل یه شماره ای چیزی بذار
    برگشته پررو پررو میگه وقتی من پارک کردم اصن ماشین تو اینجا نبود!!!
    میگم خوب من چطوری چپیدم اینجا.با هلیکوپتر اومدم؟

خلاصه بعد کلی جر و بحث و زر زیادی زدن راشو کشیده رفته.

همچین موردی بارها برای من اتفاق افتاده. یه سری مث آدم معذرت خواهی کردن یه سری هم عین خیالشون نبوده

به نظرتون در این مواقع با اینجور چارپا ها چطور رفتار کنیم؟!
    اینی که شما میگید دیگه معاشرت نیست که دنبال آدابش بگردید
    فقط یه چهار پا میتونه از پس یه چهارپا بر بیاد آدمیزاد فقط میتونه ازش فاصله بگیره که شاخش نزنه

رفتار شما قابل درکه که نخواید پلیس بیاد وسط چون ممکنه طرف واقعا کار واجبی براش پیش اومده باشه ..
    اول کار باید انتخاب کنید و بدون ریسک زنگ بزنید ب پلیس
    یا اگه میخواید انسانیت به خرج بدید باید فکر اینجاشم بکنید که طرف چهارپا باشه .. انسانیت به خرج دادن ساده نیست (اگه مملکت قانون درست حسابی داشت آدم میتونست بعد اومدن هم شکایت کنه ولی اینجا متاسفانه ...)

نمیدونم میشه عکسی چیزی گرفت از موقعیت ماشین که طرف اومد ادا دراورد آدم با این مدارک بره شکایت کنه ... و دو سال معطل شه یا نه

16. 3 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •