تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: دستگاه ذخیره کننده برق

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض دستگاه ذخیره کننده برق

سلام
    قبلا یه تاپیک بود به اسم نشد که بپرسم.همه ی سوال ها رو انجا راحت میپرسیدیم و اغلب جواب میگرفتیم
    الان که نیست مجبور شدم یه تاپیک بزنم

راستش ما یه مغازه اجاره کردیم .صاحب پاساژ با صاحب مغازه ما داستان چک های پاس نشده داره
    هر وقت که چک صاحب مغازه پاس نمیشه صاحب پاساژ برق ما رو قطع میکنه .(اون 2 تا با هم دعوا دارند سر ما میشکنه)
    با وکیل هم صحبت کردیم خلاصه با شکایت و... به جایی نمیرسیم.بحث من هم سر این موضوعات نیست.

حالا ما میخواهیم یه دستگاه ذخیره برق بگیریم
    ما به فکر مهتابی شارژی و ups افتادیم که مهتابی شارژی رو باید حدود 10 تا بگیریم و ups هم هزینه اش زیاد میشود.ژنراتور هم ، هم صدا دارد هم دود

کسی وسیله ی بهتر که برق رو 24 ساعت ذخیره کنه یا با باطری کار کنه و بشه شارژش کرد سراغ داره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

دوستان کسی هست کمک کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ژنراتور و دیزل بیشتر به درد سازمان های بزرگ مثل ادارات دولتی، بیمارستان ها و... می خوره.برای کار شما من پیشنهاد نمی دم

+

هزینه های عجیب و غریبی هم استفاده از ژنراتورها دارند و مدام نیاز به سرویس دارن.

----

به نظر من باید به UPS فکر کنین... توان مصرفی در ساعت رو حساب کنین و مطابق با اون یک یو پی اس انتخاب کنین... خوبی یو پی اس

اینه که وقتی مشکلتون حل شد با ضرر خیلی کم تر می تونین بفروشین... اما ژنراتور دیگه...

دستگاه های تولید برق با خورشید (سلول های خورشیدی) هم هست که مسلما چون شما زمان های کمی برقتون قطع میشه به صرفه نیست.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ups ها اینجوری که من دیدم قیمتش بالا هست.بعد هم برق مغازه جوری نیست که مثلا 1 روز قطع بشه فردا وصل بشه.ممکن هست چند روز قطع بشه

این دستگاه تولید برق با انرژی خورشید رو از کجا میشه خرید؟هر چند تا سلول اندازه ی یک مهتابی برق تولید میکنه؟ حدود قیمتش چند هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

والا نمایندگی دارن... تو تهران که شما هستین، حتما هست... من مشهد دیدم. هیچ وسیله ذخیره ساز انرژی برقی پیدا نمیشه که

3-4 روز بتونه پیوسته با یک جریان کشی متوسط برق بده... مسلما باید شارژ شه... قیمت روش خورشیدی حتما گرون تر از یو پی اس

هست. قیمت ندارم.

تو اینترنت سرچ کردم این جا داره:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قیمت های تقریبی یو پی اس ها:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مدل 900 تومنی خورشیدی می گه تا 446 وات در ساعت بهتون میده که به نظر خوب می رسه... البته به شکل

بلادرنگ هم مطمئنا شارژ میشه

6. این کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

من الان تو خونه برای PC خودم UPS دارم ولی همیشه به برق هست و اگر برق بره از شارژ اون استفاده میکنه ضمن این که تثبیت برق رو هم انجام میده

پس اول این که جای که هستید باید برق داشته باشه یعنی UPS شارژ بشه و در صورت قطع برق از برق UPS استفاده بشه

ضمن این که اگر بخواید مثلا یک روز تمام از شارژ یه UPS استفاده کنید یا این طور که شما گفتید چند روز از برق UPS که شارژ شده استفاده کنید (البته بستگی به باری که ازش میگیرد هم داره) احتمالا باید UPS قوی خیلی قوی بگیرید که خوب هزینه اش هم میره بالا

UPS که بتونه مثلا برای شما چند روز برق رو تامین کنه(اونم در صورتی که شارژ هم نشه چون برق قطع هست) هم یکم سخته هم هزینه ای بسیار بالای داره که اصلا نمیشه انجامش بدید

8. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehran_mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کار امد ترین روش برای شما همون UPS هست

سلول خورشیدی هم فضای زیادی میخواد و هزینه سنگین تری داره

برای هر وات روی 21 ولت باید 4 هزار تا 9 هزار تومان بدید

10. این کاربر از mehran_mo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دستگاه هایی که تو مغازه هستن و برق مصرف می کنن رو بگید+ مدت زمان روشن بودن در هر روز
    تا مشخص بشه که چند وات مصرف دارید
    البته ups خیلی گرون میاد !!! و اینکه این ups ها معمولا امکانات دیگه ای دارن که تو کار شما به درد نمیخوره واسه همین اصلا به صرفه نیست
    اگه فقط سیستم روشنایی رو میخواهید فکر کنم با چند باطری اسیدی بزرگ که با یه مدار تبدیل ولتاژ جواب بده

12. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

اگه فقط سیستم روشنایی رو میخواهید فکر کنم با چند باطری اسیدی بزرگ که با یه مدار تبدیل ولتاژ جواب بده
    روش جالبی نیست + نیاز به سرویس دارن، خیلی سریع و حتما چون در اثر تغییرات سیستمی بسیار خطرناک هستن...

اصلا توصیه نمیشه این روش

14. این کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

روش جالبی نیست + نیاز به سرویس دارن، خیلی سریع و حتما چون در اثر تغییرات سیستمی بسیار خطرناک هستن...

اصلا توصیه نمیشه این روش
    به چه علت؟
    نیاز به سرویس که طبیعیه و همین یو پی اس ها های اماده هم مادام العمر نیستن. منظورتون از تغییرات سیستم چیه ؟
    من تو چند مورد دیدم که از این روش استفاده کردن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده

16. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •