تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: سئوالی در مورد سریالهای فعالسازی انتی ویروسها

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض سئوالی در مورد سریالهای فعالسازی انتی ویروسها

با سلام خدمت دوستان
    راستش شاید قبلا این بحث شده باشه ( من نتونستم به جوابم برسم)
    ببینید این سریالهایی که دوستان توی تایپیکهای مختلف انتی ویروسها قرار میدن برای فعالسازی انتی ویروس چطور کار می کنن ؟
    اگه اصلی هستن خوب شرکت انتی ویروس اونو به یک نفر برای یک سیستم و یا شراطی شبیه به این فروخته پس چطور هست که ما هم می تونیم ازش استفاده کنیم و انتی ویروسمون رو باهاش ابدیت کنیم و شرکت هم متوجه نشه ؟ ( البته جدای از بحث اینکه بعد از چند وقت بعضی سریالها رو میشناسن وبلاک می کنن)

آیا انتی ویروس فعال شده با این سریالها دقیقا کار همون انتی ویروس اورجینال رو انجام میده ؟

من چند جا خوندم که این شرکتها به راحتی متوجه میشن این سریالها تقلبی هستن و به جای ابدیت اصلی از یک سرور دیگه ابدیتهای دیگه ای رو به اینگونه سریالها میدن

از طرفی خودم چند وقت پیش که اواست استفاده می کردم با یک کرک . در هر ابدیت جدید ویروسهای جدید رو شناسایی می کرد

دوستان میتونن در این مورد و نحوه کار این سریالها و برخورد شرکتهای انتی ویروس در برخورد با اونها توضیح بدن

با تشکر

2. 4 کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gharibe63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنه
    شاید سیاستشونه میخوان طرف بره اورجینال بخره شایدم یجور تبلیغات باشه
    اگر از سریال استفاده کنید آپدیت کامله
    ولی اگر ازکرک یا کیجن استفاده بشه قضیه فرق میکنه

4. 4 کاربر از gharibe63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام دوست عزیز هیچ فرقی بین این سریال ها وجود ندارد
    البته اگر دقت کنید مثلا سریال های که برای نورتون در تاپیک این آنتی ویروس قرار داده میشه همه به صورت تریال هستند یعنی آنتی ویروس شما رو به طور مثال برای 90 روز تریال اون رو تمدید میکنند تا هم تبلیغی برای خودشون بشه و هم کاربران بیشتری از نورتون استفاده کنند و این یعنی کمک به نورتون برای شناسایی سریع تر ویروس ها .

من چند جا خوندم که این شرکتها به راحتی متوجه میشن این سریالها تقلبی هستن و به جای ابدیت اصلی از یک سرور دیگه ابدیتهای دیگه ای رو به اینگونه سریالها میدن
    این حرف ها رو اکثرا این سایت هایی میزنن که قصد فروش آنتی ویروس اورجینال خودشون رو دارند و این جمله از اساس اشتباه است

آنتی ویروس ها بیکار نیستند که دو تا سرور داشته باشند و آپدیت هایی غیر از آپدیت اصلی رو به آنتی ویروس خودشون بدن و آنتی ویروس خودشون رو بدنام کنند خیلی راحت میتونند آنتی ویروس رو غیرفعال کنند و کاربر رو مجبور کنند که سریال جدید رو بخره یا آنتی ویروس خودشون رو عوض کنند
    در مورد برخورد هم خیلی راحت در صورتی که بفهمند سریال جعلی است یا دزدیده شده آنتی ویروسشون رو غیرفعال میکنند مثل کسپر و آواست و آویرا یا اینکه مثل نود اجازه نمیده آپدیت جدید رو دریافت کنه

6. 6 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

البته به نظرم امکان متفاوت بودن سرور ها هست ولی نه به صورتی که آپدیت متفاوت باشه ، برا مثال برا کل سریال های تریال از یک سری سرور معمولی که سرعت نرمالی دارند استفاده میشه و کاربر های اصلی میتونند از سرور های قدرتمند تر و با ترافیک کمتری استفاده کنند .

از طرفی شدیدا تو تبلیغات تاثیر داره و میگن ما فلان قدر یوزر داریم مثلا Avira هر چند وقت یک بار یک سری لیسانس 6 ماهه میده به اسم لیسانس فراگیر ، اسمش روشه !

امـــا من خودم موندم بعضی لیسانس های اصل از کجا میاد ، مخصوصا برا کسپر اکثر سایت ها رو بگردید لیسانس اصل برا 365 روز هم پیدا میکنید یا حتی لیسانس هایی که برا بیش از یک کامپیوتر هستند و البته بلوک میشند ! بعضی هاشونم روزهای زیادی دوام میارند ... که به شانس هست .
    Last edited by milad_gta; 06-02-2012 at 20:48.

8. 3 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_kasper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سوالی داشتم دوستان

کلید های کسپراسکی رو میشه دست توشون برد و به نوعی کلید ها رو تاریخ هاشو و یا فرم عملکرد یک کلید رو تغییر داد؟؟

چرا وقتی کلیدی ساخته میشه تحت عنوان 5 یوزر و به مدت 1 سال رو نمیشه تغییر داد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یه چند روزیه که هر کاری میکنم نمیتونم نود 32 رو اپدیت کنم هر پسوردی میزنم نمیشه
    شما میدونید مشکل از کجاست

در آغاز فعالیت rezascooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام - من آنتی ویروس Norton Internet Security 2012 را خرید کردم.

3 ماهه پیش که من لایسنس را Active کردم بدون هیچ مشکلی فعال شد.

الان ویندوزم را عوض کردم - قصد دارم آنتی ویروس را فعال کنم پیام میده این لایسنس مشکل داره.

خواهشا کمک کنید 40 هزار تومان دادم اما 3 ماه استفاده بردم.

از فروشنده که سوال کردم میگه آنتی ویروس های Norton , kaspersky فقط یک بار فعال میشه و پس از آن لایسنس خراب میشه.

از فروشنده های دیگر سوال کردم یکی میگه این مشکل برای Norton پیش میاد یکی دیگه میگه این مشکل مال KasperSky هست.

لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر فراوان.

تصویری از Error برنامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام - من آنتی ویروس Norton Internet Security 2012 را خرید کردم.

3 ماهه پیش که من لایسنس را Active کردم بدون هیچ مشکلی فعال شد.

الان ویندوزم را عوض کردم - قصد دارم آنتی ویروس را فعال کنم پیام میده این لایسنس مشکل داره.

خواهشا کمک کنید 40 هزار تومان دادم اما 3 ماه استفاده بردم.

از فروشنده که سوال کردم میگه آنتی ویروس های Norton , kaspersky فقط یک بار فعال میشه و پس از آن لایسنس خراب میشه.

از فروشنده های دیگر سوال کردم یکی میگه این مشکل برای Norton پیش میاد یکی دیگه میگه این مشکل مال KasperSky هست.

لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر فراوان.

تصویری از Error برنامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایا شما اکانت دارید در سایت نورتون . مراجعه کنید و وضعیت لایسنستون را ببینید و

با همون ایمیل و پسوردی که برای فعال کردن دادید و اگه ندادید الان یه اکانت درست کنیدو برید توش . وضعیت لایسنستون هم میگه.
    سوال موقع فعال کردن چند روز فعال شد.
    این که مجوز یک بار نصب باشه اصلا نداریم . کسپر 5 باره ولی سایمنتک نا محدوده . اینم از فروشنده سایمنتک داشته باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •