تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 420 از 421 اولاول ... 320370410416417418419420421 آخرآخر
نمايش نتايج 4,191 به 4,200 از 4203

نام تاپيک: آداب معاشرت

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    بالاخره مشخص نشد کی رمز رو عوض کرده ؟
    شما که نبودی پس اگر اون بوده و تهمت زده و عمدا این جریانات رو درست کرده شما رو توی خانواده خراب کنه عذرخواهی جایز نیست.
    اینکه حرف زور قبول نکردید خیلی ارزشمند هست اما اگر حالا بخواید از حق تون کوتاه بیایید بی احترامی به ارزش های انسانی خودتون هست.
    اون مدتی که توی حیاط بودید کلی در جهت تخریب شما پیش پدر ، پدربزرگ و سایر عموها تلاش کرده و حالا که عذرخواهی کنید به بقیه ثابت میشه درست میگفته.

به طور کل رابطه با این شخص رو قطع کنید بهتره !
    سلام.
    هنوز نه ولی فکر کنم فهمید من نکردم.
    من ازش بابت رفتار زشتی که داشتم میخوام عذر خواهی بکنم وگرنه بازم میگم من نکردم.
    اونجور آدمی نیست که بخواد کسی رو خراب بکنه میشناسمش ...
    ما باهم خاطره های خیلی خوشی داشتیم و خیلی باهم خوب بودم از رو عصبانیت که مودم درست نشد اینو به من گفت که عصبانیتش رو رو من خالی کنه که منم اونجوری دعوا کردم!!!!!(البته الان از این کاری که کردم پشیمونم چرا باهاش دست به یقه شدم. همون گفت بهم از خونه گمشو بیرون من باید میگفتم چشم عمو تا خودش میفهمید چه رفتار زشتی داشته. )
    از حقم کوتاه نمیام ... همون موقع هم بهش گفتم دارمم بزنی میگم نکردم یعنی نکردم!!!!!! فقط بابت این رفتار زشتی که داشتم میخوام عذر خواهی بکنم ... ( اینم بگم دیشب موقع برگشتن محلش نزاشتم منو کشید کنار بهم گفت من تورو خیلی دوست دارم . من رفتار خوبی امشب باهات نداشتم . منم با عصبانیت کشیدم کنار . )
    به نظر شما چی پیشنهاد میکنید که باعث فاصله و جدایی نشه ؟؟؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

دوستان مشکلی دارم . کمکم کنید . مشکلم اینه هیچ جوره نمیتونم وقتی از کسی ناراحت باشم یا از کسی خوشم نیاد ، به راحتی حالات چهره ام مشخصه هست !

مثلاً از کسی خوشم نیاد اصلا نمیدونم حالات چهرمو کنترل کنم . منظور اینکه طرف میفهمه ! ترجیح میدم این مواقع اصلا مراسمی که احتمال اینو میدم حضور

پیدا نکنم!!! از طرفی بعضی وقت ها مجبورم بعضی مواقع حضور پیدا کنم . آیا راه حلی دارید ؟
    Last edited by mojt90; 29-11-2020 at 20:36.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان یکی از رفقای قدیمی جدیدا بازاریابی میکنه و بدجور گیر داده که باید از داروهای گیاهی که تبلیغشون رو میکنه بخرم . هی میگه فلان مشکل رو داری باید این دارو گیاهی رو بخری و اینحرفا . پکی رو هم که ارائه داده خیلی گرونه . تازه اگه از محصولاتش استفاده نکنم بعدا میگه من گفتم تو رد کردی حالا ضررشو میکشی(مشکل خاصی ندارم . کبد چرب که همه داریم دیگه). من میخوام جوری به این جواب "نه" بدم که توپ تو میدون خودش باشه . مثلا مقصر خودش باشه . چیزی که به نظرم اومد این بود که بهش بگم به شرطی میخرم که ضمانت بازگشت وجه رو بهم بدید و در صورت موثر نبودن کل پولم رو بهم برگردونید. راه حل دیگه چی سراغ دارید؟ ممنون

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان یکی از رفقای قدیمی جدیدا بازاریابی میکنه و بدجور گیر داده که باید از داروهای گیاهی که تبلیغشون رو میکنه بخرم . هی میگه فلان مشکل رو داری باید این دارو گیاهی رو بخری و اینحرفا . پکی رو هم که ارائه داده خیلی گرونه . تازه اگه از محصولاتش استفاده نکنم بعدا میگه من گفتم تو رد کردی حالا ضررشو میکشی(مشکل خاصی ندارم . کبد چرب که همه داریم دیگه). من میخوام جوری به این جواب "نه" بدم که توپ تو میدون خودش باشه . مثلا مقصر خودش باشه . چیزی که به نظرم اومد این بود که بهش بگم به شرطی میخرم که ضمانت بازگشت وجه رو بهم بدید و در صورت موثر نبودن کل پولم رو بهم برگردونید. راه حل دیگه چی سراغ دارید؟ ممنون
    معمولا این افراد به خاطر دوره هایی که می گذرونن برای هر جواب شما، از قبل سناریوی مربوطه رو چیدن برای همین به نظر من بهترین راحت قطع ارتباط هست
    در واقع به هر نحوی تو دامشون بیفتی دیگه آخرش خودتی که ضرر میکنی!

ولی بازم اگه دوست دارین صرفا یک "نه" ساده نگفته باشین من پیشنهاد میکنم حتما بسته رو صورت رایگان بگیرین و بگین اگه راضی بودم پولش رو میدم
    چون وقتی پول رو بدی دیگه رفته!
    حالا درسته شرط بازگشت وجه میذاری ولی خوب مطمئن باشین به این راحتیا پولتون رو پس نمیدن. بنابراین همون اول پولی ندین

یه حالت دیگه هم هست اونم اینه که درخواست سمپل رایگان بکنید و بگین حالا اینکه تمام بسته رو رایگان بدی برای تست یکم معقولانه نیست و خودم قبول دارم ولی باید سمپلی باشه که من از کیفیت کار مطمئن باشم یا نه؟!

5. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

من یک سوال دارم البته کمی پیچیده هست شاید

از طریق دوستان با یه دختری آشنا شدم که ازش خوشم اومده. شماره تماس شو از طریق یکی از دوستانش با رضایت خودش گرفتم (یعنی در جریان بود). 3 باری پیام دادم. بار اول خیلی رسمی و توش چند بار تاکید کردم که هدفم آشنایی هست. دو بار دیگه هم پیام دادم ولی خیلی خشک و رسمی جواب داد. البته منم خیلی محترمانه و رسمی پیام داده بودم که حال و احوالی بپرسم.

به نظرتون الان که 3 هفته ای هست پیامی رد و بدل نشده به معنای این هست که مایل به آشنایی نیست یا نه مثلا خجالتیه یا نامزدی چیزی داره و ... . البته دختر به روز و زرنگی هست. (البته طبق صحبتی که داشتم با دوستانش با کسی نیست)

با روانشناس مشاور ازدواج هم صحبت کردم ولی به نظرم روانشناس فازش چیز دیگه ای بود. ایشون همه ش تاکیدش این بود برای ازدواج با پدرش صحبت کن و .... هرچی هم می گفتم وقتی آشنایی کامل با ایشون ندارم و حتی شماره منزل شون رو ندارم به نظرتون عجله ای نیست؟؟؟ جواب درستی نمی داد. بالاخره الان که قرون وسطی نیست ندیده و نشناخته ازدواج کنیم.

راه حل محترمانه و منطقی برای نتیچه گیری چیه به نظر شما؟ آیا خیلی محترمانه با عدم پیام و تماس نظرش منفی بوده یا لازم هست راه دیگه ای هم امتحان کنم؟

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من یک سوال دارم البته کمی پیچیده هست شاید

از طریق دوستان با یه دختری آشنا شدم که ازش خوشم اومده. شماره تماس شو از طریق یکی از دوستانش با رضایت خودش گرفتم (یعنی در جریان بود). 3 باری پیام دادم. بار اول خیلی رسمی و توش چند بار تاکید کردم که هدفم آشنایی هست. دو بار دیگه هم پیام دادم ولی خیلی خشک و رسمی جواب داد. البته منم خیلی محترمانه و رسمی پیام داده بودم که حال و احوالی بپرسم.

به نظرتون الان که 3 هفته ای هست پیامی رد و بدل نشده به معنای این هست که مایل به آشنایی نیست یا نه مثلا خجالتیه یا نامزدی چیزی داره و ... . البته دختر به روز و زرنگی هست. (البته طبق صحبتی که داشتم با دوستانش با کسی نیست)

با روانشناس مشاور ازدواج هم صحبت کردم ولی به نظرم روانشناس فازش چیز دیگه ای بود. ایشون همه ش تاکیدش این بود برای ازدواج با پدرش صحبت کن و .... هرچی هم می گفتم وقتی آشنایی کامل با ایشون ندارم و حتی شماره منزل شون رو ندارم به نظرتون عجله ای نیست؟؟؟ جواب درستی نمی داد. بالاخره الان که قرون وسطی نیست ندیده و نشناخته ازدواج کنیم.

راه حل محترمانه و منطقی برای نتیچه گیری چیه به نظر شما؟ آیا خیلی محترمانه با عدم پیام و تماس نظرش منفی بوده یا لازم هست راه دیگه ای هم امتحان کنم؟

اینکه میگین 3 هفته هست پیامی رد و بدل نشده خوب وقتی شما پیام ندادین معلومه ایشون پیش قدم نمیشه چون معمولا شروع کننده صحبت پسر هست
    با توجه به مقدمه ای که گفتین به نظر مشکل خاصی نیست
    البته اینکه این همه مدت گذشته و پیامی ندادی خوب یکم بده دیگه! ولی بازم اشکالی نداره شما خودت شروع کن و پیام بده نگران عواقب هم نباش
    فقط هر وقت صراحتا گفت نمی خوام و این داستانا بدون تموم شده و ادامه دادنش دیگه میشه مزاحمت
    تا قبل از اون نگران اینکه رسمی جواب داد یا کم محلی کرد یا چیزای دیگه نباش چون طبیعتِ کار همینه

از روش مشاور هم میتونی استفاده کنی و از همون دوست مشترک شماره خونه رو بگیری و به مادرتون بگین تماس بگیرن با خونه شون
    این تماس هم به معنای قرار محضر که نیست بلکه اجازه گرفتن برای صحبت و آشناییه که خیلی هم خوبه (البته کاملا بستگی به خونواده طرف داره)

8. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اینکه میگین 3 هفته هست پیامی رد و بدل نشده خوب وقتی شما پیام ندادین معلومه ایشون پیش قدم نمیشه چون معمولا شروع کننده صحبت پسر هست
    با توجه به مقدمه ای که گفتین به نظر مشکل خاصی نیست
    البته اینکه این همه مدت گذشته و پیامی ندادی خوب یکم بده دیگه! ولی بازم اشکالی نداره شما خودت شروع کن و پیام بده نگران عواقب هم نباش
    فقط هر وقت صراحتا گفت نمی خوام و این داستانا بدون تموم شده و ادامه دادنش دیگه میشه مزاحمت
    تا قبل از اون نگران اینکه رسمی جواب داد یا کم محلی کرد یا چیزای دیگه نباش چون طبیعتِ کار همینه

از روش مشاور هم میتونی استفاده کنی و از همون دوست مشترک شماره خونه رو بگیری و به مادرتون بگین تماس بگیرن با خونه شون
    این تماس هم به معنای قرار محضر که نیست بلکه اجازه گرفتن برای صحبت و آشناییه که خیلی هم خوبه (البته کاملا بستگی به خونواده طرف داره)
    تشکر از شما رضای عزیز

نکات خوبی رو اشاره فرمودید.

البته به هیچ وجه به خونه شون زنگ نمی زنم به دو دلیل عمده اول اینکه ندیده و نشناخته یهو فاز ازدواج برداره دوم اینکه وقتی فاز ازدواج باشه دخترها تمام مشکلاتشون رو مخفی می کنند اعم از روابط گذشته تا مشکلات سلامتی و روحی و اعتیاد و .... . اول آشنایی کامل در یه مدت معقولی باشه بعد اگر دختر خوبی بود ازدواج و بقیه داستان. خصوصا این که دختر زیر و زرنگی هست اصلا نمی خوام فاز ازدواج از اولش بگیره.

باشه شروع می کنم پیام دادن ببینم نتیجه چجوری هست. یه حسی بهم می گه با کسی هست احتمالا البته پیام شما خیلی منطقی تر از این فکر من هست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام

دوستان مشکلی دارم . کمکم کنید . مشکلم اینه هیچ جوره نمیتونم وقتی از کسی ناراحت باشم یا از کسی خوشم نیاد ، به راحتی حالات چهره ام مشخصه هست !

مثلاً از کسی خوشم نیاد اصلا نمیدونم حالات چهرمو کنترل کنم . منظور اینکه طرف میفهمه ! ترجیح میدم این مواقع اصلا مراسمی که احتمال اینو میدم حضور

پیدا نکنم!!! از طرفی بعضی وقت ها مجبورم بعضی مواقع حضور پیدا کنم . آیا راه حلی دارید ؟
    وقتی از کسی خوشت نمیاد چرا باید مهم باشه حالات چهرتو کنترل کنی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام

وقتی از کسی خوشت نمیاد چرا باید مهم باشه حالات چهرتو کنترل کنی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

◼️ هرگز به کودکانِ کار و کودکانِ زباله گرد‌ و کودکانی که گدایی می‌کنند « پــول» ندین.

◼️این طفلک‌ها بسیار ضعیف و ناتوان هستند و قدرتِ دفاع از حقشون رو‌ ندارند .

◼️◼️همهٔ دسترنجِ این کودکانِ مظلوم رو ازشون می‌گیرند و این طفلکهای مظلوم هم قدرتِ ندارند تا از خودشون و حقشون و دسترنجشون دفاع کنند .

◼️اگر خواستین بهشون کمک کنین ، براشون یک غذای سالم بخرید مثل شیر ساده و کیکِ ساده.

◼️اگر امکانش هست کنارشون بمونید تا غذا رو بخورند چون بعید نیست همین غذا رو هم ازشون بگیرند ! .

◼️این رو فراموش نکنید که این کودکانِ مظلوم همیشه از نزدیک یا دور ، تحتِ نظرِ کسانی که اونها رو به کار واداشته اند هستند .

◼️اگر امکانش رو دارید ، قبل از غذا خوردنش ، کمکش کنید تا دستهاش رو بشوره

◼️وقتی داره غذا می‌خوره سوال پیچش نکنین . بذارید غذاش رو با خیال راحت بخوره .

◼️اکثرِ این طفلک‌های مظلوم رو با روشهای مختلف و حتی گاهی با زور و تهدید و کتک ، آموزش داده‌اند تا به کسی اطلاعات ندند در مورد خودشون و کسانی که به کار وادارشون کرده‌اند .

◼️این کارها رو فقط برای کسبِ رضای خدای متعال انجام بدیم .
    بی منت و بدونِ تحقیر و تمسخر و تا حدِ امکان مخفیانه و تا آخر عمر هم مبادا پشیمان بشیم از این کارهای خیر و خداپسندانه .
    وگرنه مانند کسی هستیم که زحمتِ بسیار می‌کشه تا زمینی پهناور رو آماده ی کِشت کنه و دانه می‌کاره و آبیاری می‌کنه و محافظت می‌کنه ولی هنگامِ دِرو کردنِ محصول که می‌رسه ، «کبریتِ روشن» می‌ندازه در محصولِ دسترنجِ خودش و همه رو به آتش می‌کشه !!! . و چه زیان و ضرر و خسارتی از این بیشتر و سنگین‌تر ؟!

◼️خدای متعال ، دانای غیب و آشکارِ آسمانها و زمین هست و شنوا و بیناست .

◼️ به دستور خدای متعال ، هر آنچه که می‌اندیشیم و می‌گیم و انجام می‌دیم ، همگی داره لحظه به لحظه ثبت و ضبط میشه در نامه ی اَعمالمون توسطِ مخلوقاتِ توانمند و فرمانبردارِ خدای متعال که مأمور انجام ابن کار هستند .

◼️ وقتی که انسانها که هنوز حتی عاجزند جلوگیری کنند از سفید شدنِ مو و چروک شدن و پیر شدنِ پوست و مبارزه با یک جاندار تک سلولی ، ولی قادر به ثبت و ضبطِ صدا و عکس و فیلم با کیفیت زیاد هستند از زمین و هوا و حتی فضا به صورتِ آشکارا و مخفیانه ، آیا هنوز هم باور نداریم که خدای دانای مطلق و توانمندِ مطلق ، خالق ، مالک و فرمانروای آسمانها و زمین و هر آنچه در آنهاست ، قادر هست همه ی افکار و گفتار و رفتار ما رو ثبت و ضبط کنه ؟؟!!
    ◼️اینها همه نشانه‌ها‌ و علامتهایی هست برای آنان که عقلِ قوی و بیدار دارند و هدایت شدنی هستند .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •