تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 194 از 421 اولاول ... 94144184190191192193194195196197198204244294 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,931 به 1,940 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان از کسی در حد مرگ متنفری ولی به روی خودت نمیاری . ازش پیشت حرف میزنن و دربارش ازت سوال میپرسن باید چی گفت .
    بنظرم نه که شروع به بدگویی کنید ((چرا که ممکنه اون شخص فقط به دید شما بد باشه نباید زمینه ساز نگرش منفی دیگران به ایشون باشید))
    و نه باید ظاهرسازی کرد که اره مثلا خیلی فلانی خوبه یا ازش خوشتون میاد!
    بنظر میرسه بهترین نحوه عملکرد این باشه که خودتون رو بی تفاوت جلوه بدید
    بگید نظری ندارم
    یا بگید نمیدونم واقعیتش، چی بگم

2. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

بنظرم نه که شروع به بدگویی کنید ((چرا که ممکنه اون شخص فقط به دید شما بد باشه نباید زمینه ساز نگرش منفی دیگران به ایشون باشید))
    و نه باید ظاهرسازی کرد که اره مثلا خیلی فلانی خوبه یا ازش خوشتون میاد!
    بنظر میرسه بهترین نحوه عملکرد این باشه که خودتون رو بی تفاوت جلوه بدید
    بگید نظری ندارم
    یا بگید نمیدونم واقعیتش، چی بگم
    فکر کنم درستش هم همین باشه . بگم والا چی بگم ...

خودم هم نمیخوام چیز بدی ازش بگم . شاید من فقط بدم بیاد ازش .
    ممنون .
    Last edited by sansa; 29-07-2014 at 12:42.

4. 2 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

جواب ابلهان خاموشی است.

6. این کاربر از rozbehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه JJSIMON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری_سیاره زمین

پيش فرض

دوستان از کسی در حد مرگ متنفری ولی به روی خودت نمیاری . ازش پیشت حرف میزنن و دربارش ازت سوال میپرسن باید چی گفت .
    برای منم پیش اومده من که معمولا اول به روی خودم نمیارم و میگم نمیدونم یا نظری نمیدم.
    بعدشم موضوع رو عوض میکنم.
    چون به نظرم کسی که آدم ازش متنفره نباید ازش صحبت کنه چون اعصابت بیشتر خورد میشه!

8. 3 کاربر از JJSIMON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alittlequestion11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام

اگه یه دختری زیاد حواسش بهم باشه و من قصد ازدواج یا ... نداشته باشم، و بعد غیر مستقیم بهم بگه که من خیلی بی احساسم و دارم اشتباه می کنم و این حرفا، من باید چه کار کنم دست از سرم برداره؟ اصلا به نظرتون به من ربطی داره که کسی مثلا منو می خواد و غمگینه؟

10. 2 کاربر از alittlequestion11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

به نظر من تنفر از هیچ انسان عادی صحیح نیست.
    ما فقط این حق رو داریم که اگر از کسی بدمون میومد او را فراموش کنیم.
    کینه و تنفر و انتقام بیشتر اعصاب و روان آدم رو بهم میزنه چون تجربه اش رو کاملا داشتم میگم نه از لای کتاب ها.

سلام

اگه یه دختری زیاد حواسش بهم باشه و من قصد ازدواج یا ... نداشته باشم، و بعد غیر مستقیم بهم بگه که من خیلی بی احساسم و دارم اشتباه می کنم و این حرفا، من باید چه کار کنم دست از سرم برداره؟ اصلا به نظرتون به من ربطی داره که کسی مثلا منو می خواد و غمگینه؟
    چیزی که در درجه اول خیلی اهمیت داره، اینست که مشخص کنی روی چه حسابی اون دختر رو نمیخواهی.
    راهکار هم متناسب با عاملی هست که در اون دختر هست و برات جذاب نیست.

مثلا چون قیافه و هیکلش هیچ جذابیتی برات نداره؟ اخلاقش برات غیرقابل تحمله؟ شناختت ناکافیه؟ خانوادش رو نمیپسندی؟ اختلاف طبقاتی زیاد دارین؟ اختلاف فرهنگی و جهان بینی زیاد دارین؟ خودت رو شایسته اون نمیدانی؟ او را شایسته خودت نمیدانی؟ و ده ها دلیل دیگر که اگر بخوای به جواب دقیق تری برسی باید اینارو لیست کنی که بنابر این دلایل این دختر به درد ازدواج با من نمیخوره.

سپس به ترتیب اولویت هات قانعش کنی که بره و برای هر کدام هم راهی هست.

به نظر من بهت ربط داره که میخوادت و غمگینه چون ابرازش کرده، پس بهتره تکلیفش رو مشخص کنی.
    Last edited by B.Russell; 30-07-2014 at 10:49.

12. 4 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام

شما میفرمایید که زیاد حواسش به شما هست
    به نظر من اولا سعی کنید در صورت امکان ازش دوری کنید ...نه جوری که بخواهید خودتون رو اذیت کنید
    مثلا اگر جزوه میخواهید اگر ساعت رو نمیدونید یا هرچی اگر افراد دیگری هم هستند که میتونید از انها بپرسید حتما همین کار رو انجام بدید
    بحث کردن با ادم عاشق فایده نداره.در ضمن اینجوری طرف میفهمه که شما متوجه احساسش شدید و میزان عشق و رویابافی اش بیشتر میشه
    به نظر من تا اینجا که مستقیم چیزی از عشقش به شما نگفته به شما ربطی نداره

ولی اگر مستقیم بیاد به شما بگه داستان فرق میکنه

14. 3 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

سلام

حالا از کجا میدونی که طرف عاشق شماست ؟ شاید میخواد همینطوری به عنوان دوست باشی

16. 2 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alittlequestion11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

خیلی ممنونم از جناب B.Russell و ملانصرالدین و sansa

چیزی که در درجه اول خیلی اهمیت داره، اینست که مشخص کنی روی چه حسابی اون دختر رو نمیخواهی.
    خب، من اصلا شرایط و قصد ازدواج رو ندارم

سپس به ترتیب اولویت هات قانعش کنی که بره و برای هر کدام هم راهی هست.
    وقتی ابراز علاقه شون فقط به صورت نگاه کردن (البته من خیالاتی نشدم، دوستانم هم متوجه می شن که اینقدر نگاه کردن بی هدف نیست) و مثلا آخر جزوه یه چیزی گفتن و اینها هست، من که نمی تونم خودم برم نصیحتشون کنم! بهشون بر می خوره!!

به نظر من بهت ربط داره که میخوادت و غمگینه چون ابرازش کرده، پس بهتره تکلیفش رو مشخص کنی.
    اتفاقا من هم به خاطر همین خیلی عذاب وجدان دارم و براشون ناراحتم و با خودم می گم ای کاش کاری از دستم بر می اومد.

به نظر من اولا سعی کنید در صورت امکان ازش دوری کنید ...نه جوری که بخواهید خودتون رو اذیت کنید
    همکلاسی هستیم!
    من تا حد امکان سعی کردم که خودم رو دور کنم، ولی هرچی خودمو دور می کنم اونا خودشونو نزدیک می کنن

مثلا اگر جزوه میخواهید اگر ساعت رو نمیدونید یا هرچی اگر افراد دیگری هم هستند که میتونید از انها بپرسید حتما همین کار رو انجام بدید
    بحث کردن با ادم عاشق فایده نداره.در ضمن اینجوری طرف میفهمه که شما متوجه احساسش شدید و میزان عشق و رویابافی اش بیشتر میشه
    اونها برای خودشون آدمهای مغروری هستند و اصولا پسرا رو تحویل نمی گیرن... حالا این وسط گیر دادن به ما اون هم با نگاه کردن و آخر جزوه جمله نوشت (مثلا اینکه خیلی داغونن/ و زندگی سخته / و آدمها چقدر بی احساسن و این حرفها!)... وگرنه من باهاشون اصلا حرفی نمی زنم.

حالا از کجا میدونی که طرف عاشق شماست ؟ شاید میخواد همینطوری به عنوان دوست باشی
    نمی دونم، شاید
    ولی اینجور آدمی نیستن... خیلی با همه سر سنگین هستن.

دوستان به نظرتون با این چیزایی که گفتم (همکلاسی هستیم / من خودمو ازشون دور می کنم / هر چی خودمو دور می کنم اونا بیشتر خودشونو نزدیک می کنن / فکر می کنن ما از آسمونا اومدیم و ارزشش رو داریم که با وجود اینکه اینقدر بی اعتنایی می کنیم بازم اونا بیان جلو / ابراز علاقه شون به صورت نگاه کردن و جمله آخر جزوه نوشتن و اینا هست نه مستقیم) من باید چه کار کنم؟
    آیا من مسئول ناراحتی شون هستم.

پ. ن. : لازم به ذکره که من بهشون بی احترامی نمی کنم... مثلا وقتی می بینم اونا میان نزدیکتر من بی ادبانه رد شون نمی کنم و مودبانه روز بعد خودمو دور می کنم (آخه به نظرم درست نیست که کسی رو به خاطر احساساتش تحقیر کنی)... آیا کار من اشتباه هست؟ آیا من اونا رو دو دل نگه داشتم؟

18. 2 کاربر از alittlequestion11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

خیلی ممنونم از جناب B.Russell و ملانصرالدین و sansa

اتفاقا من هم به خاطر همین خیلی عذاب وجدان دارم و براشون ناراحتم و با خودم می گم ای کاش کاری از دستم بر می اومد.

همکلاسی هستیم!
    من تا حد امکان سعی کردم که خودم رو دور کنم، ولی هرچی خودمو دور می کنم اونا خودشونو نزدیک می کنن

اونها برای خودشون آدمهای مغروری هستند و اصولا پسرا رو تحویل نمی گیرن...
    حالا این وسط گیر دادن به ما اون هم با نگاه کردن و آخر جزوه جمله نوشت (مثلا اینکه خیلی داغونن/ و زندگی سخته / و آدمها چقدر بی احساسن و این حرفها!)... وگرنه من باهاشون اصلا حرفی نمی زنم.

دوستان به نظرتون با این چیزایی که گفتم (همکلاسی هستیم / من خودمو ازشون دور می کنم / هر چی خودمو دور می کنم اونا بیشتر خودشونو نزدیک می کنن / فکر می کنن ما از آسمونا اومدیم و ارزشش رو داریم که با وجود اینکه اینقدر بی اعتنایی می کنیم بازم اونا بیان جلو / ابراز علاقه شون به صورت نگاه کردن و جمله آخر جزوه نوشتن و اینا هست نه مستقیم) من باید چه کار کنم؟
    آیا من مسئول ناراحتی شون هستم.

پ. ن. : لازم به ذکره که من بهشون بی احترامی نمی کنم... مثلا وقتی می بینم اونا میان نزدیکتر من بی ادبانه رد شون نمی کنم و مودبانه روز بعد خودمو دور می کنم (آخه به نظرم درست نیست که کسی رو به خاطر احساساتش تحقیر کنی)... آیا کار من اشتباه هست؟ آیا من اونا رو دو دل نگه داشتم؟
    در پاسخ قسمت رنگی اول باید بگم که اونها مغرور نیستند...اونها هر پسری رو تحویل نمیگیرند نه اینکه کلا پسرها رو تحویل نگیرند

در پاسخ قسمت رنگی دوم : ببینید به این کار شما میگن با دست پس زدن با پا پیش کشیدن
    اینکه شما یک روز خیلی مودبانه پاسخ گوی انها هستید یک روز خودتون رو ازشون دور میکنید خوب نیست
    به نظر من تا جایی که میشه خودتون رو از انها دور کنید...بعدش هم عذاب وجدان نداشته باشید.اینجوری اگر بخواهید همش به فکر باشید که چکار کنم که از انها دور بمانم و چطور دلشان را نشکنم از توجه زیاد کم کم میبینید خودتان یک احساس به انها پیدا کرده اید.

کلا راحت باشید.برای خودتان زندگی کنید.هروقت جلو امدند و منظورشان را مستقیم گفتند به عواقب دلشکستگی فکر کنید

20. 3 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •