تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: دستگاه ذخیره کننده برق

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

به چه علت؟
    نیاز به سرویس که طبیعیه و همین یو پی اس ها های اماده هم مادام العمر نیستن. منظورتون از تغییرات سیستم چیه ؟
    من تو چند مورد دیدم که از این روش استفاده کردن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده
    خب یو پی اس ها سرویس نمی خوان فقط گاها نیاز به تعمیر پیدا می کنن... اما ژنراتور و ترانس و ... در حالی که کاملا

درست هستن (یا به نظر می یان) نیاز به سرویس یا بازبینی دارن.

باتری های اسیدی، میزان ترکیب آب مقطر با نوعی اسید که در داخلشون هست در حین کار تغییر پیدا می کنه و از اون جایی

که چندین باتری باید به طور سری (یا در برخی موارد با مصرف زیاد باید مجموعه های سری رو موازی کرد) وصل بشن تغییرات ترکیبات

داخل هر کدوم از باتری ها در حین کار یکسان نیست (بر اساس ساختارشون) و استفاده مجدد بدون بررسی باتری ها باعث

انفجار احتمالی این باتری ها میشه... بخاطر همین هست که در اتاق جدا نگهداری می شن... میزان رطوبت و دمای

محیط و تهویه مطلوب هم نیازه... معمولا باتری ها رو در سازمان های بزرگ به ژنراتور وصل می کنن تا انرژی برق رو در

صورت قطع برق مستقیم تامین کنن... البته در موارد کوچکتر از ترانس هم میشه استفاده کرد، اما نوسان در ولتاژ

خروجی به صورت آنی در هر حالتی رخ میده... در مورد استفاده کردن برخی و ایجاد نشدن مشکل خب درسته،

معمولا ما تا زمانی که مشکلی واقعا بوجود نیاد خطر رو باور نمی کنیم... دقیقا مثل خیلی از مواد غذایی که هممون

می دونیم مضره ولی مصرف می کنیم... البته زیاد به بحث مربوط نبود... ولی شاید لازم بود البته تا حدودی که اطلاع

دارم یا داشتم گفتم.

2. این کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خب یو پی اس ها سرویس نمی خوان فقط گاها نیاز به تعمیر پیدا می کنن... اما ژنراتور و ترانس و ... در حالی که کاملا

درست هستن (یا به نظر می یان) نیاز به سرویس یا بازبینی دارن.

باتری های اسیدی، میزان ترکیب آب مقطر با نوعی اسید که در داخلشون هست در حین کار تغییر پیدا می کنه و از اون جایی

که چندین باتری باید به طور سری (یا در برخی موارد با مصرف زیاد باید مجموعه های سری رو موازی کرد) وصل بشن تغییرات ترکیبات

داخل هر کدوم از باتری ها در حین کار یکسان نیست (بر اساس ساختارشون) و استفاده مجدد بدون بررسی باتری ها باعث

انفجار احتمالی این باتری ها میشه... بخاطر همین هست که در اتاق جدا نگهداری می شن... میزان رطوبت و دمای

محیط و تهویه مطلوب هم نیازه... معمولا باتری ها رو در سازمان های بزرگ به ژنراتور وصل می کنن تا انرژی برق رو در

صورت قطع برق مستقیم تامین کنن... البته در موارد کوچکتر از ترانس هم میشه استفاده کرد، اما نوسان در ولتاژ

خروجی به صورت آنی در هر حالتی رخ میده... در مورد استفاده کردن برخی و ایجاد نشدن مشکل خب درسته،

معمولا ما تا زمانی که مشکلی واقعا بوجود نیاد خطر رو باور نمی کنیم... دقیقا مثل خیلی از مواد غذایی که هممون

می دونیم مضره ولی مصرف می کنیم... البته زیاد به بحث مربوط نبود... ولی شاید لازم بود البته تا حدودی که اطلاع

دارم یا داشتم گفتم.
    من باز متوجه نشدم که به چه علت باید باطری منفجر بشه ؟!
    چند تا باطری به صورت موازی + یک شارژ بالانسر اتوماتیک (که به طور اتوماتیک ولتاژ هر باطری رو جداگانه چک میکنه و در صورت اتمام شارژ قطع میکنه )+ مدار تبدیل ولتاژ با توان بالا + استفاده از فیوز جریان بالا برای هر باطری
    فقط ایرادی که داره تغییرات جزئی ولتاژ هست که برای استفاده تو سیستم روشنایی مثل لامپ ها فرقی نمیکنه

4. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلا به همه.روزتون به خیر.دوستان من یه سوال دارم.من کارم جلوه های ویژه ی سینمایی هست به همین خاطر همیشه لپ تاپم روشنه و ازش استفاده میکنم.واسه مواقعی که برق قطع میشه یا تو مسیر به شهر دیگه هستم نیاز به یک وسیله ای دارم که برق سیستمم رو تا هر چند ساعت که بشه تامین کنه.جوری که هم قابل حمل باشه هم مدت زیادی برق لپ تاپ رو تامین کنه.دوستان لطف بفرمایید فقط به دستگاه های ساخته شده اکتفا نکنید و هر ایده و پیشنهادی در این زمینه دارید (حتی نشدنی) بفرماییدممنون میشم اگر راهنماییم کنید.مرسی

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

سلام
    شما اگه همیشه با ماشین خودتون مسافرت میکنید یا همیشه ماشینتون باهاتون هست میتونید از مبدل های برق ماشین به برق شهری استفاده کنید
    قیمتش هم معمولا از 120 تومن به بالاست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من فقط گاهی اوقات با ماشین شخصی مسافرت میکنم اما اکثر اوقات از وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس و قطار استفاده میکنم.اگر امکانش هست در مورد اون مبدل کمی بیشتر توضیح بدبد و اینکه از کجا میشه تامینش کرد و چه مارک و مدلی باشه بهتره و تا چه مدت میتونه انرژی تولید کنه.همینطور اگر راه حلی برای تامین برق در زمان مسافرت با وسایل نقلیه عمومی هم دارید ممنون میشم مطرح کنید.مرسی

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من فقط گاهی اوقات با ماشین شخصی مسافرت میکنم اما اکثر اوقات از وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس و قطار استفاده میکنم.اگر امکانش هست در مورد اون مبدل کمی بیشتر توضیح بدبد و اینکه از کجا میشه تامینش کرد و چه مارک و مدلی باشه بهتره و تا چه مدت میتونه انرژی تولید کنه.همینطور اگر راه حلی برای تامین برق در زمان مسافرت با وسایل نقلیه عمومی هم دارید ممنون میشم مطرح کنید.مرسی
    دوست عزیز این دستگاه فقط به درد زمانی میخوره که ماشین خودتون باشه و از باتری اون ماشین استفاده کنید
    در غیر این صورت اصلا فایده ای نداره
    اینم بگم که این دستگاه برق ذخیره نمیکنه بلکه برق ماشین رو به برق 220 ولت تبدیل میکنه
    موفق باشید

9. این کاربر از khafan8288 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوست عزیز این دستگاه فقط به درد زمانی میخوره که ماشین خودتون باشه و از باتری اون ماشین استفاده کنید
    در غیر این صورت اصلا فایده ای نداره
    اینم بگم که این دستگاه برق ذخیره نمیکنه بلکه برق ماشین رو به برق 220 ولت تبدیل میکنه
    موفق باشید
    مرسی خیلی لطف کردین.دوستان اگر کسی یه ذخیره کننده برق قابل حمل یا چیزی که بتونه تو زمانی که امکان دسترسی به برق وجود نداره سراغ داره لطفا به ما هم اطلاع بده که به شدت بهش نیاز دارم.تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کسی نیست یک راه حل به من بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

کسی نیست یک راه حل به من بده؟
    دستگاه هایی هستند به اسم DC UPS
    که برای حل مشکل شما طراحی شدند
    میتونین از این سایت خریداری نمایید:

fiammco.ir/ups

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •